MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

wszystko na temat spółek publicznych
Łendi
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 203
Rejestracja: 07 sie 2020 12:19

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: Łendi » 18 paź 2020 12:03



No jak chcą upchnąć akcje ulicy to bez wątpliwości a jakby zrobili 1:1000 to obroty dzienne by mld przekroczyły i wszyscy by grali
Chyba nawet ty sam zadajesz sobie sprawę, że robisz na wszystkich wątkach za forumowego ***. Zaryzykował bym nawet twierdzenie, że czerpiesz z tego pewien rodzaj satysfakcji

No ja robię za klauna ale widzę Ciebie nie rozsmieszylem i dlatego jest mi przykro. Wy jesteście młodzi dzentelmeni i jesteście wporzadku merytorycznie na spółce co 167043tys% urosła hehe niech wam rośnie i na 29000zl Ale tu zaczyna być balon i może nadejść potężna realizacja zysków i kto wtedy będzie dеbilеm?
Tym komentarzem tylko utwierdziłem się, ze jesteś tylko tym, co czeka, żeby kręcić kółko. Słowo balon to synonim od kolkowicz. Realizacja poszła po 3Q. Następna będzie po 4Q. Tu jeszcze do szczytu długa droga

REKLAMA


GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: GH05T » 18 paź 2020 12:11

Ja tylko patrzę jak dalej napompowani jesteście kwitem :) widzę że jesteście jak koguciki
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

vonlichtenstein
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 259
Rejestracja: 15 wrz 2016 01:03

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: vonlichtenstein » 18 paź 2020 12:16

Nie dość że klaun to jeszcze skończony idi.ota i inwestycyjna niedojda. Klasyczny przypadek kre.ty.na, który widział bańkę przy 50, widział bańkę przy 150, widział bańkę przy 350 a w rzeczywistości jedyną pustą, tępą banią jest to coś co nosi powyżej szyi

GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: GH05T » 18 paź 2020 12:22

Nie dość że klaun to jeszcze skończony idi.ota i inwestycyjna niedojda. Klasyczny przypadek kre.ty.na, który widział bańkę przy 50, widział bańkę przy 150, widział bańkę przy 350 a w rzeczywistości jedyną pustą, tępą banią jest to coś co nosi powyżej szyi
Nie widziałem banki do szacunków za q3 zgredzie hehe ale tak, masz rację dzięki za merytoryczny post
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: fluidek » 18 paź 2020 12:38

Antyteresa aż przebiera nóżkami nie mogąc się doczekać. Swoją drogą pięknie po niej pojechali, zaraz moder jak zwykle wykasuje :lol:
:lol:

vonlichtenstein
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 259
Rejestracja: 15 wrz 2016 01:03

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: vonlichtenstein » 18 paź 2020 12:49

Nie widział bańki do wtorku do szacunków za 3 kw, a teraz widzi... Obecnie cena akcji niższa niż przed ogłoszeniem szacunków, szacunki przerosły najbardziej optymistyczne prognozy (osobiście nie widziałem nikogo by się chociaż zbliżył), firma właściwie oficjalnie ogłosiła że ma sprzedaną produkcję do połowy 2022, że w przyszłym roku celują w przedział 1-2 mld zysku netto, że ceny w bieżącym kw rosną o 30% a ten tu.man w weekend zobaczył bańkę... ale do wtorku nie widział. Pewnie się spodziewał, że będzie 600 netto, na przyszły rok oszacują między 2 a 4 mld a ceny w 4 kw pójdą o 60%. No jest zawód, bania jak sk......

GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: GH05T » 18 paź 2020 12:54

Nie widział bańki do wtorku do szacunków za 3 kw, a teraz widzi... Obecnie cena akcji niższa niż przed ogłoszeniem szacunków, szacunki przerosły najbardziej optymistyczne prognozy (osobiście nie widziałem nikogo by się chociaż zbliżył), firma właściwie oficjalnie ogłosiła że ma sprzedaną produkcję do połowy 2022, że w przyszłym roku celują w przedział 1-2 mld zysku netto, że ceny w bieżącym kw rosną o 30% a ten tu.man w weekend zobaczył bańkę... ale do wtorku nie widział. Pewnie się spodziewał, że będzie 600 netto, na przyszły rok oszacują między 2 a 4 mld a ceny w 4 kw pójdą o 60%. No jest zawód, bania jak sk......
Widzę są jakieś emocje to dobrze wróży na jutro
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

vonlichtenstein
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 259
Rejestracja: 15 wrz 2016 01:03

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: vonlichtenstein » 18 paź 2020 13:13

[/quote]
Widzę są jakieś emocje to dobrze wróży na jutro
[/quote]

Ale co? Że przy poniedziałku dostaniesz się w końcu do lekarza?

bankrucik
Podporucznik
Posty: 10734
Rejestracja: 14 mar 2008 13:55
Lokalizacja: z kasyna

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: bankrucik » 18 paź 2020 13:23

a z frontu handlu hurtowego niusy są takie, że jeszcze we wrześniu spot była cena u producenta 8,5 USD, tydzień temu 9,5 USD, a teraz już pojawia się cena 11,5 USD.. na miejscu w fabryce w AZJI...
/ mówimy o kontenerach 40 /
transport trwa ok. 4-6 tygodni... więc efekt jest taki, że towar drożeje już w czasie transportu :shock: :shock: :shock:
wyrażam moje osobiste poglądy, w żaden sposób nie można ich traktować jako rekomendacji !:-)
http://www.stockwatch.pl/forum, https://twitter.com/
Brak kary w przeszłości rozzuchwala na przyszłość

bankrucik
Podporucznik
Posty: 10734
Rejestracja: 14 mar 2008 13:55
Lokalizacja: z kasyna

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: bankrucik » 18 paź 2020 13:35

#stockwatch hehehe zawiesili mi konto na miesiąc !bo skrytykowałem #antyteresę, ze bzdury pisze na wątku #MERCATOR i dodatkowo tymi wpisami podgrzewa negatywne emocje na wątku forum. to wykasowali mój wpis i zawiesili mi konto.


:shock: :shock: :shock: :shock:

STOCKWATCH ZAWIESIŁ MI KONTO NA MIESIĄC :roll: :roll:
wyrażam moje osobiste poglądy, w żaden sposób nie można ich traktować jako rekomendacji !:-)
http://www.stockwatch.pl/forum, https://twitter.com/
Brak kary w przeszłości rozzuchwala na przyszłość

fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: fluidek » 18 paź 2020 13:40

Ten tu(m) an antyteresa to niemal jak prorok u islamistów. Ja bym się raczej obok bana spodziewał wizyty stokwamaniaków z gotową szubienicą :lol:

hantar
Chorąży sztabowy
Posty: 4767
Rejestracja: 23 sie 2008 19:22

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: hantar » 18 paź 2020 13:52

Na stockwatch pokasowali na watku MRC kolejne wpisy, w których jasno zostało napisane o kompromitacji ANTYTERESY i tego, ze wielu inwestorów pozbawiły jego wpisy milionów złotych. Ja bym nigdy w życiu nie kupił tam czegokolwiek od tych leszczy, a tym bardziej jakichs abonamentów. To są jakieś dzieci i totalni amatorzy teoretycy, co się czegoś w szkole nauczyli i robią za 20 letnich "profesjonalistów" z mlekiem pod nosem bez doświadczenia, ktorzy doradzają ludziom od 20 lat obecnym na rynku bo eksel coś pokazuje :lol: :lol: :lol:

fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: fluidek » 18 paź 2020 13:57

Nie wiem czy pokasowali też kompromitujace wpisy tego analityka z bożej łaski który stwierdził że wyniki z pierwszego kwartału to przez sprzedaż zapasów z zeszłego roku, a drugiego to zapasów z pierwszego kwartału i to jednorazowe. Bazgrze te swoje bzdury od 30 zeta na kursie. Ja rozumiem różnych yanków z hoouj bo to forumowe *** ale głównego analityka profesjonalnego serwisu? I do tego ten osiol dalej brnie w te swoje bzdury i bezczelnie manipuluje wypowiedziami innych. Cwok pierwszej klasy :lol:

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: ANTYCHRYST » 18 paź 2020 19:30

wy tu gadu gadu a lek na covid już jest więc jutro będziecie mieć ciepło :lol:

https://nt.interia.pl/raporty/raport-ko ... ce=special

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: pandorinium » 18 paź 2020 19:34

buahahaha, kolejny nawiedzony.

Tutaj masz z maja artykuł o tym profesorze i jego badaniach. I leć jutro do apteki po lek, bo przecież go stworzyli. :lol:

https://biotechnologia.pl/biotechnologi ... ov-1,19706


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości