CCC [CCC] księga II

wszystko na temat spółek publicznych
Mergan
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 225
Rejestracja: 14 lut 2006 17:55

Postautor: Mergan » 22 maja 2006 21:10

Sprzedałem wszystkie akcje jakie miałem na rachunku, dzisiaj poszła ostatnia transza. I nie jest to spodowodowane sytuacją spółki bo nadal uważam że będzie ona sie dynamicznie rozwijac ale sytuacją na giełdzie.


Teraz zamierzam wszystko zainwestowac w nieruchomości, a na giełde wróce jak sie sytuacja uspokoii bo coś czuje że BESSA zawita do nas

REKLAMA


Jurgenek
Chorąży sztabowy
Posty: 4432
Rejestracja: 23 paź 2005 15:07
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Jurgenek » 22 maja 2006 23:22

Witak Kolegow! W taki dzien jak dzisiaj jestem szczesliwy ze czesc kasy mam w CCC! Spadki na gieldzie potezne a nasze CCC tylko o 1,5% spada! To sie nazywa mocny walor!!!
Pieniądz zawsze przepływa od aktywnych do cierpliwych - Warren Buffet. IDM.

seedoo
Starszy szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 23 maja 2006 14:11

Postautor: seedoo » 23 maja 2006 14:18

Dzisiejsza sesja swiadczy o powrocie koniunktury na GPW i akurat dzisiaj uwieżyłem w CCC, zobaczymy jak bedzie na zamknięciu:D

Jurgenek
Chorąży sztabowy
Posty: 4432
Rejestracja: 23 paź 2005 15:07
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Jurgenek » 23 maja 2006 14:21

KOLEGo- w CCC ja zawsze wierze! Przesledz ten watek, wszyscy tu jechali na spadki ale to silny papier!!!!I jeszcze dywidende wyplaca!!!
Pieniądz zawsze przepływa od aktywnych do cierpliwych - Warren Buffet. IDM.

miro
Chorąży sztabowy
Posty: 5975
Rejestracja: 21 cze 2005 13:48
Lokalizacja: poznan

Postautor: miro » 23 maja 2006 14:26

ale dzisiaj trafili leszcze przyznac sie kto nie wytrzymal presji

Jurgenek
Chorąży sztabowy
Posty: 4432
Rejestracja: 23 paź 2005 15:07
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Jurgenek » 23 maja 2006 14:30

ale dzisiaj trafili leszcze przyznac sie kto nie wytrzymal presji
Pewnie znajdzie sie tu kilku, ktorzy nie wytrzymali. Niestety ja jestem twardy i nie zachowuje sie jak panikujace stado!!!! Mam i nie oddalem!!!
Pieniądz zawsze przepływa od aktywnych do cierpliwych - Warren Buffet. IDM.

miro
Chorąży sztabowy
Posty: 5975
Rejestracja: 21 cze 2005 13:48
Lokalizacja: poznan

Postautor: miro » 23 maja 2006 14:42

w krotkiej perspektywie mamy wyplate dewidendy i wyniki za sprzedaz za maj(ktore powinny byc dobre bo ludzi w salonach troszke jest )

Mergan
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 225
Rejestracja: 14 lut 2006 17:55

Postautor: Mergan » 23 maja 2006 14:44

Ale dzisiaj można bylo zarobic. Sam nie wiem czy nie kupił bym dzisiaj po 40 ale już nie mam żadnej kasy na rachunku, wszystko wybrałem i niedługo zakupie jakies mieszkanko albo teren pod warszawą

miro
Chorąży sztabowy
Posty: 5975
Rejestracja: 21 cze 2005 13:48
Lokalizacja: poznan

Postautor: miro » 23 maja 2006 16:23

ktos niewielkim nakladem zdołowal kurs na zamkniecie

Jurgenek
Chorąży sztabowy
Posty: 4432
Rejestracja: 23 paź 2005 15:07
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Jurgenek » 23 maja 2006 16:31

ktos niewielkim nakladem zdołowal kurs na zamkniecie
Tez to widzialem! Normalnie chamstwo, no ale trudno.Nie zmienia to faktu, ze CCC to silna spolka i ktos to celowo zrobil, zeby tanio odkupic sie. A jak zwykle leszcze zobacza ze na czerwono zamkniecie i zaczna sypac, a ktos madry wszystko zbierze.Taka juz nasza gielda.....
Pieniądz zawsze przepływa od aktywnych do cierpliwych - Warren Buffet. IDM.

oregolac
Sierżant sztabowy
Posty: 111
Rejestracja: 27 kwie 2006 12:53
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: oregolac » 23 maja 2006 21:58

Jurgenek Ty pewnie jak zawsze przez ostatnie siedem dni dobierałeś,ale coś słabo Ci szło bo kursu nie obroniłeś...bez obrazy oczywiście, te moje sarkastyczne poczucie humoru wynika z tego,że Ty jakoś brylowałeś w prześmiewaniu osób, które zapowiadały korektę kursu, coś cicho siedziałeś jak CCC dzisiaj latało po 38zl...

PS.
choć i tak nie jesteś pierwszym hurraoptymistą i fanatykiem CCC - ktoś był od Ciebie lepszy bo pisał nawet, że jak cała giełda będzie spadać to CCC się będzie trzymać :lol: faktycznie początkowo się trzymało,ale CCC nie jest żadną świętą krową o czym się chyba już przekonaliście...choć jak czytam Wasze posty to chyba jeszcze nie wszyscy :)

Jurgenek
Chorąży sztabowy
Posty: 4432
Rejestracja: 23 paź 2005 15:07
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Jurgenek » 23 maja 2006 23:05

Jurgenek Ty pewnie jak zawsze przez ostatnie siedem dni dobierałeś,ale coś słabo Ci szło bo kursu nie obroniłeś...bez obrazy oczywiście, te moje sarkastyczne poczucie humoru wynika z tego,że Ty jakoś brylowałeś w prześmiewaniu osób, które zapowiadały korektę kursu, coś cicho siedziałeś jak CCC dzisiaj latało po 38zl...

PS.
choć i tak nie jesteś pierwszym hurraoptymistą i fanatykiem CCC - ktoś był od Ciebie lepszy bo pisał nawet, że jak cała giełda będzie spadać to CCC się będzie trzymać :lol: faktycznie początkowo się trzymało,ale CCC nie jest żadną świętą krową o czym się chyba już przekonaliście...choć jak czytam Wasze posty to chyba jeszcze nie wszyscy :)
Dalej bede bronil swojego zdaniana tym forum odnosnie CCC. Po pierwsze to ze CCC bylo w okolicach 38zl to jest to tylko i wylacznie zasluga dzisiejszej paniki.CCC bylo w tredzie korekcyjnym i przy normalnej korekcie nie przebilo by bariery 41zl. A to ze dzis przebilo to chyba na tle rynku bylo normalne!!Wszystkie spolki pecialy na pysk!! Po przejsciu fali wyprzedazy CCC wrocilo na 43,50 i tu sie ukazala sila papiera. A kurs CCC zostal zanizony 100 akcjami na sam koniec.pewnie ktos maly spanikowal!!! Dalej upieram sie przy tym ze CCC to spolka przyszlosciowa i jeszcze da nam zarobic!! Z drugiej strony jestem ciekaw jak tobie nerwy puszczaly i sraczki dostales!! Ciekawe ile dzisiaj zarobiles. Bo ja po tej calej zwale mam wiecej akcji niz mialem i dodaktowa na Millenium 12% zarobilem, bo mialem wolna gotowke i obrocilem nia. Pochwal sie swoimi osiagnieciami....????
Pieniądz zawsze przepływa od aktywnych do cierpliwych - Warren Buffet. IDM.

oregolac
Sierżant sztabowy
Posty: 111
Rejestracja: 27 kwie 2006 12:53
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: oregolac » 24 maja 2006 02:35

Jurgenek Ty pewnie jak zawsze przez ostatnie siedem dni dobierałeś,ale coś słabo Ci szło bo kursu nie obroniłeś...bez obrazy oczywiście, te moje sarkastyczne poczucie humoru wynika z tego,że Ty jakoś brylowałeś w prześmiewaniu osób, które zapowiadały korektę kursu, coś cicho siedziałeś jak CCC dzisiaj latało po 38zl...

PS.
choć i tak nie jesteś pierwszym hurraoptymistą i fanatykiem CCC - ktoś był od Ciebie lepszy bo pisał nawet, że jak cała giełda będzie spadać to CCC się będzie trzymać :lol: faktycznie początkowo się trzymało,ale CCC nie jest żadną świętą krową o czym się chyba już przekonaliście...choć jak czytam Wasze posty to chyba jeszcze nie wszyscy :)
Dalej bede bronil swojego zdaniana tym forum odnosnie CCC. Po pierwsze to ze CCC bylo w okolicach 38zl to jest to tylko i wylacznie zasluga dzisiejszej paniki.CCC bylo w tredzie korekcyjnym i przy normalnej korekcie nie przebilo by bariery 41zl. A to ze dzis przebilo to chyba na tle rynku bylo normalne!!Wszystkie spolki pecialy na pysk!! Po przejsciu fali wyprzedazy CCC wrocilo na 43,50 i tu sie ukazala sila papiera. A kurs CCC zostal zanizony 100 akcjami na sam koniec.pewnie ktos maly spanikowal!!! Dalej upieram sie przy tym ze CCC to spolka przyszlosciowa i jeszcze da nam zarobic!! Z drugiej strony jestem ciekaw jak tobie nerwy puszczaly i sraczki dostales!! Ciekawe ile dzisiaj zarobiles. Bo ja po tej calej zwale mam wiecej akcji niz mialem i dodaktowa na Millenium 12% zarobilem, bo mialem wolna gotowke i obrocilem nia. Pochwal sie swoimi osiagnieciami....????

ja niestety nie mam takiego zmysłu inwestycyjnego jak Ty i dziś nie zarobiłem nad czym ubolewam, bo dzisiaj okazja do napełnienia portfela była duża. Wczoraj dokupiłem na spadkach akcje i uśredniłem cenę, więc na chwilę obecną jestem 900zł w plecy z kapitału 30.000zł (niestety nie mam takich możliwości finansowych jak Ty - jestem zwykłym "leszczem") więc uważam, że na tle ostatniej zawieruchy nie wyglądam najgorzej, choć nie powiem, żal straty zysku z CCC.Jak na razie to tylko wirtualne straty bo nie sprzedałem żadnej akcji a nawet powiększyłem swój ilościowy stan posiadania (więc nie jesteś sam). Mam jeszcze trochę wolnej gótówki i przez chwilę widząc ten spadek chciałem ją wykorzystać,ale nie zdecydowałem się na to bo nie będę pchał 100% środków w takiej sytuacji jak teraźniejsza tymbardziej, że jutro odbieram mieszkanie i coś muszę mieć na rozpoczęcie robót. Nerwy miałem opanowane bo wiem ile dałem za akcje,które posiadam i nie byly to akcje kupione na górce (kupuje akcje,które są wg AT "zdołowane" a fundamenty mają dobre) choć teraz słowo "górka" nabiera zupełnie innego znaczenia :) więc uważam,że prędzej czy później one dojdą do poziomu moich zakupów.Chyba odbierasz moje uwagi trochę zbyt emocjonalnie - czasem krytyka się przyda.Może Cię rozczaruje,ale sraczki nie dostałem.


Ps.
co do reszty się zgadzam CCC to bardzo solidna firma choć ostatnio czytałem info gdzieś w necie (chyba interia), że UE ma wprowadzić cła antydumpingowe na obuwie importowane z Chin a z tego co kojarzę to CCC właśnie stamtąd importuje (wcześniej CCC mówiło,że nie obawia się konkurencji tanich butów z Chin bo oni sami je importują).Myślę, że trzeba by się temu przyjrzeć.


Peace

Jurgenek
Chorąży sztabowy
Posty: 4432
Rejestracja: 23 paź 2005 15:07
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Jurgenek » 24 maja 2006 10:54

Witam Kolegow! Tak jak wczoraj pisalem CCC wrocilo na swoj poziom korekcyjny czyli 43,50. Wczoraj pod koniec sesji ktos sztucznie zanizyl cene ale jak widac wszystko wrocilo do normy.Reasumujac-poziom 43,50 jest akceptowany przez inwestorow i stanowi znakomite podloze pod dalsze wzrosty, ktore niedlugo przed nami.
Pieniądz zawsze przepływa od aktywnych do cierpliwych - Warren Buffet. IDM.

patadeusz
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 221
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: patadeusz » 24 maja 2006 10:57

kupiłem wczoraj i znow siedze w CCC
Obowiązkiem mężczyzny jest próbować


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 105 gości