MCI CAPITAL księga LV e-commerce przebudzenie mocy

wszystko na temat spółek publicznych
vetus
Chorąży
Posty: 970
Rejestracja: 04 lis 2015 10:49

Re: MCI CAPITAL księga LV e-commerce przebudzenie mocy

Postautor: vetus » 29 paź 2020 19:29

Idż d#bilu do lekarza. Wczoraj moja partnerka protestowała razem z koleżankami. Pewnie dziś ją pobiję gł#polu bo jak ona mogła :mrgreen:
Foch już minął :shock: :shock: :lol:
Obrazek

Obrazek

A teraz pisz pr#ygłupie co tam sobie chcesz...Bez odbioru nt twoich głosów ze łba.
W grzechu *** żyjesz !
:shock:

REKLAMA


optymistyczny
Podporucznik
Posty: 14968
Rejestracja: 14 wrz 2006 20:32

Re: MCI CAPITAL księga LV e-commerce przebudzenie mocy

Postautor: optymistyczny » 29 paź 2020 20:58

Każde ostre przegięcie to szajba, zło i głupota.

I to swieta pawda!

Co do reszty posta zapewniam, ze podzialam poglady "pana pulkownika" z postu z ktorego cytuje.


Sek w tym, ze z "tolerancji" przeszli do narzucania swoich praw calej reszcie i wykorzystywani tego do juz - de facto - siania nienawisci. A chodzi pewnie o "kaczor"a i probe podzialu 50/50%, co daje znacznie wiecej niz notowania partii politykow wspierajacych.

Szczerze powiem, ze nie wiem skad tyle antyklerykalizmu ( religia w szkolach, ktorej bylem zawsze przeciwnikiem?) i w ogole agresji. "Roboczo" tlumacze to wszdechobecnym medialnym straszenie, wrecz tworzeniem jakiejs psychozy (ktore rowniez mnie nerwi mocno) i przez to psyche zaczyna "swirowac". Nie wiem rowniez, kto i po co wytrzasnal to cale (oczywiste - KON- STY- TU_ CJA!) orzeczenie TK i chetnie bym sie dowiedzial dlaczego teraz, bo szokda mi czasu na szukanie. Tym bardziej nie rozumiem dlaczego jedynie potwierdzenie istniejacego od lat stanu prawnego na obszarze RP wywolalo az tyle agesji
Jednym slowem zapewniam, ze nie zwariowalem i moje poglady sa w takich sprawach centrowo- wolnosciowe, zwlaszca jesli chodzi o wolnosc jednostki i zakazy jej jakichs wyborow.

EDIT: Trzeba zrozumiec ze kosciol hierarchiczny ma tu "zwiazane rece" i jest to dla niego niezwykle trudny problem, jednak przciez i rozgrzesza i nie potepia takiej osoby. Tu w ogole jest nierozwiazywalny konfikt 2 wartosci. Faktem jest rowniez, ze kobieta/para zezwalajac na takie "ulomne" zycie (poki medycyna nie rozwiaze - przynajmniej czesci) w pewien sposob ona/oni odbieraja inne, przyszle zycia, skupiajac mnostwo wysilku na wychowaniu tego "potrzebujacgo wzmozonego wysilku" i decydujac sie na mniej kolejnych zyc, niz przypadku "zdrowego". I o tym dylemacie kosciol hierachiczny tez wie - jednak ma tu "zwiazne rece".**..

** EDIT2: to kewstia "obowiazujacej" teologii - vide chocby zapiane poglady na ten temat Doktora Kosciola i wielkgoi teologa/filozofa Sw. Tomasza z Akwinu...

Ciekawostka jest tez inna sprawa; antykoncepcji - z ktora "ajtollachowie" nie maja adnego problemu (aborcja to juz zupelnie inna sprawa!) przyjmujac (jak caly Islam) inna definicje momnetu powstania nowego Zycia i podejrzewam, ze tu (moze jakos rozwinieta koncepcja Sw. Tomasza z Akwinu?) tkwi jakies roziwazanie "nirozwiazywalnego".

A - jestem przeciw zaakzom prawnym w takich kwestiach, zwlaszcza nakladaniem sankcji karnych! Wlasciwie to popieralbym usuniecie sankcji w przypadku udokumentowanych wad plodu i pozostawilbym to wyborowi jednostki/pary. Nawet z powodow praggmacznych - narod kalek i ekstra kosztow na nie, to jednak nie to co popieram - no ale wyjde zaraz na faszyte :lol:



;)

młoddy
Podporucznik
Posty: 12641
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Re: MCI CAPITAL księga LV e-commerce przebudzenie mocy

Postautor: młoddy » 29 paź 2020 23:18

z "tolerancji" przeszli do narzucania


nie wiem skad tyle antyklerykalizmu


Nie wiem rowniez, kto i po co wytrzasnal to cale orzeczenie TK.
Ekstremistycznych lub agresywnych tęczowych opluwam tak samo jak "narodowe" bojówki.
A faktem że nasz były Kolega (inteligentny, w mocno dojrzałym wieku) bawi się w nazistę nawołującego do przemocy jestem zaszokowany i zasmucony.


Jest XXI wiek, religia chrześcijańska została sfalsyfikowana przez fizykę, biologię, historię, etykę, psychologię, filozofię. Młodzi rozumieją to bardziej niż my, którzy chodziliśmy na spotkania z JPII.
Do tego pedofilia i sprawstwo kierownicze tego procederu. Nikt nie lubi przesadnie grzesznych moralistów. Ergo są powody.


Osobista, jednoosobowa decyzja Jarka od Kotów. Połamanie długoletniego kompromisu aborcyjnego w środku pandemii. On jest ordynarnym mordercą. Próbuje odwrócić kota ogonem oskarżając opozycję o przestępstwo, ale to Kaczyński swoją głupią decyzją zabił iluś Polaków.
Robił to ze znaczkiem Polski Walczącej w klapie. Mieliśmy już całą plejadę rozmaitych mętów w polskiej polityce, ale król politycznego łajdactwa jest tylko jeden.

Nowy incoqnito
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3121
Rejestracja: 21 cze 2019 19:59

Re: MCI CAPITAL księga LV e-commerce przebudzenie mocy

Postautor: Nowy incoqnito » 30 paź 2020 06:16

@weteran

Nie pomagaj robić chlewu na wątku, dając pożywkę temu co to nie dawał rady już tu pisać bo był zmęczony Czechowiczem i ogólnie miał focha. 8)

młoddy
Podporucznik
Posty: 12641
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Re: MCI CAPITAL księga LV e-commerce przebudzenie mocy

Postautor: młoddy » 30 paź 2020 08:12

Wątek jest Twój. Nie mam przyjemności rozmawiać o czymkolwiek z propagatorem ultraprawicowych bojówek. Ale nawet nie o to chodzi. Właściwie o MCI wszystko zostało powiedziane. Oczywiście prawie codziennie można znaleźć coś nowego o spółkach portfela, lecz Czechowicz sprawił że NAV nie ma dużego znaczenia.
Teraz to tylko kwestia przyzwyczajenia, które niedługo mi przejdzie.

Nowy incoqnito
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3121
Rejestracja: 21 cze 2019 19:59

Re: MCI CAPITAL księga LV e-commerce przebudzenie mocy

Postautor: Nowy incoqnito » 30 paź 2020 11:09

Exit z ATMu, podsumowanie od Noble...
https://noblesecurities.pl/files/rekome ... ec_ATM.pdf

vetus
Chorąży
Posty: 970
Rejestracja: 04 lis 2015 10:49

Re: MCI CAPITAL księga LV e-commerce przebudzenie mocy

Postautor: vetus » 30 paź 2020 12:28

podsumowanie
Przebiłeś filozofa z jego najlepszych lat
:mrgreen:

optymistyczny
Podporucznik
Posty: 14968
Rejestracja: 14 wrz 2006 20:32

Re: MCI CAPITAL księga LV e-commerce przebudzenie mocy

Postautor: optymistyczny » 30 paź 2020 14:34

@weteran

Nie pomagaj robić chlewu na wątku, dając pożywkę temu co to nie dawał rady już tu pisać bo był zmęczony Czechowiczem i ogólnie miał focha. 8)
OK...

Niemniej pisze, bowiem musze dodoac, ze nie intersujac sie zbytnio tematem zylem w blednym przekonaniu (ci sasiedzi Polski i kilkaset zl wycieczka z "ful service"...) gdy wydawalo mi sie , ze to wymuszone orzeczenie TK jest "aktualnym stanem prawnym w RP"! W bledzie bylem!

Chetnie bym sie dowidzial dlaczego i przez kogo zostalo "odmrozone" to czym zajmowal sie TK. Nie wiem, czy to ogromna glu-po-ta, czy zwykla dywersja pryncypialnych idiotow, ktorzy chca 2 Irlandii czy Francji (w sensie "wychylenia wahadla" w strone laickosci) i zaczynam rozumiec te protesty ( ktore oczywiscie musialy przemienic sie w protesty przeciw innym sprawom - taka "mechanika" emocji tlumow) i wydaje mi sie, ze kolega tez nienajlepiej diagnozuje - jesli wartosci wyznawane przez kolege maja prowadzic do takich zmian w prawie karnym(!) to de facto mocno oslabiaja te wartosci!
Dlatego "sabotaz" :P

optymistyczny
Podporucznik
Posty: 14968
Rejestracja: 14 wrz 2006 20:32

Re: MCI CAPITAL księga LV e-commerce przebudzenie mocy

Postautor: optymistyczny » 30 paź 2020 14:55

"pan pulkownik" napisal:


Jest XXI wiek, religia chrześcijańska została sfalsyfikowana przez fizykę, biologię, historię, etykę, psychologię, filozofię.

Bez namniejszej urazy, bowiem sam kiedys tez takiej glupocie zylem: nawet nie wiecie jak bladzicie i jakie ideologiczne androny bezreflesyjnie powtarzacie! Az wstyd!

Madrzejszym ( z przeroznymi pogladami religijnymi badz ich zupelnym brakiem) od dawna doskonale wiadomo, ze jakakolwiek nauka ( w tym i filozofia - "nauka scisla" wbrew przekonaniu 99%) nie ma ani zadnych narzedzi ani kompetencji do falsyfikowania badz potwierdzania religii - to elementarz! Chyba, ze jakas sobie takie kompetencje uzurpuje, co jest zwyklym oszustwem, a nie nauka!

Najprosciej: wynika to z cichego zalozenia wszelkich "nauk" bedacego ich fundamentem: odrzucamy istnienie "nadprzyrodzonych" sil - zeby dawac dobre rezulaty miast "bo Bog tak chcial" na wszystko niezrozuamiale. Tak wiec wymusza to fakt, ze prawdziwa nauka i kazda religia istnieja obok siebie i zupelnie nie wchodza sobie w droge!

EDIT: dla mniej sprawnych ;) - oczywiscie kazda teologia (w samym chrzescijanstwie bylo jest ich wiele - wbrew przekonaniu znow pewno 99%") opiera sie ona m.in na fundamentalnym zalozeniu: "Bog istnieje".

;)
Ostatnio zmieniony 30 paź 2020 15:14 przez optymistyczny, łącznie zmieniany 1 raz.

Nowy incoqnito
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3121
Rejestracja: 21 cze 2019 19:59

Re: MCI CAPITAL księga LV e-commerce przebudzenie mocy

Postautor: Nowy incoqnito » 30 paź 2020 15:10

Ciągle piszą coś o Answear grzeją temat przed IPO :mrgreen:
https://wiadomosci.wp.pl/polskie-answea ... 109741185a

sambaV1
Sierżant
Posty: 45
Rejestracja: 26 paź 2020 18:09

Re: MCI CAPITAL księga LV e-commerce przebudzenie mocy

Postautor: sambaV1 » 30 paź 2020 16:27

fajna spółka, doświadczony menadżer - dlaczego nie.
inna sprawa, że gdyby nie allegro, to pewnie nie byłoby szans na ich IPO.

Trochę się pusto w portfelu zaraz zrobi :) co tam ma rosnąć, oprócz IAI...

Nowy incoqnito
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3121
Rejestracja: 21 cze 2019 19:59

Re: MCI CAPITAL księga LV e-commerce przebudzenie mocy

Postautor: Nowy incoqnito » 30 paź 2020 16:38

Morele, Answear w czasie IPO, Netrisk. Kiedyś w końcu przeszacują Azimo i będzie to drugie iZettle...

vetus
Chorąży
Posty: 970
Rejestracja: 04 lis 2015 10:49

Re: MCI CAPITAL księga LV e-commerce przebudzenie mocy

Postautor: vetus » 30 paź 2020 16:42

Ciągle piszą coś o Answear grzeją temat przed IPO :mrgreen:
https://wiadomosci.wp.pl/polskie-answea ... 109741185a
Ty spamerze grzejesz dyszel
Ruszaj w miasto klatę nadstawiać :mrgreen:

u boot
Młodszy chorąży
Posty: 506
Rejestracja: 21 kwie 2019 14:25

Re: MCI CAPITAL księga LV e-commerce przebudzenie mocy

Postautor: u boot » 30 paź 2020 16:43

MCI na pewno skrzętnie skorzysta z promocji ma w czym wybierać. Im kupi taniej to dla nas lepiej.

sambaV1
Sierżant
Posty: 45
Rejestracja: 26 paź 2020 18:09

Re: MCI CAPITAL księga LV e-commerce przebudzenie mocy

Postautor: sambaV1 » 30 paź 2020 17:31



Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 197 gości