PGS SOFTWARE [PSW]

wszystko na temat spółek publicznych
bankrucik
Podporucznik
Posty: 10734
Rejestracja: 14 mar 2008 13:55
Lokalizacja: z kasyna

Re: PGS - SOFTWARE (PSW)

Postautor: bankrucik » 01 wrz 2017 15:21

Piaskownica, nie poważne forum. Jeden drugiemu zabrał wiaderko, a ten go uderzył łopatką.
@longaminus
niestety to zbyt proste... historycznie zaczęło się to na stockwatchu, gdzie ostrzegałem swoimi wpisami przed spółdzielcami na spółkach marketeo i i3d ( można sobie poszukać), tam się stałem ich wrogiem publicznym :lol:
pozmieniali nicki i ruszyli na parkiet... na 1 stronie tego wątku , który założyłem już masz pokaz "twórczości quasarro.....juz w 2012 roku :idea: :idea: 1 strona każdy może sam sprawdzić... ciągły personalny atak... i tak dalej :lol:
http://forum.parkiet.com/viewtopic.php?f=1&t=178193
ostatnio podpadłem jak wszedłem w unified, potem się spółdzielnia zleciała a prezes trochę się "pogubił" przed czym ostrzegałem.. i tyle....
wyrażam moje osobiste poglądy, w żaden sposób nie można ich traktować jako rekomendacji !:-)
http://www.stockwatch.pl/forum, https://twitter.com/
Brak kary w przeszłości rozzuchwala na przyszłość

REKLAMA


Lawyer81
Sierżant sztabowy
Posty: 156
Rejestracja: 01 gru 2015 08:03

Re: PGS - SOFTWARE (PSW)

Postautor: Lawyer81 » 01 wrz 2017 19:17

:arrow: 9,5 zł
Przy C/Z=13 można pomyśleć o zakupach.

glowacki4
Starszy chorąży
Posty: 1804
Rejestracja: 05 cze 2015 20:36

Re: PGS - SOFTWARE (PSW)

Postautor: glowacki4 » 01 wrz 2017 19:41

Haha każdy patrzący z boku widzi, że Quasarro głównie zajmuje się atakowaniem Bankrucika.
Tenże bankrucik potrafił czasem irytować wklejaniem samych emotikonek itd. , ale... nie można mu zarzucić, że jest typowym naganiaczem czy osobą koloryzującą nadmiernie dokonania spółek. Na UFC udowodnił grupie noworyszów, że zna realia firmy dużo lepiej od nich. Normalni użytkownicy forum są w stanie docenić takie posty jak jego o możliwej emisji. Są bezcenne. Tymczasem oni oczywiście bankrucika wyśmiali, bo jakże ten awanturnik śmie podważać obietnice prezesa ? Żenujące zachowanie panowie. Tym bardziej, że rzeczywiście niektórzy z was wydają się śledzić dokładnie poczynania kolegi b. i kopiować jego inwestycje...
Można kogoś nie lubić, ale takie emanowanie żółcią jest niesmaczne.

Quasarro
Młodszy chorąży
Posty: 415
Rejestracja: 25 sie 2011 09:13

Re: PGS - SOFTWARE (PSW)

Postautor: Quasarro » 01 wrz 2017 20:01

Haha każdy patrzący z boku widzi, że Quasarro głównie zajmuje się atakowaniem Bankrucika.
Tenże bankrucik potrafił czasem irytować wklejaniem samych emotikonek itd. , ale... nie można mu zarzucić, że jest typowym naganiaczem czy osobą koloryzującą nadmiernie dokonania spółek. Na UFC udowodnił grupie noworyszów, że zna realia firmy dużo lepiej od nich. Normalni użytkownicy forum są w stanie docenić takie posty jak jego o możliwej emisji. Są bezcenne. Tymczasem oni oczywiście bankrucika wyśmiali, bo jakże ten awanturnik śmie podważać obietnice prezesa ? Żenujące zachowanie panowie. Tym bardziej, że rzeczywiście niektórzy z was wydają się śledzić dokładnie poczynania kolegi b. i kopiować jego inwestycje...
Można kogoś nie lubić, ale takie emanowanie żółcią jest niesmaczne.
Taa, z boku widzi co widzi, a co z przodu każdy widzi, ze bankrucik kłóci się z kim się tylko da, nie było mnie w wakacje kilka tygodni w Polsce i jak przejrzałem wątki, to bankrucik zdążył już sie pokłócić z wieloma.
A tak swoją drogą zapomniałeś -patrząc z boku oczywiście-jak w zeszłym roku manipulował na wątku pgs pieprząc o 20zł, a potem pisał na SW, że podłożył iskrę pod PGS...? Nie rozśmieszaj mnie...!
A tak zna UFC, że pisał,iż nowa emisja jest po 0,90 za akcję, a tymczasem dziś ogłoszono cenę maksymalną na 19zł. Pomylił się, czy celowo wprowadzał w błąd ? A tak na marginesie rozumiem, że wyzwiska stosowane przez drugi nick bankrucika są dla ciebie smaczne, tak...? Myśl nieco.
bankrucik przegiął, więc nie będzie dla pacana litości, a twoje zdanko mnie nie interesuje głowacki.

rea
Sierżant
Posty: 51
Rejestracja: 28 lip 2017 21:28

Re: PGS - SOFTWARE (PSW)

Postautor: rea » 01 wrz 2017 20:28

Litosci... Najpierw firma oglosila, ze nie bedzie emisji. Teraz, ze bedzie po 19PLN, a za tydzien okaze sie, ze sprzedali po 7-9PLN. Wiarygodnosc zarzadu jest niska. Przypominam jednak, ze jest to watek o PGSie. I tego trzymajmy sie.

bankrucik
Podporucznik
Posty: 10734
Rejestracja: 14 mar 2008 13:55
Lokalizacja: z kasyna

Re: PGS - SOFTWARE (PSW)

Postautor: bankrucik » 02 wrz 2017 00:05

:arrow: 9,5 zł
Przy C/Z=13 można pomyśleć o zakupach.
rozwiniesz czemu akurat te 9,5 widzisz?
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2017 00:27 przez bankrucik, łącznie zmieniany 1 raz.
wyrażam moje osobiste poglądy, w żaden sposób nie można ich traktować jako rekomendacji !:-)
http://www.stockwatch.pl/forum, https://twitter.com/
Brak kary w przeszłości rozzuchwala na przyszłość

bankrucik
Podporucznik
Posty: 10734
Rejestracja: 14 mar 2008 13:55
Lokalizacja: z kasyna

Re: PGS - SOFTWARE (PSW)

Postautor: bankrucik » 02 wrz 2017 00:07

Litosci... Najpierw firma oglosila, ze nie bedzie emisji. Teraz, ze bedzie po 19PLN, a za tydzien okaze sie, ze sprzedali po 7-9PLN.
kilku tego nie rozumie :lol: :lol: bo oni chyba nawet nie rozróżniają ceny maksymalnej od minimalnej albo ostatecznej :lol: ....albo innym chcą wcisnąć taki kit....
wyrażam moje osobiste poglądy, w żaden sposób nie można ich traktować jako rekomendacji !:-)
http://www.stockwatch.pl/forum, https://twitter.com/
Brak kary w przeszłości rozzuchwala na przyszłość

bankrucik
Podporucznik
Posty: 10734
Rejestracja: 14 mar 2008 13:55
Lokalizacja: z kasyna

Re: PGS - SOFTWARE (PSW)

Postautor: bankrucik » 02 wrz 2017 00:13


@Bankrucik
Zajmuję się tematem zaburzeń psychicznych i dysfunkcji behawioralnych i widzę u Ciebie poważny problem. Co Ci daje to pisanie pogrubioną czcionką. Rekompensujesz sobie tym coś :roll:
Po raz kolejny też nie piszę do Ciebie tylko w temacie niejakiego krisa a Ty po raz kolejny nazywasz mnie jakimś spółdzielcą czy naganiaczem. To jakaś Twoja lokalna gwara? Miałem nie odpisywać już na Twoje posty i obiecuje że robię to po raz ostatni. żegnam
@ Dyretkor_ork

daj spókój pozować na inteligenta, bo po podstawówce to można się zajmować zaburzeniami, ale wodnymi w kanałach melioracyjnych i tylko przy użyciu specjalistycznego sprzętu w postaci łopaty... :lol: :lol:
No i pacanie napisałeś kolejny chamski post do gościa, którego nawet nigdy nie miałeś okazji poznać bezpośrednio.

@ quasarro

a po co miałbym poznawać bezpośrednio :idea: kogoś dla którego twoje wypociny z bagna są fajne :?: Quasarro, koledzy z twojego poziomu umysłowego których bawią twoje teksty mnie towarzysko nie interesują :lol:

ps. może jakby to była jakaś super laska to na noc bym się umówił, w końcu nie musiałbym z nią za dużo rozmawiać :lol:
wyrażam moje osobiste poglądy, w żaden sposób nie można ich traktować jako rekomendacji !:-)
http://www.stockwatch.pl/forum, https://twitter.com/
Brak kary w przeszłości rozzuchwala na przyszłość

Lawyer81
Sierżant sztabowy
Posty: 156
Rejestracja: 01 gru 2015 08:03

Re: PGS - SOFTWARE (PSW)

Postautor: Lawyer81 » 02 wrz 2017 12:25

:arrow: 9,5 zł
Przy C/Z=13 można pomyśleć o zakupach.
rozwiniesz czemu akurat te 9,5 widzisz?
Nie ma sprawy ponieważ kulturalnie pytasz już wyjaśniam.
1. Wrzuciłem tego posta co by sprawdzić reakcję szczekaczy na tym wątku :lol: jak widać nie są oni zainteresowani i olali go, najwyraźniej czekają na twoje wypowiedzi z myślą o dalszym znieważaniu ciebie.
2. Ja sobie wyznaczam taką cenę do ponownego wejścia. Miałem kupione kiedyś po 6 zł i sprzedałem po 13-14 więc spółka dała mi solidnie zarobić w trudnych czasach, jakoś w drugiej połowie 2015 stąd mam sympatię do tej spółki. Uważam, że na ten moment realne jest zejście do C/Z = ok.13 ponieważ mieliśmy spadek kwartał do kwartału, C/Z koło 20 mają spółki dynamicznie się rozwijające a nie takie, które ustabilizowały przychody i nie zapowiada się skok na wyższe poziomy w bliżej określonej przyszłości. PGS wydaje się być idealnym przypadkiem porządnej spółki dywidendowej z perspektywami stabilnego wzrostu, a dla takich firm C/Z = 12-15 to moim zdaniem uzasadniony poziom.
Bankrucik nie daj się hejterom i pisz dalej na forach, mnie zawsze interesują opinie takich doświadczonych na giełdzie ludzi jak ty.
Pozdrawiam

Pakman
Sierżant sztabowy
Posty: 118
Rejestracja: 30 paź 2014 17:33

Re: PGS - SOFTWARE (PSW)

Postautor: Pakman » 04 wrz 2017 09:42

:arrow: 9,5 zł
Przy C/Z=13 można pomyśleć o zakupach.
rozwiniesz czemu akurat te 9,5 widzisz?
Nie ma sprawy ponieważ kulturalnie pytasz już wyjaśniam.
1. Wrzuciłem tego posta co by sprawdzić reakcję szczekaczy na tym wątku :lol: jak widać nie są oni zainteresowani i olali go, najwyraźniej czekają na twoje wypowiedzi z myślą o dalszym znieważaniu ciebie.
2. Ja sobie wyznaczam taką cenę do ponownego wejścia. Miałem kupione kiedyś po 6 zł i sprzedałem po 13-14 więc spółka dała mi solidnie zarobić w trudnych czasach, jakoś w drugiej połowie 2015 stąd mam sympatię do tej spółki. Uważam, że na ten moment realne jest zejście do C/Z = ok.13 ponieważ mieliśmy spadek kwartał do kwartału, C/Z koło 20 mają spółki dynamicznie się rozwijające a nie takie, które ustabilizowały przychody i nie zapowiada się skok na wyższe poziomy w bliżej określonej przyszłości. PGS wydaje się być idealnym przypadkiem porządnej spółki dywidendowej z perspektywami stabilnego wzrostu, a dla takich firm C/Z = 12-15 to moim zdaniem uzasadniony poziom.
Bankrucik nie daj się hejterom i pisz dalej na forach, mnie zawsze interesują opinie takich doświadczonych na giełdzie ludzi jak ty.
Pozdrawiam
W końcu coś merytorycznego na wątku :)

Kris20MLN
Starszy plutonowy
Posty: 34
Rejestracja: 10 sie 2017 17:06

Re: PGS - SOFTWARE (PSW)

Postautor: Kris20MLN » 04 wrz 2017 12:31


Znowu pycha przez ciebie przemawia, nie byłbyś sobą....
Ale jakoś inni realizowali zyski po 15zł, a ty wedle tego co piszesz z akcjami zostałeś, więc po co piejesz z dumy jak kogut przed aktem rozrodczym...???
Quasarro *****...aj z tego forum na swoje UFC,
jesteś ***, kłamca, gnida i do tego baran bo mądrzejszych nie słuchasz tylko atakujesz, jeszcze nic mądrego tutaj nie napisałeś a śledzę długo. Teraz też zero o wynikach, ale za to nawalanka w innego pisacza.
Ostrzegał was bankrut na UFC, że Oginski roluje was gadając, że nie będzie emisji a ją zrobi, to bankruta kłamcą i naganiaczem zwaliście. I bankrut miał rację a nie wy barany.
a teraz was obsrało *** jak Ogiński robi dodruk papiera i kurs ***** się 20% na początek.Wy swój obcięty ogon dalej szukacie i straty liczycie.
*****, że zrealizowaliście zyski po 15 i co pewnie włożyliście w UFC jak się chwaliłeś
no to żeś zrobił interes, równy twojemu pustogłowiu barana (jak pozostałe koleżki).
twoim guru to jest chyba antek od latających brzóz, to samo pustogłowie

kończąc ***** z forum jak masz swojego tępego pustogłowia używać zaśmiecając forum do którego nic nie wnosisz.
ja mam prostą zasadę nie mam akcji nie piszę na spółce. Ale jak nie przestaniesz to chyba dla ciebie i innych z kółka wybiorę się na UFC i zrobię taki syf jaki tutaj robisz
wow, no takiego d.e.b.i.l.a to tu jeszcze nie było, no super...! :lol: kris30centów, a skądżeś się tu k... wziął... :lol:
p.s.A tak swoją drogą, to czy ktoś z wątku Unifieda obrzydza wam teraz PGS...? Bo w drugą stronę to zrobiło się to notoryczne, i to na obu wątkach. Tyle drwin i zwykłego szamba co zrobiliście, to żenada na maksa. Ale rozumiem, że zawiść to główna cecha polactwa. Unified się bardzo szybko rozwija, ale potrzebuje dużych inwestycji, PGS nie potrzebuje inwestycji, ale jako już dużej firmie znacznie trudniej rosnąć po 90% rocznie, jak sporo mniejszemu Unifiedowi, który jakby nie patrzeć tempo wzrostu zysków ma naprawdę imponujące, przynajmniej dla niektórych.
Ale która inwestycja da większe korzyści, to przecież kurdę czas pokaże, a zacieranie łapek by inni tracili może się obrócić w przeciwną stronę... Jak do tej pory, to Unifiedowcy mają więcej klasy, bo chociaż nie obrzydzają na różnych wątkach akcji PGS-u, czego o niektórych pgsowcach powiedzieć nie można...
jest kolejny spółdzielca ! je...p
inwestuje od 2010r. od 2013r. tylko tym się zajmuję,
mój cel to 20 MLN w portfelu do 2025r., brakuje jeszcze :shock:

pedro gonzales
Sierżant
Posty: 65
Rejestracja: 12 sie 2017 13:17

Re: PGS - SOFTWARE (PSW)

Postautor: pedro gonzales » 04 wrz 2017 13:00

Jak spółka dostosuje się do poziomu tego forum - to biada wszystkim inwestorom !

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: PGS - SOFTWARE (PSW)

Postautor: pandorinium » 04 wrz 2017 13:13

Ja pitole, co jeden to głupszy od drugiego. A podobno tu są dorośli ludzie. Panowie to że straciliscie kasę na UFC czy psw bo kieruje się emocjami to przyjmijcie to na klate, a nie jak dzieci co to się obrażają na prezesa, bo niby kłamał. Skonczxie bredzic i zacznijcie myśleć. A jak się jakaś spółka nie podoba to przypominam że jest innych kilkaset.

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: PGS - SOFTWARE (PSW)

Postautor: pandorinium » 04 wrz 2017 13:19

ja się zamknę znowu na miesiące albo lata jak ta spółdzielnia przestanie srać, obiecuję!
To powinieneś doskonale zdawać sobie sprawę, że obie strony mają cel w pewnym pisaniu i quasarno i bankrucik i reszta. Poczytaj kronike bankrucika, analizuj i zdasz sobie sprawę z wielu rzeczy. A mistrzostwo to jest w wątku o bicie na sw, bardzo ciekawy sposób naganiania uskuteczniaja :)

Kris20MLN
Starszy plutonowy
Posty: 34
Rejestracja: 10 sie 2017 17:06

Re: PGS - SOFTWARE (PSW)

Postautor: Kris20MLN » 04 wrz 2017 13:46

ja się zamknę znowu na miesiące albo lata jak ta spółdzielnia przestanie srać, obiecuję!
To powinieneś doskonale zdawać sobie sprawę, że obie strony mają cel w pewnym pisaniu i quasarno i bankrucik i reszta. Poczytaj kronike bankrucika, analizuj i zdasz sobie sprawę z wielu rzeczy. A mistrzostwo to jest w wątku o bicie na sw, bardzo ciekawy sposób naganiania uskuteczniaja :)
jak każdy z pisaczy! byle to się dało czytać ! a tutaj gnój robią ! zero argumentów!
inwestuje od 2010r. od 2013r. tylko tym się zajmuję,
mój cel to 20 MLN w portfelu do 2025r., brakuje jeszcze :shock:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 216 gości