GANT [GNT] - część VI

wszystko na temat spółek publicznych
miki79
Chorąży sztabowy
Posty: 6321
Rejestracja: 23 lis 2005 14:12
Lokalizacja: Poznań

Odp:GANT [GNT] - część VI

Postautor: miki79 » 27 sty 2006 17:10

To taka granica spadku 8)
BESSA WSZYSTKICH WESSA A POTEM HOSSA WSZYSTKIM POSSA :D

Jedwabnik Oszuścik

REKLAMA


digger
Starszy chorąży
Posty: 1869
Rejestracja: 05 gru 2005 20:58

Odp:GANT [GNT] - część VI

Postautor: digger » 27 sty 2006 17:14

jeśli miałaby być mogiła... to po co ktoś kupuje za 180k zł :/...

to co? może jakieś info po sesji o prospekcie?
dobra ja lecę. 3majcie się ramy to się nie posramy.

;-).

Tomek

miki79
Chorąży sztabowy
Posty: 6321
Rejestracja: 23 lis 2005 14:12
Lokalizacja: Poznań

Odp:GANT [GNT] - część VI

Postautor: miki79 » 27 sty 2006 17:20

Ale ogólnie rzecz biorąc (nie obserwowałem dzisiaj i wczoraj i przedwczoraj też notowań) :wink: nie ma zbytniej podaży (no chyba, że się schowała), ale i niestety też nie ma popytu :?

Bardzo duży wolumen jak na taką troszkę nudnawą sesję, natomiast jestem bardzo ciekaw sesji poniedziałkowej, w końcu ostatni dzień na PP może być różnie :D oby

A na ile % dziś będzie info o prospekcie :?:
Oj przydałoby się :D

PZDR

P.S. A jeszcze dwa tygodnie temu pojawiały się dwa posty na minutę 8)
BESSA WSZYSTKICH WESSA A POTEM HOSSA WSZYSTKIM POSSA :D

Jedwabnik Oszuścik

leopie2706
Młodszy chorąży
Posty: 491
Rejestracja: 10 gru 2005 00:16
Lokalizacja: woj. lubuskie

Odp:GANT [GNT] - część VI

Postautor: leopie2706 » 27 sty 2006 17:34

Witam. Ja dziś niestety sprzedałem część mojego Ganta tak by być na zero. Resztą wchodzę w PP.

doel_60530
Chorąży
Posty: 806
Rejestracja: 09 sty 2006 21:47

Odp:GANT [GNT] - część VI

Postautor: doel_60530 » 27 sty 2006 17:35

bardzo ładnie ktoś kupywał pod koniec sesji :lol: :lol: chyba wie po co!! :lol: :lol:


Tadosek
Młodszy chorąży
Posty: 587
Rejestracja: 18 paź 2005 19:54
Lokalizacja: Zakopane

GANT [GNT] - część VI

Postautor: Tadosek » 27 sty 2006 17:38

Zgadza sie doel.

Panowie mam taką prośbe. Jak wyjdzie jakieś info to napiszcie na tym wątku. Ja spadam. Miłego popołudnia.


Pozdro

bankrut
Chorąży sztabowy
Posty: 4032
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: parkiet.com regulamin
Kontakt:

Odp:GANT [GNT] - część VI

Postautor: bankrut » 27 sty 2006 18:07

Watek ma 150 stron prosze o otwarcie czesci VII
Regulamin Parkiet.com -> http://www.parkiet.com/jforum/regulamin.jsp [-o<
Dobry inwestor musi pozbyc sie swoich fantazji.

twardy
Młodszy chorąży
Posty: 443
Rejestracja: 22 sty 2006 12:45

Odp:GANT [GNT] - część VI

Postautor: twardy » 27 sty 2006 18:30

witam wszystkich Gantowcow . coz wlasnie wrocilem z pracy i widze ze znowu kiszka :( trudno dzis Ganta sprzedalem zarabiajac na nim 80gr na papierze . mam juz szczerze mowiac wystarczajaco sterane nerwy tym papierem by sobie jeszcze weekend ( drugi z kolei) rozwalac . milo bylo ale sie skonczylo. moim skromnym zdaniem papier byl ewidentnie dmuchany spekula i wreszcie pekl. nie ma w tym nic zlego bo jak popatrzec na GPW sporo spolek jest teraz pompowanych (Capital ,Skotan) .dobrze ze ten balon walna jak mamy hosse bo gdyby byla bessa to w pare sesji zobaczylibysmy 4zl za akcje ganta .jedyny sposob by szybko zarobic to plynac razem ze spekula lub inwestowac w spolki i powaznych fundamentach .Gant ich nie ma ale ma za to maly FF i wdzieczne pole do manipulowania . myslalem ze przed pp zacznie rosnac ale sie pomylilem. spekula dala sobie spokoj z papierem a leszcze z daleka okrazaja ta spolke i pewnie przez pewien czas na nia nie wejda jesli kiedykolwiek wejda .za duzy smrod sie rozszedl od artykulu w rzepie i teraz kazdy o tym pamieta (biorac pod uwage leszcze). samo pp tez nic nie zwojuje bo po co wchodzic w pp skoro nie wiadomo kiedy wejda (nowe akcje) do obrotu a jak ktos chce od razu tanie papiery to kupi je sobie po zmianie kursu . czyli co z gantem ? jest nadzieja ze po zmniejszeniu ceny odniesienia kurs bedzie relatywnie tani i gant ruszy . moze sam inwestor sie zainteresuje tym papierem i troche go podpompuje .jesli nie to obawiam sie ze kurs stopniowo moze spadac a jest to prawdopodobne . generalnie rzecz biorac za duze ryzyko na tym papierze i mozna nerwowo sie wykonczyc widzac spadki i wzrosty o 20 proc jednego dnia . ja wyskoczylem i na razie obserwuje tego samego zyczylbym innym choc wiem ze to trudny wybor jak kupowalo sie po duzo wyzszym kursie . no ale coz kazdy swoj rozum ma . trzymam tylko kciuki by hossa byla jak najdluzej bo jak w te wszystkie balony w bessie ***** to dopiero zobaczymy co to sa fundamenty i obiektywny relatywizm wyceny spolek na GPW :) pozdrawiam raz jeszcze Jarek 8)


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 105 gości