MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

wszystko na temat spółek publicznych
fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: fluidek » 18 paź 2020 19:41

wy tu gadu gadu a lek na covid już jest więc jutro będziecie mieć ciepło :lol:

https://nt.interia.pl/raporty/raport-ko ... ce=special
A jak się on nazywa, kupiłbym w aptece

REKLAMA


jarek111
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7512
Rejestracja: 21 sty 2006 21:21

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: jarek111 » 18 paź 2020 19:53

wy tu gadu gadu a lek na covid już jest więc jutro będziecie mieć ciepło :lol:

https://nt.interia.pl/raporty/raport-ko ... ce=special

takie to info jak to ze od pewnego czasu szczepionki juz maja : chiny , rosja , wielka brytania i inne kraje i jesli nie jedna to nawet kilka 8)


.
dla tych co nie pamietaja to przypominam ze wystepowalem kiedys na forum pod pseudonimem :" twardy" ktory niestety zmienilem zmuszony awaria i utrata danych do logownia sie pod starym nickiem .

GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: GH05T » 18 paź 2020 19:58

Leki sreki nieważne pięknie ludzie zarobili i sto lat im ja byłem głupi nigdy nie miałem kwitu Ale to było I nie wróci fakty są takie że żaden walor w historii gpw nie był tak wygrzany I przynajmniej do 400zl korekta będą emocje
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: pandorinium » 18 paź 2020 20:02

Najlepsze jest to, że ty naprawdę w to wierzysz, że od pisania na forum zmieni się kurs gdy obroty dzienne są po kilkadziesiąt milionów. To już nawet nie jest trolling, ale choroba psychiczna.

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: ANTYCHRYST » 18 paź 2020 20:04

Najlepsze jest to, że ty naprawdę w to wierzysz, że od pisania na forum zmieni się kurs gdy obroty dzienne są po kilkadziesiąt milionów. To już nawet nie jest trolling, ale choroba psychiczna.
chorobą psychiczną można raczej nazwać kogoś, kto 24h na dobę pisze na forach, codziennie śledzi notowania i trzyma papier, którego wahania dzienne sięgają 150 - 200 zł na sztuce :lol: :lol: :lol: nikt normalny takiego czegoś by nie wytrzymał... no chyba że ma się 1 akcję :roll: :lol: :lol:

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: pandorinium » 18 paź 2020 20:09

Najlepsze jest to, że ty naprawdę w to wierzysz, że od pisania na forum zmieni się kurs gdy obroty dzienne są po kilkadziesiąt milionów. To już nawet nie jest trolling, ale choroba psychiczna.
chorobą psychiczną można raczej nazwać kogoś, kto 24h na dobę pisze na forach, codziennie śledzi notowania i trzyma papier, którego wahania dzienne sięgają 150 - 200 zł na sztuce :lol: :lol: :lol: nikt normalny takiego czegoś by nie wytrzymał... no chyba że ma się 1 akcję :roll: :lol: :lol:
przykro mi, że nie potrafisz inwestować. Może kiedyś poznasz tę tajemną sztukę, że siedzenie na D*** jest zdrowsze psychicznie jak się ma dobry papier. A kręcić kółka to sobie można jak masz jedną akcję.

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: pandorinium » 18 paź 2020 20:10

I dawaj pokaż skilla jak to potrafisz robić kółka. Jaki będzie kurs jutro
- o 9:00
- o 13:00
- o 17:00

vonlichtenstein
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 259
Rejestracja: 15 wrz 2016 01:03

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: vonlichtenstein » 18 paź 2020 20:11

Ja mam 8 tys. i jakoś nie mam problemu z wytrzymaniem. Jak to są dla ciebie duże wahania, to ty chyba w ogóle mało w życiu widziałeś

fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: fluidek » 18 paź 2020 20:18

Ja mam 8 tys. i jakoś nie mam problemu z wytrzymaniem. Jak to są dla ciebie duże wahania, to ty chyba w ogóle mało w życiu widziałeś
Ech ja też tyle miałem ale nie wytrzymałem i zostało 1400. No ale nie mieszkam już w melinie hehe

Acrobata
Starszy chorąży
Posty: 1824
Rejestracja: 24 lip 2017 08:37

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: Acrobata » 18 paź 2020 20:22

Ja mam 8 tys. i jakoś nie mam problemu z wytrzymaniem. Jak to są dla ciebie duże wahania, to ty chyba w ogóle mało w życiu widziałeś
Ech ja też tyle miałem ale nie wytrzymałem i zostało 1400. No ale nie mieszkam już w melinie hehe


o i to jest ozwiazanie super, zarobione, spozytkowanie, mieszkasz w luxusie

fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: fluidek » 18 paź 2020 20:25

Ja mam 8 tys. i jakoś nie mam problemu z wytrzymaniem. Jak to są dla ciebie duże wahania, to ty chyba w ogóle mało w życiu widziałeś
Ech ja też tyle miałem ale nie wytrzymałem i zostało 1400. No ale nie mieszkam już w melinie hehe


o i to jest ozwiazanie super, zarobione, spozytkowanie, mieszkasz w luxusie
A najlepsze że dałem się bzyknąć egonowi i sprzedałem wszystko w tym wezwaniu za 54 i odkupiłem od razu jak dali kasę za 65 :evil:

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: ANTYCHRYST » 18 paź 2020 20:27

Ja mam 8 tys. i jakoś nie mam problemu z wytrzymaniem. Jak to są dla ciebie duże wahania, to ty chyba w ogóle mało w życiu widziałeś
jakbym miał 6 baniek na rozj..ebanie to bym tu nie siedział 24h na dobę jak ty :lol: :lol: a ty się spinasz każdym wpisem podważającym twoją inwestycję więc wybacz... ale jak to nazwać? mitomania? choroba psychiczna? :roll: :lol:

fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: fluidek » 18 paź 2020 20:34

Ja mam 8 tys. i jakoś nie mam problemu z wytrzymaniem. Jak to są dla ciebie duże wahania, to ty chyba w ogóle mało w życiu widziałeś
jakbym miał 6 baniek na rozj..ebanie to bym tu nie siedział 24h na dobę jak ty :lol: :lol: a ty się spinasz każdym wpisem podważającym twoją inwestycję więc wybacz... ale jak to nazwać? mitomania? choroba psychiczna? :roll: :lol:
No tak, taki golas jak ty ma więcej czasu i widać jak gul ci lata :lol:

jarek111
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7512
Rejestracja: 21 sty 2006 21:21

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: jarek111 » 18 paź 2020 20:56

Leki sreki nieważne pięknie ludzie zarobili i sto lat im ja byłem głupi nigdy nie miałem kwitu Ale to było I nie wróci fakty są takie że żaden walor w historii gpw nie był tak wygrzany I przynajmniej do 400zl korekta będą emocje


***** glupoty i starasz sie te glupoty wciskac innym :)

.
dla tych co nie pamietaja to przypominam ze wystepowalem kiedys na forum pod pseudonimem :" twardy" ktory niestety zmienilem zmuszony awaria i utrata danych do logownia sie pod starym nickiem .

GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: GH05T » 18 paź 2020 21:37

Leki sreki nieważne pięknie ludzie zarobili i sto lat im ja byłem głupi nigdy nie miałem kwitu Ale to było I nie wróci fakty są takie że żaden walor w historii gpw nie był tak wygrzany I przynajmniej do 400zl korekta będą emocje


***** glupoty i starasz sie te glupoty wciskac innym :)

.
Przestań ceny rękawic sięgają zaporowych wartości ja wiem że wy daleko po świecie nie pojezdziliscie ale w końcu w chinach postawia kilka produkcji i tyle. A poza tym papier wygrzany są pierwsze emocje były gratulacje po szacunkach, podziękowania i dedykacje a kurs niżej i tyle. To była piękna inwestycja i gratuluję wam jeszcze raz ale teraz kurs w dół antychryst dobrze mówi
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 108 gości