KERNEL [KER] księga I

wszystko na temat spółek publicznych
trance
Chorąży sztabowy
Posty: 4326
Rejestracja: 14 lut 2008 19:06

Re: KERNEL [KER] księga I

Postautor: trance » 04 wrz 2023 16:43

Chłopie, ja wiem że leki nie działają, ale Twój konkurs rozpoczął się przed wojną, trochę inna rzeczywistość.
Przez tę wojnę i jej skutki tak samo na łeb na szyję zleciały Twoje polecane Azoty z 55 zł na 23 także tym też się pochwal przy okazji.
Albo tym pkp branym po 17 zł. Tudzież medical gdzie akcje miały spadać a chodzą 4x drożej.
Naprawdę masz nie po kolei w głowie jeśli myślisz, że ktoś bawiąc się w pseudo konkurs jednocześnie kupował akcje,
kiedy jasno pisałem z tego co pamiętam, że to czas na gotówkę a nie akcje, możemy do postu wrócić.
No ale tego już wygodnie nie pamiętasz, tak jak i Mumina, który idealnie trafił w dołek na tauronie a nie brał akcji jak ty w 2017 czekając na wzrosty...
I nie życzę sobie insynuowania rzeczy, które nie miały miejsca.
Szkoda mi urlopu na takie dyrdymały. Spiny to z żoną poszukaj, bo o Tobie i tak tu już każdy ma zdanie wyrobione.

Grodno delikatnie załaduję do portfela i biorę na klatę zjazd do okolic 9,5 zł. To już moment na dodanie spółki do obserwowanych. I się nie bój stratę pokryję jak coś z tych zysków z Mirbudu branego po 3zł z hakiem.

REKLAMA


dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8603
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: KERNEL [KER] księga I

Postautor: dryniol » 04 wrz 2023 17:28

trance napiszę krótko chłopcze. Nie masz za grosz honoru :!: :oops:
Nie wyrażaj tutaj zdania za innych :!: Na mój temat źle pisze zaledwie kilku giełdowych nieudaczników bez honoru, takich jak Ty, polecających 2 lata temu Kernela po 50 zł, i Grodno po 20 zł, albo kupujących CD Projekt po 400 zł, i Mercatora po 500 zł, jak były mega modne na szczytach hossy :roll:
Ostatnio zmieniony 04 wrz 2023 17:46 przez dryniol, łącznie zmieniany 1 raz.
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

trance
Chorąży sztabowy
Posty: 4326
Rejestracja: 14 lut 2008 19:06

Re: KERNEL [KER] księga I

Postautor: trance » 04 wrz 2023 17:46

Konfabulujesz ostro a ja bez honoru niby xD że niby kogoś na grube zakupy namawiałem, kiedy wolałem mieć gotówkę, to nowość xD I naprawdę, jak ty nie ogarniasz że rzeczywistość się zmieniła, wojna wywróciła stół, to ja naprawdę nie mam słów. Gorzej jak z dzieckiem. Miłego wieczoru.

Jot23
Kapitan
Posty: 55914
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Re: KERNEL [KER] księga I

Postautor: Jot23 » 06 wrz 2023 10:57

PANOWIE

PEACE PLEASE !

AKURAT TU TO "BANDYTA, UKRAINSKI OLIGARCHA" ZROBIL MEGA-PRZEKRET

PSEUDO-EMITUJAC "DLA PSEUDO-WYBRANYCH INWESTOROW" (BO DLA SIEBIE) PSEUDO-AKCJE ZA MOZE 3 % ICH WARTOSCI, A MOZE NAWET 1%

I JESI FUNDY NIE PEKNA (A CHYBA NIE PEKAJA) TO SPRAWA SIE BEDZIE TOCZYC

A JESLI TEN BANDZIOR MYSLI, ZE "RYNKI" TJ. FUNDY I BANKI MU O TYM ZAPOMNA

TO SIE GRUBO MYLI !


:twisted: :twisted:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: KERNEL [KER] księga I

Postautor: dochodzeniowy » 08 wrz 2023 01:19

To już kolejna zagraniczna spółka która *** polskich akcjonariuszy na maxa. Wkoło pełno sqwysynow i złodziei. Ciężko się w tym gronie obraca . Nasze przepisy powinny być egzekwowane a jeśli nie to won albo wyświetlać w cedule na czerwono. Najlepiej jednak nie przyjmować tych spółek do notowań albo ograniczyć handel tylko dla zagranicy.

Uparciuch7
Chorąży sztabowy
Posty: 5650
Rejestracja: 31 mar 2009 22:36

Re: KERNEL [KER] księga I

Postautor: Uparciuch7 » 03 paź 2023 23:08

PANOWIE

PEACE PLEASE !

AKURAT TU TO "BANDYTA, UKRAINSKI OLIGARCHA" ZROBIL MEGA-PRZEKRET

PSEUDO-EMITUJAC "DLA PSEUDO-WYBRANYCH INWESTOROW" (BO DLA SIEBIE) PSEUDO-AKCJE ZA MOZE 3 % ICH WARTOSCI, A MOZE NAWET 1%

I JESI FUNDY NIE PEKNA (A CHYBA NIE PEKAJA) TO SPRAWA SIE BEDZIE TOCZYC

A JESLI TEN BANDZIOR MYSLI, ZE "RYNKI" TJ. FUNDY I BANKI MU O TYM ZAPOMNA

TO SIE GRUBO MYLI !


:twisted: :twisted:
Czy po naszych wyborach Zelenski zmusi oligarche do rozsadku i uczciwego rozwiazania ??

Bo bez takiego nacisku (lub jakiego sadu w Luksemburgu) to olewa on prawo i wszelkie zasady !

Uparciuch7
Chorąży sztabowy
Posty: 5650
Rejestracja: 31 mar 2009 22:36

Re: KERNEL [KER] księga I -kierunek 6-8 dych ?

Postautor: Uparciuch7 » 26 sty 2024 14:27

No i chyba sie dzieje !!!

kierunek 6-8 dych ?

:P :P :P

Uparciuch7
Chorąży sztabowy
Posty: 5650
Rejestracja: 31 mar 2009 22:36

Re: KERNEL [KER] księga I

Postautor: Uparciuch7 » 26 sty 2024 15:11

PANOWIE

PEACE PLEASE !

AKURAT TU TO "BANDYTA, UKRAINSKI OLIGARCHA" ZROBIL MEGA-PRZEKRET

PSEUDO-EMITUJAC "DLA PSEUDO-WYBRANYCH INWESTOROW" (BO DLA SIEBIE) PSEUDO-AKCJE ZA MOZE 3 % ICH WARTOSCI, A MOZE NAWET 1%

I JESI FUNDY NIE PEKNA (A CHYBA NIE PEKAJA) TO SPRAWA SIE BEDZIE TOCZYC

A JESLI TEN BANDZIOR MYSLI, ZE "RYNKI" TJ. FUNDY I BANKI MU O TYM ZAPOMNA

TO SIE GRUBO MYLI !


:twisted: :twisted:
Czy po naszych wyborach Zelenski zmusi oligarche do rozsadku i uczciwego rozwiazania ??

Bo bez takiego nacisku (lub jakiego sadu w Luksemburgu) to olewa on prawo i wszelkie zasady !

Ruszylo

bo w koncu jest olficjalne stanowisko, na razie GPW

https://www.parkiet.com/handel-i-konsum ... zyl-zasady

trader75
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 368
Rejestracja: 17 maja 2020 17:43

Re: KERNEL [KER] księga I

Postautor: trader75 » 28 sty 2024 12:30


Uparciuch7
Chorąży sztabowy
Posty: 5650
Rejestracja: 31 mar 2009 22:36

Re: KERNEL [KER] księga I

Postautor: Uparciuch7 » 31 sty 2024 12:35

Niby do dzis stanowisko KNF

(a tego spamera "nawiedzonego75" obrazajacego uczucia religijne poprzez wklejanie wszedzie "swoich" YT to nie mozna w koncu zbanowac??)

Apacz
Podporucznik
Posty: 12175
Rejestracja: 15 maja 2010 19:52

Re: KERNEL [KER] księga I

Postautor: Apacz » 23 lut 2024 00:50

Bosak z inwestorem prawnikiem byli w KNF w sprawie zagrozenia wyruc.haniem polskich (i nie tylko) akcjonariuszy Kernela przez bezczelnego ukrainskiego oligarche !

Ale KNF obsadzal jeszcze Morawiecki , chyba nawet w trakcie tego 2-tygodniowego pseudo-rzadzenia, to czy zatroszcza sie choc odrobine o polskich inwestorow

Czy tez "im gorzej dla Polakow tym lepiej dla tych "usunietych od zlobu" (zreszta jak widac nie objelo to wszystkich !) ??
No risk, no fun :-)

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8089
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: KERNEL [KER] księga I

Postautor: incoqnito » 23 lut 2024 06:12

Nagle wszyscy się obudzili GPW, KNF.... Bo to pierwszy przypadek, że się robi emisję milionów papiera za waciki by wyr*uchać drobnych???

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7427
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: KERNEL [KER] księga I

Postautor: NiKtoś » 23 lut 2024 09:39

Ale to nie pierwszy bandyta na GPW ale n-ty. Przeciez to samo robi dokladnie w tym momencie setny raz Patrowicz na Fonie Atalantisie i IF Capital. Nazdor byl i jest kpiną...Ukrainiec po prostu bezkranie skopiowal naszych zlodziei.. Takie emisje powinny byc niedopuszcane do obrotu a za ich przeprowadzanie powinna byc zwyczajnie grzywna na wlasciciela badz prezesa. :mrgreen:
PANOWIE

PEACE PLEASE !

AKURAT TU TO "BANDYTA, UKRAINSKI OLIGARCHA" ZROBIL MEGA-PRZEKRET

PSEUDO-EMITUJAC "DLA PSEUDO-WYBRANYCH INWESTOROW" (BO DLA SIEBIE) PSEUDO-AKCJE ZA MOZE 3 % ICH WARTOSCI, A MOZE NAWET 1%

I JESI FUNDY NIE PEKNA (A CHYBA NIE PEKAJA) TO SPRAWA SIE BEDZIE TOCZYC

A JESLI TEN BANDZIOR MYSLI, ZE "RYNKI" TJ. FUNDY I BANKI MU O TYM ZAPOMNA

TO SIE GRUBO MYLI !


:twisted: :twisted:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8089
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: KERNEL [KER] księga I

Postautor: incoqnito » 23 lut 2024 11:46

Zawsze jest karany drobny. nawet gdy spółka nie opublikuje raportu to zamiast ukarać indywidualnie prezesa to kara się akcjonariuszy np zawieszeniem notowań... Spółki notowane na GPW powinny działać wg prawa polskiego, a nie ukrainskiego, amerykańskiego czy żydowskiego! Raporty powinny być publikowane w jez. polskim to są podstawy ale tyle że sobie tutaj ponarzekamy. Czy to PiS czy PO czy SLD nic się nie zmieni.

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7427
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: KERNEL [KER] księga I

Postautor: NiKtoś » 23 lut 2024 14:43

Wyniki tej kreciej roboty sa widoczne. najmniejszy odsetek indywidulanych inwestorow w historii GPW , 15 %. Wkrotce juz nie bada mialy automaty i bandyci ( do bandytow zaliczam rowniez KNF bo bezcyznnosc zapewne oplacana jest lapowkami ) kogo strzyc :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: incoqnito i 176 gości