11 Bit Studios [11B] cz.II *New Connect*

wszystko na temat spółek publicznych
cyp700
Młodszy chorąży
Posty: 648
Rejestracja: 10 wrz 2006 22:24

Postautor: cyp700 » 09 kwie 2011 01:13

Taka ciekawostka, Anomaly zostalo spiracone tuz przed premiera. Jest do sciagniecia np w sieci torrent.

REKLAMA


edisar
Plutonowy
Posty: 10
Rejestracja: 23 mar 2011 16:13

Postautor: edisar » 09 kwie 2011 12:53

Sądząc po liczbie wyników przesłanych do rankingu graczy po kilku godzinach sprzedaży, to z całą pewnością będziesz zadowolona:

http://steamcommunity.com/stats/Anomaly ... rds/36051/

50 zł to absolutne minimum Panowie i Panie - a co będzie dalej zobaczymy ;-) .
To nie są wiarygodne wyniki. Po pierwsze widać jedynie pierwsze 200 (gra pokazuje 2000 wpisów). Po drugie nie każdy kto kupił tam jest. Po trzecie to nie jest znane IP więc trochę się zejdzie zanim ludzie zaczną sobie przekazywać informację o nowej grze. Wbrew pozorom nie wielu graczy zagląda na strony z recenzjami i przy nowych tytułach więcej zależy od reklamy czy to bezpośredniej czy szemranej. W przypadku PC, o ile się orientuję reklamy bezpośredniej nie ma. Dopiero Chillingo w wersji iPhone/iPad ją zastosuje.

Nie mniej gra jest naprawdę fajna i myślę, że wielu miłośników gier strategicznych się skusi.

cyp700
Młodszy chorąży
Posty: 648
Rejestracja: 10 wrz 2006 22:24

Postautor: cyp700 » 09 kwie 2011 14:01

Po ok 10 minutach bylem juz znudzony, zmusilem sie do kolejnych kilku minut gry, ale teraz mowie STOP. Jak dla mnie gra nie ma tzw. "grywalnosci". Ratuje ja relatywnie niska cena. Pewnie nie jestem typowym targetem, bo mam niewiele czasu na taka rozrywke. Gram przez to tylko w najlepsze tytuly. Wg mnie Anomaly do nich nie nalezy.

Janus Corvinus
Sierżant sztabowy
Posty: 121
Rejestracja: 11 mar 2011 00:08

Postautor: Janus Corvinus » 09 kwie 2011 14:05

Anomaly jest w tej chwili na 9 miejscu listy bestsellerów na Steamie ale nie wiem jaki okres ta lista obejmuje. Jeśli cały tydzień to jest bardzo dobrze zważywszy, że premiera była wczoraj.

gandi
Starszy chorąży
Posty: 1667
Rejestracja: 31 gru 2010 10:37
Lokalizacja: Las Vegas

Postautor: gandi » 09 kwie 2011 15:49

cena jest niska do tego 10% rabatu

sam jestem ciekawy z jakiego okresu czasu jest ranking najpopularniejszych gier może tydzień albo miesiąc
Tylko najlepsze produkty finansowe.
Konta bankowe do wyboru. Finanse bez tajemnic

Dowiedz się jak założyć sklep internetowy i zacznij sprzedaż w internecie

krzysio
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9742
Rejestracja: 26 sty 2007 01:00

Postautor: krzysio » 09 kwie 2011 15:50

http://technopolis.polityka.pl/2011/ano ... cenzja-gry

kolejna recenzja

95% OCENA

teraz tylko POYGAMIA

i najwazniejsze IGN-za granicą-tutaj będzie napędzanie na zakup przy dobrej recenzji
IGN dało 8.0
ICH TROJE - po prostu kocham ich!!!

krzysio
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9742
Rejestracja: 26 sty 2007 01:00

Postautor: krzysio » 09 kwie 2011 15:53

cena jest niska do tego 10% rabatu

sam jestem ciekawy z jakiego okresu czasu jest ranking najpopularniejszych gier może tydzień albo miesiąc
Rabat wynika bodajże z pomyłki Steam.
ICH TROJE - po prostu kocham ich!!!

RAXA
Starszy chorąży
Posty: 1848
Rejestracja: 10 gru 2006 00:26
Lokalizacja: Warszawka

Postautor: RAXA » 09 kwie 2011 18:23

Taka ciekawostka, Anomaly zostalo spiracone tuz przed premiera. Jest do sciagniecia np w sieci torrent.
No dobra , ale ja blondynka :D i cd-keya tam nie ma :cry:

Azg
Sierżant sztabowy
Posty: 123
Rejestracja: 03 lut 2011 15:54

Postautor: Azg » 09 kwie 2011 18:37

cena jest niska do tego 10% rabatu

sam jestem ciekawy z jakiego okresu czasu jest ranking najpopularniejszych gier może tydzień albo miesiąc
Rabat wynika bodajże z pomyłki Steam.
Żadnej pomylki Steam tu nie ma, pewnie sama firma im zielone światło dała żeby podkręcić sprzedaż (i dodatkowo rozpoznawalność przed premierą właściwą tzn Iphone Ipad) dla mnie jak na gre na PC jest średnia ale na Iphona może być hiciorem tak myślę.

Stock_Ekspert_217747
Chorąży sztabowy
Posty: 5631
Rejestracja: 08 mar 2009 17:55
Lokalizacja: Treści przedst. w wypowiedzi nie stanowią rekomendacji inwest. w rozumieniu Rozp. Ministra Finansów

Postautor: Stock_Ekspert_217747 » 09 kwie 2011 19:27

9 miejsce pod względem sprzedaży na świecie na Steamie wśród tysięcy dostępnych gier. Do tego gra została wyróżniona na głównej stronie Steam-a nad produkcją Witcher 2. Jest to wynik osiągnięty na platformy PC, na których nikt nie spodziewał się sukcesu. Nawet nie chce myśleć, co się będzie działo gdy gra pojawi się na swojej docelowej platformie i głównym, najważniejszym rynku - czyli Apple Store/smartfony/ipady.

Panie i Panowie można już otwierać szampana i świętować światowy sukces kolejnej polskiej produkcji w najszybciej rozwijającej się globalnej branży - wiwat Anomaly Warzone Earth !!!

Jest szansa na kurs wynoszący 50 zł już w najbliższym tygodniu - a to dopiero początek i pierwsza produkcja 11bit.

Obrazek

The game has just begun !

Pozdrawiam ;-) .

discopolo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2648
Rejestracja: 05 gru 2010 19:02

Postautor: discopolo » 09 kwie 2011 20:10

Jest szansa na kurs wynoszący 50 zł już w najbliższym tygodniu
:D No to weryfikacja kolegi już w piątek.

Zmienię sobie nick na KompletnyDebil jeśli dotkniemy 40zł w przyszłym tygodniu. Oczekuję analogicznego zachowania ze strony kolegi jeśli przyszły tydzień będzie spadkowy.

zbynio81
Starszy plutonowy
Posty: 29
Rejestracja: 06 kwie 2011 12:40

Postautor: zbynio81 » 09 kwie 2011 22:34

dla mnie wpisy na Facebook-u mówią wszystko


zainteresowanie i gratulacje i zachwyt nad gra i zespołem 11bit

http://www.facebook.com/11bitstudios

krzysio
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9742
Rejestracja: 26 sty 2007 01:00

Postautor: krzysio » 09 kwie 2011 22:50

@ discopolo
Postanowilem sie nie wypowiadac na Twój temat i tego co piszesz ale...no właśnie ale....
Posłużę się cytatem "*****....,*****" głupoty od samego początku czyli bodajże grudnia i ceny 7 zł.
Nic ale to nic o czym pisałeś i piszesz sie nie sprawdziło a wręcz odwrotnie.
Discopolo totalne zero po twojej stronie bo nic o czym pisałeś, nie potwierdziło sie w kursie.Przez ten czas od kiedy piszesz(ok.pół roku) kurs poszybował z 7 zł do 25 zł a ty dalej swoje.Straciłeś przez ten czas bardzo dużo pieniędzy,bardzo dużo(dla porównania Twój MCI przez ten sam okres jest na tym samym poziomie czy wręcz na minusie.Straciłeś ok.300% :shock: )
W takiej sytuacji jesteś bezradny i bezsilny a Twoje teorie to o kant d...itd.
Wiedzy nie masz żadnej co obrazują twoje wypociny.Jesteś pełen jadu,nienawiści i zazdrości oraz złości na swoją głupotę i bezradność.Dlatego pozostało Tobie "takie" udzielanie się na wątku.Kompromitujesz sie tutaj od początku.Dziwi mnie to, że tego nie widzisz.Każdy normalny i uczciwy przeprosiłby i przyznał się do błedu ale dla ciebie to za trudne,"za wysokie progi".A wystarczy powiedzieć,przepraszam myliłem się.
Przez swoje wypowiedzi staczasz się coraz bardziej,że o kompromitacji nie wspomnę.Tobie po prostu nie pozostało chyba nic innego jak prowadzić tą swoją śmieszną krucjatę przeciwko...no właśnie,przeciwko komu? Zarobionym?, Firmie?, Grze?, Kursowi?
Myślę że Twój problem polega na tym,że chciałeś wtedy kupić ale nie zrobiłeś tego i cały czas sobie to wyrzucasz.Pozostało wiec Tobie tylko takie zachowanie jakie prezentujesz.Ale to Twój wybór i to najgorszy z możliwych.
Że kurs spadnie to oczywiste bo nic nie rośnie w nieskończoność.Pytanie tylko z jakiego poziomu i na jakie.Osobiście uważam że jeszcze nie czas i możesz byc,w Twoimprzypadku, niemile rozczarowany.Twoje pisanie o tym przypomina mi przestrzeganie moich rodziców przed czymś wiele razy,aż w końcu trafili i............"a nie mówiłem/mówiłam".Tyle tylko,że to miało miejsce po bardzo wielu udanych decyzjach.
Napisałem ten tekst bo wkurza mnie Twoje zachowanie i Twoja postawa.Zastanów się nad tym.Nie napisałem tego, żeby Ciebie obrazić czy wyśmiać.Każdy popełnaia błędy ale nie każdy potrafi sie do tego przyznać a to wielka sztuka.

Pozdrawiam
ICH TROJE - po prostu kocham ich!!!

Gecko
Młodszy chorąży
Posty: 619
Rejestracja: 10 lut 2011 09:47

Wersja na Xbox 360 i PlayStation 3 potwierdzona

Postautor: Gecko » 09 kwie 2011 23:44

Wersja na Xboxa 360 i PlayStation 3 praktycznie potwierdzona :D :

http://www.gram.pl/news_8AveH,m7_Anomal ... nsole.html

"W dniu premiery Anomaly: Warzone Earth ucięliśmy sobie krótką pogawędkę z Pawłem Miechowskim, senior writerem w 11bit Studios. Choć gra zadebiutowała już na pecetach i Makach, załoga warszawskiego studia nie może narzekać na brak zajęć. - Przed nami sfinalizowanie wersji na iPady i iPhone'y - przypomina nasz rozmówca.

11-bitowcy rozwijają ponadto silnik, na którym została oparta ich pierwsza produkcja powstała pod nowym szyldem. Ekipa rozważa także rozmaite opcje swych dalszych działań. - Mamy masę pomysłów, także związanych z Anomaly - zapewnia Paweł Miechowski. Dopytany o to, czy gra ma szanse zawitać także na platformy sieciowe Xboksa 360 i PlayStation 3, odpowiada: - Oczywiście. Gra ma konsolowy potencjał i wierzę, że trafi również do graczy konsolowych.

Zagadnięty o to, czy następny projekt polskiej załogi również będzie dystrybuowany drogą cyfrową, przedstawiciel 11bit Studios odpowiada sugestywnie: - A czy ktoś pozostanie wierny dystrybucji pudełkowej? Czas pokaże. Czekajmy zatem na dalsze wieści z obozu rodzimego studia".

discopolo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2648
Rejestracja: 05 gru 2010 19:02

Postautor: discopolo » 10 kwie 2011 09:30

nic o czym pisałeś, nie potwierdziło sie w kursie.

Straciłeś przez ten czas bardzo dużo pieniędzy,bardzo dużo(dla porównania Twój MCI przez ten sam okres jest na tym samym poziomie czy wręcz na minusie.Straciłeś ok.300% :shock: )

Jesteś pełen jadu,nienawiści i zazdrości oraz złości na swoją głupotę i bezradność. Każdy normalny i uczciwy przeprosiłby i przyznał się do błedu ale dla ciebie to za trudne,"za wysokie progi".
NA RAZIE się nie sprawdziło. Pogadamy o tym w lipcu gdy skończą się lock up'y.

Nie straciłem pieniędzy, lecz okazję. Każdy z nas traci ich tysiące. Prezentujesz BARDZO dziwne podejście do tematu. Przykładowo "straciłeś" gigantyczne pieniądze nie kupując kontraktu na ropę :D (ja też nie kupiłem, chodzi mi o pokazanie absurdu takiego podejścia).

Zajmij się belką w swoim oku. Twój post zionie niechęcią. Nie wydaje mi się żebym kiedykolwiek aż tak nieprzyjaźnie pisał jak Ty to właśnie zrobiłeś. W dodatku KŁAMIESZ bo moje przeprosiny się ukazały. Rozumiem że teraz mogę liczyc na Twoje :D


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 171 gości