ONE MORE LEVEL [OML] - Newconnect

wszystko na temat spółek publicznych
hektor
Podporucznik
Posty: 12775
Rejestracja: 23 lut 2008 19:34

Re: ONE MORE LEVEL [OML] - Newconnect

Postautor: hektor » 29 paź 2020 16:17

Polecam shorty na eurpln, kilka pozycji mam na stracie ale dzisiaj gruba eSka dała zarobić 4,64 na 4,61. Stratne pozycje trzymam do końca roku, chyba że wcześniej dadzą zysk. :roll:

REKLAMA


ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: ONE MORE LEVEL [OML] - Newconnect

Postautor: ANTYCHRYST » 30 paź 2020 08:32

THE END :roll: już leci w przepaść w rankingach... niestety casus CFG, tylko kilka raz bardziej napompowany.

Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2331
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Re: ONE MORE LEVEL [OML] - Newconnect

Postautor: Rif1977 » 30 paź 2020 09:28

THE END :roll: już leci w przepaść w rankingach... niestety casus CFG, tylko kilka raz bardziej napompowany.
Akurat bardzo dobrze się trzyma, biorąc pod uwagę, że ruszyła wielka przecena na halloween.
Szóste miejsce poza promocjami. Tutaj syf tylko robi niejasna sytuacja związana z podziałem zysków.
Można porównywać do Frostpunka czy Green Hell, ale tam producenci byli wydawcami. Jeśli więc przyrównywać do tych gier, to OML dzieląc się z czterema podmiotami musiałby wydać naraz 2-3 Ghostrunnery naraz, żeby mieć porównywalną pozycję

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: ONE MORE LEVEL [OML] - Newconnect

Postautor: Julian11 » 30 paź 2020 13:06

Kandydat na grę roku i przecena wartości Spółki? Ciekawe, ciekawe :twisted:
Pytanie tylko kiedy sprzedaż gry będzie miała odzwierciedlenie w przychodach Spółki.

moim zdaniem....lecace noze powoduja ze leszcze ubieraja sie w kwity..liczxac na mocne odbicia i szybkie zyski.....

Problem w tym ze pomimo tych spadkow procentowych..to ta spolka nadal ma kapitalizacje...700 BAniek + .... :lol: 8) :lol:

hektor wczoraj jak bral to nie sadził ze bedzie mogł kupic po 16 PLN..( o lux torpedzie z branymi kwitami powyzej 20 ne wspomnę) ...dzisiaj pewnie nie wierzy ...ze jest nawet ponizej 13 PLN( bo jakos sie nie odzywa) ...a zapewne niedlugo wielu powie ze nie sadzil ze bedzie ponizej 10 PLN.... :lol: 8) :lol:

Jak Hossa i spzredawanie MArzeń sie KONCZY....to zostaje brutalna rzeczywistosc Ksiegowego..ktory zaczyna LICZYĆ..ile jest warta spolka przy danych przychodach i zyskach....Tutaj zarowno przychody jak i zyki moga miec kworty naprawde skromne...jak na tak NAPOMPOWANĄ spółke.... :roll: 8) :lol:
TAAAA.....

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: ONE MORE LEVEL [OML] - Newconnect

Postautor: Julian11 » 30 paź 2020 13:16

THE END :roll: już leci w przepaść w rankingach... niestety casus CFG, tylko kilka raz bardziej napompowany.
Akurat bardzo dobrze się trzyma, biorąc pod uwagę, że ruszyła wielka przecena na halloween.
Szóste miejsce poza promocjami. Tutaj syf tylko robi niejasna sytuacja związana z podziałem zysków.
Można porównywać do Frostpunka czy Green Hell, ale tam producenci byli wydawcami. Jeśli więc przyrównywać do tych gier, to OML dzieląc się z czterema podmiotami musiałby wydać naraz 2-3 Ghostrunnery naraz, żeby mieć porównywalną pozycję
moim zdniaem ---poza mnostwem firm do podziałow i nie jasna strukturą ....tego podzialu---( ale wyrobnik ktory robi grę i nie jest wlascicielem branduu tylko wydawca ktory zleca zrobienie tej gry..... raczej duzej czesci nie bedzie mial.....) ...nie mozna....porownywac do FP czy GH....

z tego prostego powodu....jest szybki spadek graczy....

Obrazek

GH..tak nie mial..wystarczy tez zobaczyc na wyniki GH...15 Baniek zysku z duzo lepszy lepszy Debiut niz GR...---to tez nie jakis wielki raruytas w sumie ...---a ty pewnie bedzie mniejsza kasa i do Podzialu...miedzy 2 wydawcow i 3 producentow...Gdzie OML i AIG..w sumie maja nadal ponad 1 MLD Kapitalziacji....

Dla mnie osobiscie to jest JASNE....KICHA jest....a jak doda sie ze moim zdniame wiele spolek Gamingowych jest pzrewartisciowaneych jednak ze swoimi p/e 30-40 50...itp...a rynek jest coraz slabszy..TO tym bardziej nie dziwia tego typu spadki..i UREALNIANIE>...KAPITALZIACJI....

Są bardzo ciekawe spolki...gamingowe...aw tym momecie moim zdniaem OML sie do nich nie zalicza.....ze wzgledu na swoja kapitalziacje....i mozliwe osiagane wyniki z GR....

manyman
Chorąży sztabowy
Posty: 4484
Rejestracja: 18 sty 2006 01:04
Lokalizacja: TRÓJMIASTO

Re: ONE MORE LEVEL [OML] - Newconnect

Postautor: manyman » 30 paź 2020 14:44

nie ma że boli :oops:

manyman
Chorąży sztabowy
Posty: 4484
Rejestracja: 18 sty 2006 01:04
Lokalizacja: TRÓJMIASTO

Re: ONE MORE LEVEL [OML] - Newconnect

Postautor: manyman » 30 paź 2020 14:56

10 jest już wspomnieniem to może 8 ziko wytrzyma :oops:

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: ONE MORE LEVEL [OML] - Newconnect

Postautor: ANTYCHRYST » 30 paź 2020 15:29

January zaczyna godnie wypełniać lukę po parówce :lol: :lol:

manyman
Chorąży sztabowy
Posty: 4484
Rejestracja: 18 sty 2006 01:04
Lokalizacja: TRÓJMIASTO

Re: ONE MORE LEVEL [OML] - Newconnect

Postautor: manyman » 30 paź 2020 15:34

ktoś tu wychodzi z akcjonariatu

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: ONE MORE LEVEL [OML] - Newconnect

Postautor: ANTYCHRYST » 30 paź 2020 15:46

spieszą się bo pewnie walą od poniedziałku więc za chwilę muszą dać info... poza tym pewnie liczyli, że utrzyma się jednak trochę wysoko a tu nawet top1 nie zaliczyło a top2 zalewie 1 doba?...

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: ONE MORE LEVEL [OML] - Newconnect

Postautor: Julian11 » 30 paź 2020 15:50

ktoś tu wychodzi z akcjonariatu
na to wyglada...ze zbudowali baze i teraz wy.pier.da.laja akcje tym co Lapia lecace noza..SĄdząc ze warto brac bo jest tanio-----A wcale nie jest....

Obrazek

Ci co wywalaja..akcje przytula hajs...ci amatorzy lecacych nozy zostana z kwitami..i bedą czekali na ODBICIE..zeby minimalizowac starty albo wyjsc na ZERO...moga sie przeliczyć...i moga utknac w kwitach na DŁUGI..DLUGI czas...a CI co rzadza spolka zawsze za jakis czas moga sobie zrobic np Druk kwitow( po taniosci) ...Zeby przejac jakies podmioty ...czy pod Rozwoj..itp itd...etc....

Mlodzi Covidowi gracze...pewnie takich ewentualnosci nie biora pod uwagę.... 8) :lol:

P.S ja jestem tylko ciekwy czy LUX...torpeda..utknał na dobre..bo sie nie odzywa...Tyle lat na rynku jest ....a sadzil ze OML napompuja z 1 MLD kapitalziacji...na np 2-3 MLD...Hmm....

Świetlik
Młodszy chorąży
Posty: 590
Rejestracja: 01 wrz 2007 17:24

Re: ONE MORE LEVEL [OML] - Newconnect

Postautor: Świetlik » 31 paź 2020 11:22

W rankingu Steama wypadają niestety poza TOP 10, nerwowo się robi, ale ciekawa dyskusja o OML jest na grupach FB n.in:

https://www.facebook.com/groups/GieldoweOkazje/

indiana_jones
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3568
Rejestracja: 14 paź 2013 17:26
Lokalizacja: Kępno

Re: ONE MORE LEVEL [OML] - Newconnect

Postautor: indiana_jones » 31 paź 2020 15:27

Przyszły tydzień przyniesie nam odpowiedź co dalej z kursem akcji. Po spadku za 20 zł na 8 zł (60% od szczytu) sytuacja jest bardzo ciekawa, bo zarówno wybicie, jak i spadki, odbywały się na wysokich obrotach, czyli mamy mocne zmiany w akcjonariacie.

hektor
Podporucznik
Posty: 12775
Rejestracja: 23 lut 2008 19:34

Re: ONE MORE LEVEL [OML] - Newconnect

Postautor: hektor » 31 paź 2020 17:11

Obroty trudno oszacować bo pewnie było wielu kółkowiczów, ja sam zrobiłem ponad 10. :shock:

Acrobata
Starszy chorąży
Posty: 1824
Rejestracja: 24 lip 2017 08:37

Re: ONE MORE LEVEL [OML] - Newconnect

Postautor: Acrobata » 31 paź 2020 17:35

Obroty trudno oszacować bo pewnie było wielu kółkowiczów, ja sam zrobiłem ponad 10. :shock:
10 kolek?? Wszystkie na plus?


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 150 gości