THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

wszystko na temat spółek publicznych
CFD
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 327
Rejestracja: 01 lut 2011 10:47

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: CFD » 23 sie 2018 12:18

Uszaty nie kompromituj sie prosze! Pamietasz co pisales na 11Bit gdy latal po 60zl?
Oszczedz sobie wstydu i usun konto obludnia istoto

REKLAMA


CFD
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 327
Rejestracja: 01 lut 2011 10:47

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: CFD » 23 sie 2018 12:26

Uszaty nie kompromituj sie prosze! Pamietasz co pisales na 11Bit gdy latal po 60zl?
Oszczedz sobie wstydu i usun konto obludnia istoto
masz cos z bania chlopcze *** ten syf ma juz 1miliard kapitalizacji czy blisko a cos sprzedal jaki am zysk ofiaro pejknietego kondona widze mzog alkohol z żarł he
Nie chodzi o to jaka kapitalizacje ma 11bit, chodzi o to ze nie miales raci. Malo tego twoje predykcje i gloszenie glupot typu "domykamy luke na 18" okazaly sie wrecz antywskaznikami. Czlowiek z honorem usunal by konto albo przestal sie udzielac.

boxer2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2729
Rejestracja: 11 lip 2018 14:33

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: boxer2 » 23 sie 2018 12:34

laptop *** załadowałes płocki papier toaletowy pod korek typu elkop damf i inne buahha skonczysz jak te smieci :lol: :lol: :lol:

klapaucjusz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3478
Rejestracja: 18 lis 2005 20:21
Lokalizacja: Szczecin

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: klapaucjusz » 23 sie 2018 12:55

Uszaty nie kompromituj sie prosze! Pamietasz co pisales na 11Bit gdy latal po 60zl?
Oszczedz sobie wstydu i usun konto obludnia istoto
masz cos z bania chlopcze *** ten syf ma juz 1miliard kapitalizacji czy blisko a cos sprzedal jaki am zysk ofiaro pejknietego kondona widze mzog alkohol z żarł he
Pi.dolisz *** o kapitalizacji a tu się zarabia na wzroście cen akcji - kiedy to dotrze do Twojego pustego łba. Tu się zarobiło dziesiątki, a niektórzy setki procent i kapitalizacja nikomu nie przeszkadzała :lol: :lol: :lol:
Gwint to maszynka do zarabiania pieniędzy !

walu-osp
Kapral
Posty: 5
Rejestracja: 22 sie 2018 13:56

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: walu-osp » 23 sie 2018 14:00

TO forum widzę to jak na bankierze ...

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: pandorinium » 23 sie 2018 14:10

TO forum widzę to jak na bankierze ...
Tylko mniej postów. Tam w tydzień natrzaskali 15 000

ggn.
Starszy chorąży
Posty: 1501
Rejestracja: 09 mar 2016 00:32

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: ggn. » 24 sie 2018 13:11


tak
Sierżant sztabowy
Posty: 168
Rejestracja: 02 lis 2017 15:17

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: tak » 24 sie 2018 13:34

Jestem rozczarowany kursem Farmy. Fajnie jakby właściciele uzusadnili w jakimś oświadczeniu sprzedaż swych udziałów. Technicznie zapewne wszyscy czekamy na domknięcie luki wzrostowej i powrót pod 33 przed kolejnymi wzrostami. Trzeba się uzbroić w cierpliwość.

klonas
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3499
Rejestracja: 18 gru 2013 19:22

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: klonas » 24 sie 2018 22:14

Nie żartuj, pokaż mi kogoś kto jest stratny. 500% poszło. A to, że kombinują z akcjami to prawda. Rośińskiego szkoła.

GGN, dobrze Ciebie widzieć, żeś cały i żyjesz :)

mareqq
Starszy chorąży
Posty: 1241
Rejestracja: 06 sie 2011 16:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: mareqq » 26 sie 2018 14:01

Nagony na bankierze mało k.. pod siebie nie zrobią żeby taniej kupić ale mam polewę z nich trzeba było brać ze mną po 7 zeta :)

Invest-Journey
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 307
Rejestracja: 24 cze 2017 16:33

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: Invest-Journey » 26 sie 2018 20:09

(...) w skrócie postaramy się opisać to, co naszym zdaniem najważniejsze. Zaczniemy od The Farm 51. W poniedziałek ukazał się długo wyczekiwany gameplay trailer gry World War 3. „[…] Odzew na trailer w naszym odczuciu bardzo dobry, a i sam trailer niczego sobie. Jest w nim sporo smaczków, które można dostrzec dopiero po głębszej analizie, co zrobili już np Kromka, czy Mestre. Do tego sprzyjają nam mieszane opinie dot. BFV. Czekamy jeszcze na opinie graczy z targów, bo będą one kluczowe. […]” – pisaliśmy na naszym forum. Przy okazji pod koniec poniedziałkowej sesji dokupiliśmy kolejny pakiet akcji po cenie 31,00 zł. W naszym odczuciu było bardzo dobrze. Wyświetlenia bardzo szybko rosły, a wraz z nimi puchła społeczność graczy na steam i forach internetowych. Następnego dnia, we wtorek, zaczęły się targi Gamescom i wtedy już hype ekpslodował :)

Cała analiza dostępna na http://investjourney.pl/2018/08/26/tydz ... ola-walki/

klonas
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3499
Rejestracja: 18 gru 2013 19:22

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: klonas » 26 sie 2018 22:30

Nagony na bankierze mało k.. pod siebie nie zrobią żeby taniej kupić ale mam polewę z nich trzeba było brać ze mną po 7 zeta :)
Przy awersji do ryzyka do GPW i słabej aktywności drobnych FARM 51 jest na 5 miejscu na forum. Moim zdaniem to absurd. No zgoda, teraz po materiałach można sie tego spodziewać - zaintersowania. Ale wczesniej ich nie było, przypomne GE. Przypomnę, że to jest NC. Jestem tu pare lat może z 4. Czas tak leci, ale proszę was tych poważnych, nie wierzycie chyba w obroty ulicy tu tu. ponad 200 mln w 3 mc?

Naganianie ma już szczyt jaki znamy, nie znaczy, że syf forum nie bedzie wiekszy, jednak jest szansa, że rajd i ubieranie dopiero się zacznie i na to się bym nastawiał. Nie będe tu kreślił poziomów dla mnie poziom CIgames przed premier snipera nie jest nierealny. Prawda bedzie przy sprzedaży, myśle, że na PAX podadzą datę i cenę. Muszą czymś karmić. Dodatkowa inne tryby pokażą. Ale to domysły. Niemniej ciesze się, że warto było te 4 lata czekań na Know how i wyśmiewaną współpracę z wojskiem.

Dziwi,
dziwki mnie, że nikt nie pamieta o grze czernobyl. To dobrze i źle, ale poczekajmy.
Oby sie nie zesra jak z GE :D Za ambitna aczkolwiek wspaniała.

ggn.
Starszy chorąży
Posty: 1501
Rejestracja: 09 mar 2016 00:32

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: ggn. » 27 sie 2018 00:01

Nie żartuj, pokaż mi kogoś kto jest stratny. 500% poszło. A to, że kombinują z akcjami to prawda. Rośińskiego szkoła.

GGN, dobrze Ciebie widzieć, żeś cały i żyjesz :)
Cały i żyję. Tego nie tykam. Od jakiegoś czasu śmigam rowerkiem tu i tam ;)

klaxon
Chorąży sztabowy
Posty: 5466
Rejestracja: 01 kwie 2006 08:09

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: klaxon » 27 sie 2018 08:51

Nie będe tu kreślił poziomów dla mnie poziom CIgames przed premier snipera nie jest nierealny.
No nie wiem. Klonas może nie pamiętasz, ale przed premierą SGW3 analitycy przewidywali od 43mln (BOŚ dający ponad 300 mln wyceny) do ok. 60 mln zysku netto (BZWBK dający 450 mln wyceny) w roku premiery. To możesz sobie wyobrazić ile zysku już tu jest w cenie. To jeszcze policz ile kopii musieli by sprzedać w tym i przyszłym roku żeby uzasadnić obecną kapitalizację, nawet biorąc pod uwagę że spółki growe są hojnie wyceniane przez rynek.

klonas
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3499
Rejestracja: 18 gru 2013 19:22

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: klonas » 28 sie 2018 08:30

To tylko zależy od rynku. Wycena jest wymagająca. Fakt tych danych nie pamiętam. Teraz lecą na bardzo dobrej prasie, ale GE też ją miało. Dużo ryzyk jednak popularność gatunku daje duże szanse na bardzo dobrą sprzedaż. Jednak do premiery daje małe szanse na przebicie szczytu, obietnic było w branży już wiele. Sniper chyba był na wszystkie platformy tu jest tylko PC pamiętać trzeba i o tym tak jak o grze czernobyl, gdzie przy dobrym wietrze będzie w 2019. Wiesz co mi się najbardziej podoba? Że jednak udało im się zrobić grę za 9mln na poziomie Aaa a raczej często przykłada się ją do Aaa i zaskoczyc rozwiazaniami. Sam fakt przykłada i do BF oczywiście wstepne materiały. Wielki szacunek do polskiego twórczego gamedevu.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 145 gości