PGS SOFTWARE [PSW]

wszystko na temat spółek publicznych
bankrucik
Podporucznik
Posty: 10734
Rejestracja: 14 mar 2008 13:55
Lokalizacja: z kasyna

PGS SOFTWARE [PSW]

Postautor: bankrucik » 01 lut 2012 21:29

postanowiłem założyć wątek pod właściwą nazwą ( bo w poprzednim wątku jest błąd w nazwie)

spodziewam się rekordowych wyników za 2011 r. przychody rosły w tempie ogromnym, zysk powinien przekroczyć 3,5 mln zlotych


rekordowej dywidendy za rok 2011

http://pl.pgs-soft.com/wp-content/uploa ... w-2011.pdf
wyrażam moje osobiste poglądy, w żaden sposób nie można ich traktować jako rekomendacji !:-)
http://www.stockwatch.pl/forum, https://twitter.com/
Brak kary w przeszłości rozzuchwala na przyszłość

REKLAMA


Grados
Starszy sierżant
Posty: 90
Rejestracja: 28 lut 2011 16:45

Postautor: Grados » 01 lut 2012 21:44

Cii... bo jeszcze nie dobrałem wszystkiego :)

bankrucik
Podporucznik
Posty: 10734
Rejestracja: 14 mar 2008 13:55
Lokalizacja: z kasyna

Postautor: bankrucik » 01 lut 2012 22:15

Cii... bo jeszcze nie dobrałem wszystkiego :)
dzisiaj mogłes jednym rzutem dobrac 30 k po 1,01 zl..
wyrażam moje osobiste poglądy, w żaden sposób nie można ich traktować jako rekomendacji !:-)
http://www.stockwatch.pl/forum, https://twitter.com/
Brak kary w przeszłości rozzuchwala na przyszłość

bankrucik
Podporucznik
Posty: 10734
Rejestracja: 14 mar 2008 13:55
Lokalizacja: z kasyna

Postautor: bankrucik » 04 lut 2012 01:09

PGS SOFTWARE miał ok. 5,35 mln zł przychodu w IV kw. 2011 r., co oznacza 100% wzrost r-d-r
admin, czw., 2012-01-05 10:16

Wrocław, 5 stycznia 2012 r. – PGS Software S.A. – dostawca zaawansowanych technologicznie rozwiązań outsourcingowych IT – podał wstępną informację o przychodach osiągniętych w IV kwartale 2011 roku. Jak informuje Zarząd, czwarty kwartał 2011 jest rekordowym kwartałem w historii Spółki pod względem przychodów. Według wstępnych wyliczeń Spółka osiągnęła w tym kwartale przychód w wysokości 5.350 tys. zł., co stanowi wzrost o 100% w stosunku do analogicznego okresu 2010 roku.

-„Spośród wstępnych informacji podsumowujących kwartał najbardziej cieszy mnie ta o 9 nowo pozyskanych klientach. To dobra informacja z kilku powodów: po pierwsze ci klienci są z różnych krajów – dywersyfikujemy więc przychody zarówno pod względem geograficznym jak i pod względem ilości klientów oraz stopnia naszego uzależnienia od największych z nich. Po drugie: pokazujemy, że nawet w trudnych czasach jesteśmy konkurencyjni. Po trzecie wreszcie: nasze dotychczasowe doświadczenie pokazuje, że potrafimy utrzymać naszych klientów przez długi czas – to daje nam nadzieję na długoterminowy efekt tych nowych kontraktów, a nie tylko jednorazowy wzrost przychodów.

Sukcesem jest również skala wzrostu – przychód jest większy o 21% w stosunku do poprzedniego kwartału. A nam jako Zarządowi miło jest już szósty raz pod rząd ogłaszać rekordowe wyniki w historii spółki.

Zakładając, że ostateczne wyniki za IV kwartał nie będą się znacząco różniły od tych, które dzisiaj wstępnie podajemy, spodziewamy się, że sumaryczny wzrost przychodów za rok 2011 w stosunku do roku 2010 wyniesie 95%. Jak na rok, który wstrząsnął światową gospodarką, to wynik który daje nam dużą satysfakcję” – mówi Wojciech Gurgul, Prezes Zarządu PGS Software S.A.
wyrażam moje osobiste poglądy, w żaden sposób nie można ich traktować jako rekomendacji !:-)
http://www.stockwatch.pl/forum, https://twitter.com/
Brak kary w przeszłości rozzuchwala na przyszłość

sephir
Podporucznik
Posty: 10099
Rejestracja: 04 mar 2007 01:57
Lokalizacja: K*TOWI*E
Kontakt:

Postautor: sephir » 04 lut 2012 01:19

to napisz, że to cz.2 i polinkuj... i gitara gra... :wink:
Ww. tekst nie stanowi "rekomendacji" w rozumieniu przepisów Rozp. MF z dn. 19.10.05 r.
Obrazek
***

ddddd
Sierżant sztabowy
Posty: 145
Rejestracja: 19 mar 2007 14:21

Postautor: ddddd » 06 lut 2012 16:52

Witam kolegów! :D
Melduję się na pokładzie perełki! 8)
Obkupiłem się i liczę co najmniej na 2 zyla w krótkim okresie :D

Chłopaki trzepią kasę aż miło, a spółka jeszcze nie ograna!
Czekam na raporcik za parę dni!

:D :arrow: [/i]

bankrucik
Podporucznik
Posty: 10734
Rejestracja: 14 mar 2008 13:55
Lokalizacja: z kasyna

Postautor: bankrucik » 06 lut 2012 22:32

bardzo ładnie dzisiaj sie papierek zachowywał.... ładne 6 %wzrostu potwierdzone wyskokiem obrotów

a 1,09 to chyba historyczny szczyt notowań

przy 4 mln zysku za 2011 powinnismy mieć cenę w ok. 1,5 zł za akcje minimum
wyrażam moje osobiste poglądy, w żaden sposób nie można ich traktować jako rekomendacji !:-)
http://www.stockwatch.pl/forum, https://twitter.com/
Brak kary w przeszłości rozzuchwala na przyszłość

Quasarro
Młodszy chorąży
Posty: 415
Rejestracja: 25 sie 2011 09:13

Postautor: Quasarro » 07 lut 2012 19:27

bardzo ładnie dzisiaj sie papierek zachowywał.... ładne 6 %wzrostu potwierdzone wyskokiem obrotów

a 1,09 to chyba historyczny szczyt notowań

przy 4 mln zysku za 2011 powinnismy mieć cenę w ok. 1,5 zł za akcje minimum
Aha,jak masz akcje,to naganiasz,że 1,5zł warte-ale żenujące...
A nie ostrzegasz ludzi,że euro spada i może się to odbić w przyszłości na zyskach i na kursie...???

Quasarro
Młodszy chorąży
Posty: 415
Rejestracja: 25 sie 2011 09:13

Postautor: Quasarro » 07 lut 2012 19:28

bardzo ładnie dzisiaj sie papierek zachowywał.... ładne 6 %wzrostu potwierdzone wyskokiem obrotów

a 1,09 to chyba historyczny szczyt notowań

przy 4 mln zysku za 2011 powinnismy mieć cenę w ok. 1,5 zł za akcje minimum
Aha,jak masz akcje,to naganiasz,że 1,5zł warte-ale żenujące...
A nie ostrzegasz ludzi,że euro spada i może się to odbić w przyszłości na zyskach i na kursie...???

ddddd
Sierżant sztabowy
Posty: 145
Rejestracja: 19 mar 2007 14:21

Postautor: ddddd » 08 lut 2012 09:39

bardzo ładnie dzisiaj sie papierek zachowywał.... ładne 6 %wzrostu potwierdzone wyskokiem obrotów

a 1,09 to chyba historyczny szczyt notowań

przy 4 mln zysku za 2011 powinnismy mieć cenę w ok. 1,5 zł za akcje minimum
Aha,jak masz akcje,to naganiasz,że 1,5zł warte-ale żenujące...
A nie ostrzegasz ludzi,że euro spada i może się to odbić w przyszłości na zyskach i na kursie...???
Litości człowieku...
A co ma pisać? O ja *** kupiłem akcje, nie kupujcie, bo to bankrut, bo euro spadnie, olaboga!? :shock: :lol:
Nie chcesz - nie kupuj, proste.
A to że euro spadnie to nie znaczy, że firma jest zła, tylko ewentualnie zmniejszy zyski, jeżeli zatrzyma się w rozwoju i pozyskiwaniu nowych klientów.. A na to się raczej nie zanosi. Oni sprzedają wiedzę, a to jest zawsze w cenie:)

Quasarro
Młodszy chorąży
Posty: 415
Rejestracja: 25 sie 2011 09:13

Postautor: Quasarro » 08 lut 2012 11:43

A co ma pisać? O ja ***?
Jeśli bankrucik by tak napisał, to ja mu PRZYTAKNĘ...

piast_wroclawski
Chorąży
Posty: 904
Rejestracja: 10 cze 2011 15:01

Postautor: piast_wroclawski » 12 lut 2012 16:43

Zakończenie subskrypcji i przydział akcji serii E (I, II transza) i F (I, II, III transza) w ramach programu motywacyjnego I i II
Zarząd PGS Software S.A. ("Spółka", "Emitent") niniejszym informuje o zakończeniu subskrypcji akcji serii E (I, II transza) i F (I, II, III transza) realizowanej w związku z programem motywacyjnym I i II dla pracowników oraz współpracowników Spółki:
1) Data rozpoczęcia subskrypcji
Pierwsza transza serii E była obejmowana w okresie od 18.03.2011 r. do 30.03.2011 r. Druga transza serii E była obejmowana w okresie od 10.08.2011 do 22.08.2011 r.
Pierwsza i druga transza serii F były obejmowane w tym samym okresie tj. od 25.03.2011 do 04.04.2011. Trzecia transza serii F była obejmowana od 16.08.2011 do 29.08.2011.
Finalne zakończenie programu motywacyjnego I i II nastąpi po rejestracji trzeciej transzy akcji serii E.
2) Data przydziału akcji:
Dla akcji serii E przydział nastąpił w okresie od 18.03.2011 do 30.03.2011 oraz w okresie od 11.08.2011 do 22.08.2011.
Dla akcji serii F przydział nastąpił w okresie od 25.03.2011 do 04.04.2011 oraz w okresie od 16.08.2011 do 29.08.2011.

3) Liczba akcji objętych subskrypcją:
750.000 (słownie: siedemset pięćdziesiąt tysięcy) akcji zwykłych na okaziciela serii E,
260.000 (słownie: dwieście sześćdziesiąt tysięcy) akcji zwykłych na okaziciela serii F,

4) Liczba akcji które zostały przydzielone w ramach przeprowadzonej subskrypcji:
416.639 (czterysta szesnaście tysięcy sześćset trzydzieści dziewięć) akcji serii E,
260.000 (dwieście sześćdziesiąt tysięcy) akcji serii F.

5) Cena, po jakiej akcje były obejmowane: 0,02 zł.
6) Liczba osób, które złożyły zapisy na akcje objęte subskrypcją w poszczególnych transzach:
Liczba obejmujących serię E w pierwszej transzy: 47 osób.
Liczba obejmujących serię E w drugiej transzy: 28 osób.
Liczba obejmujących serię F w pierwszej, drugiej i trzeciej transzy: 5 osób.

7) Liczba osób, którym przydzielono akcje w ramach przeprowadzonej subskrypcji w poszczególnych transzach :

Liczba obejmujących serię E w pierwszej transzy: 47 osób.
Liczba obejmujących serię E w drugiej transzy: 28 osób.
Liczba obejmujących serię F w pierwszej, drugiej i trzeciej transzy: 5 osób.

8) Nazwy (firmy) subemitentów, którzy objęli akcje w ramach wykonywania umów o submisję.
W ofercie akcji serii E i F nie uczestniczyli subemitenci.

9) Łączne określenie wysokości kosztów, które zostały zaliczone do kosztów emisji akcji serii E i F wynoszą 25 000 zł., w tym:

- koszty przygotowania i przeprowadzenia oferty: 0 zł,
- koszty wynagrodzenia subemitentów: 0 zł,
- koszty sporządzenia publicznego dokumentu informacyjnego lub dokumentu informacyjnego z uwzględnieniem kosztów doradztwa: 25 000 zł,
- koszty promocji oferty: 0 zł.

Koszty poniesione do chwili rejestracji podwyższenia kapitału zakładowego wykazywane są jako rozliczenia międzyokresowe kosztów, a po rejestracji koszty przeprowadzenia emisji akcji serii E i F wprowadzenia ich do obrotu zostaną rozliczone z kapitału zapasowego.

Podstawa prawna:
§ 4 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu - "Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect".

piast_wroclawski
Chorąży
Posty: 904
Rejestracja: 10 cze 2011 15:01

Postautor: piast_wroclawski » 12 lut 2012 16:45

no chyba że to nie część druga - ale i tak, objąć akcje po 2 grosze, nie no bajeczka :D

Quasarro
Młodszy chorąży
Posty: 415
Rejestracja: 25 sie 2011 09:13

Postautor: Quasarro » 13 lut 2012 09:49

bardzo ładnie dzisiaj sie papierek zachowywał.... ładne 6 %wzrostu potwierdzone wyskokiem obrotów

a 1,09 to chyba historyczny szczyt notowań

przy 4 mln zysku za 2011 powinnismy mieć cenę w ok. 1,5 zł za akcje minimum
Aha,jak masz akcje,to naganiasz,że 1,5zł warte-ale żenujące...
A nie ostrzegasz ludzi,że euro spada i może się to odbić w przyszłości na zyskach i na kursie...???
No jakoś bankrucik nie ostrzega kupujących,że zbliża się nowa podaż i kurs może spadać...!
Paskudna nagonka,byle tylko innych oszukiwać...!
Prędzej tu będą spadki,niż jakieś wzrosty,ci co kupowali po 2gr.zasypią popyt.
Lepiej tego nie tykać.

bankrucik
Podporucznik
Posty: 10734
Rejestracja: 14 mar 2008 13:55
Lokalizacja: z kasyna

Postautor: bankrucik » 14 lut 2012 00:02

PGS SOFTWARE miał ok. 5,35 mln zł przychodu w IV kw. 2011 r., co oznacza 100% wzrost r-d-r
admin, czw., 2012-01-05 10:16

Wrocław, 5 stycznia 2012 r. – PGS Software S.A. – dostawca zaawansowanych technologicznie rozwiązań outsourcingowych IT – podał wstępną informację o przychodach osiągniętych w IV kwartale 2011 roku. Jak informuje Zarząd, czwarty kwartał 2011 jest rekordowym kwartałem w historii Spółki pod względem przychodów. Według wstępnych wyliczeń Spółka osiągnęła w tym kwartale przychód w wysokości 5.350 tys. zł., co stanowi wzrost o 100% w stosunku do analogicznego okresu 2010 roku.

-„Spośród wstępnych informacji podsumowujących kwartał najbardziej cieszy mnie ta o 9 nowo pozyskanych klientach. To dobra informacja z kilku powodów: po pierwsze ci klienci są z różnych krajów – dywersyfikujemy więc przychody zarówno pod względem geograficznym jak i pod względem ilości klientów oraz stopnia naszego uzależnienia od największych z nich. Po drugie: pokazujemy, że nawet w trudnych czasach jesteśmy konkurencyjni. Po trzecie wreszcie: nasze dotychczasowe doświadczenie pokazuje, że potrafimy utrzymać naszych klientów przez długi czas – to daje nam nadzieję na długoterminowy efekt tych nowych kontraktów, a nie tylko jednorazowy wzrost przychodów.

Sukcesem jest również skala wzrostu – przychód jest większy o 21% w stosunku do poprzedniego kwartału. A nam jako Zarządowi miło jest już szósty raz pod rząd ogłaszać rekordowe wyniki w historii spółki.

Zakładając, że ostateczne wyniki za IV kwartał nie będą się znacząco różniły od tych, które dzisiaj wstępnie podajemy, spodziewamy się, że sumaryczny wzrost przychodów za rok 2011 w stosunku do roku 2010 wyniesie 95%. Jak na rok, który wstrząsnął światową gospodarką, to wynik który daje nam dużą satysfakcję” – mówi Wojciech Gurgul, Prezes Zarządu PGS Software S.A.



dzisiaj wyniki za 4 kwartał...
wyrażam moje osobiste poglądy, w żaden sposób nie można ich traktować jako rekomendacji !:-)
http://www.stockwatch.pl/forum, https://twitter.com/
Brak kary w przeszłości rozzuchwala na przyszłość


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 172 gości