AFORTI HOLDING [AFH]

wszystko na temat spółek publicznych
Bednarr
Młodszy chorąży
Posty: 548
Rejestracja: 14 lip 2016 12:26
Lokalizacja: Łódź

Re: Aforti Holding SA (MTH)

Postautor: Bednarr » 30 sie 2017 15:17

Ja zawsze jestem zdania że nic na giełdzie nie dzieje się przypadkowo. Może zarządowi wcale nie zależy na większej wycenie obecnie :)
Najlepszą inwestycją jest inwestycja w siebie 8)

REKLAMA


rafxex
Chorąży
Posty: 707
Rejestracja: 06 sie 2010 11:41

Re: Aforti Holding SA (MTH)

Postautor: rafxex » 30 sie 2017 15:28

Takie można odnieść wrażenie. Dlatego podzieliłem się nim.

dudatusk
Chorąży
Posty: 920
Rejestracja: 24 lip 2017 12:58

Re: Aforti Holding SA (MTH)

Postautor: dudatusk » 30 sie 2017 16:23

tu *** jest mistrzostwo :lol:

rafxex
Chorąży
Posty: 707
Rejestracja: 06 sie 2010 11:41

Re: Aforti Holding SA (MTH)

Postautor: rafxex » 30 sie 2017 20:55

Jest jak jest.

demotywator
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3684
Rejestracja: 15 lis 2011 16:58

Re: Aforti Holding SA (MTH)

Postautor: demotywator » 31 sie 2017 07:48

Jest jak jest.
czyli tak jak od wielu lat piszę na tym gniocie że nie będzie niczego :lol: :lol: :lol:
tu kiedyś naganiali na to coś jeszcze na czacie specjalnie założonym NaNc. pl :lol: :lol: :lol:
sprzedali tego kartofla naiwnym i od tamtej pory nic się nie dzieje, właściciel bez charyzmy jedynie wciskanie obligacji go interesuje, wcześniej sobie za czapkę gruszek nadrukowali więc nie oczekujcie wzrostów :lol: :lol: :lol:
judasz naganiał tu latami i nic nie wyszło z tego :twisted: :twisted: :twisted:
Jestem tu po to aby demotywować zmotywowanych !!

rafxex
Chorąży
Posty: 707
Rejestracja: 06 sie 2010 11:41

Re: Aforti Holding SA (MTH)

Postautor: rafxex » 31 sie 2017 08:30

No z kursem jest jak mówisz.
Aczkolwiek nie można odmówić Prezesowi rozmachu z działalnością. Biznes rośnie ekstremalnie szybko. Co rusz to nowe klocki pożyczki dla firm, kantor wymiany walut, działalność windykacyjna, teraz mówi się o przejęciu podmiotu faktoringowego. Do tego ekspansja międzynarodowa.
Szkoda, że akcjonariusze tego nie widzą na kursie akcji.

demotywator
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3684
Rejestracja: 15 lis 2011 16:58

Re: Aforti Holding SA (MTH)

Postautor: demotywator » 31 sie 2017 08:57

No z kursem jest jak mówisz.
Aczkolwiek nie można odmówić Prezesowi rozmachu z działalnością. Biznes rośnie ekstremalnie szybko. Co rusz to nowe klocki pożyczki dla firm, kantor wymiany walut, działalność windykacyjna, teraz mówi się o przejęciu podmiotu faktoringowego. Do tego ekspansja międzynarodowa.
Szkoda, że akcjonariusze tego nie widzą na kursie akcji.
i nigdy nie zobaczą, to środowisko z tego co pamiętam powiązane i szkolone przez moskitierę, a tam nigdy nikt nic nie zarobił z drobnych akcjonariuszy :lol: :lol: :lol:
Jestem tu po to aby demotywować zmotywowanych !!

rafxex
Chorąży
Posty: 707
Rejestracja: 06 sie 2010 11:41

Re: Aforti Holding SA (MTH)

Postautor: rafxex » 31 sie 2017 09:56

no raczej na razie zarobionych ciężko znaleźć.

mardok87
Starszy szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 24 sie 2017 13:09

Re: Aforti Holding SA (MTH)

Postautor: mardok87 » 31 sie 2017 11:57

Jeżeli chodzi o te obligacje na 8%, ciekawe jest że uplasowali dokładnie 1000 sztuk z 1000, wygląda na negocjowana ofertę dla jednego bądź kilku większych inwestorów.

Jeżeli chodzi o kurs, to moim skromnym zdaniem wynika to z całej historii notowań Aforti, wysoki debiut i wiele lat spadków, jak się prześledzi raporty roczne/kwartalne to widać wyraźnie, że biznes zaczął mieć ręce i nogi dopiero od IVQ2016.
Nie dziwie się, że spółka nie cieszy się zaufaniem wystarczy rzucić okiem na wykres od początku notowań.

Ja mam skromny pakiet, coś tam czasem dosztukuje jak jest dołek i czekam na raport po IIIQ2017, będzie widać na ile sponsoring Lecha rzutuje na wyniki, jeżeli RZiS będzie się spinał, a moim zdaniem po ostatnim raporcie widać, że będzie to może w końcu coś się ruszy na kursie.

Firma jedzie na dużym lewarze, typowe dla dla firm o takim profilu. Wszytko jest dobrze dopóki będzie koniunktura na pożyczki i utrzymają poziom sprzedaży i portfel pożyczek będzie się budował.

Generalnie ciekawa spółka, z jeszcze ciekawszą historią ;) spektakularnych wzrostów w najbliższym czasie bym się nie spodziewał, natomiast moim zdaniem można zamrozić trochę kapitału i czekać.

demotywator
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3684
Rejestracja: 15 lis 2011 16:58

Re: Aforti Holding SA (MTH)

Postautor: demotywator » 31 sie 2017 12:21

Jeżeli chodzi o te obligacje na 8%, ciekawe jest że uplasowali dokładnie 1000 sztuk z 1000, wygląda na negocjowana ofertę dla jednego bądź kilku większych inwestorów.

Jeżeli chodzi o kurs, to moim skromnym zdaniem wynika to z całej historii notowań Aforti, wysoki debiut i wiele lat spadków, jak się prześledzi raporty roczne/kwartalne to widać wyraźnie, że biznes zaczął mieć ręce i nogi dopiero od IVQ2016.
Nie dziwie się, że spółka nie cieszy się zaufaniem wystarczy rzucić okiem na wykres od początku notowań.

Ja mam skromny pakiet, coś tam czasem dosztukuje jak jest dołek i czekam na raport po IIIQ2017, będzie widać na ile sponsoring Lecha rzutuje na wyniki, jeżeli RZiS będzie się spinał, a moim zdaniem po ostatnim raporcie widać, że będzie to może w końcu coś się ruszy na kursie.

Firma jedzie na dużym lewarze, typowe dla dla firm o takim profilu. Wszytko jest dobrze dopóki będzie koniunktura na pożyczki i utrzymają poziom sprzedaży i portfel pożyczek będzie się budował.

Generalnie ciekawa spółka, z jeszcze ciekawszą historią ;) spektakularnych wzrostów w najbliższym czasie bym się nie spodziewał, natomiast moim zdaniem można zamrozić trochę kapitału i czekać.
to na czym się spodziewasz wzrostów jak nie na takich spółkach :lol: :lol: :lol:
tu jest raptem 200 tyś podobno w wolnym obrocie, piszę podobno, a tego gó... nie jest nikt w stanie ruszyć :twisted: :twisted: :twisted:
tu się coś święci grubszego i nie piszę o wzrostach, to są osoby które były w Polfie a jak tam się skończyło to wiecie :evil: :evil: :evil:
obligacje mogą też być na podpuchę jak u parówczaka, niby były ale nikt za nie nie płacił a potem je odsprzedali 100 ileś razy za więcej kasy :twisted: :twisted: :twisted:
mechanizmów jest wiele aby kreować spółkę :twisted: :twisted: :twisted:
ja się tylko zastanawiam skąd oni wezmą te miliony na sponsorowanie lecha, jak nawet bańki nie zarobili jeszcze :twisted: :twisted: :twisted:
Jestem tu po to aby demotywować zmotywowanych !!

mardok87
Starszy szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 24 sie 2017 13:09

Re: Aforti Holding SA (MTH)

Postautor: mardok87 » 31 sie 2017 12:44

Zarobili ponad 2 bańki w ostatnim kwartale, 1,7mln zwiększyli kapitał zapasowy i zysku wykazali 400tys zysku.

Ja wiem, że papier wszystko przyjmie, ale wątpię żeby kreowali raporty.

A wzrostów się spodziewam, ale nie prędko.

rafxex
Chorąży
Posty: 707
Rejestracja: 06 sie 2010 11:41

Re: Aforti Holding SA (MTH)

Postautor: rafxex » 31 sie 2017 15:10

Nie ma co bryndza straszna

Bednarr
Młodszy chorąży
Posty: 548
Rejestracja: 14 lip 2016 12:26
Lokalizacja: Łódź

Re: Aforti Holding SA (MTH)

Postautor: Bednarr » 31 sie 2017 15:18

Każdy narzeka, a spółka poprawia wynik z miesiąca na miesiąc :P
Bardzo mały free float tutaj jest i tak naprawdę może zostać ogłoszony przymusowy wykup.
Najlepszą inwestycją jest inwestycja w siebie 8)

rafxex
Chorąży
Posty: 707
Rejestracja: 06 sie 2010 11:41

Re: Aforti Holding SA (MTH)

Postautor: rafxex » 31 sie 2017 15:26

Co z tego ze poprawia wyniki. Tym bardzuej dziwne zachowanie kursu skoro gielda dyskntuje przyszlosc.
Przymusowy wykup to byloby bez sensu bo obecnosc na nc dodaje wiarygodnosci przy emisji obligacji jako spolka publiczna

rafxex
Chorąży
Posty: 707
Rejestracja: 06 sie 2010 11:41

Re: Aforti Holding SA (MTH)

Postautor: rafxex » 31 sie 2017 20:08

W związku z dynamicznym rozwojem Grupy Kapitałowej Aforti Holding S.A. zapraszamy Państwa do udziału w spotkaniach organizowanych dla Obligatariuszy i Inwestorów. Spotkania z Prezesem Zarządu odbędą się w sześciu miastach – Kraków, Katowice, Wrocław, Warszawa, Poznań, Gdynia.
W trakcie spotkań zostaną omówione wyniki za IIQ2017 oraz plany rozwoju na najbliższe miesiące. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.


Terminarz Spotkań:
Kraków – 4.09.2017r. godz. 18:00-20:00, Hotel Park Inn by Radisson, Ul. Monte Cassino 2.
Katowice – 5.09.2017r. godz. 18:00-20:00, Hotel Campanile, Ul. Sowińskiego 48.
Wrocław – 6.09.2017r. godz. 18:00-20:00, Hotel Campanile, Ul. ul. Jagiełły 7.
Warszawa – 7.09.2017r. godz. 18:00-20:00, siedziba Aforti Holding S.A., Ul. Chałubińskiego 8, p. 24.
Poznań – 11.09.2017r. godz. 18:00-20:00, Hotel Campanile, Ul. Św. Wawrzyńca 96.
Gdynia – 12.09.2017r. godz. 18:00-20:00, Hotel SPA Faltom, ul. Grunwaldzka 7.


http://afortiholding.pl/2017/08/22/zapr ... m-zarzadu/

Wybiera się ktoś ?
Podbijam. Wybiera sie ktos?


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 214 gości