Platige Image [] *NewConnect*

wszystko na temat spółek publicznych
filozof rynku
Podporucznik
Posty: 11550
Rejestracja: 24 lut 2011 09:23

Postautor: filozof rynku » 14 mar 2017 16:56

kiedy to odpalacie moze by co kupil :)
no widzisz, sztuka kupić przed odpałem, a niełatwo się tym handluje :twisted:
emisja mała, ff oficjalny ok 20%, dużo pochowane w szufladach, tak więc nawet ty laptop możesz tutaj, sam jeden hiperbolę zrobić :wink:
wistuj :!:

REKLAMA


Whitewalker
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2857
Rejestracja: 19 maja 2013 11:29

Postautor: Whitewalker » 14 mar 2017 20:25

kiedy to odpalacie moze by co kupil :)
no widzisz, sztuka kupić przed odpałem, a niełatwo się tym handluje :twisted:
emisja mała, ff oficjalny ok 20%, dużo pochowane w szufladach, tak więc nawet ty laptop możesz tutaj, sam jeden hiperbolę zrobić :wink:
wistuj :!:
Nie jest tak zle, od dłuższego czasu można było sporo zebrać między 38-42zl. Tylko cierpliwym trzeba być:)
Prawda gdzieś jest...

filozof rynku
Podporucznik
Posty: 11550
Rejestracja: 24 lut 2011 09:23

Postautor: filozof rynku » 15 mar 2017 09:19

kiedy to odpalacie moze by co kupil :)
no widzisz, sztuka kupić przed odpałem, a niełatwo się tym handluje :twisted:
emisja mała, ff oficjalny ok 20%, dużo pochowane w szufladach, tak więc nawet ty laptop możesz tutaj, sam jeden hiperbolę zrobić :wink:
wistuj :!:
Nie jest tak zle, od dłuższego czasu można było sporo zebrać między 38-42zl. Tylko cierpliwym trzeba być:)
wnikliwy obserwator zauważy, że ktoś właśnie cierpliwy jest i do tego ma spore możliwości finansowe 8)

Whitewalker
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2857
Rejestracja: 19 maja 2013 11:29

Postautor: Whitewalker » 15 mar 2017 11:14

Z FB Tomka.


Tomek Baginski
6 min ·
Ogłoszenia Parafialne poniżej.
Znowu dłuższa przerwa, bo rollercoaster fabularny jaki wypełnia ostatnio każdy mój dzień zawstydziłby twórców "Gry o Tron" i "Westworldu" . Sytuacja zupełnie normalna, tak wygląda po prostu najbrutalniejszy etap produkcji zwany "developmentem" , na którym to etapie są w tej chwili WSZYSTKIE moje projekty.
Rajd od euforii do depresji i z powrotem do euforii kilka razy dziennie :-). Receptory dopaminy spalone jak po latach jechania na Xanaksie. Brody ciągle nie zgoliłem. Jeszcze trochę, odrobinę. :)
...
I ogłoszenia.
25 marca w Łodzi będę na Śniadaniu Artystycznym z Andrzej Sapkowski, Maćkiem Parowskim i Wojtkiem Siudmakiem. Nie obiecuję, że coś nowego powiem o "W", ale może.
30 marca w Londynie w Bafcie mam Masterclass otwarte dla publiczności.
Dokładne miejsca i adresy dam bliżej tych dat. A na razie Howgh!
Prawda gdzieś jest...

Pijaczysko
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2200
Rejestracja: 04 maja 2010 08:43

Postautor: Pijaczysko » 15 mar 2017 11:15

kiedy to odpalacie moze by co kupil :)
bierz dopóki darmo :)
Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn.

Whitewalker
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2857
Rejestracja: 19 maja 2013 11:29

Postautor: Whitewalker » 15 mar 2017 11:27

Ciekawe ile tych projektów ma Tomek. Na pewno wiesiek, może też inny w USa o którym wspominał. Możliwe że to jest także długometrażowy film o legendach.

A tu ciekawy artykuł:

www.sfp.org.pl/2016/baza_wiedzy,287,619 ... sc-IV.html

Development nie polega więc na zawieraniu umów z kluczowymi aktorami i realizatorami, lecz jedynie przygotowanie założeń tych umów i zapoznanie twórców z tematyką filmu. Producent także już w tej fazie szuka przyszłego dystrybutora filmu i ustala z nim nie tylko warunki techniczne jakie muszą spełniać gotowe materiały przyszłego filmu, ale także spodziewane nakłady na promocje i reklamę oraz antycypować rezultaty frekwencyjne. Często takie plany lub listy intencyjne od dystrybutora są warunkiem przyjęcia wniosku producenta o dofinansowanie prac developmentowych. A jedynie skompletowanie, przynajmniej na papierze, środków na sfinansowanie budżetu filmu, daje pewną gwarancję przejścia do fazy preprodukcji.
Prawda gdzieś jest...

Aus_Bres
Sierżant sztabowy
Posty: 142
Rejestracja: 04 paź 2014 12:46

Postautor: Aus_Bres » 15 mar 2017 11:50

Ciekawe ile tych projektów ma Tomek. Na pewno wiesiek, może też inny w USa o którym wspominał. Możliwe że to jest także długometrażowy film o legendach.

A tu ciekawy artykuł:

www.sfp.org.pl/2016/baza_wiedzy,287,619 ... sc-IV.html

Development nie polega więc na zawieraniu umów z kluczowymi aktorami i realizatorami, lecz jedynie przygotowanie założeń tych umów i zapoznanie twórców z tematyką filmu. Producent także już w tej fazie szuka przyszłego dystrybutora filmu i ustala z nim nie tylko warunki techniczne jakie muszą spełniać gotowe materiały przyszłego filmu, ale także spodziewane nakłady na promocje i reklamę oraz antycypować rezultaty frekwencyjne. Często takie plany lub listy intencyjne od dystrybutora są warunkiem przyjęcia wniosku producenta o dofinansowanie prac developmentowych. A jedynie skompletowanie, przynajmniej na papierze, środków na sfinansowanie budżetu filmu, daje pewną gwarancję przejścia do fazy preprodukcji.
tomek i wiesiek

asa
Młodszy chorąży
Posty: 562
Rejestracja: 07 lut 2014 16:51

Postautor: asa » 15 mar 2017 12:09

Ciekawe ile tych projektów ma Tomek. Na pewno wiesiek, może też inny w USa o którym wspominał. Możliwe że to jest także długometrażowy film o legendach.
Co prawda nie od Tomka, ale pod najnowszym wpisie jako komentarz uzytkownika:
No to znane uczucie, pisać 3 scenariusze jednocześnie - bezcenne :')

Poza tym na profilu FB Platige:
Najnowszy teaser pełnometrażowej animacji Fatima pokazaliśmy kilka dni temu na Cartoon Movie w Bordeaux. Teraz możecie przyjrzeć się bliżej kilku kadrom oraz fotkom z prezentacji.

ms
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 304
Rejestracja: 23 wrz 2015 13:52

Postautor: ms » 15 mar 2017 12:27

Ciekawe ile tych projektów ma Tomek. Na pewno wiesiek, może też inny w USa o którym wspominał. Możliwe że to jest także długometrażowy film o legendach.

A tu ciekawy artykuł:

www.sfp.org.pl/2016/baza_wiedzy,287,619 ... sc-IV.html

Development nie polega więc na zawieraniu umów z kluczowymi aktorami i realizatorami, lecz jedynie przygotowanie założeń tych umów i zapoznanie twórców z tematyką filmu. Producent także już w tej fazie szuka przyszłego dystrybutora filmu i ustala z nim nie tylko warunki techniczne jakie muszą spełniać gotowe materiały przyszłego filmu, ale także spodziewane nakłady na promocje i reklamę oraz antycypować rezultaty frekwencyjne. Często takie plany lub listy intencyjne od dystrybutora są warunkiem przyjęcia wniosku producenta o dofinansowanie prac developmentowych. A jedynie skompletowanie, przynajmniej na papierze, środków na sfinansowanie budżetu filmu, daje pewną gwarancję przejścia do fazy preprodukcji.
Zbliża się raport, moim zdaniem nie najlepszy. Trzeba zlecić Tomkowi, żeby naopowiadał jak to już jesteśmy blisko, ile to rzeczy nie robimy. Uaktywnił się facebook Platige. Trzeba rozbudzić nadzieję w narodzie. Już kilka razy to przerabialiśmy.

A tak na marginesie, spółka uczy cierpliwości jak żadna inna.

nicpon
Młodszy chorąży
Posty: 617
Rejestracja: 21 gru 2010 23:40

Postautor: nicpon » 15 mar 2017 12:38

mam wielki szacunek dla Tomka Baginskiego, ale to co on wypisuje na facebooku po prostu mnie drażni, z jednej strony dzieli się swoim życiem i to rozumiem, ale z punktu widzenia inwestora podgrzewie atmosfery wokół wiedźmina jest dla mnie męczące.

asa
Młodszy chorąży
Posty: 562
Rejestracja: 07 lut 2014 16:51

Postautor: asa » 15 mar 2017 13:40

Zgadzam sie, ze meczace, bo przesunelo sie to na lata. Natomiast nie bede miec nic przeciwko, jesli ta cierpliwosc zostanie sowicie wynagrodzona. Tylko czy tak sie stanie?

filozof rynku
Podporucznik
Posty: 11550
Rejestracja: 24 lut 2011 09:23

Postautor: filozof rynku » 15 mar 2017 16:02

A tak na marginesie, spółka uczy cierpliwości jak żadna inna.
oj bardzo się mylisz, chyba dlatego, że nigdy nie miałeś tej niewłaściwej spółki :wink:

filozof rynku
Podporucznik
Posty: 11550
Rejestracja: 24 lut 2011 09:23

Postautor: filozof rynku » 15 mar 2017 16:28


filozof rynku
Podporucznik
Posty: 11550
Rejestracja: 24 lut 2011 09:23

Postautor: filozof rynku » 16 mar 2017 09:22


nicpon
Młodszy chorąży
Posty: 617
Rejestracja: 21 gru 2010 23:40

Postautor: nicpon » 16 mar 2017 09:40

http://www.imaginew.pt/projeto/

Pod linkiem znajdziecie nowy teaster filmu Fatima, mi sie podoba !


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 100 gości