CYFROWY POLSAT [CPS] księga I

wszystko na temat spółek publicznych
Akhh_111573
Podporucznik
Posty: 10515
Rejestracja: 24 sty 2007 13:00
Lokalizacja: www.comparic.pl
Kontakt:

Postautor: Akhh_111573 » 15 sie 2016 09:36

Techniczne spojrzenie na wszystkie spółki z WIG20

Cyfrowy Polsat – od dłuższego czasu kurs porusza się w ramach kanału spadkowego. Aktualna fala wzrostowa zbliża się do górnej krawędzi oraz poprzedniego szczytu. Wydaje się, że wybicie oporu okolic 25 zł może być trudne, z drugiej strony takie wybicie dałoby dość mocny sygnał kupna.

http://comparic.pl/przeglad-spolek-indeksu-wig20/
Wszystko o rynku Forex, strategie, analizy spółek z GPW: www.comparic.pl

REKLAMA


AdmiralPiett
Chorąży sztabowy
Posty: 6114
Rejestracja: 13 lip 2015 12:32

Postautor: AdmiralPiett » 15 sie 2016 18:27

Techniczne spojrzenie na wszystkie spółki z WIG20

Cyfrowy Polsat – od dłuższego czasu kurs porusza się w ramach kanału spadkowego. Aktualna fala wzrostowa zbliża się do górnej krawędzi oraz poprzedniego szczytu. Wydaje się, że wybicie oporu okolic 25 zł może być trudne, z drugiej strony takie wybicie dałoby dość mocny sygnał kupna.

http://comparic.pl/przeglad-spolek-indeksu-wig20/
3 dychy !
Jeszcze Polska nie zginęła,
Kiedy my żyjemy !!!

świadek3
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2159
Rejestracja: 21 wrz 2008 16:08
Lokalizacja: niewolnik Solorza z folwarku "Elektrim"

Postautor: świadek3 » 29 sie 2016 14:51

Jot23 napisał:
NIKT JESZCZE O TYM NIE WSPOMINAL/NIE DYSKUTOWAL ?

http://www.forbes.pl/zygmunt-solorz-zak ... 9,1,1.html

Twisted Evil Laughing




znalazłem ciekawe komentarze do tego artykułu ...

Cytat:
KOMENTARZE NAPISZ KOMENTARZ
PopularneNajnowszeWątki
~Insider :
=====..To nie jest żadna "sztama", czy "zjednywanie", tylko mafijne odpłacanie się za konkretną działalność w przeszłości. Wystarczy prześledzić jak "krzyżowały" się losy takich bohaterów jak Terentiew, Piskorz, czy Sobolewski z chciwością Solorza.
........Gdyby ktoś chciał naprawdę poznać jego "prawdziwe oblicze", zapraszam na stronę http://www.bankier.pl
..lub odpowiednią na Parkiecie http://forum.parkiet.com
________ PRAWDA jest taka, że swój majątek zarobił na krzywdzie innych inwestorów, jak choćby Elektrimu, gdzie prywatnie korzysta z majątku wspólnego z innymi akcjonariuszami, zupełnie ich ignorując. Tutaj wychodzi jego prawdziwe oblicze, gdyż nie tylko okrada ich z majątku, ale także z możliwości aby to oni stali się dobroczyńcami i sponsorami patriotycznymi. "Podlizywanie się " pracownikom jest niczym innym tylko przeciwdziałaniem, aby najbliższe otoczenie nie wbiło mu widelca w plecy, gdyż jest tak blisko, że mogłoby to zrobić.
Natomiast cała reszta t.zw "wierchuszka" to dobrze opłacani lizusy bez charakteru, gotowi zrobić każde świństwo i kłamać na zawołanie. zwiń
20 sie 00:09 | ocena:100% odpowiedz Twój głos
~ja :
tak, to jest typowe zachowanie (występujące w wielu środowiskach, kiedyś nazwane "sztamą")
- ty mi zrobisz dobrze [Ludwik Sobolewski były prezes GPW, który zgodził się na wykluczenie akcji Elektrimu z obrotu giełdowego pod lichym pretekstem (aby Krok mógł za ćwierć darmo skupić akcje w wezwaniu) i bez zabezpieczenia interesu mniejszościowych akcjonariuszy (słynne „upoważnia” zamiast „zobowiązuje”)]
- będę o tym pamiętał (po odejściu z GPW w brzydkiej atmosferze były prezes został przyjęty do RN PAK-u)

Chyba jednak Solorz nie zjednał sobie mniejszościowych akcjonariuszy Elektrimu, wciąż uważa ich za spekulantów.
zwiń
19 sie 18:54 | ocena:100% odpowiedz oceń: -1+1
~zt :
PO GRUZACH DO CELU to jest motto Solka
pamiętamy ELEKTRIM
20 sie 14:35 | ocena:100% odpowiedz oceń: -1+1
Solorz...Gdzie jest 1,5 mld € ze sprzedaży ERY ?? ...."tego, tam, eeeee..yyyy...ja niczego nie ukradłem" ...

Piotr1991
Sierżant sztabowy
Posty: 170
Rejestracja: 28 cze 2016 12:54

Postautor: Piotr1991 » 30 sie 2016 15:07

Inwestorzy testują poziom oporu na Cyfrowym Polsacie! - Link do pełnej analizy

Obrazek

Zachęcam do dołączenia do grupy na FB, gdzie można dzielić się swoimi przemyśleniami na temat różnych spółek z innymi -->Link tutaj

świadek3
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2159
Rejestracja: 21 wrz 2008 16:08
Lokalizacja: niewolnik Solorza z folwarku "Elektrim"

Postautor: świadek3 » 01 wrz 2016 20:35

Obrazek
Solorz...Gdzie jest 1,5 mld € ze sprzedaży ERY ?? ...."tego, tam, eeeee..yyyy...ja niczego nie ukradłem" ...

CR
Starszy chorąży
Posty: 1231
Rejestracja: 10 mar 2016 19:37

Postautor: CR » 13 wrz 2016 15:57

Kurs spółki odnotował wzrost do 25,95, co oznacza przebicie wcześniejszego lokalnego maksimum oraz naruszenie górnego ograniczenia kanału spadkowego. Na wyższych poziomach pojawiła się podaż, ale mam wrażenie, iż struktura wzrostu przemawia za kontynuacją zwyżki w dłuższym horyzoncie czasowym. Najbliższe wsparcie znajduje się na 23,56, a w razie jego przełamania będę oczekiwał na popyt na 22,71 lub też na 22,02. Kluczowym wsparciem jest poziom 20,71 i tu wyznaczam poziom obrony. Z kolei najbliższy opór znajduje się na 25,08, a jego pokonanie odczytam jako zapowiedź ataku na maksima na 25,95 lub też na 26,17. Sforsowanie tego ostatniego pułapu będzie potwierdzało wybicie z fazy konsolidacji w górę, co z kolei winno zapowiadać wzrost i atak na maksimum na 27,99. Kolejne wyzwania to 29,40 i 30,65. W bardziej optymistycznych założeniach będę liczył na test 36,10.

http://marketinvest.pl/9-analizy-akcji/ ... 13-09-2016

CR
Starszy chorąży
Posty: 1231
Rejestracja: 10 mar 2016 19:37

Postautor: CR » 19 wrz 2016 11:12

Cyfrowy Polsat: Rekomendacja - Akumuluj

Podtrzymujemy nasze poprzednie zalecenie Akumuluj i jednocześnie podnosimy cenę docelową z 24,65 PLN do 26,36 PLN/akcję. Do utrzymania pozytywnej oceny skłania nas perspektywa powrotu EBITDA segmentu klientów indywidualnych i biznesowych na ścieżkę wzrostu już w 2017 roku, gdyż spodziewamy się, że coraz lepsza monetyzacja klienta powinna być jeszcze bardziej widoczna jako czynnik determinujący. Dobrze oceniamy odczyty z bieżącego roku wskazujące na przyrost RGU we wszystkich głównych usługach kontraktowych. W dalszym horyzoncie kluczowe znaczenie dla spółki w obszarze klientów indywidualnych i biznesowych może mieć stopniowa odbudowa wartości rynku telekomunikacyjnego (zwracamy uwagę, że nowy prezes UKE zapowiedział, że regulator będzie chciał doprowadzić do zatrzymania erozji wartości rynku trwającej od kilku lat). Drugim impulsem dla nas jest coraz bliższa perspektywa powrotu Cyfrowego Polsatu do grona spółek dywidendowych. Zgodnie z naszymi prognozami CPS jest obecnie handlowany przy mnożniku EV/EBITDA na lata 2017-2018 wynoszącym odpowiednio 6,8x i 6,3x.

http://marketinvest.pl/gielda/komentarz ... a-akumuluj

Akhh_111573
Podporucznik
Posty: 10515
Rejestracja: 24 sty 2007 13:00
Lokalizacja: www.comparic.pl
Kontakt:

Postautor: Akhh_111573 » 23 wrz 2016 09:02

Wszystko o rynku Forex, strategie, analizy spółek z GPW: www.comparic.pl

świadek3
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2159
Rejestracja: 21 wrz 2008 16:08
Lokalizacja: niewolnik Solorza z folwarku "Elektrim"

Postautor: świadek3 » 24 wrz 2016 10:29

Przedsiębiorca działający na szkodę swojej spółki będzie musiał się liczyć z tym, że do jego drzwi zapuka prokurator

Okradanie własnej spółki nie może pozostawać bezkarne – uważa Ministerstwo Sprawiedliwości i analizuje pomysł przywrócenia art. 585 kodeksu spółek handlowych, usuniętego w 2011 r. – Bardzo źle się stało, że ten przepis wypadł z porządku prawnego w niejasnych okolicznościach – mówi wprost wiceminister sprawiedliwości dr Marcin Warchoł. Zdaniem niektórych nowelizacja sprzed pięciu lat była prezentem polityków dla Ryszarda Krauzego, wówczas jednego z najbogatszych Polaków. Przepis usunięto z ustawy kilkanaście dni przed rozprawą, na której biznesmen miał odpowiadać za działanie na szkodę własnej spółki. Sprawa – ku zdziwieniu i niezadowoleniu prokuratury – skończyła się umorzeniem. Dziś Ministerstwo Sprawiedliwości twierdzi, że zadaniem państwa jest kontrolowanie nie tylko relacji na linii przedsiębiorca – państwo, lecz także między samymi przedsiębiorcami. – Nie podzielam argumentów o magicznej ręce wolnego rynku. Wynikają one z infantylnego podejścia do ekonomii i braku właściwej edukacji prawników – twierdzi minister Warchoł. I dodaje, że działanie na szkodę spółki, nawet własnej, to bez wątpienia niedopuszczalne zachwianie wolnego rynku. I jako takie musi podlegać karze.
Art. 585 par. 1 kodeksu spółek handlowych brzmiał: Kto, biorąc udział w tworzeniu spółki handlowej lub będąc członkiem jej zarządu, rady nadzorczej lub komisji rewizyjnej albo likwidatorem, działa na jej szkodę – podlega karze pozbawienia wolności do lat 5 i grzywnie
Według części ekspertów taki kierunek działań nie ma uzasadnienia. – Pamiętajmy, że uchyleniu art. 585 k.s.h. towarzyszyło wprowadzenie precyzyjnych regulacji w kodeksie karnym – wskazuje adwokat prof. Michał Królikowski, były wiceminister sprawiedliwości. Jego zdaniem zaletą obecnych przepisów jest to, że aby ukarać menedżera, trzeba wykazać konkretne zagrożenie, jakie jego działania stwarzają dla spółki. Nie może być mowy o niedopowiedzeniach i przypuszczeniach. Sęk w tym, że – jak twierdzi resort Zbigniewa Ziobry – na nowe regulacje skarżą się głównie prokuratorzy. Efekt: oszustwa związane z zarządzaniem spółkami w zasadzie nie są ścigane.

Minister Ziobro zawiadomiony ....
niektórym się ...robi mokro w gaciach :?: :twisted: :twisted: :twisted: ...spoko , wiezienia tez dla "ludzi" ..dasz radę .. :twisted: :twisted:
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2016 20:56 przez świadek3, łącznie zmieniany 1 raz.
Solorz...Gdzie jest 1,5 mld € ze sprzedaży ERY ?? ...."tego, tam, eeeee..yyyy...ja niczego nie ukradłem" ...

świadek3
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2159
Rejestracja: 21 wrz 2008 16:08
Lokalizacja: niewolnik Solorza z folwarku "Elektrim"

Postautor: świadek3 » 25 wrz 2016 20:55

Obrazek
Solorz...Gdzie jest 1,5 mld € ze sprzedaży ERY ?? ...."tego, tam, eeeee..yyyy...ja niczego nie ukradłem" ...

Jot23
Kapitan
Posty: 55891
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 30 wrz 2016 10:25

Raport bieżący 28/2016

Zarząd spółki Cyfrowy Polsat S.A. (''Spółka'') informuje, że w dniu 30 września 2016 r. Pan Zygmunt Solorz-Żak złożył rezygnację z członkostwa w Radzie Nadzorczej Spółki ze skutkiem natychmiastowym.

Pan Zygmunt Solorz-Żak będzie się koncentrował na tworzeniu strategii oraz nadzorze nad ich wdrażaniem w grupie kontrolowanych przez siebie spółek.
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

Jot23
Kapitan
Posty: 55891
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 30 wrz 2016 12:02

Raport bieżący 29/2016

Zarząd spółki Cyfrowy Polsat S.A. (''Spółka'') informuje, że na mocy uchwał podjętych w dniu 30 września 2016 roku Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie powołało z dniem 1 października 2016 roku do Rady Nadzorczej Spółki Pana Tomasza Szeląga oraz Pana Marka Kapuścińskiego.

Pan Tomasz Szeląg pełnił w Spółce funkcję Członka Zarządu ds. Finansów od maja 2009 roku do września 2016 roku. W latach 2014 - 2016 pełnił również funkcję Członka Zarządu w Polkomtel Sp. z o.o. Zajmował także stanowisko Prezesa Zarządu w Telewizji Polsat Holdings Sp. z o.o., Cyfrowy Polsat Trade Marks Sp. z o.o., a także Członka Zarządu w spółkach INFO-TV-FM Sp. z o.o. oraz Netshare Sp. z o.o.

Pan Marek Kapuściński do września 2016 r. przez 25 lat związany z firmą Procter&Gamble. Od lipca 2011 roku Dyrektor Generalny i Wiceprezydent (czyt. Prezes Zarządu/CEO) dla kluczowych dla P&G 9 rynków Europy Środkowej,
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

CR
Starszy chorąży
Posty: 1231
Rejestracja: 10 mar 2016 19:37

Postautor: CR » 24 paź 2016 16:36

Wykres spółki wciąż pozostaje w trendzie wzrostowym, aczkolwiek kanał budowany w okresie czerwiec wrzesień ulegnie przemodelowaniu. W październiku doszło do wybicia dołem z kanału co było wstępnym sygnałem.....

http://marketinvest.pl/gielda/komentarz ... 24-10-2016

świadek3
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2159
Rejestracja: 21 wrz 2008 16:08
Lokalizacja: niewolnik Solorza z folwarku "Elektrim"

Postautor: świadek3 » 07 lis 2016 22:52

..krwawym szlakiem biznesów Piotra z Ludu zwanego Filantropem ......

http://porozumieniemidas.pl/czym-jest-p ... enie-midas

wycinek ...
Jesteśmy grupą drobnych akcjonariuszy spółki Midas S.A. aktywnie działających na rzecz sprawiedliwego traktowania przez akcjonariusza większościowego.
Nasze działania mają na celu walkę o rzetelną wycenę naszych udziałów w firmie.

Jako akcjonariusze mniejszościowi czujemy się pokrzywdzeni. Przez długie lata ponosiliśmy bardzo duże ryzyko inwestycyjne licząc na rozkwit firmy związany z rozwojem technologii mobilnych. W naszym przekonaniu akcjonariusz większościowy wraz z pojawieniem się coraz lepszych wyników finansowych postanowił pozbyć się słabszego partnera pozbawiając go udziału w przyszłych zyskach.
trudno oprzeć się wrażeniu ...że stary du.... , otoczony klakierami , rojący o wojnach z medialnymi potęgami ...w rzeczywistości buduje swojego potwora na glinianych nogach , obdzierając ze skóry najsłabszych , drobnych akcjonariuszy
:oops: :oops: :oops: :( :( :( :(
Solorz...Gdzie jest 1,5 mld € ze sprzedaży ERY ?? ...."tego, tam, eeeee..yyyy...ja niczego nie ukradłem" ...

świadek3
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2159
Rejestracja: 21 wrz 2008 16:08
Lokalizacja: niewolnik Solorza z folwarku "Elektrim"

Postautor: świadek3 » 08 lis 2016 22:28

Kupujcie akcje Firm Piotra Filantropa z Ludu ..... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Re: No i Elektrimowi coś kapnie. Autor: ~żebrakElektrimowy [5.172.255.*] 2016-11-08 21:56
10/10
ile już takich wydarzeń było? ile dat?
jak elek wyszedł z upadłości w 2010 jaka euforia była na forum
wklejano rakiety, już fury w salonie oglądali drobni, działki pod budowę domów i co?
i filantrop piotr pokupił se bombardiery odrzutowe a drobni?
włożyłem 200000 w 2006 na dom było myslałem że zaryzykuje będzie dom i dla dzieci
od tego czasu 5 zębów mniej, włosów połowa, druga siwa, dzieci dorosły
10 lat nerwów i zgryzoty i co mamy?
łapiemy się jak desperaci kolejnych newsów, kolejnych dat ale jakby zrywy coraz mniejsze
wiary coraz mniej. co ukradł nie odda tylko kara boska na nich
na ręcę zega i dzieci jego krew (krzywda) nasza
co z tego jak w 2017 dostaniemy 100zł/akcje?
a gdzie wyje.ani w wezwaniu po konferencji ''bez krawata'' długoletni posiadacze elka?
tu już szczęśliwego finału nie będzie? za dużo oszukanych
ja osobiście chciałbym z każdej mojej akcji 10 a nawet 20 zł podatku zapłacić bo było z czego
ale on ma czas i armię prawników może na 5mld zł poczekać by miec je netto bez podatku
ale Kowalski chciałby po opodatkowaniu to co mu się należało ale 5 lat temu
niezależnie od finału drugi raz akcje oszusta bym nie kupił
Piotr Nurowski bym gwarantem uczciwości na ele i dlatego elektrim kupiłem
panie świeć nad jego duszą
a na pohybel ubekowi Piotrowi Zygmuntowi Podgórskiemu Solorzowi Żakowi i jak mu tam ***
oby zdechł
Solorz...Gdzie jest 1,5 mld € ze sprzedaży ERY ?? ...."tego, tam, eeeee..yyyy...ja niczego nie ukradłem" ...


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości