CHEMOSERVIS DWORY [CHS] księga III

wszystko na temat spółek publicznych
rad_82
Starszy chorąży
Posty: 1630
Rejestracja: 24 sty 2006 15:23

Postautor: rad_82 » 03 gru 2015 13:34

Typowa AT: kurs może wzrosnąć do 2,4, albo 2,6, ale też prawdopodobnie 2,8, a może nawet 3,2, 4, 6 też jest możliwe. No chyba, że spadnie wtedy wsparcie to 2 zł, a potem 1,8, 1,6, 1,36 a nawet 1,25. No ale potem wzrośnie.
Po co takie pier......e!?

Zalecam prostszą metodę: kupić i trzymać, aż Don Esteban ogłosi dobrą nowinę.
Jak zobaczycie 5 mln z rańca na mega wzroście -to wywalić.

REKLAMA


oczodol
Sierżant
Posty: 43
Rejestracja: 03 gru 2015 17:00

Postautor: oczodol » 03 gru 2015 19:53

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO


Raport bieżący nr 45 / 2015
Data sporządzenia: 2015-12-03
Skrócona nazwa emitenta
CHEMOSERVIS-DWORY S.A.
Temat
Umowa o znaczącej wartości - łączne kryterium umowy w Spółce zależnej Emitenta
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Zarząd Spółki Chemoservis-Dwory S.A. ("Emitent") informuje, iż w dniu 3 grudnia 2015 roku, otrzymał od podmiotu zależnego PETRO EnergoRem Sp. z o.o. z siedzibą w Płocku ("Spółka"), informację następującej treści:
"Zarząd Spółki PETRO EnergoRem Sp. z o.o. informuje, że w dniu 2 grudnia 2015 roku powziął informację o zawarciu z PKN ORLEN S.A. Aneksu do Umowy serwisowej zawartej w roku 2008, na realizację prac bieżących, pilnych i awaryjnych.
Aneks przedłużył termin obowiązywania Umowy na czas od 1 stycznia 2016 roku do 31 grudnia 2016 roku.
Tym samym łączna wartość umów zawartych z PKN ORLEN S.A. oraz spółkami z Grupy Kapitałowej ORLEN od ostatniego zgłoszenia wraz z przedmiotową Umową przekroczyła obowiązujące kryterium.
Największą wartość stanowi przedmiotowa Umowa serwisowa.
Wartość Umowy: 12 115 500,00 PLN brutto.
Termin realizacji prac: do 31.12.2016 r.
Umowa nie zawiera warunków, które odbiegają od warunków powszechnie stosowanych dla umów tego typu.
Kryterium uznania umowy za znaczącą jest przekroczenie wartości 10% kapitałów własnych Emitenta. Przy ustaleniu wartości przekroczenia progu 10% uwzględniono sumę umów zawartych z danym kontrahentem w okresie krótszym niż 12 miesięcy.
Podstawą prawną niniejszego raportu jest § 5 ust. 1 pkt. 3 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 lutego 2009 roku w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim (Dz. U. Nr 33 z 2009 roku poz. 259 z późn. zm.)".

Ladna umowa mam 3500 szt moze do tych 2.8 dojedziemy :roll: :oops:

lunatyk
Starszy chorąży
Posty: 1022
Rejestracja: 13 wrz 2012 11:06
Lokalizacja: z portu;-)

Postautor: lunatyk » 09 gru 2015 16:52

Silny akcjonariat. Wierzy we wzrosty.
Patrząc na szeroki, Chemos się mocno wyróżnia od kilkunastu sesji :lol:

Lapttop
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 392
Rejestracja: 07 gru 2015 19:28

Postautor: Lapttop » 09 gru 2015 16:54

Silny akcjonariat. Wierzy we wzrosty.
Patrząc na szeroki, Chemos się mocno wyróżnia od kilkunastu sesji :lol:
bo to perla gdyby nie glowny juz dawno by bylo 2.6 no nic czekamy az sie wyciszy na szerokim he :lol:

lunatyk
Starszy chorąży
Posty: 1022
Rejestracja: 13 wrz 2012 11:06
Lokalizacja: z portu;-)

Postautor: lunatyk » 10 gru 2015 13:36

Obrazek

Czysta droga do 2,70 zł. Tam powinno dojść do konsolidacji lub korekty i potem znowu do góry

Lapttop
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 392
Rejestracja: 07 gru 2015 19:28

Postautor: Lapttop » 10 gru 2015 15:15

2.39 :lol: :lol: :lol:

lunatyk
Starszy chorąży
Posty: 1022
Rejestracja: 13 wrz 2012 11:06
Lokalizacja: z portu;-)

Postautor: lunatyk » 10 gru 2015 16:54

Informacje o przedsiębiorstwie, Kraj, Urządzenia elektryczne
2015-12-10 16:21 Warszawa (ESPI) eksport do PDF drukuj
CHEMOSERVIS-DWORY SA Umowa o znaczącej wartości - łączne kryterium umowy w Spółce zależnej Emitenta
Raport bieżący 46/2015

Zarząd Spółki Chemoservis-Dwory S.A. ("Emitent") informuje, iż w dniu 10 grudnia 2015 roku, otrzymał od podmiotu zależnego Zakład Budowy Aparatury Chemicznej ZBACH Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie ("Spółka"), informację następującej treści:
"Zarząd Zakładu Budowy Aparatury Chemicznej ZBACH Sp. z o.o. informuje, że w dniu 10 grudnia 2015 roku powziął informację o pozytywnym dla Spółki zakończeniu postępowania przetargowego na dostawę dla Grupy Azoty S.A. w Tarnowie podgrzewacza mieszanki gaz ziemny - para wodna w ramach zadania inwestycyjnego pn. Intensyfikacja zdolności produkcyjnej amoniaku.
Umowa na realizację powyższego zadania podpisana będzie ze Spółką Grupa Azoty Polskie Konsorcjum Chemiczne Sp. z o.o.
Tym samym łączna wartość umów zawartych z Grupą Azoty S.A. oraz Spółkami z Grupy Kapitałowej Azoty przekroczyła obowiązujące kryterium i wynosi 8 550 334,00 zł.
Największą wartość stanowi umowa podpisana z Grupą Azoty S.A. na realizację prac związanych z wykonaniem, demontażem starego i montażem nowego kondensatora wysokociśnieniowego dla Instalacji Kwasu Azotowego KDC w Grupie Azoty S.A. Wartość umowy wynosi 2 911 000,00 zł netto.
Termin realizacji umowy: do 8 lipca 2016 r.
Umowa nie zawiera warunków, które odbiegają od warunków powszechnie stosowanych dla umów tego typu.
Kryterium znaczącej umowy wynika z przekroczenia 10% wartości kapitałów własnych Chemoservis-Dwory S.A.
Podstawa prawna: §5 ust. 1 pkt. 3 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.02.2009 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim (Dz. U. Nr 33 z 2009, poz. 259 z późn. zm.)".
Więcej na: biznes.pap.pl
kom espi zdz


No pięknie. Nowe umowy. Rozwój. Wzrost wartość spółki.
Widać, że wzrost kursu nie jest spekulacyjny tylko idzie za wartością spółki :D :D

rad_82
Starszy chorąży
Posty: 1630
Rejestracja: 24 sty 2006 15:23

Postautor: rad_82 » 10 gru 2015 17:23

Silny akcjonariat. Wierzy we wzrosty.
Patrząc na szeroki, Chemos się mocno wyróżnia od kilkunastu sesji :lol:
Yeah!....silny akcjonariat w liczbie 5 kont, z których idzie 80% obrotu, a miesza między tymi kontami 1 osoba, a od święta dwie.
No ale to między nami.....
Wersja oficjalna-walor cudny fundamentalnie jest, bla, bla..

rad_82
Starszy chorąży
Posty: 1630
Rejestracja: 24 sty 2006 15:23

Postautor: rad_82 » 10 gru 2015 17:25

A

No pięknie. Nowe umowy. Rozwój. Wzrost wartość spółki.
Widać, że wzrost kursu nie jest spekulacyjny tylko idzie za wartością spółki :D :D
Dokładnie 8)

lunatyk
Starszy chorąży
Posty: 1022
Rejestracja: 13 wrz 2012 11:06
Lokalizacja: z portu;-)

Postautor: lunatyk » 10 gru 2015 20:13

Silny akcjonariat. Wierzy we wzrosty.
Patrząc na szeroki, Chemos się mocno wyróżnia od kilkunastu sesji :lol:
Yeah!....silny akcjonariat w liczbie 5 kont, z których idzie 80% obrotu, a miesza między tymi kontami 1 osoba, a od święta dwie.
No ale to między nami.....
Wersja oficjalna-walor cudny fundamentalnie jest, bla, bla..
Buahahaha... co, nie dobrałeś i teraz szczekasz jak pies pod stołem pana?
Ciekawe jak zauważyłeś te 5 kont. W szklanej kuli?
A moje tam widziałeś, czy moje tylko w 20% obrotu jest wg Ciebie?
Buahahahah...
A po transakcjach po 500 sztuk i po 100 sztuk widac wg Ciebie że gruby wyprzedaje czy wchodzi?
Buahahaha...
:lol: :lol: :lol:

papuas08
Chorąży
Posty: 931
Rejestracja: 12 lut 2008 13:28

Postautor: papuas08 » 10 gru 2015 22:38

Panowie, odpowiedz jest w protokolach z ostatniego Walnego.

lunatyk
Starszy chorąży
Posty: 1022
Rejestracja: 13 wrz 2012 11:06
Lokalizacja: z portu;-)

Postautor: lunatyk » 10 gru 2015 23:46

Panowie, odpowiedz jest w protokolach z ostatniego Walnego.
Zawsze gdy psy startują ze swoim ujadaniem, to znaczy, że jest jeszcze miejsce na wzrost - chcą taniej kupić bo wiedzą, że można wyżej sprzedać.

lunatyk
Starszy chorąży
Posty: 1022
Rejestracja: 13 wrz 2012 11:06
Lokalizacja: z portu;-)

Postautor: lunatyk » 10 gru 2015 23:54

Niektórzy twierdzą, że widać na wykresie kształtowanie spodka z zasięgiem na co najmniej 4 zł

Obrazek

rad_82
Starszy chorąży
Posty: 1630
Rejestracja: 24 sty 2006 15:23

Postautor: rad_82 » 11 gru 2015 13:16

Silny akcjonariat. Wierzy we wzrosty.
Patrząc na szeroki, Chemos się mocno wyróżnia od kilkunastu sesji :lol:
Yeah!....silny akcjonariat w liczbie 5 kont, z których idzie 80% obrotu, a miesza między tymi kontami 1 osoba, a od święta dwie.
No ale to między nami.....
Wersja oficjalna-walor cudny fundamentalnie jest, bla, bla..
Buahahaha... co, nie dobrałeś i teraz szczekasz jak pies pod stołem pana?
Ciekawe jak zauważyłeś te 5 kont. W szklanej kuli?
A moje tam widziałeś, czy moje tylko w 20% obrotu jest wg Ciebie?
Buahahahah...
A po transakcjach po 500 sztuk i po 100 sztuk widac wg Ciebie że gruby wyprzedaje czy wchodzi?
Buahahaha...
:lol: :lol: :lol:
O mnie się nie martw :D (1,3-1,6zł) A to, że kurs jest manipulowany to akurat dobrze- główny powód zakupu. Cały czas zbierają-więc się tak nie bójcie.
Będziecie mieli to swoje 4 zł.
Szklana kula nie jest mi potrzebna-mam dobre oko wyćwiczone na Chemiskórach, Betonstalach, Łódzkich drukarniach akcydensowych, Pażurach, Krezusach i dziesiątkach innych badziewi.
Nie zrozum mnie źle, może firma i ma jakieś fundamenty, ale dla mnie powód zakupu jest inny-i jeśli mam rację wszyscy zarobimy( no powiedzmy..)
więc po co się wściekać.
Ci, którzy wierzyli w fundamenty to do dziś siedzą na ZUK-u

:D

lunatyk
Starszy chorąży
Posty: 1022
Rejestracja: 13 wrz 2012 11:06
Lokalizacja: z portu;-)

Postautor: lunatyk » 11 gru 2015 14:17

Silny akcjonariat. Wierzy we wzrosty.
Patrząc na szeroki, Chemos się mocno wyróżnia od kilkunastu sesji :lol:
Yeah!....silny akcjonariat w liczbie 5 kont, z których idzie 80% obrotu, a miesza między tymi kontami 1 osoba, a od święta dwie.
No ale to między nami.....
Wersja oficjalna-walor cudny fundamentalnie jest, bla, bla..
Buahahaha... co, nie dobrałeś i teraz szczekasz jak pies pod stołem pana?
Ciekawe jak zauważyłeś te 5 kont. W szklanej kuli?
A moje tam widziałeś, czy moje tylko w 20% obrotu jest wg Ciebie?
Buahahahah...
A po transakcjach po 500 sztuk i po 100 sztuk widac wg Ciebie że gruby wyprzedaje czy wchodzi?
Buahahaha...
:lol: :lol: :lol:
O mnie się nie martw :D (1,3-1,6zł) A to, że kurs jest manipulowany to akurat dobrze- główny powód zakupu. Cały czas zbierają-więc się tak nie bójcie.
Będziecie mieli to swoje 4 zł.
Szklana kula nie jest mi potrzebna-mam dobre oko wyćwiczone na Chemiskórach, Betonstalach, Łódzkich drukarniach akcydensowych, Pażurach, Krezusach i dziesiątkach innych badziewi.
Nie zrozum mnie źle, może firma i ma jakieś fundamenty, ale dla mnie powód zakupu jest inny-i jeśli mam rację wszyscy zarobimy( no powiedzmy..)
więc po co się wściekać.
Ci, którzy wierzyli w fundamenty to do dziś siedzą na ZUK-u

:D
Niestety w obecnym otoczeniu większe znaczenie wydaje się mieć analiza behawioralna kursów spółek niż techniczna. A szkoda :roll:
Ps. 3mam, bo widzę wzrosty na tej spólce


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 268 gości