AGROTON [AGT] księga III

wszystko na temat spółek publicznych
hurtownik
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2133
Rejestracja: 27 wrz 2008 14:28

Postautor: hurtownik » 05 wrz 2014 22:17

*** rodzina longinusa się zjechała :lol: :lol: :lol:
Tak, jak piszesz. *** rodzina inwestorów albo ludzi patrzacych trochę dalej niż dzień do przodu, bo zapomniałem za forum parkietu jest zarezerwowane wyłącznie dla Wilków z WS, wyłapujących wszystko na dołkach i sprzedających na szczytach.

Ja tam sobie w tym tygodniu fajnie zarobiłem, nie napiszę jak co niektórzy "że wziąłem miesięczną wypłatę" bo na świecie trochę inaczej płacą, ale w sumie to wziąłem takie dwie moje średnie, więc jestem zadowolony co nie znaczy że wierzę, że tak będzie zawsze.

Tylko przykre że tu już nie można podyskutować tylko albo się chwalić zyskiem albo opluć się nawzajem kto ile stracił. Właśnie ta polska dziwkarska mentalność spowodowała że wyjechałem z tego kraju, choć tu bywam bo kto zabroni mieć dwa paszporty ?

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, ... aid=11364c

Jeszcze będzie płacz i zgrzytanie zębów...

A teraz idę na panienki, polskie lepiej smakują

:twisted:
:lol: ale za...te wypociny tylko syfa nie załap bo kasiorę za leczenie zapłacisz i będziesz patrzał błękitnymi łzami jaki ja głupi był że AGROTON wywaliłem i na dziwki wywaliłem :!: :!: :!:

REKLAMA


Samczo_Woncha
Młodszy chorąży
Posty: 435
Rejestracja: 26 lut 2014 07:44
Lokalizacja: Regina, Saskatchewan

Postautor: Samczo_Woncha » 05 wrz 2014 22:37

Zrobiłem 10 kolejek na agrotonie ,tylko na dwóch wyszedłem na zero reszta zyskowna od 10% w góre
To złota spółka ,ale malkontentów nie brakuje
:roll:
Chyba jednak na panienki pójdę jutro, bylem nie zapomniał że mam bilety na żużel na niedzielę.

Balcer, co innego 10 kolejek na AGrotonie pół roku temu a co innego teraz. Ja właśnie wczoraj byłem u makler swoich po wyciąg z obrotów i podsumowanie zysków i strat bo za 3 tygodnie trzeba wracać na stare śmieci, i mam jak byk że kolejek na Sadce, CLE, Agro to mam z 30 i zysk spory.

Ale wtedy nie leżały tam trupy gnijące w zaoranym słoneczniku (dopisek, już nie leżą, ponoć u wszystkich odnotowano wylew lub zawał), ja nic nie mam do Agrotonu, po prostu nim nie gram już bo ten teren nalezy do separatystów, czyli spółka trup (gdzie jest raport półroczny na 31/08/14 ?). A chciwość moja umiaru nie ma, więc pewnie bym się sparzył, wolałem siedzieć na KSG.

INa tym na szczęście zarobiłem i odrobiłem tez straty na Twoim szanownym NWR gdzie widziałeś dwójkę, a skylimit trójkę.

Co do Twoje wypowiedzi to jeszcze niedawno pisałeś że NWR Ci większość zysków zjadł (to też się zdecyduj, czy sprzedałeś czy wisisz po za 1 zeta na kolejnym trupie, a chyba wisisz bo się udzielasz na wątku), więc takie wybiórcze pisanie że na czymś jesteś dobry jest trochę słabe.

Nie ma panienek, to będzie Old Smuggler :)

Hatatitla
Podporucznik
Posty: 13078
Rejestracja: 22 sty 2012 00:23

Postautor: Hatatitla » 07 wrz 2014 13:42

jest już po sprawie, nie wiem z czego ludzie się cieszą i skąd wzrosty. Rozejm oznacza że Ukraina straciła wschód, nie jest w stanie go odzyskać (NATO ostatecznie powiedziało Poroszence że zero pomocy, więc musiał poprosić o rozejm, choc wg mnie Putin i tak ruszy dalej). Teraz Agroton będzie na łasce nowych władz, zrobią co zechcą - łącznie z nacjonalizacją (na Krymie znacjonalizowali ukraińskie przedsiębiorstwa)

punto2
Chorąży sztabowy
Posty: 4435
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: punto2 » 07 wrz 2014 15:29

jest już po sprawie, nie wiem z czego ludzie się cieszą i skąd wzrosty. Rozejm oznacza że Ukraina straciła wschód, nie jest w stanie go odzyskać (NATO ostatecznie powiedziało Poroszence że zero pomocy, więc musiał poprosić o rozejm, choc wg mnie Putin i tak ruszy dalej). Teraz Agroton będzie na łasce nowych władz, zrobią co zechcą - łącznie z nacjonalizacją (na Krymie znacjonalizowali ukraińskie przedsiębiorstwa)
Jutro dopiero wszyscy zrozumieją co to za porozumienie=Rosja bierze to co chciała bo inaczej tego nie można nazwać.A jak będą chcieli to dalej wystarczy kilkadziesiąt godzin do opanowania całej Ukrainy-Nato nie zrobi ruchu.Ukraina spisana na straty.

m_k
Sierżant sztabowy
Posty: 172
Rejestracja: 21 gru 2012 10:51

Postautor: m_k » 07 wrz 2014 21:51

tak znacjonalizuje tak jak w Rosji :lol:
przecież to będzie formalnie dalej Ukraina - na papierze oczywiście, niczego nie ruszą tylko fabryki oczywiście będą dalej robiły podzespoły dla rosyjskich maszyn

merlinxp
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3911
Rejestracja: 08 kwie 2006 12:41

Postautor: merlinxp » 14 wrz 2014 21:47

...fabryki oczywiście będą dalej robiły podzespoły dla rosyjskich maszyn
a Agrotony paszę dla rosyjskich brzuchów :twisted:

lares
Chorąży sztabowy
Posty: 5420
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: lares » 24 wrz 2014 09:25

Ale cisza na papierze

dzieci_wergiliusza
Starszy sierżant
Posty: 79
Rejestracja: 01 paź 2014 17:48

Postautor: dzieci_wergiliusza » 01 paź 2014 18:00

bardzo wąska konsolidacja i branie z ukrytego
ciekawe ...

Akhh_111573
Podporucznik
Posty: 10515
Rejestracja: 24 sty 2007 13:00
Lokalizacja: www.comparic.pl
Kontakt:

Postautor: Akhh_111573 » 28 paź 2014 10:25

Aktualna sytuacja techniczna spółki:

http://comparic.pl/agroton-agt-rovese-r ... olki-dnia/
Wszystko o rynku Forex, strategie, analizy spółek z GPW: www.comparic.pl

lares
Chorąży sztabowy
Posty: 5420
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: lares » 28 paź 2014 10:36

Aktualna sytuacja techniczna spółki:

http://comparic.pl/agroton-agt-rovese-r ... olki-dnia/
Dobry dowcip. :lol:

Że sobie zacytuje:

..."Podstawowy przedmiot działalności Grupy obejmuje produkcję płodów rolnych (uprawę ziemi), ze szczególnym uwzględnieniem pszenicy i nasion słonecznika, a także przetwarzanie, przechowywanie i sprzedaż takich zbiorów."...

Nie można było dodać, że te płody pewnie zostały rozjechane przez czołgi, krowy zjedzone a ziemia nie po tej stronie granicy?

lares
Chorąży sztabowy
Posty: 5420
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: lares » 04 lis 2014 15:21


Królowa_Lilian
Młodszy chorąży
Posty: 657
Rejestracja: 27 lis 2013 14:45
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród

Postautor: Królowa_Lilian » 04 lis 2014 22:46

Miałam miłą chwilę, ale wybrałam wtedy Coal E., ale nie zanosi się na trwałą poprawę, patrząc na dzisiejsze news'y o końcu rozejmu :?

lares
Chorąży sztabowy
Posty: 5420
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: lares » 05 lis 2014 09:24

Czyli będzie bujać w lewo, w prawo a potem pewnie piach.

Królowa_Lilian
Młodszy chorąży
Posty: 657
Rejestracja: 27 lis 2013 14:45
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród

Postautor: Królowa_Lilian » 05 lis 2014 12:38

Buja, ale ostro w lewo. Zobacz, jak ograniczają/zamykają biznes drobiarski na wschodzie :roll:

pepciozmundi
Starszy chorąży
Posty: 1298
Rejestracja: 18 mar 2014 12:37

Postautor: pepciozmundi » 05 lis 2014 13:20

nie chce siac paniki ale po tym jak podali ze ruskie wraz z maszynami nawet ziarno słonecznika zaj...li to tu juz jest pozamiatane ,a szkoda bo ciekawa spola była.wspolczuje posiadaczom
ale jakby coś to to jest posag Lusi


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: incoqnito i 149 gości