NOCTILUCA

wszystko na temat spółek publicznych
dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8636
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: NOCTILUCA

Postautor: dryniol » 17 sty 2023 15:46

....i jak tam Martyr naganiaczu na syfy.... "balon" bez powietrza idzie jeszcze w górę, czy spada już w dół :?: :lol:
...2 zł wartość księgowa na jedną akcję, przy kursie ponad 100 zł za akcje :shock:
...przy przychodach ze sprzedaży mniejszych niż w warzywniaku i do tego samych stratach :shock:
...to tylko taki mało inteligentny PiS-uar jak Ty Martyr może trzymać tak drogiego gniota w portfelu :roll:
...ale zawsze się znajdzie jakiś idio.ta, który jest w stanie zapłacić nawet tysiaka za parę używanych skarpetek,
bo mu napiszą, że są super :lol: :lol: :lol:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

REKLAMA


Martyr
Kapitan
Posty: 43963
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: NOCTILUCA

Postautor: Martyr » 17 sty 2023 16:39

POpjerdolona lewacko-faszystowska_szm.ato:

Po pierwsze/ Podobno jesteś inwestorem długoterminowym, dla którego nie ważne co się dzieje z kursem spółki teraz, ważne co będzie z nim za kilka lat, na okrągło to powtarzasz.
A tym czasem od twoich wysrywów i narobienia chlewu na wątku NCL minęło raptem DWA DNI i już kurs ma być w niebiosach, bo w przeciwnym razie syf/malaria/balon/wydmucha :lol: :lol: :lol: :lol:
Tak więc totalne KŁAMSTWO, które powtarzasz w nieskończoność pvłgłvwku :!: :!: :!: :!:
Widzę też w tym absolutny brak konsekwencji albo typowe podejście psa ogrodnika, który sam nie weźmie i drugiemu nie da, zresztą na każdej innej spółce, której akurat nie posiadasz jest podobnie, więc to tylko pokazuje, jaka wyjątkowa z ciebie KANALIA :idea: :idea: :idea: :idea:

KANALIA, która nie widzieć czemu wszystkim dookoła źle życzy, ale pamiętaj tępa niewyskrobana szm.ato, karma WRACA :lol: :lol: :lol: :lol:

Po drugie/ Podobno nikogo nie obrażasz, zanim dany użytkownik cię nie obrazi, tak więc to kolejne KŁAMSTWO popjerdolonego durnia z forum podłogi :idea: :idea: :idea: :idea:
Jesteś gupi jak durniol, ale to oczywista oczywistość, o której wszyscy tutejsi doskonale wiedzą i nikt i nic tego nie zmieni :lol: :lol: :lol: :lol:
I jeszcze jedna kwestia. Nie obrażam nikogo, kto mnie nie obraża, żeby była jasność :!: :roll:
:lol: :lol: :lol: :lol:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8636
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: NOCTILUCA

Postautor: dryniol » 18 sty 2023 12:18


Po pierwsze/ Podobno jesteś inwestorem długoterminowym, dla którego nie ważne co się dzieje z kursem spółki teraz, ważne co będzie z nim za kilka lat, na okrągło to powtarzasz.


Martyr PiSuarowa tę.poto więc wyjaśniam, choć taki de,bilek jak Ty i tak z tego nic nie zrozumie;


autor: dryniol » śr, 18 sty 2023, 9:42
Ja dalej czekam byś nam pokazał swój największy procent zysku na danej spółce inwestorze długoterminowy. Tylko jakoś się doczekać nie możemy, nie umiesz robić zrzutu ekranu?


trance "mistrzu" giełdowy, 2022 rok się skończył, więc skoro ma Cię tak "jarać" mój PIT to umówmy się, że w kwietniu pokażesz mi swój, a ja pokaże Ci mój i porównamy, mimo że tam nie wszystko widać, bo dużo mam na IKE, gdzie jest bez podatku :idea: Pojedynczych spółek Ci nie pokażę, bo jak mam możliwość zarobienia akcji, to je między sobą wymieniam w portfelu, np taki prosty przykład; jedną akcję Enei, za jedną akcję Energi :idea: Jak Enea była w 2022 roku po 10 zł, a Energa po 8 zł, to miałem więcej Energi,
a teraz jak Energa jest po 7 zł, a Enea po 6 zł, to wymieniałem na więcej Enei, a to tylko jeden z przykładów :idea:
A długoterminowym inwestorem jestem, bo mam cały czas 100% w akcjach od jakiegoś już czasu, a jeśli coś w portfelu wymieniam, to robię to od ręki, choć niekoniecznie wszystko na jednej sesji :idea: Kumasz w końcu, czy jesteś tę.py jak dochodzeniowy :?: :roll:


...i ponawiam pytanie PiSiorze;

....i jak tam Martyr naganiaczu na syfy.... "balon" bez powietrza idzie jeszcze w górę, czy spada już w dół :?: :lol:
...2 zł wartość księgowa na jedną akcję, przy kursie ponad 100 zł za akcje :shock:
...przy przychodach ze sprzedaży mniejszych niż w warzywniaku i do tego samych stratach :shock:
...to tylko taki mało inteligentny PiS-uar jak Ty Martyr może trzymać tak drogiego gniota w portfelu :roll:
...ale zawsze się znajdzie jakiś idio.ta, który jest w stanie zapłacić nawet tysiaka za parę używanych skarpetek,
bo mu napiszą, że są super :lol: :lol: :lol:


p.s Tutaj jest coś o Tobie tę.py PiSiorze, tylko oglądnij do końca :lol: :lol: :lol: ;
https://www.youtube.com/watch?v=sElhLcagn0k
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

Martyr
Kapitan
Posty: 43963
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: NOCTILUCA

Postautor: Martyr » 18 sty 2023 12:43

POpjerdolona lewacko-faszystowska kvrwo ćwoku bez honoru, czy przeprosiłaś już chłopaków z XTB za swoje NIEUDOLNE "proroctwa" i dużą stratę środków finansowych osób, które na tym wysrywie oparły swoje decyzje inwestycyjne :?:

Patałachu giełdowy bez zielonego pojęcia o rynku :lol: :lol: :lol: :lol:

Więc ponawiam pytanie - jak to jest, że niby nikogo nie obrażasz pierwszy????
I jeszcze jedna kwestia. Nie obrażam nikogo, kto mnie nie obraża, żeby była jasność :!: :roll:
A potem przychodzisz nieproszony na każdy wątek i wylewasz wiadro pomyj z rodzinnego domu na tamtejszych użytkowników kvrwo???

:lol: :lol: :lol: :lol:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8636
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: NOCTILUCA

Postautor: dryniol » 18 sty 2023 12:52

Widzę, że się zagotował tę.py PiS.ior od naganiania na syfa z przychodami ze sprzedaży mniejszymi niż w warzywniaku :lol: :lol: :lol:
Martyr oglądałeś, bo to o Tobie PiSuarowy de.bilku :?: :lol: ;
https://www.youtube.com/watch?v=sElhLcagn0k
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

Martyr
Kapitan
Posty: 43963
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: NOCTILUCA

Postautor: Martyr » 18 sty 2023 13:02

POpjerdolona lewacko-faszystowska kvrwo ćwoku bez honoru, z zasady nie oglądam śmieci podrzucanych przez śmieci, ale wciąż zadaje pytanie niewyskrobana kvrewko, czy przeprosiłaś chłopaków na XTB za swoje tępe wysrywy nie mające nic wspólnego z pojęciem rynku, pytanie dodatkowe - czy potencjał wzrostowy XTB też porównywałaś do swoich dziurawych skarpetek? :lol: :lol: :lol: :lol:

XTB - wycena podczas wysrywu peowskiej szmaty +- 17 PLN
Rekomendacja peowskiej szmaty - nie ma prawa przebić 20 PLN
Aktualny kurs XTB - 33 PLN

:lol: :lol: :lol: :lol:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8636
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: NOCTILUCA

Postautor: dryniol » 18 sty 2023 13:13

POpjerdolona lewacko-faszystowska kvrwo ćwoku bez honoru, z zasady nie oglądam śmieci podrzucanych przez śmieci, ale wciąż zadaje pytanie niewyskrobana kvrewko, czy przeprosiłeś chłopaków na XTB za swoje tępe wysrywy nie mające nic wspólnego z pojęciem rynku, pytanie dodatkowe - czy potencjał wzrostowy XTB też porównywałeś do swoich dziurawych skarpetek? :lol: :lol: :lol: :lol:

Martyr tę.py PiSiorze widzisz, ja wiem w jakiej sekcie siedzisz, bo do tego się przyznałeś, ale skąd wiesz PiSuarowy de.bilku
jakie ja mam poglądy i na kogo chcę oddać głos w wyborach :?: :lol: :lol:

....i jeszcze jedno tę.py PiSiorze, żeby była jasność, odnośnie tego;
I jeszcze jedna kwestia. Nie obrażam nikogo, kto mnie nie obraża, żeby była jasność :!: :roll:
Mój pierwszy wpis na tym wątku był moją opinią odnośnie tego warzywniaka ze stratami, który jest teraz warty 200 milionów zł :shock:
...i nikogo wtedy nie obrażałem, ale skoro Ty zacząłeś PiSuarowy de.bilku, więc nie jestem dłużny :roll:
Wiesz, nie lubię mieć długów tę.py PiSiorze :mrgreen: :lol:

.... jeszcze tylko ponowię temat tę.py PiSiorze; czy zderzyły się już kulki w główce i zrozumiałeś choć troszkę moją strategię,
i czy oglądałeś już ten kabaret o sobie :?: :lol:

Po pierwsze/ Podobno jesteś inwestorem długoterminowym, dla którego nie ważne co się dzieje z kursem spółki teraz, ważne co będzie z nim za kilka lat, na okrągło to powtarzasz.


Martyr PiSuarowa tę.poto więc wyjaśniam, choć taki de,bilek jak Ty i tak z tego nic nie zrozumie;


autor: dryniol » śr, 18 sty 2023, 9:42
Ja dalej czekam byś nam pokazał swój największy procent zysku na danej spółce inwestorze długoterminowy. Tylko jakoś się doczekać nie możemy, nie umiesz robić zrzutu ekranu?


trance "mistrzu" giełdowy, 2022 rok się skończył, więc skoro ma Cię tak "jarać" mój PIT to umówmy się, że w kwietniu pokażesz mi swój, a ja pokaże Ci mój i porównamy, mimo że tam nie wszystko widać, bo dużo mam na IKE, gdzie jest bez podatku :idea: Pojedynczych spółek Ci nie pokażę, bo jak mam możliwość zarobienia akcji, to je między sobą wymieniam w portfelu, np taki prosty przykład; jedną akcję Enei, za jedną akcję Energi :idea: Jak Enea była w 2022 roku po 10 zł, a Energa po 8 zł, to miałem więcej Energi,
a teraz jak Energa jest po 7 zł, a Enea po 6 zł, to wymieniałem na więcej Enei, a to tylko jeden z przykładów :idea:
A długoterminowym inwestorem jestem, bo mam cały czas 100% w akcjach od jakiegoś już czasu, a jeśli coś w portfelu wymieniam, to robię to od ręki, choć niekoniecznie wszystko na jednej sesji :idea: Kumasz w końcu, czy jesteś tę.py jak dochodzeniowy :?: :roll:


...i ponawiam pytanie PiSiorze;

....i jak tam Martyr naganiaczu na syfy.... "balon" bez powietrza idzie jeszcze w górę, czy spada już w dół :?: :lol:
...2 zł wartość księgowa na jedną akcję, przy kursie ponad 100 zł za akcje :shock:
...przy przychodach ze sprzedaży mniejszych niż w warzywniaku i do tego samych stratach :shock:
...to tylko taki mało inteligentny PiS-uar jak Ty Martyr może trzymać tak drogiego gniota w portfelu :roll:
...ale zawsze się znajdzie jakiś idio.ta, który jest w stanie zapłacić nawet tysiaka za parę używanych skarpetek,
bo mu napiszą, że są super :lol: :lol: :lol:


p.s Tutaj jest coś o Tobie tę.py PiSiorze, tylko oglądnij do końca :lol: :lol: :lol: ;
https://www.youtube.com/watch?v=sElhLcagn0k
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: NOCTILUCA

Postautor: dochodzeniowy » 18 sty 2023 13:29

widzę ze chory osobnik na kazdym wątku szuka "przyjaciół" :lol:

Martyr
Kapitan
Posty: 43963
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: NOCTILUCA

Postautor: Martyr » 18 sty 2023 13:32

Żeby była jasność POpjerdolona lewacko-faszystowska kvrwo bez honoru...
Mój pierwszy wpis na tym wątku był moją opinią odnośnie tego warzywniaka ze stratami, który jest teraz warty 200 milionów zł :shock:
...i nikogo wtedy nie obrażałem, ale skoro Ty zacząłeś PiSuarowy de.bilku, więc nie jestem dłużny :roll:
Wiesz, nie lubię mieć długów tę.py PiSiorze
Tak więc tępa KVRWO poczytaj swój wysryw poniżej:

Martyr polewką niby z czego :?: Co napisałem nie tak o warzywniaku za 180 milionów złotych w którym masz udziały :?: :roll:
Naganiaj dalej, może znajdzie się jeszcze głupszy od Ciebie, który za używane skarpetki zapłaci więcej niż 5.000 zł :lol: :lol: :lol:
Ale nie, dalej KLAM KVRWO BEZ HONORU, że pierwszy nie obrażasz.

Ale fakt, ja też nie pozostaje takim przygłvpkowatym frajjerom dłużny :lol: :lol: :lol: :lol:
Zresztą w twoim przypadku to wszystko prawda :!: :!: :!: :!:

:oops: :oops: :oops: :oops:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

Martyr
Kapitan
Posty: 43963
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: NOCTILUCA

Postautor: Martyr » 18 sty 2023 13:34

widzę ze chory osobnik na kazdym wątku szuka "przyjaciół" :lol:
Ta peowska kvrwa nigdzie ich nie ma, więc faktycznie to może tak wyglądać :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8636
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: NOCTILUCA

Postautor: dryniol » 18 sty 2023 13:44

Pytam się jeszcze raz was dwa PiSuarowe de.bilki; dochodzeniowy i Martyr czy już oglądaliście program o was,
i o waszej PiSuarowej sekcie :?: :lol: :lol: :lol: https://www.youtube.com/watch?v=sElhLcagn0k
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: NOCTILUCA

Postautor: dochodzeniowy » 18 sty 2023 15:41

Te tzw. kabarety są dla ludzi upośledzonych . Dla inteligencji jest rocznik statystyczny.

dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: NOCTILUCA

Postautor: dusigrosz » 18 sty 2023 15:44

Ale tu ruch na wątku. Na jakiego śmi.ecia znów naganiacie? :lol: :roll:

Martyr
Kapitan
Posty: 43963
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: NOCTILUCA

Postautor: Martyr » 18 sty 2023 15:54

Te tzw. kabarety są dla ludzi upośledzonych . Dla inteligencji jest rocznik statystyczny.
No właśnie, ta kvrwa czerpie wiedzę inwestycyjną z kabaretu, dlatego nie ma co się dziwić jego wynikom, rekomendacjom jak i ogólnie znajomością mechanizmów jakie sterują giełdą :lol: :lol: :lol: :lol:

Stąd później takie thebilne wysrywy jak ten:

XTB - wycena podczas wysrywu peowskiej szmaty +- 17 PLN
Rekomendacja peedalskiej szmaty - nie ma prawa przebić 20 PLN
Aktualny kurs XTB - 33 PLN

:lol: :lol: :lol: :lol:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8636
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: NOCTILUCA

Postautor: dryniol » 18 sty 2023 16:09

Ale tu ruch na wątku. Na jakiego śmi.ecia znów naganiacie? :lol: :roll:


dusigrosz na warzywniak za 200 baniek :lol: :lol: Promocja prawie jak w Biedronce :!: :lol: :lol:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 120 gości