Coś mi nie pasi ten rynek BYKA w US.

wszystko na temat spółek publicznych
Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Coś mi nie pasi ten rynek BYKA w US.

Postautor: Julian11 » 04 lut 2020 13:22

mam jakies dziwne przeczucie ze przesilenie hossy nadchodzi wielkimi krokami ---ze obecnie jest faza upychania towaru na budowaniu złudnej euforii i negowaniu pewnych oczywistych negatywnych faktów w globalnych gospodarkach ---jak inflacja , virusa , zadłuzenie, problemy z wymianą handlową , embarga itp.itd.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Szalen ... 15488.html

Jak już takie REKO idą ..kilka tysiecy % wyzej niz sa obecnie ...to wiedz ze cos sie KROI.... 8) :lol:


Obrazek

Obrazek


Ja coraz bardziej sceptycznie i ostroznie .... do tego wszystkiego podchodzę, nie tylko jesli chodzi o stany. :roll:

REKLAMA


Vanguard
Młodszy chorąży
Posty: 446
Rejestracja: 22 maja 2016 17:48

Re: Coś mi nie pasi ten rynek BYKA w US.

Postautor: Vanguard » 04 lut 2020 13:35

Tia, ewidentny szczyt chciwości. Bardzo surrealistyczna sytuacja. Trochę jak obserwowanie orkiestry na Titanicu. :roll:

Obrazek
"In theory there is no difference between theory and practice, in practice there is."

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7476
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Coś mi nie pasi ten rynek BYKA w US.

Postautor: NiKtoś » 04 lut 2020 13:55

Szmal rozrzucany helikopterami.. stopy procentowe ujemne.. Cala kasa pchana na rozwineite rynki akcji.. Oczywscie banana to nie gielda.. nawet do nierozwinietych sie nie kwalifikuje./. Dlatego tu non stop egezkucje w blocku..
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7476
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Coś mi nie pasi ten rynek BYKA w US.

Postautor: NiKtoś » 04 lut 2020 14:00

Wy Karrtofladii w ogole nikt nie rozumie czamu tam stale wszystko do gory a u nas na dol:) A sposob jest prosty. Wystarczy nie krasc:)
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

pazdzioch
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9619
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: Coś mi nie pasi ten rynek BYKA w US.

Postautor: pazdzioch » 04 lut 2020 14:04

Wy Karrtofladii w ogole nikt nie rozumie czamu tam stale wszystko do gory a u nas na dol:) A sposob jest prosty. Wystarczy nie krasc:)
chlopie ty masz jakies inne notowania czy co wciaz jeczysz ,zarabiaj na kazdym rynku to mozliwe

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7476
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Coś mi nie pasi ten rynek BYKA w US.

Postautor: NiKtoś » 04 lut 2020 14:12

ja chce zeby tu byla normalna gielda.. A nie "wszedzie indziej"
Wy Karrtofladii w ogole nikt nie rozumie czamu tam stale wszystko do gory a u nas na dol:) A sposob jest prosty. Wystarczy nie krasc:)
chlopie ty masz jakies inne notowania czy co wciaz jeczysz ,zarabiaj na kazdym rynku to mozliwe
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

pazdzioch
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9619
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: Coś mi nie pasi ten rynek BYKA w US.

Postautor: pazdzioch » 04 lut 2020 14:16

ja chce zeby tu byla normalna gielda.. A nie "wszedzie indziej"
Wy Karrtofladii w ogole nikt nie rozumie czamu tam stale wszystko do gory a u nas na dol:) A sposob jest prosty. Wystarczy nie krasc:)
chlopie ty masz jakies inne notowania czy co wciaz jeczysz ,zarabiaj na kazdym rynku to mozliwe
nigdy nie była i nie bedzie ,ale zawsze mozesz poczekac lub brac to co jest

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Coś mi nie pasi ten rynek BYKA w US.

Postautor: Julian11 » 04 lut 2020 15:05

ja chce zeby tu byla normalna gielda.. A nie "wszedzie indziej"
Wy Karrtofladii w ogole nikt nie rozumie czamu tam stale wszystko do gory a u nas na dol:) A sposob jest prosty. Wystarczy nie krasc:)
chlopie ty masz jakies inne notowania czy co wciaz jeczysz ,zarabiaj na kazdym rynku to mozliwe
chciejstwami jest piekło wybrukowane --niektórzy chca żeby UE była na Ich modłe tylko *** co z tego ---chciejstwem raczej swojej rzeczywistosci ne zmienisz --zmienic mozesz działaniami , patzreniem na siebie na swoje błedy i sukcesy , nma wyciaganie wniosków i EDUKOWANIE SIE na nich ---- na naszym grajdole tez można zarabiac --tylko to wymaga zapewne wiekszego wysiłku intelektualnego niż w US....takze włansie dlatego zaczyna mi sie co do US zapalac lampka ---bo jak ulica juz nawet łatwo zarabia to wiedz że cos sie KROI.... :lol: 8)

Vanguard
Młodszy chorąży
Posty: 446
Rejestracja: 22 maja 2016 17:48

Re: Coś mi nie pasi ten rynek BYKA w US.

Postautor: Vanguard » 04 lut 2020 15:21

U nas rynek jest w miarę "kontrolowany", o kredyt pod akcje nie tak łatwo. Za to w USA obecnie każdy ziutek z ulicy dostaje do swojego konta maklerskiego z automatu lewar 4-6x. Teraz to towarzystwo ubiorą na kreskę, a potem wyzerują za pośrednictwem margin calls.
"In theory there is no difference between theory and practice, in practice there is."

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7476
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Coś mi nie pasi ten rynek BYKA w US.

Postautor: NiKtoś » 04 lut 2020 15:29

Wesołe perspektywy.. Przeciez jak tam cos wyzeruja to banane zamkna bo wszystko bedzie na sprzedazy po 1 grosz.. Jak np Fachowcy:)
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

pazdzioch
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9619
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: Coś mi nie pasi ten rynek BYKA w US.

Postautor: pazdzioch » 04 lut 2020 16:17

bardzo ciekawe w20 a futy róznica, pekao minus 5 prawie

galileogalileo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2255
Rejestracja: 09 gru 2018 11:41

Re: Coś mi nie pasi ten rynek BYKA w US.

Postautor: galileogalileo » 04 lut 2020 16:21

bardzo ciekawe w20 a futy róznica, pekao minus 5 prawie
Nieoficjalnie:
@BankPekaoSA
chce przejąć
@mBankpl
skarb panstwa robi sobie lancuszek szczescia jak karkosik
pzu ma pekao
pekao ma mbank.........

pazdzioch
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9619
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: Coś mi nie pasi ten rynek BYKA w US.

Postautor: pazdzioch » 04 lut 2020 16:31

a to znowu bedzie jazda jak na cd :P

Smok2500
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3915
Rejestracja: 26 mar 2006 14:06

Re: Coś mi nie pasi ten rynek BYKA w US.

Postautor: Smok2500 » 05 lut 2020 19:58

Moja teoria jest taka

Ze USA sama nie wierzy juz w dolara i zamiast gotówki wola mieć udziały w firmach stąd tak kupują akcje

Szukać fundamentalnych spółek najlepiej o niskim CWK

I niskim FF
-----------------------------------------------------------------
Inwestycje wiążą się z ryzykiem

glowacki4
Starszy chorąży
Posty: 1804
Rejestracja: 05 cze 2015 20:36

Re: Coś mi nie pasi ten rynek BYKA w US.

Postautor: glowacki4 » 08 lut 2020 18:28

Smoku, ty może już rad nie dawaj.
Pisaliśmy ci nie raz o Maxi Pizzy, a ty trzymasz od kilku lat, bez odrobiny refleksji.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 146 gości