BUMECH [BMC] księga III Chińska draka w polskiej dzielnicy

wszystko na temat spółek publicznych
\Laptop|
Starszy chorąży
Posty: 1561
Rejestracja: 27 mar 2017 08:25

Postautor: \Laptop| » 28 mar 2017 13:07

ale zwykle nie otwierali po tyle od razu pamietam jak przy zawiechach primy czy arcusa to nie puszczali tego dnia.... rozumiesz?
no przeciez 1 dnia nie puscili a na drugi dzien juz tak a info bylo mega na 50% :) jeszcze dolozyli swoich akcji na 1.5 by wyzej nie poszlo a na 50% pusci wiele przypadkow bylo takich :)
na pbg ostatnio trzymał 3 dni zanim puścił więc to tutaj puszczenie już o 9:20 podejrzane było
tak ale lusia wez pod uwage info chinczyk wiec parcie moglo byc pod chinczyka i puscily gdyby dal info ze mario wszedl wisialo by 3 dni :)

REKLAMA


nazi_slayer
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 297
Rejestracja: 21 mar 2017 09:58

Postautor: nazi_slayer » 28 mar 2017 13:09

no przeciez 1 dnia nie puscili a na drugi dzien juz tak a info bylo mega na 50% :) jeszcze dolozyli swoich akcji na 1.5 by wyzej nie poszlo a na 50% pusci wiele przypadkow bylo takich :)
na pbg ostatnio trzymał 3 dni zanim puścił więc to tutaj puszczenie już o 9:20 podejrzane było
tak ale lusia wez pod uwage info chinczyk wiec parcie moglo byc pod chinczyka i puscily gdyby dal info ze mario wszedl wisialo by 3 dni :)
no właśnie - dlatego podejrzane :D

drex1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8616
Rejestracja: 10 cze 2005 15:47
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: drex1 » 28 mar 2017 13:12

bankier ma juz ponad 5% ..chyba espi muszą puścic :twisted:

http://www.bankier.pl/forum/temat_mamy- ... 50747.html

mustagh
Chorąży sztabowy
Posty: 5253
Rejestracja: 25 wrz 2006 15:55

Postautor: mustagh » 28 mar 2017 13:14

gruby kupiec jest i to bardzo realny

co prawda jeden się rozmył, za to ujawnił się drugi, ten już jest realny,

7 gości ma 3mln, + ok 2mln wisi 19,99, czyli 5mln jawnego bankiera, a inni?

to już nie ulica to jakieś pospolite ruszenie, każdy wziął ile tylko mógł

i wszyscy chcieliby na raz wyjść

:)

ggn.
Starszy chorąży
Posty: 1501
Rejestracja: 09 mar 2016 00:32

Postautor: ggn. » 28 mar 2017 13:41

Infografika_SEG_FSR_raportowanie_transakcji_menedżerów_i_osób_blisko_związanych

https://standardy.org.pl/wppsndrd/wp-co ... zanych.pdf

Ciekawe.
https://standardy.org.pl/publikacje/

Piotr40
Młodszy chorąży
Posty: 401
Rejestracja: 12 lut 2012 21:03

Postautor: Piotr40 » 28 mar 2017 14:06

ciekawe, ale dotyczy informacji o menedżerach a nie progach

akcjebumech@gmail.com
Plutonowy
Posty: 11
Rejestracja: 28 mar 2017 14:43

Postautor: akcjebumech@gmail.com » 28 mar 2017 14:54

Witam Szanownych Akcjonariuszy

Jako, że spotkała nas przedziwna sytuacja to rozpoczynam inicjatywę zmierzającą do zebrania min 5% akcji w formie porozumienia akcjonariuszy

wstępnie zdeklarowało się już ponad 3mln akcji. Zawiązanie porozumienia nastąpi notarialnie w dogodnym dla każdego terminie.

Jeśli ktoś ma chęć przystąpienia to zapraszam ze zgłoszeniem na priv lub na adres akcjebumech@gmail.com. Osoby przystępujące do porozumienia musza mieć świadomość że ich akcje będą musiały być zablokowane przez około 4-6 miesięcy. Nie mniej jednak będzie warto.

Gra proszę Państwa nie idzie o to czy zwołać walne - bo to niczego nie zmieni. Gra idzie o realny wpływ na dalsze losy spółki łącznie ze zmianą Zarządu i całej Rady Nadzorczej. Ktoś by powiedział że to nierealne - z moich kalkulacji wynika że istnieje spora szansa na to.

Osobiście mam 900tys akcji - tanio kupione więc ból jakby mniejszy, ale ja na giełdzie nie jestem po to aby nie tracić ale po to by zarabiać. We właściwym czasie ujawnię się też z imienia i nazwiska aby nikt nie posądził mnie o bycie człowiekiem ze spółki.

Ze swojej strony mogę zapewnić pełne zaangażowanie w ujawnienie wszelkich nieprawidłowości i doprowadzenie do sytuacji w której spółka będzie wyceniana bez uwzględniania w cenach ryzyka zarządzających (fakt ich bycia w spółce) jestem już po kontakcie z prawnikami, a z redaktorami parkietu i pulsu też się skontaktuje aby rozpropagować tą ideę. Jak będzie trzeba to wykupię artykuły sponsorowane.

Raz jeszcze wszystkich proszę o pomoc, bo to w końcu nasze pieniądze i trzeba o nie zawalczyć.

Pozdrawiam

PREZESVISTULA
Starszy chorąży
Posty: 1246
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Popieram

Postautor: PREZESVISTULA » 28 mar 2017 15:43

Witam Szanownych Akcjonariuszy

Jako, że spotkała nas przedziwna sytuacja to rozpoczynam inicjatywę zmierzającą do zebrania min 5% akcji w formie porozumienia akcjonariuszy

wstępnie zdeklarowało się już ponad 3mln akcji. Zawiązanie porozumienia nastąpi notarialnie w dogodnym dla każdego terminie.

Jeśli ktoś ma chęć przystąpienia to zapraszam ze zgłoszeniem na priv lub na adres akcjebumech@gmail.com. Osoby przystępujące do porozumienia musza mieć świadomość że ich akcje będą musiały być zablokowane przez około 4-6 miesięcy. Nie mniej jednak będzie warto.

Gra proszę Państwa nie idzie o to czy zwołać walne - bo to niczego nie zmieni. Gra idzie o realny wpływ na dalsze losy spółki łącznie ze zmianą Zarządu i całej Rady Nadzorczej. Ktoś by powiedział że to nierealne - z moich kalkulacji wynika że istnieje spora szansa na to.

Osobiście mam 900tys akcji - tanio kupione więc ból jakby mniejszy, ale ja na giełdzie nie jestem po to aby nie tracić ale po to by zarabiać. We właściwym czasie ujawnię się też z imienia i nazwiska aby nikt nie posądził mnie o bycie człowiekiem ze spółki.

Ze swojej strony mogę zapewnić pełne zaangażowanie w ujawnienie wszelkich nieprawidłowości i doprowadzenie do sytuacji w której spółka będzie wyceniana bez uwzględniania w cenach ryzyka zarządzających (fakt ich bycia w spółce) jestem już po kontakcie z prawnikami, a z redaktorami parkietu i pulsu też się skontaktuje aby rozpropagować tą ideę. Jak będzie trzeba to wykupię artykuły sponsorowane.

Raz jeszcze wszystkich proszę o pomoc, bo to w końcu nasze pieniądze i trzeba o nie zawalczyć.

Pozdrawiam

Mamy nowego Prezesa :)
Tez o tym myslalem tylko brakuje mi czasu na organizacje o poswicenie sie w calosi sprawie.

Popieram incjatywe po takim wale akcje zablokowane na dluzszy okres , bardzoej to sie bedzie oplacac niz sprzedaz po 0,40 gr i dalsze ruchanie, po usunieciu starych wladz sa wieksze szanse na odrobienie. Teraz nic nie wiemy po zebraniu wiekszej ilosci mozemy sie przynajmniej dowiedziec w jakiej kondycji naprawde jest spolka, czy te wszystkie umowy sa prawdziwe czy tez sa lipne.

Unberable
Starszy chorąży
Posty: 1411
Rejestracja: 08 mar 2017 20:10

Postautor: Unberable » 28 mar 2017 15:56

Infografika_SEG_FSR_raportowanie_transakcji_menedżerów_i_osób_blisko_związanych

https://standardy.org.pl/wppsndrd/wp-co ... zanych.pdf

Ciekawe.
https://standardy.org.pl/publikacje/
Bumech już pokazał brak jakichkolwiek standardów.

samuell_103511
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9943
Rejestracja: 11 sty 2007 09:46
Lokalizacja: :) :) :) :)
Kontakt:

Postautor: samuell_103511 » 28 mar 2017 16:18

Witam Szanownych Akcjonariuszy

Jako, że spotkała nas przedziwna sytuacja to rozpoczynam inicjatywę zmierzającą do zebrania min 5% akcji w formie porozumienia akcjonariuszy

wstępnie zdeklarowało się już ponad 3mln akcji. Zawiązanie porozumienia nastąpi notarialnie w dogodnym dla każdego terminie.

Jeśli ktoś ma chęć przystąpienia to zapraszam ze zgłoszeniem na priv lub na adres akcjebumech@gmail.com. Osoby przystępujące do porozumienia musza mieć świadomość że ich akcje będą musiały być zablokowane przez około 4-6 miesięcy. Nie mniej jednak będzie warto.

Gra proszę Państwa nie idzie o to czy zwołać walne - bo to niczego nie zmieni. Gra idzie o realny wpływ na dalsze losy spółki łącznie ze zmianą Zarządu i całej Rady Nadzorczej. Ktoś by powiedział że to nierealne - z moich kalkulacji wynika że istnieje spora szansa na to.

Osobiście mam 900tys akcji - tanio kupione więc ból jakby mniejszy, ale ja na giełdzie nie jestem po to aby nie tracić ale po to by zarabiać. We właściwym czasie ujawnię się też z imienia i nazwiska aby nikt nie posądził mnie o bycie człowiekiem ze spółki.

Ze swojej strony mogę zapewnić pełne zaangażowanie w ujawnienie wszelkich nieprawidłowości i doprowadzenie do sytuacji w której spółka będzie wyceniana bez uwzględniania w cenach ryzyka zarządzających (fakt ich bycia w spółce) jestem już po kontakcie z prawnikami, a z redaktorami parkietu i pulsu też się skontaktuje aby rozpropagować tą ideę. Jak będzie trzeba to wykupię artykuły sponsorowane.

Raz jeszcze wszystkich proszę o pomoc, bo to w końcu nasze pieniądze i trzeba o nie zawalczyć.

Pozdrawiam
Już Cię namierzyłem golasie
:lol: :lol: :lol: :lol:

Szymon Jaskuła
Zielona Góra
nr tel. 507819014

Obrazek


:D :D :D :D :D
Obrazek

bzyq74
Starszy kapral
Posty: 7
Rejestracja: 28 mar 2017 16:08

Postautor: bzyq74 » 28 mar 2017 16:18

Witam Szanownych Akcjonariuszy

Jako, że spotkała nas przedziwna sytuacja to rozpoczynam inicjatywę zmierzającą do zebrania min 5% akcji w formie porozumienia akcjonariuszy

wstępnie zdeklarowało się już ponad 3mln akcji. ....
:Applause:
A tak się większość nabijała np.: z klubu 19.99 8)
Na spokojnie podejdziemy do sprawy, spotkamy się, nawet sobie wycieczkę mogę zrobić... do Katowic mam rzut beretem.

\Laptop|
Starszy chorąży
Posty: 1561
Rejestracja: 27 mar 2017 08:25

Postautor: \Laptop| » 28 mar 2017 16:20

klub bankier 19.90 przybywa :)

Jezus
Młodszy chorąży
Posty: 664
Rejestracja: 11 sty 2007 02:57
Lokalizacja: JEZUS HYTRUS

Postautor: Jezus » 28 mar 2017 16:21

Witam Szanownych Akcjonariuszy

Jako, że spotkała nas przedziwna sytuacja to rozpoczynam inicjatywę zmierzającą do zebrania min 5% akcji w formie porozumienia akcjonariuszy

wstępnie zdeklarowało się już ponad 3mln akcji. ....
:Applause:
A tak się większość nabijała np.: z klubu 19.99 8)
Na spokojnie podejdziemy do sprawy, spotkamy się, nawet sobie wycieczkę mogę zrobić... do Katowic mam rzut beretem.
kiedys byla taka spolka krosno tam tesz sie skrzykneli drobni i rzondzili przez likend w spole :lol:

bzyq74
Starszy kapral
Posty: 7
Rejestracja: 28 mar 2017 16:08

Postautor: bzyq74 » 28 mar 2017 16:23

kiedys byla taka spolka krosno tam tesz sie skrzykneli drobni i rzondzili przez likend w spole :lol:
Szkło się tłucze :) my kruszymy :twisted:

samuell_103511
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9943
Rejestracja: 11 sty 2007 09:46
Lokalizacja: :) :) :) :)
Kontakt:

Postautor: samuell_103511 » 28 mar 2017 16:23


kiedys byla taka spolka krosno tam tesz sie skrzykneli drobni i rzondzili przez likend w spole :lol:
Na bankierze (na forum) zrobili walne i wybrali Prezesa
ale sie wszystko jeb**ło dnia następnego....bo sie wydało, że
porejestrowali sobie akcje z Onetu (z wirtualnej gry)


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrazek


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 106 gości