DORADCY24 [D24] cz.II *New Connect* Reaktywacja? Infa-link

wszystko na temat spółek publicznych
Darexy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3986
Rejestracja: 16 lis 2005 09:21

DORADCY24 [D24] cz.II *New Connect* Reaktywacja? Infa-link

Postautor: Darexy » 06 kwie 2010 22:57

Poprzedni wątek istniał niemal dwa lata.150 stron sie wypełniło.Praktycznie zawsze mniej lub wiecej D24 miałem w porfelu.Taka moja ulubiona perełka..nie raz dała mi osobiście zarobić więc mam do niej szczególny sentyment.
Czas na nowy watek..
PZDR
:)
Ostatnio zmieniony 19 lut 2015 12:14 przez Darexy, łącznie zmieniany 2 razy.

REKLAMA


Darexy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3986
Rejestracja: 16 lis 2005 09:21

Postautor: Darexy » 06 kwie 2010 23:05

Obrazek

Bartekkk
Podporucznik
Posty: 19677
Rejestracja: 01 maja 2005 17:43

Postautor: Bartekkk » 07 kwie 2010 07:49

ostatni beda pierwszymi

ruszamy jako jedni z ostatnich aby byc pierwszymi


:lol:
2017- 2020 hossa na misiach jak w 2005-2006 :)))) lecim w kosmos :O

sephir
Podporucznik
Posty: 10099
Rejestracja: 04 mar 2007 01:57
Lokalizacja: K*TOWI*E
Kontakt:

Postautor: sephir » 07 kwie 2010 08:17

Ww. tekst nie stanowi "rekomendacji" w rozumieniu przepisów Rozp. MF z dn. 19.10.05 r.
Obrazek
***

Darexy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3986
Rejestracja: 16 lis 2005 09:21

Postautor: Darexy » 07 kwie 2010 08:46

Dzieki zapomniałem
PZDR
:wink:

Bartekkk
Podporucznik
Posty: 19677
Rejestracja: 01 maja 2005 17:43

Postautor: Bartekkk » 07 kwie 2010 09:13

vesuvio juz tez w Blue Tax Group S.A.

w sumie na upartego mozna by bylo taka konsolidacyjke zarfobic :lol:

http://www.newconnect.pl/?page=1045&ph_ ... 76&id_tr=1
2017- 2020 hossa na misiach jak w 2005-2006 :)))) lecim w kosmos :O

stigmos
Młodszy chorąży
Posty: 600
Rejestracja: 19 lip 2005 17:32
Lokalizacja: Lasy podkarpackie

Postautor: stigmos » 07 kwie 2010 12:30

Witam szanownych inwestorów i proszę o informacje. Nie mam nazbyt wiele czasu by się zajmować tą spółką . Parę miesięcy temu kupiłem parę akcji i co jakiś czas wypełniałem formalności przy emisjach. Do dziś na rachunku mam jakieś dziwy które mnie irytują i nie są aktywne jak DORADCY24_1 oraz DORADCY24PDA no i normalne akcje DORADCY24. O co w tym chodzi, dlaczego tak długo lub jak długo jeszcze będzie nieaktywne ?

ZakapiorBieszczadzki
Młodszy chorąży
Posty: 511
Rejestracja: 03 kwie 2009 13:53

Postautor: ZakapiorBieszczadzki » 07 kwie 2010 12:56

Witam szanownych inwestorów i proszę o informacje. Nie mam nazbyt wiele czasu by się zajmować tą spółką . Parę miesięcy temu kupiłem parę akcji i co jakiś czas wypełniałem formalności przy emisjach. Do dziś na rachunku mam jakieś dziwy które mnie irytują i nie są aktywne jak DORADCY24_1 oraz DORADCY24PDA no i normalne akcje DORADCY24. O co w tym chodzi, dlaczego tak długo lub jak długo jeszcze będzie nieaktywne ?
Część akcji (_1, PDA) są "zablokowane", aby akcjonariusze "z szybką ręką" nie wywalali zbyt tanio.
Zostaną one "odblokowane", gdy kurs akcji dojdzie do max. z 7 sierpnia 2008, tj. 49 gr
:wink:
Powyższy tekst stanowi osobistą opinię autora i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna/sprzedaży papierów wartościowych w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Min. Fin. z dn. 19.10.2005r.

Bartekkk
Podporucznik
Posty: 19677
Rejestracja: 01 maja 2005 17:43

Postautor: Bartekkk » 07 kwie 2010 19:40

Witam szanownych inwestorów i proszę o informacje. Nie mam nazbyt wiele czasu by się zajmować tą spółką . Parę miesięcy temu kupiłem parę akcji i co jakiś czas wypełniałem formalności przy emisjach. Do dziś na rachunku mam jakieś dziwy które mnie irytują i nie są aktywne jak DORADCY24_1 oraz DORADCY24PDA no i normalne akcje DORADCY24. O co w tym chodzi, dlaczego tak długo lub jak długo jeszcze będzie nieaktywne ?
Część akcji (_1, PDA) są "zablokowane", aby akcjonariusze "z szybką ręką" nie wywalali zbyt tanio.
Zostaną one "odblokowane", gdy kurs akcji dojdzie do max. z 7 sierpnia 2008, tj. 49 gr
:wink:
czyli juz niedlugo bedzie czekal :lol: :wink:
2017- 2020 hossa na misiach jak w 2005-2006 :)))) lecim w kosmos :O

Darexy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3986
Rejestracja: 16 lis 2005 09:21

Postautor: Darexy » 07 kwie 2010 22:25

Witam szanownych inwestorów i proszę o informacje. Nie mam nazbyt wiele czasu by się zajmować tą spółką . Parę miesięcy temu kupiłem parę akcji i co jakiś czas wypełniałem formalności przy emisjach. Do dziś na rachunku mam jakieś dziwy które mnie irytują i nie są aktywne jak DORADCY24_1 oraz DORADCY24PDA no i normalne akcje DORADCY24. O co w tym chodzi, dlaczego tak długo lub jak długo jeszcze będzie nieaktywne ?
Dostałem w tej sprawie juz trzy odpowiedzi na moje zapytania z D 24 .Chyba najlepiej jak po prostu Ci je wkleję:


Sent: Monday, January 11, 2010 12:57 PM
Subject: RE: Nowa Emisja z PP


Szanowny Panie,

Prowadzimy prace związane z dopuszczeniem do obrotu akcji serii H, razem z niedopuszczonymi jeszcze seriami G (2,7 mln akcji) i I (28 mln akcji).
Mamy umowę z autoryzowanym doradcą, dokument informacyjny w przygotowaniu, czekamy na rejestrację serii I (dane do KRS złożone były jeszcze
w listopadzie).

Procedurę chcemy przeprowadzić w styczniu, także ujednolicenie akcji powinno nastąpić na początku lutego.

W uchwałach WZA dla serii H nie zadbaliśmy o wprowadzenie do obrotu PDA, musieliśmy czekać na rejestrację, co dodatkowo opóźniło procedurę.
Teraz mam nadzieję sprawy pójdą już szybko.

Pozdrawiam,

Sławomir Borkowski
----- Original Message -----

Sent: Sunday, March 07, 2010 6:53 PM
Subject: RE: Nowa Emisja z PP

Szanowny Panie,

Dokument informacyjny leży i kurzy się na giełdzie, czekamy tylko na akcept działu prawnego i finalizujemy.
Mamy już wszystkie inne wymagane dokumenty. Wraz z uchwałą zarządu giełdy składamy kwity do KDPW i mamy
akcje w obrocie. Pozostało pewnie 5-10 dni roboczych.

Pozdrawiam,
Sławomir Borkowski

Wiceprezes Zarządu
Sent: Friday, March 26, 2010 9:02 AM
Subject: RE: Nowa Emisja z PP


Przedwczoraj złożyliśmy komplet dokumentów do GPW (w tym zaakceptowany dokument informacyjny), po uchwale Giełdy wyznaczymy dzień asymilacji
i akcje będą w obrocie. Powinno to nastąpić za kilka dni roboczych.

Sb

ZakapiorBieszczadzki
Młodszy chorąży
Posty: 511
Rejestracja: 03 kwie 2009 13:53

Postautor: ZakapiorBieszczadzki » 08 kwie 2010 11:00

Witam szanownych inwestorów i proszę o informacje. Nie mam nazbyt wiele czasu by się zajmować tą spółką . Parę miesięcy temu kupiłem parę akcji i co jakiś czas wypełniałem formalności przy emisjach. Do dziś na rachunku mam jakieś dziwy które mnie irytują i nie są aktywne jak DORADCY24_1 oraz DORADCY24PDA no i normalne akcje DORADCY24. O co w tym chodzi, dlaczego tak długo lub jak długo jeszcze będzie nieaktywne ?
Część akcji (_1, PDA) są "zablokowane", aby akcjonariusze "z szybką ręką" nie wywalali zbyt tanio.
Zostaną one "odblokowane", gdy kurs akcji dojdzie do max. z 7 sierpnia 2008, tj. 49 gr
:wink:
czyli juz niedlugo bedzie czekal :lol: :wink:
A jednak ...........
Chyba sobie poczeka (my) .
Wygląda na koniec wzrostów
:cry:
Powyższy tekst stanowi osobistą opinię autora i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna/sprzedaży papierów wartościowych w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Min. Fin. z dn. 19.10.2005r.

stigmos
Młodszy chorąży
Posty: 600
Rejestracja: 19 lip 2005 17:32
Lokalizacja: Lasy podkarpackie

Postautor: stigmos » 08 kwie 2010 11:09

Witam szanownych inwestorów i proszę o informacje. Nie mam nazbyt wiele czasu by się zajmować tą spółką . Parę miesięcy temu kupiłem parę akcji i co jakiś czas wypełniałem formalności przy emisjach. Do dziś na rachunku mam jakieś dziwy które mnie irytują i nie są aktywne jak DORADCY24_1 oraz DORADCY24PDA no i normalne akcje DORADCY24. O co w tym chodzi, dlaczego tak długo lub jak długo jeszcze będzie nieaktywne ?
Dostałem w tej sprawie juz trzy odpowiedzi na moje zapytania z D 24 .Chyba najlepiej jak po prostu Ci je wkleję:


Sent: Monday, January 11, 2010 12:57 PM
Subject: RE: Nowa Emisja z PP


Szanowny Panie,

Prowadzimy prace związane z dopuszczeniem do obrotu akcji serii H, razem z niedopuszczonymi jeszcze seriami G (2,7 mln akcji) i I (28 mln akcji).
Mamy umowę z autoryzowanym doradcą, dokument informacyjny w przygotowaniu, czekamy na rejestrację serii I (dane do KRS złożone były jeszcze
w listopadzie).

Procedurę chcemy przeprowadzić w styczniu, także ujednolicenie akcji powinno nastąpić na początku lutego.

W uchwałach WZA dla serii H nie zadbaliśmy o wprowadzenie do obrotu PDA, musieliśmy czekać na rejestrację, co dodatkowo opóźniło procedurę.
Teraz mam nadzieję sprawy pójdą już szybko.

Pozdrawiam,

Sławomir Borkowski
----- Original Message -----

Sent: Sunday, March 07, 2010 6:53 PM
Subject: RE: Nowa Emisja z PP

Szanowny Panie,

Dokument informacyjny leży i kurzy się na giełdzie, czekamy tylko na akcept działu prawnego i finalizujemy.
Mamy już wszystkie inne wymagane dokumenty. Wraz z uchwałą zarządu giełdy składamy kwity do KDPW i mamy
akcje w obrocie. Pozostało pewnie 5-10 dni roboczych.

Pozdrawiam,
Sławomir Borkowski

Wiceprezes Zarządu
Sent: Friday, March 26, 2010 9:02 AM
Subject: RE: Nowa Emisja z PP


Przedwczoraj złożyliśmy komplet dokumentów do GPW (w tym zaakceptowany dokument informacyjny), po uchwale Giełdy wyznaczymy dzień asymilacji
i akcje będą w obrocie. Powinno to nastąpić za kilka dni roboczych.

Sb
Serdeczne dzięki

Darexy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3986
Rejestracja: 16 lis 2005 09:21

Postautor: Darexy » 08 kwie 2010 11:54

Doradcy24 chcą wyjść na prostą

2010-04-08 09:52
Kurs spółki ruszył w górę, choć ostatnie roszady w akcjonariacie oznaczały de facto przełożenie papierów z kieszeni do kieszeni.

O zakupie 16 mln akcji i tym samym przekroczeniu progu 5 proc. w kapitale poinformował niedawno utworzony fundusz Vesuvio Capital. Papiery sprzedawał i tym samym zszedł poniżej 5 proc. (choć tytuł komunikatu brzmiał: przekroczenie progu 5 proc.) Privilege Capital Management (PCM), inny fundusz, założony przez grupy WDM i Totmes. De facto więc przetasowania miały neutralny wpływ na strukturę akcjonariatu.

Więcej zmian w ostatnich miesiącach było w samej spółce, która przeszła restrukturyzację. W jej ramach zdecydowano o połączeniu jednostki dominującej z przejętym wcześniej Creditifield, sprzedano udziały w dwóch podmiotach zależnych, zamknięto cztery placówki i przeniesiono działalność do mniej kosztownych placówek back-officowych. Zamknięcie nieefektywnego biura w Katowicach wiązało się z koniecznością zaliczenia w koszty poniesionych inwestycji, co obciążyło wynik pierwszego półrocza 2009. Dodatkowo zawiązano rezerwy na zagrożone należności. Efektem tego było prawie 4 mln zł straty już po pierwszych sześciu miesiącach minionego roku. Strat tych oczywiście nie dało się odrobić w dalszej części roku, który generalnie był bardzo trudny dla branży pośredników finansowych.

Drugie półrocze dla spółki było już jednak nieco lepsze. Uzyskane w tym okresie przychody były o 39 proc. wyższe, niż w pierwszej połowie roku, prawie udało się też zbilansować przychody i koszty działalności podstawowej. Te pierwsze są jednak wciąż zbyt niskie, by spółka mogła myśleć o osiąganiu zadowalających zysków. Sprzedaż nadal koncentruje się na kredytach hipotecznych. Banki ostatnio udzielają ich trochę chętniej, ale też więksi, bardziej rozpoznawalni i mający większą sieć sprzedaży konkurenci spółki nie śpią i trudno liczyć, by Doradcy24 byli w stanie zwiększyć udziały w rynku. Spółka nie składa jednak broni i systematycznie (aczkolwiek wolniej, niż zapowiadała) zwiększa liczbę doradców, rozwija też sieć placówek partnerskich. Bardziej aktywne mają być też działania marketingowe firmy. Spółka jest dziś wyceniana na 25 mln zł. Wkrótce w obrocie powinny się też pojawić akcje niedawno przeprowadzonej, kolejnej już emisji, przeprowadzonej z zachowaniem prawa poboru. Walory sprzedawano po 0,05 zł. Wczoraj na NewConnect kurs wynosił 0,08 zł.

Kamil Zatoński

Bartekkk
Podporucznik
Posty: 19677
Rejestracja: 01 maja 2005 17:43

Postautor: Bartekkk » 08 kwie 2010 20:07

Doradcy24 chcą wyjść na prostą

2010-04-08 09:52
Kurs spółki ruszył w górę, choć ostatnie roszady w akcjonariacie oznaczały de facto przełożenie papierów z kieszeni do kieszeni.

O zakupie 16 mln akcji i tym samym przekroczeniu progu 5 proc. w kapitale poinformował niedawno utworzony fundusz Vesuvio Capital. Papiery sprzedawał i tym samym zszedł poniżej 5 proc. (choć tytuł komunikatu brzmiał: przekroczenie progu 5 proc.) Privilege Capital Management (PCM), inny fundusz, założony przez grupy WDM i Totmes. De facto więc przetasowania miały neutralny wpływ na strukturę akcjonariatu.

Więcej zmian w ostatnich miesiącach było w samej spółce, która przeszła restrukturyzację. W jej ramach zdecydowano o połączeniu jednostki dominującej z przejętym wcześniej Creditifield, sprzedano udziały w dwóch podmiotach zależnych, zamknięto cztery placówki i przeniesiono działalność do mniej kosztownych placówek back-officowych. Zamknięcie nieefektywnego biura w Katowicach wiązało się z koniecznością zaliczenia w koszty poniesionych inwestycji, co obciążyło wynik pierwszego półrocza 2009. Dodatkowo zawiązano rezerwy na zagrożone należności. Efektem tego było prawie 4 mln zł straty już po pierwszych sześciu miesiącach minionego roku. Strat tych oczywiście nie dało się odrobić w dalszej części roku, który generalnie był bardzo trudny dla branży pośredników finansowych.

Drugie półrocze dla spółki było już jednak nieco lepsze. Uzyskane w tym okresie przychody były o 39 proc. wyższe, niż w pierwszej połowie roku, prawie udało się też zbilansować przychody i koszty działalności podstawowej. Te pierwsze są jednak wciąż zbyt niskie, by spółka mogła myśleć o osiąganiu zadowalających zysków. Sprzedaż nadal koncentruje się na kredytach hipotecznych. Banki ostatnio udzielają ich trochę chętniej, ale też więksi, bardziej rozpoznawalni i mający większą sieć sprzedaży konkurenci spółki nie śpią i trudno liczyć, by Doradcy24 byli w stanie zwiększyć udziały w rynku. Spółka nie składa jednak broni i systematycznie (aczkolwiek wolniej, niż zapowiadała) zwiększa liczbę doradców, rozwija też sieć placówek partnerskich. Bardziej aktywne mają być też działania marketingowe firmy. Spółka jest dziś wyceniana na 25 mln zł. Wkrótce w obrocie powinny się też pojawić akcje niedawno przeprowadzonej, kolejnej już emisji, przeprowadzonej z zachowaniem prawa poboru. Walory sprzedawano po 0,05 zł. Wczoraj na NewConnect kurs wynosił 0,08 zł.
tu trza pomyslec o dywersyfikacji biznesu nie tylko kredyty ale moze jakas brokerka moze jakis bank pokroju fm bank jak ma byc hit na miare getinku Pana Leszka to trza kombinowac i nie bac sie wdrazac nowych pomysłów .... szansa na wielki niebotyczny wzrost jest tylko trzeba miec jaja oraz nutke wyobrazni .... :lol:


zmieniamy nazwe na Doradcy Bankowi24 i sky is the limit :lol:
2017- 2020 hossa na misiach jak w 2005-2006 :)))) lecim w kosmos :O

ZakapiorBieszczadzki
Młodszy chorąży
Posty: 511
Rejestracja: 03 kwie 2009 13:53

Postautor: ZakapiorBieszczadzki » 09 kwie 2010 13:11

Raport bieżący
numer 10/2010
data dodania 2010-04-09 13:04:30
spółka DORADCY24 SPÓŁKA AKCYJNA
Zmiana terminu przekazania raportu rocznego
W uzupełnieniu do informacji przekazanej RB 02/2010 z 6 stycznia 2010 roku, Zarząd Doradcy24 S.A. ("Spółka") podaje do wiadomości nowy przewidywany termin opublikowania raportu rocznego i skonsolidowanego raportu rocznego za 2009 rok - 22 kwietnia 2010.

Zmiana wynika z określenia przewidywanej daty otrzymania opinii i raportu z badania sprawozdań finansowych od biegłego rewidenta.

Podstawa prawna: § 6 ust. 12.2 Załącznika do Uchwały Nr 363/2009 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 27 lipca 2009 r. "Informacje Bieżące i Okresowe w Alternatywnym Systemie Obrotu."


Osoby reprezentujące spółkę:

* Sławomir Borkowski - Wiceprezes Zarządu
* Artur Nowak-Gocławski - Prezes Zarządu

http://newconnect.pl/?page=1045&ph_main ... 24&id_tr=1


Myślę, że już najwyższy czas ruszyć na północ "pod TEN raport"
Powyższy tekst stanowi osobistą opinię autora i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna/sprzedaży papierów wartościowych w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Min. Fin. z dn. 19.10.2005r.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 198 gości