MNI cz XXXII - walka o honor- jednak Piechocki go nie ma :(

wszystko na temat spółek publicznych
AG
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2597
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: AG » 18 wrz 2011 09:18

hajdi, ale z korwina to nawet na pol gwizdka nie styknie. A tutaj masz na tacy rasowego palacza. I to nie sa przedwyborcze mzonki. Nazwisko do czegos zobowiazuje :lol:

REKLAMA


Łowca lizaków
Chorąży
Posty: 816
Rejestracja: 01 lis 2010 10:15

Postautor: Łowca lizaków » 18 wrz 2011 11:36

Eh już nie zagłosuję na PO bo głos na nich to tak samo jak na SLD. Aż wstyd mi, że kiedyś na PO głosowałem. Jeżeli będzie Korwin, to na niego zagłosuję, a jak nie to PIS albo PJN.
Nigdy więcej PO.

markal61
Sierżant
Posty: 40
Rejestracja: 19 kwie 2011 14:36

LEPIEJ IDŻ DO PSYCHIATRY !!!!

Postautor: markal61 » 18 wrz 2011 16:27

Mogę polecić bardzo dobrego w Świeciu

PokolenieJP2
Starszy sierżant
Posty: 71
Rejestracja: 17 wrz 2011 17:41

Postautor: PokolenieJP2 » 18 wrz 2011 19:25

Dlaczego zagłosuję na Palikota....

Od !993 roku byłem na wyborach 2 razy......raz lokalnych na burmistrza, a drugi na Komorowskiego, jako mniejszy sztemp.....
Generalnie olewam, bo nie zgadzam się systemowo z tym szajsem, podobnie jak tłumaczył to dzisiaj Pan Hołdys....
ale teraz, mam poczucie, że jest SENS, aby poprzeć Palikota.....
otóż bowiem, jest to w końcu jedyny człowiek, króty nie boi się wystąpić przeciwko REŻIMOWI KATOLICKIEMU, i choć mam świadomość, że to może być czysta retoryka mająca mu przynieść głosy, że niewiele potem z tego wyniknie, to i tak WARTO, bo przetrze szlaki, bo pokaże, że to nieprawda, że 99% polaków jest ubezwłasnowolnymi *** potrzebującymi nad życie mieć mitologicznego stwórcę, by istnieć.....podczas gdy w europie ludzie już zrozumieli, że religia jest ZŁEM.....

P.S. na PO, PISS, i SLD nie głosuję z wielu powodów, ale wymienę tu jeden - podatek Belki - SLD wprowadziło, pozostałe dwie utrzymały....

P.P.S. pozdrawiam w tym momencie kluska, wiadomo czemu :)

ASS-BANDIT 2011
ja pier... hossa wraca
ja zaglosuje tym razem na PIS albo korwina(rzuce kostkami).... by z wiekszym hukiem w kolejnych wyborach spelnily sie twoje zyczenia bo teraz male przekonanie i para pojdzie w gwizdek
hajdi, ogarnij się....jak zagłosujesz na PISS to puszczam mnicha z góry pekacem i będą musieli jeszcze ze 2 skupy uchwalić żeby to zebrać... :D
a na razie wracamy do muzyczki....
słuchać głośno i conajmniej 3-4 razy, to wejdzie....
http://www.youtube.com/watch?v=MrPV4cqC0C4
http://www.youtube.com/watch?v=G5L67iS5quk

deleted_jumbo
Starszy szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 17 wrz 2011 21:37

Postautor: deleted_jumbo » 18 wrz 2011 20:04

Ciekawe jakby było wiedziec co się stanie w niedalekiej przyszłości albo znac datę śmierci? Mozna poczytac na stronie:http://sites.google.com/site/news048

hajdi
Chorąży sztabowy
Posty: 6554
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: hajdi » 18 wrz 2011 20:13

Dlaczego zagłosuję na Palikota....

Od !993 roku byłem na wyborach 2 razy......raz lokalnych na burmistrza, a drugi na Komorowskiego, jako mniejszy sztemp.....
Generalnie olewam, bo nie zgadzam się systemowo z tym szajsem, podobnie jak tłumaczył to dzisiaj Pan Hołdys....
ale teraz, mam poczucie, że jest SENS, aby poprzeć Palikota.....
otóż bowiem, jest to w końcu jedyny człowiek, króty nie boi się wystąpić przeciwko REŻIMOWI KATOLICKIEMU, i choć mam świadomość, że to może być czysta retoryka mająca mu przynieść głosy, że niewiele potem z tego wyniknie, to i tak WARTO, bo przetrze szlaki, bo pokaże, że to nieprawda, że 99% polaków jest ubezwłasnowolnymi *** potrzebującymi nad życie mieć mitologicznego stwórcę, by istnieć.....podczas gdy w europie ludzie już zrozumieli, że religia jest ZŁEM.....

P.S. na PO, PISS, i SLD nie głosuję z wielu powodów, ale wymienę tu jeden - podatek Belki - SLD wprowadziło, pozostałe dwie utrzymały....

P.P.S. pozdrawiam w tym momencie kluska, wiadomo czemu :)

ASS-BANDIT 2011
ja pier... hossa wraca
ja zaglosuje tym razem na PIS albo korwina(rzuce kostkami).... by z wiekszym hukiem w kolejnych wyborach spelnily sie twoje zyczenia bo teraz male przekonanie i para pojdzie w gwizdek
hajdi, ogarnij się....jak zagłosujesz na PISS to puszczam mnicha z góry pekacem i będą musieli jeszcze ze 2 skupy uchwalić żeby to zebrać... :D
a na razie wracamy do muzyczki....
słuchać głośno i conajmniej 3-4 razy, to wejdzie....
http://www.youtube.com/watch?v=MrPV4cqC0C4
http://www.youtube.com/watch?v=G5L67iS5quk
Moze jak piss wygra to prezes znacjonalizuje majatki takich cfaniaków jak piechota co by im sie odechciało leszczy kroic z ich kasiory, jak szalec to szalec :)
jest chu...owo wiec może byc jeszcze bardziej ja idąc tropem mysli ministra "Rostkowskiego" mam 10letnia wize do stanów
Nawet pozbyli sie andrzeja by nie miał kto prowadzić ludzi z kosami na ulicę "Wieśniacką"
A śmiechem żartem to wole zagłosowac na partie która sama siebie obali nawet gdy jest dobrze (patrz rzady PISu) anie jak ta banda jeleni mówi że jest zajebiście i nigdy nie było lepeij..... porównując te dwa okresy patrze tylko i wylącznie przez pryzmat swojej sytuacji materialnej nie przez co tłucze do muzgu TVN, Wyborcza i inne zakłamae media
3xNIE PechOwcom juz raz jako UW i KLD poprawili sytuacje w Polsce
Moze młodzi którzy nie wrócill z za kanału i ci co po szkołach znależli zajebistą robotę (obiecaną) za 1600brutto przejrza na oczy
Głosuj na PO a dzień wolności podatkowej będzie 24 grudnia

AGM
Starszy chorąży
Posty: 1076
Rejestracja: 08 lip 2011 15:00

Postautor: AGM » 18 wrz 2011 20:21

ale zajeb... rozmowa o spółce sie toczy
myślicie ze kogo nie wybierzecie coś się zmieni
zmieniłoby się jakby ludzie zostali w domu i olali wybory wg zasady jak zobacze to uwierze i wtedy poprę

klusek
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3815
Rejestracja: 01 sty 1970 01:00
Lokalizacja: warszawa

Postautor: klusek » 19 wrz 2011 01:35

Dlaczego zagłosuję na Palikota....

Od !993 roku byłem na wyborach 2 razy......raz lokalnych na burmistrza, a drugi na Komorowskiego, jako mniejszy sztemp.....
Generalnie olewam, bo nie zgadzam się systemowo z tym szajsem, podobnie jak tłumaczył to dzisiaj Pan Hołdys....
ale teraz, mam poczucie, że jest SENS, aby poprzeć Palikota.....
otóż bowiem, jest to w końcu jedyny człowiek, króty nie boi się wystąpić przeciwko REŻIMOWI KATOLICKIEMU, i choć mam świadomość, że to może być czysta retoryka mająca mu przynieść głosy, że niewiele potem z tego wyniknie, to i tak WARTO, bo przetrze szlaki, bo pokaże, że to nieprawda, że 99% polaków jest ubezwłasnowolnymi *** potrzebującymi nad życie mieć mitologicznego stwórcę, by istnieć.....podczas gdy w europie ludzie już zrozumieli, że religia jest ZŁEM.....

P.S. na PO, PISS, i SLD nie głosuję z wielu powodów, ale wymienę tu jeden - podatek Belki - SLD wprowadziło, pozostałe dwie utrzymały....

P.P.S. pozdrawiam w tym momencie kluska, wiadomo czemu :)

ASS-BANDIT 2011
mam ze 20 stron zaległej mniowej lektury ale zajrzałem na stronę bieżacą i co widzę ass jak zwykle mysli kluskiem albo klusek assem czyli znowu tak samo.
więc tylko sie zacytuję z watku konkursu na wig 20
23094,44 zaid
trochę mnie nie było, ale żeby taką hossę przeoczyć? :shock:
2316,48 ASS
http://www.youtube.com/watch?v=G5L67iS5quk
P.S. klusek, zajrzyj na MNIcha....
a gdzie ty byłeś jak cię nie było.
na mnicha zaglądam raz na dwa tygodnie. niestety mam go na ike.
na razie brak czasu zajrze pod koniec tygodnia na dokładną lekturę
a na razie regularnie śledze tylko palikota, który jesli sie załapie do sejmu to bedzie w koalicji z po i popychałby platformę do radykalnych reformatorskich działań.
palikot jako jedyny polityk mówiący, że nienawidzi pisu to jednak jak go pytają o rozwiązania dobre dla polski, które pokrywają sie z tym co głosi pis nie waha sie powiedzieć, że pis akutrat w tej kwestii proponuje dobre rozwiązania i on jest za tymi rozwiązaniami.
z tego widać, że dla niego liczy sie to co on uważa za dobre dla polski a nie tylko dla partii i jak p o mówi, tak to pis zawsze musi powiedzieć nie.

2290,23 klusek
http://www.parkiet.com/forum/viewtopic. ... start=2670

AG
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2597
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: AG » 19 wrz 2011 10:42

Piechota jest w rozkroku :lol:
tvncnbc

Olifant
Starszy chorąży
Posty: 1459
Rejestracja: 18 lis 2006 10:59
Lokalizacja: Pogwizdów

Postautor: Olifant » 19 wrz 2011 10:51

"Skup będzie" - powiedział (śmiejąc się) Piechocki w TVNCNBC...
Powyższy tekst piszącego stanowi wyraz jego osobistych opinii, więc nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych.

AG
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2597
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: AG » 19 wrz 2011 10:52

moim zdaniem o skupie mozna zapomniec ....

czapajewo
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7370
Rejestracja: 26 sty 2008 00:09

Postautor: czapajewo » 19 wrz 2011 11:33

"Skup będzie" - powiedział (śmiejąc się) Piechocki w TVNCNBC...
Ale tak tylk śmial się tyci tyci czy parskał jak koń :lol: to dosyć istotne :lol:
Niech się dzieje wola nieba z nią się zawsze zgadzać trzeba http://gloriapolo.neuevangelisierung.org/indexpl.html

kampolo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2007
Rejestracja: 25 sty 2006 19:07

Postautor: kampolo » 19 wrz 2011 11:37

Na tej społce w ostatnich 3 miesiącach miało byc wszystko: wypłata dywidendy, emisja nowych akcji, przejęcia, skup akcji... Ciekawe co teraz prezes wymysli.... ale zauwazyłem co widac po wycenie ze juz nikt go powaznie nie traktuje:)

czapajewo
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7370
Rejestracja: 26 sty 2008 00:09

Postautor: czapajewo » 19 wrz 2011 11:50

Na tej społce w ostatnich 3 miesiącach miało byc wszystko: wypłata dywidendy, emisja nowych akcji, przejęcia, skup akcji... Ciekawe co teraz prezes wymysli.... ale zauwazyłem co widac po wycenie ze juz nikt go powaznie nie traktuje:)
A zdziwisz się u mnie ma pełen pakiet zaufania :wink: Teraz kiedy wisze kilkadziesiąt procent wyżej mam do Prezesa pelne zaufanie :wink:
Niech się dzieje wola nieba z nią się zawsze zgadzać trzeba http://gloriapolo.neuevangelisierung.org/indexpl.html

kampolo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2007
Rejestracja: 25 sty 2006 19:07

Postautor: kampolo » 19 wrz 2011 11:53

Na tej społce w ostatnich 3 miesiącach miało byc wszystko: wypłata dywidendy, emisja nowych akcji, przejęcia, skup akcji... Ciekawe co teraz prezes wymysli.... ale zauwazyłem co widac po wycenie ze juz nikt go powaznie nie traktuje:)
A zdziwisz się u mnie ma pełen pakiet zaufania :wink:
jak zacznie kupowac za kase ze spólki od siebie społeczki po "atrakcyjnych cenach" to pewnie Twoje zaufanie jeszcze wzrosnie:)


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości