AFORTI HOLDING [AFH]

wszystko na temat spółek publicznych
izajasz
Starszy chorąży
Posty: 1273
Rejestracja: 12 wrz 2008 15:47

Re: Aforti Holding SA (MTH)

Postautor: izajasz » 14 sie 2017 11:00

To moze podasz link do tych "NORMALNYCH FORUM"?

REKLAMA


demotywator
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3684
Rejestracja: 15 lis 2011 16:58

Re: Aforti Holding SA (MTH)

Postautor: demotywator » 16 sie 2017 08:57

To moze podasz link do tych "NORMALNYCH FORUM"?
normalne to takie inne niż tutaj, zrąbali to forum na maxa :evil: :evil: :evil:
pierwsze z brzegu które mogę podać, bo rozumiem że google jest tobie obce, to np. forum bankier.pl :twisted: :twisted: :twisted:
Jestem tu po to aby demotywować zmotywowanych !!

izajasz
Starszy chorąży
Posty: 1273
Rejestracja: 12 wrz 2008 15:47

Re: Aforti Holding SA (MTH)

Postautor: izajasz » 16 sie 2017 10:15

Ty mi google oczu nie zamydlaj...masz 4 fora gieldowe na rynku polskim a Ty rzucasz jakies teksty bez pokrycia

demotywator
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3684
Rejestracja: 15 lis 2011 16:58

Re: Aforti Holding SA (MTH)

Postautor: demotywator » 16 sie 2017 10:50

Ty mi google oczu nie zamydlaj...masz 4 fora gieldowe na rynku polskim a Ty rzucasz jakies teksty bez pokrycia
umiesz czytać ze zrozumieniem :?: :?:
bo widzę że masz problemy :?: :?:

a podane pierwsze z brzegu forum bankier.pl to w tych twoich 4 nie znajduje się czy co :twisted: :twisted: :twisted:
Jestem tu po to aby demotywować zmotywowanych !!

1aptop
Chorąży
Posty: 845
Rejestracja: 24 lip 2017 13:05

Re: Aforti Holding SA (MTH)

Postautor: 1aptop » 16 sie 2017 10:51

Ty mi google oczu nie zamydlaj...masz 4 fora gieldowe na rynku polskim a Ty rzucasz jakies teksty bez pokrycia
umiesz czytać ze zrozumieniem :?: :?:
bo widzę że masz problemy :?: :?:

a podane pierwsze z brzegu forum bankier.pl to w tych twoich 4 nie znajduje się czy co :twisted: :twisted: :twisted:
znikij raz na zawsze z forum parkietu idz gdzie bedzie ci lepiej i nie truj juz :lol: :lol: :lol:

demotywator
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3684
Rejestracja: 15 lis 2011 16:58

Re: Aforti Holding SA (MTH)

Postautor: demotywator » 16 sie 2017 15:01

Ty mi google oczu nie zamydlaj...masz 4 fora gieldowe na rynku polskim a Ty rzucasz jakies teksty bez pokrycia
umiesz czytać ze zrozumieniem :?: :?:
bo widzę że masz problemy :?: :?:

a podane pierwsze z brzegu forum bankier.pl to w tych twoich 4 nie znajduje się czy co :twisted: :twisted: :twisted:
znikij raz na zawsze z forum parkietu idz gdzie bedzie ci lepiej i nie truj juz :lol: :lol: :lol:

hahah laptop ubrali ciebie w tą drukarnię obligacyjną :twisted: :twisted: :twisted:
Jestem tu po to aby demotywować zmotywowanych !!

rafxex
Chorąży
Posty: 707
Rejestracja: 06 sie 2010 11:41

Re: Aforti Holding SA (MTH)

Postautor: rafxex » 19 sie 2017 17:14

Dzisiejsz Parkiet rozpisuje sie spolkach z NewConnect ktore dynamicznie rosna. Sek w tym ze nie ma wsrod nich Aforti pomimo ze rosnie bardziej niz wiekszosc wymienionych. Tu widac slabosc marketingu i PR spolki. Spolki nie widac w Parkiecie a to jedno z wazniejszych zrodel. Spolka xorganizowala w maju spitkania z inwestorami nie dostrzegajac ze to internet umozliwia szerokie dotarcie w tej samej formule np. Czat na stockwatch.pl lub strefainwestorow.pl wielevspolek tak robi zbiera owoce.

rafxex
Chorąży
Posty: 707
Rejestracja: 06 sie 2010 11:41

Re: Aforti Holding SA (MTH)

Postautor: rafxex » 23 sie 2017 19:51

Informacja dotycząca rozpoczęcia negocjacji zapisów term sheet o przejęciu podmiotu działającego w branży faktoringowej
Zarząd Aforti Holding S.A. (dalej: „Spółka”) z siedzibą w Warszawie, informuje o rozpoczęciu negocjacji zapisów term sheet z akcjonariuszami podmiotu działającego w branży faktoringowej, których celem ma być przejęcie wszystkich akcji w podmiocie przejmowanym. Podmiot przejmowany posiada ugruntowaną pozycję na rynku faktoringowym, sumę bilansową o wartości ok. 39 mln zł, obroty faktoringowe roczne na poziomie ok 150 mln zł. Celem negocjacji jest ustalenie zasad związanych z przejęciem podmiotu, zasad przejęcia finansowania akcji faktoringowej oraz ustalenie ram prawnych transakcji. Spółka uznała niniejszą informację za poufną, ponieważ potencjalna transakcja może doprowadzić do zwiększenia skali działalności Grupy Kapitałowej Aforti Holding.
Wycena spółki na NC jak narazie12,4 mln zł, a przecież spółka w ostatnim czasie gwałtownie rozwinęła firmę pożyczek dla firm, kantor wymiany walut, ruszyła z firmą windykacyjną, a teraz jeszcze to. No zobaczymy może być ciekawie.

mardok87
Starszy szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 24 sie 2017 13:09

Re: Aforti Holding SA (MTH)

Postautor: mardok87 » 24 sie 2017 13:10

W związku z dynamicznym rozwojem Grupy Kapitałowej Aforti Holding S.A. zapraszamy Państwa do udziału w spotkaniach organizowanych dla Obligatariuszy i Inwestorów. Spotkania z Prezesem Zarządu odbędą się w sześciu miastach – Kraków, Katowice, Wrocław, Warszawa, Poznań, Gdynia.
W trakcie spotkań zostaną omówione wyniki za IIQ2017 oraz plany rozwoju na najbliższe miesiące. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.


Terminarz Spotkań:
Kraków – 4.09.2017r. godz. 18:00-20:00, Hotel Park Inn by Radisson, Ul. Monte Cassino 2.
Katowice – 5.09.2017r. godz. 18:00-20:00, Hotel Campanile, Ul. Sowińskiego 48.
Wrocław – 6.09.2017r. godz. 18:00-20:00, Hotel Campanile, Ul. ul. Jagiełły 7.
Warszawa – 7.09.2017r. godz. 18:00-20:00, siedziba Aforti Holding S.A., Ul. Chałubińskiego 8, p. 24.
Poznań – 11.09.2017r. godz. 18:00-20:00, Hotel Campanile, Ul. Św. Wawrzyńca 96.
Gdynia – 12.09.2017r. godz. 18:00-20:00, Hotel SPA Faltom, ul. Grunwaldzka 7.


http://afortiholding.pl/2017/08/22/zapr ... m-zarzadu/

Wybiera się ktoś ?

rafxex
Chorąży
Posty: 707
Rejestracja: 06 sie 2010 11:41

Re: Aforti Holding SA (MTH)

Postautor: rafxex » 29 sie 2017 21:05

Bede ale jeszcze nie wiem gdzie.

rafxex
Chorąży
Posty: 707
Rejestracja: 06 sie 2010 11:41

Re: Aforti Holding SA (MTH)

Postautor: rafxex » 30 sie 2017 09:59

Swoją drogą to żenada jak zachowuje się kurs. Spółka prawie od roku pokazuje coraz lepsze wyniki, a kurs w tym samym czasie -35 % r/r do dzisiaj.

Wycena tylko 11.7 mln zł, a sam zysk za I półrocze 797 tys. zł. Jeśli by go podwoić w II półroczu todostaniemy C/z 7,34 . A przecież wzrosty wyników spółki są skokowe.

Prezes Spółki mówi o przejściu na główny parkiet, ale to na razie mrzonka przy tej wycenie.
Trzeba będzie spytać Prezesa jak się mają jego deklaracje do rzeczywistości.

Bednarr
Młodszy chorąży
Posty: 548
Rejestracja: 14 lip 2016 12:26
Lokalizacja: Łódź

Re: Aforti Holding SA (MTH)

Postautor: Bednarr » 30 sie 2017 10:19

Po co mówić o tym glośno? :) Lepiej po cichu dokupić i czekać na realna wycene :)
Najlepszą inwestycją jest inwestycja w siebie 8)

rafxex
Chorąży
Posty: 707
Rejestracja: 06 sie 2010 11:41

Re: Aforti Holding SA (MTH)

Postautor: rafxex » 30 sie 2017 13:55

Wszystko zrobiłem jak mówisz, ale ileż można czekać. Już prawie rok spółka pokazuje mega wzrosty wyników, ale kurs jak zaczarowany.
Prezes opowiada jakie to ma plany.
Strategia zakłada przejście na GPW, a kapitalizacja jest tam gdzie jest.
Ciekawe na ile tak niska kapitalizacja przekłada się na popyt na obligacje. Bo nie wierzę że nie ma wpływu.

Bednarr
Młodszy chorąży
Posty: 548
Rejestracja: 14 lip 2016 12:26
Lokalizacja: Łódź

Re: Aforti Holding SA (MTH)

Postautor: Bednarr » 30 sie 2017 14:06

Spoglądam na oprocentowanie obligacji które emitują i się zdziwiłem bo ostatnia transza była droższa bo 8%.
Ja osobiście sądzę że planowane przejęcie podmiotu faktoringowego/leasingowego odbędzie się przed dodatkową emisję akcji i wtedy prawdopodobnie będzie przejście na główny parkiet.
Najlepszą inwestycją jest inwestycja w siebie 8)

rafxex
Chorąży
Posty: 707
Rejestracja: 06 sie 2010 11:41

Re: Aforti Holding SA (MTH)

Postautor: rafxex » 30 sie 2017 15:15

też na to zwróciłem uwagę (oprocentowanie obligacji).
Dlatego uważam, że wizerunkowo dla spółki byłoby znacznie lepiej plasować obligacje jakby było widać że kapitalizacja spółki na giełdzie rośnie. Bo to się dobrze sprzedaje na prezentacjach. Liczby z bilansu już tak dobrze się nie sprzedają. Wiem to z doświadczenia.
Dlatego Zarząd nie przykładając tak dużej roli do inwestorów w akcje spółki, których ze względu na free float jest niezbyt dużo, jak wydaje mi się, jaką przykłada do obligacyjnych - popełnia duży, a nawet bardzo duży błąd.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości