CI GAMES [CIG] księga II

wszystko na temat spółek publicznych
Gyorgy
Sierżant sztabowy
Posty: 128
Rejestracja: 15 lip 2016 15:31

Postautor: Gyorgy » 28 wrz 2016 12:39

Ja nie wiem jak wy momżecie się przejmować takimi rzeczami. Od wczoraj dało się zrobić 10% na walorze, a wy dalej ślepi :roll:

REKLAMA


alkoita2
Chorąży sztabowy
Posty: 5645
Rejestracja: 21 paź 2015 17:50

Postautor: alkoita2 » 28 wrz 2016 17:13

glosno to bedzie..jak ta gra okaze sie wieksza kaszana spzredazowa..niz LOTF.... :lol: 8) :lol:
alik,

wpis godny naczelnego idioty tego forum

polaczek - cebulaczek, *** zazdrosnik

ad meritum: w pażdzierniku mijanka z cdr pod sukces sgw 3

na pochybel alikowi

:wink:
Myślisz, że wszyscy są podobnymi kretynami i myślą, że jak cena akcji jest podobna, to wartość obu firm też? :D
ACHTUNG....ACHTUNG......

Obrazek
Dużo lepiej jest kupić wspaniałą firmę za przeciętną cenę, niż przeciętną firmę za wspaniałą cenę - Warren Buffett

Marzenna
Sierżant sztabowy
Posty: 118
Rejestracja: 27 cze 2016 11:19

Postautor: Marzenna » 28 wrz 2016 17:33

Powoli i spokojnie. Nie ma co się spieszyć. Dzisiaj tylko 5,5%, ale mi się nigdzie nie spieszy. Do premiery jeszcze 4 miesiące, więc przyjdzie czas na duże wzrosty. Największe uderzenie promocyjne będzie w styczniu, wtedy wyłożą wszystkie karty na stół.

Prezydent_Burkina_Faso
Starszy sierżant
Posty: 80
Rejestracja: 24 mar 2013 21:53

Postautor: Prezydent_Burkina_Faso » 28 wrz 2016 18:53

Powoli i spokojnie. Nie ma co się spieszyć. Dzisiaj tylko 5,5%, ale mi się nigdzie nie spieszy. Do premiery jeszcze 4 miesiące, więc przyjdzie czas na duże wzrosty. Największe uderzenie promocyjne będzie w styczniu, wtedy wyłożą wszystkie karty na stół.
do premiery ok 4 m-ce ale alik juz wie :D :D

Ale co kieruje człowiekiem aby najzwyczajnie wyjść i sąsiadowi na wycieraczke nas...ć ??

3mldEUR
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7307
Rejestracja: 07 lip 2010 13:13

Postautor: 3mldEUR » 28 wrz 2016 21:31

Powoli i spokojnie. Nie ma co się spieszyć. Dzisiaj tylko 5,5%, ale mi się nigdzie nie spieszy. Do premiery jeszcze 4 miesiące, więc przyjdzie czas na duże wzrosty. Największe uderzenie promocyjne będzie w styczniu, wtedy wyłożą wszystkie karty na stół.
do premiery ok 4 m-ce ale alik juz wie :D :D

Ale co kieruje człowiekiem aby najzwyczajnie wyjść i sąsiadowi na wycieraczke nas...ć ??
Może się boi, że bez tego jego wycieraczka będzie się gorzej prezentować :wink:

Życzę udanej premiery i światowego sukcesu sprzedażowego :D
CHERNOBYFULL + WARDEVIL + NOWA SPÓŁKA DUAL-USE (NATO DIANA)
https://www.thefarm51.com/raport/przyje ... 2023-2026/

marx
Sierżant sztabowy
Posty: 129
Rejestracja: 19 wrz 2016 09:02

Postautor: marx » 29 wrz 2016 13:14

Spółka przez ostatnie 4 miesiące się pięknie wybroniła z zarutów jej dotyczących i dystrybucji, ale niektóre forumki dalej swoje. Nawet jakby prezes obiecał nie sprzedawać przez następne 10 lat to wam by się dalej nie podobało. :lol:

Marzenna
Sierżant sztabowy
Posty: 118
Rejestracja: 27 cze 2016 11:19

Postautor: Marzenna » 30 wrz 2016 01:17

Nowy trailer wygląda rewelacyjnie. Wreszcie!!

https://www.youtube.com/watch?v=uYMjihrlaQ8

Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2331
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Postautor: Rif1977 » 30 wrz 2016 06:15

Nowy trailer wygląda rewelacyjnie. Wreszcie!!

https://www.youtube.com/watch?v=uYMjihrlaQ8
Co to za śmieszna muzyczka? Na końcu śpiewak słabo zawodzi, jakby mu mało zapłacili.
Wcześniej włączył się z automatu zwiastun Mafii 3, to były emocje i już robię pre-order! Pomyślałem sobie, że zaraz poleci coś równie mocnego, a tu słyszę jakieś popowe smęty, oglądam krajobrazy, chłopka w ciemności i latający pocisk. Jeszcze gdyby leciał na nim Ant-man, to może bym się chociaż tym podekscytował. Gdybym przypadkiem upadł na głowę i miał pre-order, to bym w tym momencie go skasował...
PS. 2340 wyświetleń. To już spółka oszczędza na wyświetleniach? 10000 wyświetleń za 50 zeta. Kupujcie, bo przegracie życie.

alkoita4
Starszy chorąży
Posty: 1932
Rejestracja: 29 wrz 2016 11:12

Postautor: alkoita4 » 30 wrz 2016 07:28

Powoli i spokojnie. Nie ma co się spieszyć. Dzisiaj tylko 5,5%, ale mi się nigdzie nie spieszy. Do premiery jeszcze 4 miesiące, więc przyjdzie czas na duże wzrosty. Największe uderzenie promocyjne będzie w styczniu, wtedy wyłożą wszystkie karty na stół.
do premiery ok 4 m-ce ale alik juz wie :D :D

Ale co kieruje człowiekiem aby najzwyczajnie wyjść i sąsiadowi na wycieraczke nas...ć ??
Może się boi, że bez tego jego wycieraczka będzie się gorzej prezentować :wink:

Życzę udanej premiery i światowego sukcesu sprzedażowego :D
ty lepiej jeszce raz napisz o tych meliardach....na Farmie..z MONU..VR itpo..b jakos...rynek tego KITU...kupic nie chce..i siem nie ma co dziwic..po spzredazy CHVR....flagowca reality51....na steamie....HEHEHEHEH....

AT.,.to AT..kazdy moze ja widziec..inaczej..tu ne ma gadki o zadnym strachu....jelsi odnosisz sie do....11bit....JAKos nie bali sie ....finasowi brac akcji w pakietach po 112.5 PLN....za 10 mln..pln..jakos nie bali sie wczoraj brac na rynku ..za 3 mln..PLN.....przy +11%......itp.itd...

wiec daruj sobie te prywatne wycieczki...bo....O TWOICH MELIARDACH....i poki co prawie....ZEROWYCH Z NICH WPLYWOW......mozna juz POEMATY pisac..i na FARMIE..i na MABIONIE>........GDZIE SOM TE MELIARDY....naganiaczu...GDZIE....( jelsi mowimy o wynikach....OBU SPOLEK....)..... :lol: 8) :lol:
Dużo lepiej jest kupić wspaniałą firmę za przeciętną cenę, niż przeciętną firmę za wspaniałą cenę - Warren Buffett

Marzenna
Sierżant sztabowy
Posty: 118
Rejestracja: 27 cze 2016 11:19

Postautor: Marzenna » 30 wrz 2016 10:10

Nowy trailer wygląda rewelacyjnie. Wreszcie!!

https://www.youtube.com/watch?v=uYMjihrlaQ8
Co to za śmieszna muzyczka? Na końcu śpiewak słabo zawodzi, jakby mu mało zapłacili.
Wcześniej włączył się z automatu zwiastun Mafii 3, to były emocje i już robię pre-order! Pomyślałem sobie, że zaraz poleci coś równie mocnego, a tu słyszę jakieś popowe smęty, oglądam krajobrazy, chłopka w ciemności i latający pocisk. Jeszcze gdyby leciał na nim Ant-man, to może bym się chociaż tym podekscytował. Gdybym przypadkiem upadł na głowę i miał pre-order, to bym w tym momencie go skasował...
PS. 2340 wyświetleń. To już spółka oszczędza na wyświetleniach? 10000 wyświetleń za 50 zeta. Kupujcie, bo przegracie życie.
Akcje 11bit kiszona musiałyby wzrosnąć jeszcze o 100% żeby było cię stać na pre-ordera jakiejkolwiek gry AAA. Coraz trudniej ci tępa dzido znaleźć argumenty na krytykę gry, skoro czepiasz się... głosu z muzyki w tle :lol: No, ale nigdy nie grzeszyłeś intelektem. Lepiej wracaj do oglądania prezentacji Wiedźmina 3 na E3 2015 kłamliwa melepeto :lol:

alkoita4
Starszy chorąży
Posty: 1932
Rejestracja: 29 wrz 2016 11:12

Postautor: alkoita4 » 30 wrz 2016 10:15

Nowy trailer wygląda rewelacyjnie. Wreszcie!!

https://www.youtube.com/watch?v=uYMjihrlaQ8
Co to za śmieszna muzyczka? Na końcu śpiewak słabo zawodzi, jakby mu mało zapłacili.
Wcześniej włączył się z automatu zwiastun Mafii 3, to były emocje i już robię pre-order! Pomyślałem sobie, że zaraz poleci coś równie mocnego, a tu słyszę jakieś popowe smęty, oglądam krajobrazy, chłopka w ciemności i latający pocisk. Jeszcze gdyby leciał na nim Ant-man, to może bym się chociaż tym podekscytował. Gdybym przypadkiem upadł na głowę i miał pre-order, to bym w tym momencie go skasował...
PS. 2340 wyświetleń. To już spółka oszczędza na wyświetleniach? 10000 wyświetleń za 50 zeta. Kupujcie, bo przegracie życie.
Akcje 11bit kiszona musiałyby wzrosnąć jeszcze o 100% żeby było cię stać na pre-ordera jakiejkolwiek gry AAA. Coraz trudniej ci tępa dzido znaleźć argumenty na krytykę gry, skoro czepiasz się... głosu z muzyki w tle :lol: No, ale nigdy nie grzeszyłeś intelektem. Lepiej wracaj do oglądania prezentacji Wiedźmina 3 na E3 2015 kłamliwa melepeto :lol:
MARZ....ENA.....

PATRZ...i PLACZ.....nad SWOJA GLUPOTA.......

KISZON....

Obrazek
Dużo lepiej jest kupić wspaniałą firmę za przeciętną cenę, niż przeciętną firmę za wspaniałą cenę - Warren Buffett

kto?_1653870
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 280
Rejestracja: 29 wrz 2015 13:01

Postautor: kto?_1653870 » 30 wrz 2016 14:01

Jasiu jak ty to robisz, ze na tym forum jestes marzenka a na innym forum jasiem? :lol: :lol: :lol:
Czy piszac tu wkladasz ponczoszki i masz umalowane usta a piszac tam siedzisz w skarpetkach elastycznych i sandalach?
No i w koncu jak to bylo z twoim slawetnym nickiem Stock Exspert? Bo jak bylo po 29zl zdaje sie z 4 lata temu i cie cieplo ubrali to pojechales do Zakopanego i juz nigdy nie wrociles :lol: :lol: :lol: Czyzbys zjechal wtedy z gorki razem z akcjami CiG ty nasz mistrzu?? :lol: :lol:
To ja już nie jestem jasiem??!! Przecież niedawno jeszcze pisałeś z ziomkami w niedoli, że to jam jest jaś!! Weźcie się zdecydujcie na jedną wersję dziewczyny :lol: Miałem też być niejakim lelo-pakero i jeszcze paroma innymi... a teraz to jednak Marzenna jest nimi wszystkimi? Już się pogubiłem. Jam jest wszytkim :lol:

Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2331
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Postautor: Rif1977 » 30 wrz 2016 14:19

Jasiu jak ty to robisz, ze na tym forum jestes marzenka a na innym forum jasiem? :lol: :lol: :lol:
Czy piszac tu wkladasz ponczoszki i masz umalowane usta a piszac tam siedzisz w skarpetkach elastycznych i sandalach?
No i w koncu jak to bylo z twoim slawetnym nickiem Stock Exspert? Bo jak bylo po 29zl zdaje sie z 4 lata temu i cie cieplo ubrali to pojechales do Zakopanego i juz nigdy nie wrociles :lol: :lol: :lol: Czyzbys zjechal wtedy z gorki razem z akcjami CiG ty nasz mistrzu?? :lol: :lol:
To ja już nie jestem jasiem??!! Przecież niedawno jeszcze pisałeś z ziomkami w niedoli, że to jam jest jaś!! Weźcie się zdecydujcie na jedną wersję dziewczyny :lol: Miałem też być niejakim lelo-pakero i jeszcze paroma innymi... a teraz to jednak Marzenna jest nimi wszystkimi? Już się pogubiłem. Jam jest wszytkim :lol:
Przelogowałeś się? :)
To się nazywa rozdwojenie jaźni. Piszesz na wszystkich forach pod różnymi nickami i wstydzisz się tego kim jesteś? :D

klaxon
Chorąży sztabowy
Posty: 5467
Rejestracja: 01 kwie 2006 08:09

Postautor: klaxon » 03 paź 2016 09:17

A tak przy okazji ryba, dziś koniec kolejnego miesiąca:
Dobra, będziemy na bieżąco obserwować sytuację.Np. na koniec każdego miesiąca.
Obecnie stopy zwrotu w tym roku wyglądają tak:
CIG +11% :D
BLO +72% 8) :lol: :lol: :lol: a to dopiero początek wzrostu kursu perły, jeszcze 3 premiery w tym roku :lol: :lol: :lol:
Po kolejnym kwartale sytuacja wyglada tak:
CIG +13%
BLO +73%

Jeden procencik CIG podgonił do BLO ale ciągle daleko, daleko z tyłu :lol:
Koniec kolejnego kwartału więc kolejne podsumowanie:
CIG +56%
BLO +116% :P

Przewaga 60% na korzyść BLO znów się utrzymała. Do końca roku został kwartał, obie spółki będą miały niedługo swoje największe premiery (S3 i _observer>) to teoretycznie powinno wspomagać kursy. Zobaczymy jak bedzie.

klaxon
Chorąży sztabowy
Posty: 5467
Rejestracja: 01 kwie 2006 08:09

Postautor: klaxon » 03 paź 2016 09:24

http://www.vgchartz.com/preorders/
I znów wielkiego oczekiwanego przez graczy hita nie ma. W kolejnym tygodniu z czołówki zestawienia wypadnie aż 7 pozycji - lepszej okazji żeby w końcu pojawić się w Top40 długo nie będzie.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości