CP ENERGIA [CPE] cz.I

wszystko na temat spółek publicznych
jacek12350
Starszy chorąży
Posty: 1263
Rejestracja: 08 gru 2005 19:37
Lokalizacja: Poznań

Postautor: jacek12350 » 01 kwie 2008 17:52

Gazprom zapowiedział ostre wejście na rynek LNG :roll:
Czyżby m.in. za pośrednictwem "jedynego prywatnego importera gazu z Federacji Rosyjskiej" w Polsce? :wink:
"Wszystkie inwestycje to spekulacje. Jedyna róźnica polega na tym, że część ludzi przyznaje się do tego, a część nie." Gerald Loeb

REKLAMA


robercik2
Podporucznik
Posty: 18069
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: robercik2 » 01 kwie 2008 17:53

Gazprom zapowiedział ostre wejście na rynek LNG :roll:
Czyżby m.in. za pośrednictwem "jedynego prywatnego importera gazu z Federacji Rosyjskiej" w Polsce? :wink:
Zawsze mogą kazać oddać im kriogaz :roll:

jacek12350
Starszy chorąży
Posty: 1263
Rejestracja: 08 gru 2005 19:37
Lokalizacja: Poznań

Postautor: jacek12350 » 01 kwie 2008 17:55

Gazprom zapowiedział ostre wejście na rynek LNG :roll:
Czyżby m.in. za pośrednictwem "jedynego prywatnego importera gazu z Federacji Rosyjskiej" w Polsce? :wink:
Zawsze mogą kazać oddać im kriogaz :roll:
A może tak zastanowią się nad przejęciem CPE w przyszłym roku. Ponoć jest do wziecia :lol:
"Wszystkie inwestycje to spekulacje. Jedyna róźnica polega na tym, że część ludzi przyznaje się do tego, a część nie." Gerald Loeb

robercik2
Podporucznik
Posty: 18069
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: robercik2 » 01 kwie 2008 17:57

Gazprom zapowiedział ostre wejście na rynek LNG :roll:
Czyżby m.in. za pośrednictwem "jedynego prywatnego importera gazu z Federacji Rosyjskiej" w Polsce? :wink:
Zawsze mogą kazać oddać im kriogaz :roll:
A może tak zastanowią się nad przejęciem CPE w przyszłym roku. Ponoć jest do wziecia :lol:
Dopiero by różne pisiory zaczęły szczekot :evil:

zomos
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3829
Rejestracja: 11 kwie 2007 22:31

Postautor: zomos » 01 kwie 2008 18:22

Gazprom zapowiedział ostre wejście na rynek LNG :roll:
Czyżby m.in. za pośrednictwem "jedynego prywatnego importera gazu z Federacji Rosyjskiej" w Polsce? :wink:
Zawsze mogą kazać oddać im kriogaz :roll:
A może tak zastanowią się nad przejęciem CPE w przyszłym roku. Ponoć jest do wziecia :lol:
Dopiero by różne pisiory zaczęły szczekot :evil:
***** ale my byśmy zarobili a oni niech paszcza w chaszcze i ssać dla Dyrcia..
wegiel nasza nadzieja....

zomos
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3829
Rejestracja: 11 kwie 2007 22:31

Postautor: zomos » 01 kwie 2008 18:23

Czekamy na decyzje odnośnie NE na CPE. A miały one zapaść w I kw tego roku :roll:
Bo widzisz Bala mówił że CPE wejdzie na GPW do marca potem do czerwca a potem w 3 IIIQ a weszła w Październiku więc "Nie wierz zarządowi"!
wegiel nasza nadzieja....

kleń
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3729
Rejestracja: 31 maja 2007 16:50

Postautor: kleń » 02 kwie 2008 06:13

CP Energia: rozruch fabryki LNG

Parkiet02.04.2008 05:57
Spółka rozpoczęła rozruch technologiczny pierwszej fabryki LNG (skraplającej gaz ziemny).

- Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to jeszcze w kwietniu ruszy produkcja na pełnych obrotach. Rocznie chcemy w tym zakładzie skraplać 10 mln m sześc. gazu - mówi w "Parkiecie" Marcin Buczkowski, prezes CP Energi.

Dzięki inwestycji giełdowa spółka będzie mogła transportować LNG samochodowymi cysternami kriogenicznymi do stacji zgazowania. Stamtąd błękitne paliwo, już w formie gazowej, trafi lokalnym rurociągiem do finalnych odbiorców.






W tym roku CP Energia uruchomi jeszcze dwie fabryki LNG. Mniejsza będzie skraplać 10 mln m sześc., a większa 46-50 mln. Obie mają zostać oddane do użytku w drugim półroczu. - Ostatni z wymienionych zakładów będzie miał największą w Polsce i jedną z największych w Europie instalacji do skraplania gazu ziemnego - twierdzi w dzienniku Buczkowski.

Zarząd nie podaje dokładnej lokalizacji fabryki LNG. Wiadomo jedynie, że są zlokalizowane tak, aby do minimum zmniejszyć koszty transportu.

CP Energia na budowę fabryk LNG wyda w tym roku blisko 60 mln zł.

pietresz
Sierżant
Posty: 46
Rejestracja: 05 kwie 2006 08:59

Postautor: pietresz » 02 kwie 2008 08:28

Jak ta spóła kiedys wyp....doli w kosmos to się niektórzy zdziwią...kiedyś...

Anankofan4
Podporucznik
Posty: 12742
Rejestracja: 23 paź 2006 14:06

Postautor: Anankofan4 » 02 kwie 2008 11:51

tak zdziwią się ale chyba już nie my może nasze dzieci albo wnuki :lol:

PS. Bala przy rozruchu niech uważa żeby mu łba nie urwało :lol:

Dantes
Chorąży
Posty: 832
Rejestracja: 27 lut 2008 00:11
Lokalizacja: Right Next Door To Hell...

Postautor: Dantes » 03 kwie 2008 00:35

tak zdziwią się ale chyba już nie my może nasze dzieci albo wnuki :lol:

PS. Bala przy rozruchu niech uważa żeby mu łba nie urwało :lol:
A ty co tak bez ustannie psioczysz na ta zajebista spoleczke ? Ubrali cie na 11zl kilka miechow temu czy juz taki jestes ze chcialbys odpalu najlepiej na drugi dzien po zapakowaniu ?
You know where u are ?
You're in the jungle baby...

Generał
Kapitan
Posty: 41084
Rejestracja: 09 lis 2007 23:00
Lokalizacja: RATUJCIE ZWIERZAKI... http://www.viva.org.pl http://www.empatia.pl !!! NAPRAWDE WARTO !!!
Kontakt:

Postautor: Generał » 03 kwie 2008 00:49

Czekamy na decyzje odnośnie NE na CPE. A miały one zapaść w I kw tego roku :roll:
Bo widzisz Bala mówił że CPE wejdzie na GPW do marca potem do czerwca a potem w 3 IIIQ a weszła w Październiku więc "Nie wierz zarządowi"!
bo to jajcarz jest :lol:
chcecie uratowac zycie ------------------
ratujcie zwierzaki, info m.in. na
http://www.centaurus.org.pl (przez aukcje allegro)
siła małych złotówek jest naprawde wielka...

Anankofan4
Podporucznik
Posty: 12742
Rejestracja: 23 paź 2006 14:06

Postautor: Anankofan4 » 03 kwie 2008 09:24

tak zdziwią się ale chyba już nie my może nasze dzieci albo wnuki :lol:

PS. Bala przy rozruchu niech uważa żeby mu łba nie urwało :lol:
A ty co tak bez ustannie psioczysz na ta zajebista spoleczke ? Ubrali cie na 11zl kilka miechow temu czy juz taki jestes ze chcialbys odpalu najlepiej na drugi dzien po zapakowaniu ?

to wysoko Cię ubrali ja sie ubrałem ale po 12 zł dostałem dwie akcjie he he , a Ty nie umiesz czytać jakie brednie zapodawał Bala a ile z tego wyszło ślepy jesteś czy czytać nie umiesz ze zrozumieniem :lol:

Dantes
Chorąży
Posty: 832
Rejestracja: 27 lut 2008 00:11
Lokalizacja: Right Next Door To Hell...

Postautor: Dantes » 03 kwie 2008 14:37

tak zdziwią się ale chyba już nie my może nasze dzieci albo wnuki :lol:

PS. Bala przy rozruchu niech uważa żeby mu łba nie urwało :lol:
A ty co tak bez ustannie psioczysz na ta zajebista spoleczke ? Ubrali cie na 11zl kilka miechow temu czy juz taki jestes ze chcialbys odpalu najlepiej na drugi dzien po zapakowaniu ?

to wysoko Cię ubrali ja sie ubrałem ale po 12 zł dostałem dwie akcjie he he , a Ty nie umiesz czytać jakie brednie zapodawał Bala a ile z tego wyszło ślepy jesteś czy czytać nie umiesz ze zrozumieniem :lol:
Mnie nie obchodzi co zapowiadal Bala, sam obserwuje jak sie spolka ladnie rozwija, slepy nie jestem, a zrozumie Twoje posty chyba tylko nierozumny :lol:

Tak zeby nie bylo niedomowien, ja sprzedalem CPE po 11, a bralem ponizej 6zl... Teraz powoli kupuje w okolicach 6zl i caly czas czekam az jeszcze troche spadnie, ale widze ze jednym z wyzej ubranych jestes Ty skoro tak entuzjastycznie wyladowujesz swoja frustracje na forum parkietu. Przestan sie uzalac nad soba i pisac w kółko to samo.
You know where u are ?
You're in the jungle baby...

zomos
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3829
Rejestracja: 11 kwie 2007 22:31

Postautor: zomos » 03 kwie 2008 19:29

tak zdziwią się ale chyba już nie my może nasze dzieci albo wnuki :lol:

PS. Bala przy rozruchu niech uważa żeby mu łba nie urwało :lol:
A ty co tak bez ustannie psioczysz na ta zajebista spoleczke ? Ubrali cie na 11zl kilka miechow temu czy juz taki jestes ze chcialbys odpalu najlepiej na drugi dzien po zapakowaniu ?

to wysoko Cię ubrali ja sie ubrałem ale po 12 zł dostałem dwie akcjie he he , a Ty nie umiesz czytać jakie brednie zapodawał Bala a ile z tego wyszło ślepy jesteś czy czytać nie umiesz ze zrozumieniem :lol:
Mnie nie obchodzi co zapowiadal Bala, sam obserwuje jak sie spolka ladnie rozwija, slepy nie jestem, a zrozumie Twoje posty chyba tylko nierozumny :lol:

Tak zeby nie bylo niedomowien, ja sprzedalem CPE po 11, a bralem ponizej 6zl... Teraz powoli kupuje w okolicach 6zl i caly czas czekam az jeszcze troche spadnie, ale widze ze jednym z wyzej ubranych jestes Ty skoro tak entuzjastycznie wyladowujesz swoja frustracje na forum parkietu. Przestan sie uzalac nad soba i pisac w kółko to samo.
Ślepy to ty może i nie jesteś bo się rozwija jak sklep warzywny... Chyba Gazprom ma coś przeciwko :D. Miały być umowy i emisja a Bala jak zawsze ***** wszystko same opóźnienia nic na czas...
wegiel nasza nadzieja....

Generał
Kapitan
Posty: 41084
Rejestracja: 09 lis 2007 23:00
Lokalizacja: RATUJCIE ZWIERZAKI... http://www.viva.org.pl http://www.empatia.pl !!! NAPRAWDE WARTO !!!
Kontakt:

Postautor: Generał » 03 kwie 2008 22:19

warzywniak warzywniakiem a tu wszyscy juz chyba wysypali? :lol:
chcecie uratowac zycie ------------------
ratujcie zwierzaki, info m.in. na
http://www.centaurus.org.pl (przez aukcje allegro)
siła małych złotówek jest naprawde wielka...


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 137 gości