PZ CORMAY [CRM] cz.I

wszystko na temat spółek publicznych
ciapek
Sierżant sztabowy
Posty: 126
Rejestracja: 18 gru 2008 12:36

Postautor: ciapek » 08 gru 2011 19:51

Prośba do tych którzy znają tę spólke.Nie dysponuje wielkimi pieniędzmi ale dla mnie dośc znacznymi i zastanawiam się nad ulokowaniem większosci w tę spółke.Pluje sobie w brode że dopiero teraz a nie dużo wcześniej. Potrzebuje jakiejś porady czy przy tych cenach ,wskaznikach ,perspektywach warto sie mocniej angażować czy może jeszcze czekać aż dużo duzo spadnie,tyle tylko że czekam tak długo a cena mi wciąż ucieka w góre ,Liczyłem że kryzys że euro...itd i uda sie np po 7-8zl ale widze ze sie nie doczekam.Krótko warto teraz czy lepiej sobie odpuścic i znależć sobie coś innego (np Athon)

REKLAMA


ciapek
Sierżant sztabowy
Posty: 126
Rejestracja: 18 gru 2008 12:36

Postautor: ciapek » 08 gru 2011 19:57

Prośba do tych którzy znają tę spólke.Nie dysponuje wielkimi pieniędzmi ale dla mnie dośc znacznymi i zastanawiam się nad ulokowaniem większosci w tę spółke.Pluje sobie w brode że dopiero teraz a nie dużo wcześniej. Potrzebuje jakiejś porady czy przy tych cenach ,wskaznikach ,perspektywach warto sie mocniej angażować czy może jeszcze czekać aż dużo duzo spadnie,tyle tylko że czekam tak długo a cena mi wciąż ucieka w góre ,Liczyłem że kryzys że euro...itd i uda sie np po 7-8zl ale widze ze sie nie doczekam.Krótko warto teraz czy lepiej sobie odpuścic i znależć sobie coś innego (np Athon)

tiger990
Starszy sierżant
Posty: 84
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: tiger990 » 08 gru 2011 20:48

Prośba do tych którzy znają tę spólke.Nie dysponuje wielkimi pieniędzmi ale dla mnie dośc znacznymi i zastanawiam się nad ulokowaniem większosci w tę spółke.Pluje sobie w brode że dopiero teraz a nie dużo wcześniej. Potrzebuje jakiejś porady czy przy tych cenach ,wskaznikach ,perspektywach warto sie mocniej angażować czy może jeszcze czekać aż dużo duzo spadnie,tyle tylko że czekam tak długo a cena mi wciąż ucieka w góre ,Liczyłem że kryzys że euro...itd i uda sie np po 7-8zl ale widze ze sie nie doczekam.Krótko warto teraz czy lepiej sobie odpuścic i znależć sobie coś innego (np Athon)
Wydaje się, że fundusze pociągną jeszcze kurs, przynajmniej do końca roku. Cormay jest OK i myślę, że będzie rósł w 2012. Kibicuję Cormayowi i spółce z New Connect Inno-Gene. Polskie spółki polskie globalne produkty, dobre bo polskie :wink:


sluzbowa.nokia
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 360
Rejestracja: 24 maja 2011 11:19

Postautor: sluzbowa.nokia » 09 gru 2011 10:56

w cormaya mozesz sie załadować i mówie to bo sam na nim siedze i jestem zadowolony!! możesz zamiast również medycznego Inno-Gene zainteresować się City-interactive Pozdrawiam :)

dejw
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 269
Rejestracja: 16 sie 2006 14:17
Kontakt:

Postautor: dejw » 09 gru 2011 14:24

Moim zdaniem w dłuższym terminie może wzrosnąć nawet i kilkaset procent. Nie wypowiadam się co będzie w krótszej perspektywie. Możesz zainteresować się też Ekoexportem. Spółka jest trochę podobna do Cormaya, bynajmniej nie pod względem działalności, ale aktualnej i spodziewanej dynamiki wzrostu. Na chwilę obecną wyceniana taniej niż CRM, ale też i i branża zupełnie inna, bardziej podatna na dekoniunkturę. Nie ma też takiego potencjalnego asa w rękawie jak CRM (analizator). Pod tym względem bliżej jest wspomniany Aton (nie Athon - na marginesie). No ale oni mają tylko tego asa i póki co nic więcej, więc na pewno jest duży potencjał ale i duże ryzyko. Myślę, że Integer też byłby niezły ale na razie zupełnie się nim nie interesowałem.

tlen2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2433
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: tlen2 » 14 gru 2011 13:43

rekomendacja DM BZWBK Cormay kupuj cena docelowa w perpektywie 12 miesiecy 22,50

cheetos
Sierżant sztabowy
Posty: 185
Rejestracja: 13 wrz 2011 14:56

Postautor: cheetos » 20 gru 2011 11:31

poza świetną rekomendacją dzisiaj w TVN CNBC był Tuora i mówił sporo bardzo dobrych rzeczy np. ze potrzebuje jeszcze dosłownie kilku tygodni na przejęcie amerykańskiej spółki bo już ostatnie negocjacje są podobno.
Prototyp idzie dobrze ale nie chcą nic mówić żeby nie zepsuć mocnego uderzenia a w listopadzie złożyli jeszcze kilkanaście wniosków patentowych w celu lepszej ochrony. Mnie prezes uspokoił i swój zysk zrealizuje później :)

DZIASIAJ NA PB.PL JEST GŁOSOWANIE NA "MISTRZA GPW 2011" I GŁOSUJEMY NA CORMAYA

maly
Młodszy chorąży
Posty: 424
Rejestracja: 17 paź 2005 23:36
Lokalizacja: podkarpacie

Postautor: maly » 20 gru 2011 20:56

no dupnie to sie dzis skonczylo :(

Toomm
Chorąży sztabowy
Posty: 4318
Rejestracja: 21 wrz 2007 11:43
Lokalizacja: NS

Postautor: Toomm » 20 gru 2011 21:25

no dupnie to sie dzis skonczylo :(
No nie ciekawie ...ale przynajmniej nie jesteśmy bardzo przegrzani ... a pewnie jakią fund realizuje niezłe zyski...

Toomm
Chorąży sztabowy
Posty: 4318
Rejestracja: 21 wrz 2007 11:43
Lokalizacja: NS

Postautor: Toomm » 20 gru 2011 21:26

no dupnie to sie dzis skonczylo :(
No nie ciekawie ...ale przynajmniej nie jesteśmy bardzo przegrzani ... a pewnie jakią fund realizuje niezłe zyski...

Toomm
Chorąży sztabowy
Posty: 4318
Rejestracja: 21 wrz 2007 11:43
Lokalizacja: NS

Postautor: Toomm » 20 gru 2011 21:27

no dupnie to sie dzis skonczylo :(
No nie ciekawie ...ale przynajmniej nie jesteśmy bardzo przegrzani ... a pewnie jakią fund realizuje niezłe zyski...

robo_33772
Porucznik
Posty: 33302
Rejestracja: 01 sty 1970 01:00
Lokalizacja: ZERNICA-ZERNIKI

Postautor: robo_33772 » 20 gru 2011 21:37

korekta sie przyda jak psu buda.

devante11
Starszy chorąży
Posty: 1989
Rejestracja: 28 sty 2006 19:26

Postautor: devante11 » 20 gru 2011 21:55

korekta sie przyda jak psu buda.
robo juz pare podejsc było do tej korekty i budy, ale tendencja jest taka ze raczej strach nie miec papiera niz go miec, im dłużej sie kisi na tych poziomach tym mocniej sufitem wyjdzie prezes jest magik jeszcze niezłe czary zrobi, a i Konrad Ł. tez niegłupi chłop ponoc mówią o 50 a i nawet 100 biletach z NBP'u za papier...c.*** knows
BULLISH ATTITUDE

Toomm
Chorąży sztabowy
Posty: 4318
Rejestracja: 21 wrz 2007 11:43
Lokalizacja: NS

Postautor: Toomm » 23 gru 2011 10:18

Wczoraj chyba Pokrywka zwany Garczkiem w TVNCNBC polecał na przyszły rok Cormaya ...a z sie wystraszyłem czy lepiej odrazu nie sprzedawac ale jak sobie przypomne jak co drugi *** początkiem roku tez polecał i mimo tego pieknie urosło to moze warto nadal na papierku siedziec..... a mam wrazenie ze ktos tu nam kursiku caly czas pilnuje zeby jakiegos " balona " z tego nie zrobić.....


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: fango i 185 gości