EKOEXPORT (EEX) część XV

wszystko na temat spółek publicznych
olimpzeusowy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3750
Rejestracja: 05 lis 2010 05:12

Postautor: olimpzeusowy » 04 maja 2012 20:59

EEX dał nura, a wy podliczacie posty laptopa. Może jakaś merytoryka? :P Jak dla mnie przyszedł czas rozstania na jakiś czas. Pytanie, czy będzie szansa odkupić poniżej 18tu?
tak odkupisz po 12 nawet :) tylko nie wiem czy w tym roku ?
Po co ta ironia, siedzę na tym papierze od 9 zł, i w jednej kwestii muszę się zgodzić z orowatymi...Każdy post, który nie zawiera adoracji najświętszego sakramentu eex jest tu odbierany jako atak :D
nie bluźnij :wink: :lol:

REKLAMA


mk
Chorąży sztabowy
Posty: 5992
Rejestracja: 14 mar 2010 15:02

Postautor: mk » 04 maja 2012 21:01

a dlaczego ironia kolego, tylko prognoza, że kupisz po 12 PLN jak nie teraz to później (może po splicie), strasznie wyczuleni jesteście na ironię po sprzedaży :) akcji - ale rozumiem tą niepewność

czarnyZARAZUCH_617622
Starszy chorąży
Posty: 1091
Rejestracja: 14 sty 2012 22:38

Postautor: czarnyZARAZUCH_617622 » 04 maja 2012 21:03

nie mając zamiaru wchodzić w jakiekolwiek dysputy zarówno z poplecznikami trendu głównego jak i krótkoterminowego, bo i po co?....zaznaczę jeno, że... kanał ASSowy wciąż aktualny :D
pozostając ciągle z boku pragnę zapewnić, iż nie po to ów kanał wykombinowałem, zeby na nim nie skorzystać :wink: no chyba, że wcześniej wyjdziemy dołem z tego:

Obrazek

dość ważny moment....

a jeśli można wrzucić uwagę ogólną, to warto oswoić się ze strachem poprzez wizualizację np. eex po 12 zł....
ci, którzy tutaj źle życzą posiadaczom, bazują właśnie na ich strachu, że spadnie, że przeoczyli moment realizacji zysków, że coś tam nie wyjdzie, że będzie emisja dla fundów, że zamówienia za małe, itp....
kościół katolicki od 2000 lat manipuluje bezmyślnym *** w oparciu o strach przed śmiercią i co będzie potem.....a tymczasem warto sobie zwizualizować to, że.....nic - będzie dokładnie to co przed narodzinami - byliście wtedy nieszczęśliwi? :wink:

pozdrawiam posiadaczy i życzę wzrostów :!:
:D

oroFan
Sierżant sztabowy
Posty: 109
Rejestracja: 09 mar 2012 09:43

Postautor: oroFan » 04 maja 2012 21:05

Po jakiej sprzedaży? :D

A co do ironii...no nie oszukujmy się, na pytania takie jak moje walą co niektórzy szablonem:

tak, oczywiście kupisz.........................

ale nie w tym roku ( i tu powinno wejść okrutne HAHAHA) :D

Mi to zwisa, zauważam tylko fakt :)

mk
Chorąży sztabowy
Posty: 5992
Rejestracja: 14 mar 2010 15:02

Postautor: mk » 04 maja 2012 21:09

100% racji kolego 100% racji - z manipulacja mamy do czynienia codziennie i nie tylko tu na wątku

a czy będzie 12 PLN - tego nie wie nikt, tak jak nikt nie mógł na 100% przewidzieć ruchu z 4 na 25 PLN

dlatego moja strategia trzymania eex ma ta zaletę, że bm nie kasuje sporych prowizji. Kiedyś policzyłem, że za rok wzięli jakieś 23000 PLN - się pytam za co

oroFan
Sierżant sztabowy
Posty: 109
Rejestracja: 09 mar 2012 09:43

Postautor: oroFan » 04 maja 2012 21:10

nie mając zamiaru wchodzić w jakiekolwiek dysputy zarówno z poplecznikami trendu głównego jak i krótkoterminowego, bo i po co?....zaznaczę jeno, że... kanał ASSowy wciąż aktualny :D
pozostając ciągle z boku pragnę zapewnić, iż nie po to ów kanał wykombinowałem, zeby na nim nie skorzystać :wink: no chyba, że wcześniej wyjdziemy dołem z tego:

Obrazek

dość ważny moment....

a jeśli można wrzucić uwagę ogólną, to warto oswoić się ze strachem poprzez wizualizację np. eex po 12 zł....
ci, którzy tutaj źle życzą posiadaczom, bazują właśnie na ich strachu, że spadnie, że przeoczyli moment realizacji zysków, że coś tam nie wyjdzie, że będzie emisja dla fundów, że zamówienia za małe, itp....
kościół katolicki od 2000 lat manipuluje bezmyślnym *** w oparciu o strach przed śmiercią i co będzie potem.....a tymczasem warto sobie zwizualizować to, że.....nic - będzie dokładnie to co przed narodzinami - byliście wtedy nieszczęśliwi? :wink:

pozdrawiam posiadaczy i życzę wzrostów :!:
:D
Przyznaję, że z kalających świętość masz najtrafniejsze posty póki co :].
Jeśli przebije ten dół, to gdzie obstawiasz stop?

Slawek
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8075
Rejestracja: 20 sty 2010 23:35
Lokalizacja: Polska

Postautor: Slawek » 04 maja 2012 21:11

nie mając zamiaru wchodzić w jakiekolwiek dysputy zarówno z poplecznikami trendu głównego jak i krótkoterminowego, bo i po co?....zaznaczę jeno, że... kanał ASSowy wciąż aktualny :D
pozostając ciągle z boku pragnę zapewnić, iż nie po to ów kanał wykombinowałem, zeby na nim nie skorzystać :wink: no chyba, że wcześniej wyjdziemy dołem z tego:

Obrazek

dość ważny moment....

a jeśli można wrzucić uwagę ogólną, to warto oswoić się ze strachem poprzez wizualizację np. eex po 12 zł....
ci, którzy tutaj źle życzą posiadaczom, bazują właśnie na ich strachu, że spadnie, że przeoczyli moment realizacji zysków, że coś tam nie wyjdzie, że będzie emisja dla fundów, że zamówienia za małe, itp....
kościół katolicki od 2000 lat manipuluje bezmyślnym *** w oparciu o strach przed śmiercią i co będzie potem.....a tymczasem warto sobie zwizualizować to, że.....nic - będzie dokładnie to co przed narodzinami - byliście wtedy nieszczęśliwi? :wink:

pozdrawiam posiadaczy i życzę wzrostów :!:
:D
O ile mnie wzrok nie myli to wykres S&P, a nie EEX. Pomyłka ?

olimpzeusowy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3750
Rejestracja: 05 lis 2010 05:12

Postautor: olimpzeusowy » 04 maja 2012 21:15

dużej różnicy nie ma i jedno i drugie spada

Slawek
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8075
Rejestracja: 20 sty 2010 23:35
Lokalizacja: Polska

Postautor: Slawek » 04 maja 2012 21:19

Zależy w jakim terminie spada . Mnie to rybka. Jak ktoś gra z sesji na sesję to ma problem. Już za 2012 r powinienem z dywidendy otrzymywać niemal połowę tego co płaciłem za akcję. Po 2013 r 3-letnia dywidenda powinna spłacić to co zainwestowałem. Czym się martwić ? Tym, że ktoś kupił 200 akcji po 24 zł i teraz oddał po 20 zł? Kto mu kazał ? Słuchał doradców ?

P.S.
Chętnie posłucham tych co uważają EEX za balon co oni polecają do zakupu. Ani raz nie napisali . Czyżby nic lepszego nie mieli ?

Proszę o wpis, która firma na GPW co najmniej podwoi zyski w 2012 r.
Nie krępujcie się.
Możesz olimp pierwszy.

laptop3
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8319
Rejestracja: 16 kwie 2012 19:08

Postautor: laptop3 » 04 maja 2012 21:19

biorąc pod uwagę, że to wielonikowcy są, to średnią mają lepszą - tak ze 120 na dzień - to nie choroba, tylko ciężka praca :)
laptop czyli piotr mordziński pisze conajmniej z 10-ciu nicków na raz
dziennie zakłada kilka nowych w miejsce tych banowanych
twierdzisz że to nie jest choroba :roll: :lol: :lol:
*** skonczony zalzoylem sobie starego od kad sandokan pzrestal banowac i pisze pod tym masz chory wypalony mozg od tych wtop na NC :lol: :lol: :lol:

olimpzeusowy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3750
Rejestracja: 05 lis 2010 05:12

Postautor: olimpzeusowy » 04 maja 2012 21:30

Zależy w jakim terminie spada . Mnie to rybka. Jak ktoś gra z sesji na sesję to ma problem. Już za 2012 r powinienem z dywidendy otrzymywać niemal połowę tego co płaciłem za akcję. Po 2013 r 3-letnia dywidenda powinna spłacić to co zainwestowałem. Czym się martwić ? Tym, że ktoś kupił 200 akcji po 24 zł i teraz oddał po 20 zł? Kto mu kazał ? Słuchał doradców ?

P.S.
Chętnie posłucham tych co uważają EEX za balon co oni polecają do zakupu. Ani raz nie napisali . Czyżby nic lepszego nie mieli ?

Proszę o wpis, która firma na GPW co najmniej podwoi zyski w 2012 r.
Nie krępujcie się.
Możesz olimp pierwszy.
żarty sobie robisz a czy ja Matka Teresa?
ok zysk mnie nie interesuje, ale kurs-na dzisiaj były to Rajdy-choć małym kapitałem... :)

czarnyZARAZUCH_617622
Starszy chorąży
Posty: 1091
Rejestracja: 14 sty 2012 22:38

Postautor: czarnyZARAZUCH_617622 » 04 maja 2012 21:31

nie mając zamiaru wchodzić w jakiekolwiek dysputy zarówno z poplecznikami trendu głównego jak i krótkoterminowego, bo i po co?....zaznaczę jeno, że... kanał ASSowy wciąż aktualny :D
pozostając ciągle z boku pragnę zapewnić, iż nie po to ów kanał wykombinowałem, zeby na nim nie skorzystać :wink: no chyba, że wcześniej wyjdziemy dołem z tego:

Obrazek

dość ważny moment....

a jeśli można wrzucić uwagę ogólną, to warto oswoić się ze strachem poprzez wizualizację np. eex po 12 zł....
ci, którzy tutaj źle życzą posiadaczom, bazują właśnie na ich strachu, że spadnie, że przeoczyli moment realizacji zysków, że coś tam nie wyjdzie, że będzie emisja dla fundów, że zamówienia za małe, itp....
kościół katolicki od 2000 lat manipuluje bezmyślnym *** w oparciu o strach przed śmiercią i co będzie potem.....a tymczasem warto sobie zwizualizować to, że.....nic - będzie dokładnie to co przed narodzinami - byliście wtedy nieszczęśliwi? :wink:

pozdrawiam posiadaczy i życzę wzrostów :!:
:D
O ile mnie wzrok nie myli to wykres S&P, a nie EEX. Pomyłka ?
nie nie, proszę się wczytać.....na eex jest jeszcze złotówka zapASSu, na sp500 juz nie ma....

Slawek
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8075
Rejestracja: 20 sty 2010 23:35
Lokalizacja: Polska

Postautor: Slawek » 04 maja 2012 21:33

Nie rozumiem co to znaczy, że zysk cię nie interesuje. Widocznie to jakaś przenośnia. Rozumiem, że pewniejszej spółki nie widzisz, skoro nie udzielasz odpowiedzi.

Przez tydzień nie oglądałem notowań.
Patrząc na wykres dzisiejszy, komuś zależało, żeby na koniec sesji spadło.
Widzę, że dziś było niby słabo, ale najwyższe obroty w wigplus i tylko 3 firmy wig80 mają wyższe.
Ostatnio zmieniony 04 maja 2012 21:38 przez Slawek, łącznie zmieniany 1 raz.

olimpzeusowy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3750
Rejestracja: 05 lis 2010 05:12

Postautor: olimpzeusowy » 04 maja 2012 21:36

Nie rozumiem co to znaczy, że zysk cię nie interesuje. Widocznie to jakaś przenośnia. Rozumiem, że pewniejszej spółki nie widzisz, skoro nie udzielasz odpowiedzi.
napisałem, ze nie jestem Matką Teresą i żeby nie polemizować byłem jestem i będę akcjonariuszem Eex z tą różnicą, że ja gram na niej i dla mnie wzrosty jak i spadki są potrzebne

mk
Chorąży sztabowy
Posty: 5992
Rejestracja: 14 mar 2010 15:02

Postautor: mk » 04 maja 2012 21:39

i wypadało by dodać, w zależności od tego czy mam akcje czy ich nie mam, piszę odpowiednie komentarze - do klasy czarnego dzielą cię lata świetlne


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 174 gości