ABS INVESTMENT [AIN] księga I NewConnect

wszystko na temat spółek publicznych
sephir
Podporucznik
Posty: 10099
Rejestracja: 04 mar 2007 01:57
Lokalizacja: K*TOWI*E
Kontakt:

Postautor: sephir » 31 paź 2012 10:41

ziarnko do ziarnka i będzie miarka...
Ww. tekst nie stanowi "rekomendacji" w rozumieniu przepisów Rozp. MF z dn. 19.10.05 r.
Obrazek
***

REKLAMA


dareknal
Chorąży sztabowy
Posty: 4619
Rejestracja: 10 gru 2006 15:27
Lokalizacja: kraków - szuwarkowo

Postautor: dareknal » 31 paź 2012 11:10

Prezes za kilka minut w TVN CNBC
było coś ciekawego ?
Zawsze jest coś ciekawego :) za kilka minut powinien być wywiad dostępny na stronie TVn CNBC więc samemu można ocenić :wink:
a powiedzial cos ile jeszcze tych innowacyjnych spolek nowych technologii od kapeluszy, kolowrotkow wedkarskich i inszych typu dzem, mydlo i powidlo zamierza wprowadzic :oops: :shock: :oops: :shock: :?: :?: :?:
Mówił. Ze już w przyszłym roku parę następnych. :-) I podkreślał, że to taka strategia biznesowa - firma musi się wyróżniać. Branża jest nieistotna. Chwalił się kapeluszami, że chyba jedyna taka firma w Europie notowana na giełdzie. Podobnie mówił o Robinsonie. I zaznaczył ze chyba 29 na 30 z firm w portfelu - mimo kryzysu - poprawiło wyniki (co pewnie oznacza mniejszą stratę :-))
moze jest i jak na warunki nc przejrzyscie i uczciwie tutej ale po co nam takie spolki na parkiecie bez potencjalu w jakichs niszach rynkowych? :shock: :oops: :shock: dawac mnie tu startupy takie jakie, ze nawet jak jeden na dziesienc odpali ale na 10000% to euforia i szampan :shock: :oops: :shock: :shock: :shock: a moze ni ma ludzi w spolce od wizji, od umiejetnosci wyszukania ciekawych i rokujacych projektow? :shock: ino tradycyjne, nieskomplikowane biznesy - jaka manufakturka czy sklepik? :oops: :oops: :oops:
1. LSH,
2. ABS strategicznie nie wchodzi w start-up - tego na NC po szyje albo więcej co i jeden bardziej skomplikowany
3. nie znasz potencjału i szerokości rynku wędkarskiego w Polsce zdecydowanie

sephir
Podporucznik
Posty: 10099
Rejestracja: 04 mar 2007 01:57
Lokalizacja: K*TOWI*E
Kontakt:

Postautor: sephir » 31 paź 2012 11:12

Prezes za kilka minut w TVN CNBC
było coś ciekawego ?
Zawsze jest coś ciekawego :) za kilka minut powinien być wywiad dostępny na stronie TVn CNBC więc samemu można ocenić :wink:
a powiedzial cos ile jeszcze tych innowacyjnych spolek nowych technologii od kapeluszy, kolowrotkow wedkarskich i inszych typu dzem, mydlo i powidlo zamierza wprowadzic :oops: :shock: :oops: :shock: :?: :?: :?:
Mówił. Ze już w przyszłym roku parę następnych. :-) I podkreślał, że to taka strategia biznesowa - firma musi się wyróżniać. Branża jest nieistotna. Chwalił się kapeluszami, że chyba jedyna taka firma w Europie notowana na giełdzie. Podobnie mówił o Robinsonie. I zaznaczył ze chyba 29 na 30 z firm w portfelu - mimo kryzysu - poprawiło wyniki (co pewnie oznacza mniejszą stratę :-))
moze jest i jak na warunki nc przejrzyscie i uczciwie tutej ale po co nam takie spolki na parkiecie bez potencjalu w jakichs niszach rynkowych? :shock: :oops: :shock: dawac mnie tu startupy takie jakie, ze nawet jak jeden na dziesienc odpali ale na 10000% to euforia i szampan :shock: :oops: :shock: :shock: :shock: a moze ni ma ludzi w spolce od wizji, od umiejetnosci wyszukania ciekawych i rokujacych projektow? :shock: ino tradycyjne, nieskomplikowane biznesy - jaka manufakturka czy sklepik? :oops: :oops: :oops:
1. LSH,
2. ABS strategicznie nie wchodzi w start-up - tego na NC po szyje albo więcej co i jeden bardziej skomplikowany
3. nie znasz potencjału i szerokości rynku wędkarskiego w Polsce zdecydowanie
taa... na GPW i NC same leszcze, płocie i rekiny i plankton też bywa...
Ww. tekst nie stanowi "rekomendacji" w rozumieniu przepisów Rozp. MF z dn. 19.10.05 r.
Obrazek
***

bieszczad
Chorąży
Posty: 860
Rejestracja: 30 paź 2008 17:02

Postautor: bieszczad » 31 paź 2012 12:12

Niestety nie widzałem wywiadu. W ABS mi sie podba to ,ze samemu można ocenić jakość porfela bo większość spółek publicznych i podaje wyniki co kwartał. Akurat wyniki Robisnona i Polkapu znam bo mi sie bardzo te firmy podobają. Generują zyski i to systematycznie. Podba mi się jeszcze Uboat Line i Inbook ciekawe jak te firmy się spiszą. Nie podba mi sie od dłuzszego czasu AUX-ECA .W moich stronach chodzą plotki, że ABS kupił pakiet Kupca bo ten współpracuje z Ubotem. Ciekawy jestem jak zakończ\zy sie hostoria z nieruchomoscią bo to teraz trudny rynek. Spółce kibicuje bo pakiecik mam :D

dareknal
Chorąży sztabowy
Posty: 4619
Rejestracja: 10 gru 2006 15:27
Lokalizacja: kraków - szuwarkowo

Postautor: dareknal » 31 paź 2012 12:15

Niestety nie widzałem wywiadu. W ABS mi sie podba to ,ze samemu można ocenić jakość porfela bo większość spółek publicznych i podaje wyniki co kwartał. Akurat wyniki Robisnona i Polkapu znam bo mi sie bardzo te firmy podobają. Generują zyski i to systematycznie. Podba mi się jeszcze Uboat Line i Inbook ciekawe jak te firmy się spiszą. Nie podba mi sie od dłuzszego czasu AUX-ECA .W moich stronach chodzą plotki, że ABS kupił pakiet Kupca bo ten współpracuje z Ubotem. Ciekawy jestem jak zakończ\zy sie hostoria z nieruchomoscią bo to teraz trudny rynek. Spółce kibicuje bo pakiecik mam :D
chyba nie ma osoby komu się podobała, ale tu siłą wyższa w postaci największych akcjonariuszy którzy sami sie powystrzelali jak *** a mniejsi za to zapłacili... takie życie

bieszczad
Chorąży
Posty: 860
Rejestracja: 30 paź 2008 17:02

Postautor: bieszczad » 31 paź 2012 16:04

Nie chce już wracać do AUX ale to się nie powinno tak skończyć. Karę powinni ponieś i jedni i drudzy. I Stara Ekipa i Nowa ma ogromne korzyści a pozostali nie. Ja sie wycofałem ze stratą ale nie żałuje.

dareknal
Chorąży sztabowy
Posty: 4619
Rejestracja: 10 gru 2006 15:27
Lokalizacja: kraków - szuwarkowo

Postautor: dareknal » 31 paź 2012 17:45


dentysta1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8577
Rejestracja: 31 gru 2005 13:40

Postautor: dentysta1 » 31 paź 2012 19:18

:oops: 0.24 :oops:
Nawet po największej burzy zawsze wychodzi słońce

dareknal
Chorąży sztabowy
Posty: 4619
Rejestracja: 10 gru 2006 15:27
Lokalizacja: kraków - szuwarkowo

Postautor: dareknal » 06 lis 2012 09:33

szybkimi krokami zbliża się debiut ważnej spólki portelowej

Raport EBI
typ raportu Raport bieżący
numer 2/2012
data dodania 2012-11-06 08:48:58
spółka Beskidzkie Biuro Consultingowe Spółka Akcyjna

Złożenie wniosku o wprowadzenie instrumentów finansowych Spółki do obrotu na rynku NewConnect
Zarząd spółki Beskidzkie Biuro Consultingowe S.A. z siedzibą w Bielsku - Białej ("Emitent", "Spółka") informuje, iż w dniu 5 listopada 2012 r. został złożony wniosek o wprowadzenie do obrotu na rynku NewConnect prowadzonym jako alternatywny system obrotu przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A., następujących instrumentów finansowych Emitenta:

1) 2 500 000 akcji zwykłych na okaziciela serii A, o wartości nominalnej 0,10 zł każda akcja,
2) 1 175 000 akcji zwykłych na okaziciela serii B, o wartości nominalnej 0,10 zł każda akcja.

Podstawa prawna: §3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".



Osoby reprezentujące spółkę:

Sławomir Jarosz - Wiceprezes Zarządu

bieszczad
Chorąży
Posty: 860
Rejestracja: 30 paź 2008 17:02

Postautor: bieszczad » 06 lis 2012 12:41

O jakoś przeoczyłem to BBC. ABS tam miał chyba 100 % a po emisji mi wychodzi, że z 70 %?

biznes XXI wieku
Plutonowy
Posty: 18
Rejestracja: 27 paź 2012 19:27

Postautor: biznes XXI wieku » 07 lis 2012 15:52

zrób pierwszy krok, drugi zrobimy razem
http://pl.monavie.com/

dareknal
Chorąży sztabowy
Posty: 4619
Rejestracja: 10 gru 2006 15:27
Lokalizacja: kraków - szuwarkowo

Postautor: dareknal » 14 lis 2012 11:56

Raport EBI
typ raportu Raport bieżący
numer 78/2012
data dodania 2012-11-14 11:28:07
spółka ABS INVESTMENT S.A.

Wprowadzenie instrumentów finansowych spółki zależnej do obrotu na rynku NewConnect
Zarząd Spółki ABS Investment S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej informuje, iż w dniu 13 listopada 2012 r. spółka zależna od Emitenta - Beskidzkie Biuro Consultingowe S.A. otrzymała uchwałę nr 1125/2012 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z tego samego dnia, w sprawie wprowadzenia do alternatywnego systemu obrotu na rynku NewConnect następujących instrumentów finansowych spółki:
• 2.500.000 akcji zwykłych na okaziciela serii A, o wartości nominalnej 0,10 zł każda akcja,
• 1.175.000 akcji zwykłych na okaziciela serii B, o wartości nominalnej 0,10 zł każda akcja.

Emitent przekazuje niniejszą informację z uwagi na fakt, iż jako podmiot dominujący, ABS Investment S.A. posiada 70,24% udziału w kapitale zakładowym, co daje prawo do 70,24% głosów na walnym zgromadzeniu Spółki Beskidzkie Biuro Consultingowe, w związku z czym wprowadzenie instrumentów finansowych spółki zależnej do obrotu na rynku NewConnect może mieć istotny wpływ na sytuację gospodarczą, majątkową lub finansową Emitenta.



Osoby reprezentujące spółkę:

dareknal
Chorąży sztabowy
Posty: 4619
Rejestracja: 10 gru 2006 15:27
Lokalizacja: kraków - szuwarkowo

Postautor: dareknal » 15 lis 2012 11:43

Raport EBI
typ raportu Raport bieżący
numer 80/2012
data dodania 2012-11-15 11:28:40
spółka ABS INVESTMENT S.A.

Podpisanie umowy objęcia akcji Przedsiębiorstwa Telekomunikacyjnego \"TELGAM\" S.A.
Zarząd Spółki ABS Investment S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej informuje, iż w dniu 15 listopada 2012 r. Spółka przyjęła ofertę Spółki Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne "TELGAM" S.A. z siedzibą w Jaśle oraz podpisała umowę objęcia 328.000 akcji zwykłych na okaziciela serii B o wartości nominalnej 0,10 zł każda akcja, po cenie emisyjnej 0,12 zł, za kwotę 39.360,00 zł oraz 82.000 akcji zwykłych na okaziciela serii D, o wartości nominalnej 0,10 zł każda akcja, po cenie emisyjnej 0,42 zł. za kwotę 34.440,00 zł, to jest za łączną kwotę 73.800,00 zł (siedemdziesiąt trzy tysiące osiemset złotych 00/100).

Emitent przekazuje niniejszą informację z uwagi na fakt, iż objęcie ww. akcji stanowi kontynuację realizacji umowy z dnia 16 października 2012 r. w przedmiocie świadczenia usług doradczych związanych z wprowadzeniem akcji spółki do publicznego obrotu w ramach Alternatywnego Systemu Obrotu, o czym Emitent informował w raporcie bieżącym nr 66/2012 z dnia 16 października 2012 r.

Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".



Osoby reprezentujące spółkę:

Sławomir Jarosz - Prezes Zarządu

head
Spam
Posty: 3876
Rejestracja: 28 lut 2007 17:32
Lokalizacja: Katowice/Kraków

Postautor: head » 15 lis 2012 13:58

BESKIDZKIE BIURO CONSULTINGOWE intensyfikuje działalność:
http://www.newconnector.pl/beskidzkie-b ... zialalnosc

Borsuki
Starszy sierżant
Posty: 80
Rejestracja: 14 lis 2012 22:23
Lokalizacja: Royal Parks of London

Postautor: Borsuki » 15 lis 2012 15:04

info za infem , widac prace :wink:

KOMUNIKATY SPÓŁEK
15.11.2012 11:30 - 12635387
a aa aaa
ABS INVESTMENT SA podpisanie umowy objęcia akcji Przedsiębiorstwa Telekomunikacyjnego TELGAM SA.
Raport Bieżący nr 80/2012

Zarząd Spółki ABS Investment S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej informuje, iż w dniu 15 listopada 2012 r. Spółka przyjęła ofertę Spółki Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne "TELGAM" S.A. z siedzibą w Jaśle oraz podpisała umowę objęcia 328.000 akcji zwykłych na okaziciela serii B o wartości nominalnej 0,10 zł każda akcja, po cenie emisyjnej 0,12 zł, za kwotę 39.360,00 zł oraz 82.000 akcji zwykłych na okaziciela serii D, o wartości nominalnej 0,10 zł każda akcja, po cenie emisyjnej 0,42 zł. za kwotę 34.440,00 zł, to jest za łączną kwotę 73.800,00 zł (siedemdziesiąt trzy tysiące osiemset złotych 00/100).

Emitent przekazuje niniejszą informację z uwagi na fakt, iż objęcie ww. akcji stanowi kontynuację realizacji umowy z dnia 16 października 2012 r. w przedmiocie świadczenia usług doradczych związanych z wprowadzeniem akcji spółki do publicznego obrotu w ramach Alternatywnego Systemu Obrotu, o czym Emitent informował w raporcie bieżącym nr 66/2012 z dnia 16 października 2012 r.

Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

Więcej na: http://biznes.pap.pl i http://biznes.pap.pl/espi

kom ebi abs/


Depesza pochodzi z biznes.pap.pl z 15.11.2012 11:30


Przejdź do profilu firmy:
ABS Investment SA

www.telgam.pl


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 123 gości