MBANK SA [MBK] dawny BANK ROZWOJU EKSPORTU [BRE] księga II

wszystko na temat spółek publicznych
Inwestor2010
Podporucznik
Posty: 12800
Rejestracja: 15 maja 2010 23:20

Postautor: Inwestor2010 » 30 kwie 2013 11:06

Zysk netto grupy BRE Banku w pierwszym kwartale 2013 roku wyniósł 323,9 mln zł i okazał się 13 proc. lepszy od oczekiwań rynku. Zdaniem analityków lepsze wyniki bank zawdzięcza dodatniemu saldu odpisów w pionie korporacji.

Reakcja rynku może być lekko pozytywna.

Analitycy spodziewali się, że zysk netto BRE Banku w I kwartale 2013 roku 286,1 mln zł. Oczekiwania piętnastu biur maklerskich co do zysku netto za I kwartał wahały się od 262 mln zł do 318 mln zł.

REKLAMA


soros01
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 253
Rejestracja: 22 kwie 2013 10:59

Postautor: soros01 » 04 lip 2013 09:46


soros01
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 253
Rejestracja: 22 kwie 2013 10:59

Postautor: soros01 » 01 sie 2013 08:47


Jot23
Kapitan
Posty: 55926
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 01 sie 2013 09:43

JUZ WCZORAJ INSAJDERZY ZACZELI KUPOWAC I 4 % W GORE BYLO :twisted: :lol:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

Jot23
Kapitan
Posty: 55926
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 05 wrz 2013 08:23

ULATWIENIE DLA POSZUKIWACZY WATKU , KTORY ISTNIEJE :twisted: :lol:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

Jot23
Kapitan
Posty: 55926
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 05 wrz 2013 08:24

Akhh

Wysłany: Czw, 05 Wrz 2013, 7:33


Granie z dźwignią na tego typu spółki używając CFD na akcje pozwoli zarobić więcej niż granie na małych spółkach, bez płynności, wiele ryzykując.

Na razie korekta wzrostów:

Po wczorajszym zamieszaniu na GPW, cena akcji BRE Banku spadła do poziomu 425zł, który jest wsparciem tworzonym przez minimum z 12 sierpnia, oraz przez 38,2% zniesienia Fibonacciego ostatniej fali wzrostowej (21.06 – 5.0Cool. W tym miejscu również znajduje się linia trendu wzrostowego, która również powinna wspierać kurs.

Jeśli nastąpi odbicie to opór znajduje się na 461zł. Kurs może zostać zamknięty na jakiś czas między tymi dwoma poziomami.

W przypadku gdy dzisiaj znowu nastąpią spadki, kolejne wsparcie to okolice 400zł, czyli psychologiczny poziom, testowany kilka razy w 2013 roku oraz 61,8% zniesienia Fibonacciego.

Wykres: http://comparic.pl/listings/bre-bank-za ... e-obronic/
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

Jot23
Kapitan
Posty: 55926
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 17 wrz 2013 10:11

Akhh

Wysłany: Czw, 05 Wrz 2013, 7:33


Granie z dźwignią na tego typu spółki używając CFD na akcje pozwoli zarobić więcej niż granie na małych spółkach, bez płynności, wiele ryzykując.

Na razie korekta wzrostów:

Po wczorajszym zamieszaniu na GPW, cena akcji BRE Banku spadła do poziomu 425zł, który jest wsparciem tworzonym przez minimum z 12 sierpnia, oraz przez 38,2% zniesienia Fibonacciego ostatniej fali wzrostowej (21.06 – 5.0Cool. W tym miejscu również znajduje się linia trendu wzrostowego, która również powinna wspierać kurs.

Jeśli nastąpi odbicie to opór znajduje się na 461zł. Kurs może zostać zamknięty na jakiś czas między tymi dwoma poziomami.

W przypadku gdy dzisiaj znowu nastąpią spadki, kolejne wsparcie to okolice 400zł, czyli psychologiczny poziom, testowany kilka razy w 2013 roku oraz 61,8% zniesienia Fibonacciego.

Wykres: http://comparic.pl/listings/bre-bank-za ... e-obronic/
CHYBA WARTO TROCHE ZEBRAC A POTEM SPOKOJNIE ROSNIE DO TYCH 460

A JAK CZAS PRZYJDZIE TO I PRZEBIJE I NA 5 Z PRZODU POJDZIE
:twisted: :lol:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

Troglodyta2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3912
Rejestracja: 20 lip 2013 16:07

Postautor: Troglodyta2 » 17 wrz 2013 16:43

rzeczywiscie fajna spolka

jak na WIG20 niezla do DT
Gielda w ruinie :-(

Kiedy w końcu odbijamy od dna ??

Jot23
Kapitan
Posty: 55926
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 19 wrz 2013 09:31

NO I LADNIE

DZIS + 4%
:twisted: :lol:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

Jot23
Kapitan
Posty: 55926
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 26 wrz 2013 21:56

KOLEJNY RAZ PONAD 4 % WZROST (PRAWIE 5%)

I ZA NASTEPNYM PODEJSCIEM POD "PINCSET" NIE ZATRZYMA SIE NA 498
:twisted: :lol:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

Jot23
Kapitan
Posty: 55926
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 26 lis 2013 14:20

UWAGA! w związku ze zmianą nazwy spółki BRE BANK S.A. na MBANK S.A., począwszy od 26 listopada akcje spółki będą notowane pod nazwą skróconą MBANK i oznaczeniem MB

I ZMIENILEM W NAZWIE WATKU TEZ :twisted: :lol:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

Trolejbus
Porucznik
Posty: 29994
Rejestracja: 07 sie 2005 14:10

Postautor: Trolejbus » 29 gru 2013 20:40

Witejcie, dawno mnie tu u was nie było a odwiedzam wątki, których akcje lub kontrakty kiedykolwiek miałem. Generalnie nie udzielam się na wątkach z konkretnymi akcjami.

Zastanawiam się czego wam życzyć w nowym roku i już wiem. Zdrowia, szczęścia, to takie oklepane formułki. Dlatego w Nowym 2014 Roku życzę wam, by grubasy was mniej ***, zwłaszcza na tej spółce. :)

Korzystając z okazji zapraszam wszystkich do udziału w nowym konkursie, szczegóły w stopce. A nagroda? Oczywiście, szacunek forumowiczów. :wink:
"Chcesz mieć hossę? Bądź jak James Bond: kup trochę akcji i uratuj  świat." - Trolejbus.
Wróżbici z Parkietu: viewtopic.php?f=1&t=229359

Projektant
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3603
Rejestracja: 06 maja 2011 16:42
Lokalizacja: z pracowni

Postautor: Projektant » 29 gru 2013 20:50

Witejcie, dawno mnie tu u was nie było a odwiedzam wątki, których akcje lub kontrakty kiedykolwiek miałem. Generalnie nie udzielam się na wątkach z konkretnymi akcjami.

Zastanawiam się czego wam życzyć w nowym roku i już wiem. Zdrowia, szczęścia, to takie oklepane formułki. Dlatego w Nowym 2014 Roku życzę wam, by grubasy was mniej ***, zwłaszcza na tej spółce. :)

Korzystając z okazji zapraszam wszystkich do udziału w nowym konkursie, szczegóły w stopce. A nagroda? Oczywiście, szacunek forumowiczów. :wink:
Trolejbus, ogarnij się chłopie ...
Komunizm to ustrój, który dzielnie zwalcza problemy, które sam sobie stwarza ...

Akhh_111573
Podporucznik
Posty: 10515
Rejestracja: 24 sty 2007 13:00
Lokalizacja: www.comparic.pl
Kontakt:

Postautor: Akhh_111573 » 21 sty 2014 13:48

W ramach Grupy mBanku firmy i klienci indywidualni mogą skorzystać z szerokiej oferty produktów i usług potrzebnych do zaspokojenia potrzeb finansowych. Ofertę mBanku uzupełnia leasing, faktoring, pełna oferta maklerska. W skład Grupy wchodzi również specjalistyczny BRE Bank Hipoteczny.


Na wykresie dziennym widzimy układ coraz wyższych szczytów, mamy zatem trend wzrostowy, który ładnie respektuje linię trendu. Kurs niedawno przełamał krótkoterminową, korekcyjna linię bessy, co widać na wykresie jako mocne wybicie. Co ciekawe taka sytuacja powtarzała się już kilkukrotnie. Za każdym razem scenariusz jest podobny – najpierw wybicie z korekcyjnych spadków, a następnie lekki spadek i dopiero ruch właściwy. Aktualnie jesteśmy w takim punkcie, więc z poziomu D1 warto kupić akcje.

Wykres tygodniowy jest potwierdzeniem trendu wzrostowego, a także tego, że kurs tej spółki zachowuje się bardzo czytelnie pod względem technicznym. Widzimy ładnie respektowane strefy wsparcia. Niedawno kurs spadł do takiej strefy, pojawiła się tygodniowa świeca pin barowa, zapowiadająca zakończenie korekty i wzrosty.

Jedyny problem pojawia się na wykresie miesięcznym. Widzimy, że kurs dotarł bardzo wysoko, w rejon poprzedniego szczytu. Na interwale miesięcznym, na szczycie pojawia się formacja objęcia bessy, zapowiadająca spadki. To jest jedyny dylemat, myślę że warto kupić te akcje choć może poczekajmy na zakończenie korekty i stosujmy dość ciasne zlecenia obronne na wypadek, gdyby miał się ziścić scenariusz zapowiadający większą korektę z wykresu miesięcznego.

Wykresy: http://comparic.pl/listings/analiza-na- ... -na-kupno/
Wszystko o rynku Forex, strategie, analizy spółek z GPW: www.comparic.pl

Akhh_111573
Podporucznik
Posty: 10515
Rejestracja: 24 sty 2007 13:00
Lokalizacja: www.comparic.pl
Kontakt:

Postautor: Akhh_111573 » 06 lut 2014 16:21

W ramach Grupy mBanku firmy i klienci indywidualni mogą skorzystać z szerokiej oferty produktów i usług potrzebnych do zaspokojenia potrzeb finansowych. Ofertę mBanku uzupełnia leasing, faktoring, pełna oferta maklerska. W skład Grupy wchodzi również specjalistyczny BRE Bank Hipoteczny. Grupa mBanku oferuje usługi z zakresu private banking, a także wealth management.

Na wykresie miesięcznym widzimy, że kurs porusza się w trendzie wzrostowym, który w ostatnim czasie przyspieszył.

Wykres tygodniowy pokazuje kolejne pokonywane strefy oporów, które później stawały się wsparciami. Tak jest i tym razem. Pozostaje czekać na atak na poprzedni szczyt.

Na wykresie dziennym widzimy, że na dzisiejszej sesji doszło do wybicia oporu, który tworzył poprzedni lokalny szczyt. Wybicie mogło być spowodowane ogłoszeniem wyników finansowych, które okazały się odrobinę lepsze od oczekiwań. Uważam, że kurs mimo korekt, które na pewno będą mały miejsce w przyszłości, nie powinien w najbliższym czasie spaść poniżej przyspiesoznej linii trendu, a właśnie poniżej tej linii znajdzie się standardowy, 10% SL.

Wykres: http://comparic.pl/listings/spolka-w-tr ... wym-mbank/
Wszystko o rynku Forex, strategie, analizy spółek z GPW: www.comparic.pl


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 163 gości