IFM GLOBAL FUNDS [IFM] księga I NewConnect

wszystko na temat spółek publicznych
Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: IFM GLOBAL FUNDS [IFM] księga I NewConnect

Postautor: Julian11 » 14 sty 2020 12:45

Wczoraj Julita się ujawnia a dzisiaj info... przypadek normalnie :lol: :lol: :lol: :lol:
Przypadek , tak jak napisałem widziałem ze ktos zaczął ciagnac za lejce popytowe z deczka i dlatego napisałem .


Co do infa bardzo fajne--mieli 20% teraz beda mieli 98% udziałow w zyskach tej spółki fotowoltanicznej in future.

REKLAMA


Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: IFM GLOBAL FUNDS [IFM] księga I NewConnect

Postautor: Julian11 » 14 sty 2020 12:53

Wczoraj Julita się ujawnia a dzisiaj info... przypadek normalnie :lol: :lol: :lol: :lol:
Przypadek , tak jak napisałem widziałem ze ktos zaczął ciagnac za lejce popytowe z deczka i dlatego napisałem .


Co do infa bardzo fajne--mieli 20% teraz beda mieli 98% udziałow w zyskach tej spółki fotowoltanicznej in future.
gratuluje, wygląda na to że zrobią niezłą jazde
kapitalizacja nie jest duża, a i akcjonariat jest zwarty...co wpływa na niski FF....więc moze byc jazda jak na innych spólkach tego pokroju ktore obserwowac mozna od paru miesięcy.

Obrazek

FURIA1968
Chorąży
Posty: 884
Rejestracja: 27 wrz 2018 01:32

Re: IFM GLOBAL FUNDS [IFM] księga I NewConnect

Postautor: FURIA1968 » 14 sty 2020 13:17

No ale fart ,wszystko fajnie,jedyny minus to slaba plynnosc,ale teraz mysle,ze moze sie to zmieni troszke. :mrgreen:

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: IFM GLOBAL FUNDS [IFM] księga I NewConnect

Postautor: Julian11 » 14 sty 2020 13:48

No ale fart ,wszystko fajnie,jedyny minus to slaba plynnosc,ale teraz mysle,ze moze sie to zmieni troszke. :mrgreen:
hmmm...ta płynnosc wynika z małej ilosci akcji w obiegu...To moze sie zmienic dopiero jeśli jakies roszady byłyby na kwicie w kacjonariacie lub jakis druk LUB ---jesli cena akcji znacząco wzrosnie bo teraz np 10 K papieru to tylko 5 K- 6 K PLN wiec niby kto ma sypać tymi papierami żeby płynnosc była " odpowiednia np. na poziomie kilkudziesieciu K PLN na sesje nie mowiac o znacznie wiekszych kwotach jakie sa widaoczne na spółkach zwiazanych z FOTOWOLTANIKĄ.

Jest jak jest ---JAk będzie zobaczymy.

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: IFM GLOBAL FUNDS [IFM] księga I NewConnect

Postautor: Julian11 » 15 sty 2020 09:34

czyli co , wyglada na to ze tutaj tez bedzie ciekawa pompa jak na innych spółkach fotowoltanicznych CLC , NVV,JRH, 01 C .... 8)

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: IFM GLOBAL FUNDS [IFM] księga I NewConnect

Postautor: Julian11 » 15 sty 2020 10:02

A tak swoja droga to chyba MODER wykasował post niejakiego BOXERA ---dosłownie w poniedziałek sie smiał ze robie CYRK tym swoim wpisem ---Ciekawe czy teraz mu nadal jest mocno do smiechu....jakoś wątpię jak juz to jest to smiech przez łzy zólcią podlewaną.

Najśmieszniejsze jest to że ten koleś mysli ze ja jestem Morze Ropy ktory kiedys na petrolu brał akcje za kredyty ( nie giełdowe, tylko podobno chałupę zastawił) ...w sumie jesli mu to sprawia przyjemnosc taka jego chora wizja --To niech chopina ma te nieliczne chwile radosci w swoim smutnym życiu. 8)

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: IFM GLOBAL FUNDS [IFM] księga I NewConnect

Postautor: Julian11 » 15 sty 2020 10:08

No ale fart ,wszystko fajnie,jedyny minus to slaba plynnosc,ale teraz mysle,ze moze sie to zmieni troszke. :mrgreen:
tak ale ten minus moze byc za razem i Plusem ---bo jak widac nie wiele hajsu potrrzeba zeby spółke pchać na wysokie procenty sesyjne w Gorę.

boxer2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2729
Rejestracja: 11 lip 2018 14:33

Re: IFM GLOBAL FUNDS [IFM] księga I NewConnect

Postautor: boxer2 » 15 sty 2020 10:12

A tak swoja droga to chyba MODER wykasował post niejakiego BOXERA ---dosłownie w poniedziałek sie smiał ze robie CYRK tym swoim wpisem ---Ciekawe czy teraz mu nadal jest mocno do smiechu....jakoś wątpię jak juz to jest to smiech przez łzy zólcią podlewaną.

Najśmieszniejsze jest to że ten koleś mysli ze ja jestem Morze Ropy ktory kiedys na petrolu brał akcje za kredyty ( nie giełdowe, tylko podobno chałupę zastawił) ...w sumie jesli mu to sprawia przyjemnosc taka jego chora wizja --To niech chopina ma te nieliczne chwile radosci w swoim smutnym życiu. 8)
chłopczyku moje zycie jest zaje.i.ste a ty morze ropy vel morze głupoty zaklinaj dalej :lol: :lol: :lol:

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: IFM GLOBAL FUNDS [IFM] księga I NewConnect

Postautor: Julian11 » 15 sty 2020 10:29



chłopczyku moje zycie jest zaje.i.ste a ty morze ropy vel morze głupoty zaklinaj dalej :lol: :lol: :lol:
Podejrzewam nawet ze WYSTRZAŁOWE... :lol: 8)


https://www.youtube.com/watch?v=tWVtgyrQ7cs

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: IFM GLOBAL FUNDS [IFM] księga I NewConnect

Postautor: Julian11 » 16 sty 2020 09:04

bardzo mało jest wystawaine na podaży jak jakies z deczka wieksze zlecenia są wypuszczane to popyt szybko je zgarnia.

Obecna kapitalziacja tej spółki ktora stała sie włascicielem spółki fotowoltanicznej to 16 MLN PLN.

boxer2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2729
Rejestracja: 11 lip 2018 14:33

Re: IFM GLOBAL FUNDS [IFM] księga I NewConnect

Postautor: boxer2 » 16 sty 2020 09:13

bardzo mało jest wystawaine na podaży jak jakies z deczka wieksze zlecenia są wypuszczane to popyt szybko je zgarnia.

Obecna kapitalziacja tej spółki ktora stała sie włascicielem spółki fotowoltanicznej to 16 MLN PLN.
to duzo czy mało

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: IFM GLOBAL FUNDS [IFM] księga I NewConnect

Postautor: Julian11 » 16 sty 2020 10:19

bardzo mało jest wystawaine na podaży jak jakies z deczka wieksze zlecenia są wypuszczane to popyt szybko je zgarnia.

Obecna kapitalziacja tej spółki ktora stała sie włascicielem spółki fotowoltanicznej to 16 MLN PLN.
to duzo czy mało
optymista powie że mało , pesymista powie że duzo ---- to czy rynek bedzie nastawiony optymistycznie czy pesymistycznie sie OKAZE --póki co od paru sesji jest powiedziełbym HUURA optymizm jak bedzie dalej czas pokaże.

Jedno jest pewne obecnie kurs stoi w poblizu historycznych poziomów jesli je przebije spółka bedzie wykresiała Nową *** historię . patzrac co sie dzieje na rynku wokól OZE to ma na to moim zdniaem olbrzymie sznase, zeby tak włąsnie było.

Obrazek

FURIA1968
Chorąży
Posty: 884
Rejestracja: 27 wrz 2018 01:32

Re: IFM GLOBAL FUNDS [IFM] księga I NewConnect

Postautor: FURIA1968 » 04 mar 2020 12:17

Ma to ktos jeszcze,dzisiaj ladne ruchy na papierku. :mrgreen:

FURIA1968
Chorąży
Posty: 884
Rejestracja: 27 wrz 2018 01:32

Re: IFM GLOBAL FUNDS [IFM] księga I NewConnect

Postautor: FURIA1968 » 04 mar 2020 12:28

O znalazlam przyczyne dzisiejszych wzrostow http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wia ... ialalnosci

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: IFM GLOBAL FUNDS [IFM] księga I NewConnect

Postautor: ANTYCHRYST » 04 mar 2020 12:33

no obroty kosmiczne :lol:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 91 gości