BLUE OCEAN MEDIA [BUM] NewConnect

wszystko na temat spółek publicznych
alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 23 maja 2017 12:13

wracajac....do PXC.....

jelsi KNF..faktycznie zablokuje serie C....to ciekawa sprawa sie zrobi.....ci co wywalili kwity beda z niczym.....

grubaski..typu erne moga sobie poradzic.....JEsli spoka bedzie wymagala kasy..to ...uruchomia...po prostu TA DODATKOWA PULE....akcjie 3 ,mln...szt....pewnie dla wybranych....

a spolka zapewne bedzie potzrebowala kasy....jelsi bedzie chciala...startowac do programow GAMEINN....EBC..dotaje kwity..w zamian za wklady w postaci spolek...+ jeszce jakiejs kasy oczekuje....ICH kwity maja nie byc w OBROCIE...az ...do...polowy 2018 roku....

jelsi chodzi o ta dodatkowa..PULE 3 mln akcji...to SREDNIA....ma byc nie mniejsza..niz z 90 DNI....oebcnie ......ta srednia...jest w okolicach..1.2-1.24 PLN....

Obrazek


oczywiscie beda mogli probowac ja obnnizyc....ale JUZ widac...ze to mielenie...jest duzo slabsze....ze juz pakiety sa duzo maniejsze...niz to bylo kiedys....I kto wie...czy...maja na tyle papaieru zeby mocno...obnizyc srednia cene..bo....Ludzie ponizej 1 PLN..moga sie dolaczac..do gr..a KWITOW..diuzo nie ma juz w obiegu....co pokazuje ponizszy wykres....

tak na dobra sprawe..wysatrzelali sie pare mkeisiecy temu.....jelsi chodzi o mieszanie na wolumenach...


Obrazek
...wystarczy...takich 2 kolesi jak ja..z 60 K...PLN...checia skupu.....po ok 80 K..papaiwerow..i moga byc w ***....z ta swoja proba..mieszania....akcjami..........np..w celu obnizenia sredniej 90 dniowej....... :lol: 8) :lol:

REKLAMA


SCARECROW
Starszy chorąży
Posty: 1502
Rejestracja: 05 kwie 2017 11:38

Postautor: SCARECROW » 23 maja 2017 12:14

uszaty i analfabeta unberable - dwa *** żyjące życiem innych :shock:

alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 23 maja 2017 12:23

wez mi wytlumacz jak mozna dopuszczac starte 50% ty masz jakeis widelki gdzie tneisz straty ponoc na pbg wyciagneles wnisoki ale widac dalej jeste sparalityk inwestycyjny co nie potrafi uciac straty w pore he
to proste......

bio ja nie kupuje akcjzi za Kilkaset PLN....

w wypadku BOA...plynnosc zalatwila sprawe...ktos na.pier.da.lal..kwitami na podazy....i po wiadomym Infie....nagle popyt zgasl....i na sesji pzrechodzi max..pare K..AKCJi....

a tak sie skalda..ze ja mam wiecej niz pare K..akcji.....a ze...jak wspomnialem...to i tak nie ma wiekszego znaczenia..dla mo\jego portfela...to..nie bede walil..jak Po.pier.do.lony..swoimi akcjami jak i tak popytu nie ma...pomimo niskiej ceny....

Obrazek

pogodno
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3332
Rejestracja: 06 lut 2006 19:34

Postautor: pogodno » 23 maja 2017 12:40

w sumie...to nie kumam za bardzo o co chodzi....temu KNF-owi...z tym wstrzymaniem nie tylko PP..ale i calej emsiji C....


maja zarzut ze EMITENT prowadzi alternatywna spolke inwestycyjna......


Obrazek

spolka NA TO.....tak.....odpowiada....

Obrazek


Obrazek
No jak to o co kaman? o to ze pisali 2 mc ze beda notowane pp. ludzie albo sprzedali akcji by kupic pp albo dokupili akcji i chcieli sprzedac pp a tu 3 dni przed koncem zapisów odwołuja notowanie pp. Juz za to powinni dawac odszkodowania albo anulowac ta emisje

alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 23 maja 2017 13:12

No jak to o co kaman? o to ze pisali 2 mc ze beda notowane pp. ludzie albo sprzedali akcji by kupic pp albo dokupili akcji i chcieli sprzedac pp a tu 3 dni przed koncem zapisów odwołuja notowanie pp. Juz za to powinni dawac odszkodowania albo anulowac ta emisje
ale z tego co...wyglada to GPW..i KNF..nie dopuszczala do notowan PP..a teraz calkiem chca zblokowac..emisje serii C....jak juz termin ...rejestracji sie zbliza.....

czesto... obejmowanie PP..i potem notowanie czas ich oplacania...i wejscie NE..twaja dlugie miesiace..od momentu otrzymania PP....

P.S...ale faktycznie ciagniesz za soba...jakiegos chochlika..gdzie sie pojawisz..tam..przewaznie....jakies niemile....wydazrenia kursowe...
Ostatnio zmieniony 23 maja 2017 13:17 przez alkoita7, łącznie zmieniany 1 raz.

Unberable
Starszy chorąży
Posty: 1411
Rejestracja: 08 mar 2017 20:10

Postautor: Unberable » 23 maja 2017 13:16

w sumie...to nie kumam za bardzo o co chodzi....temu KNF-owi...z tym wstrzymaniem nie tylko PP..ale i calej emsiji C....


maja zarzut ze EMITENT prowadzi alternatywna spolke inwestycyjna......


Obrazek

spolka NA TO.....tak.....odpowiada....

Obrazek


Obrazek
No jak to o co kaman? o to ze pisali 2 mc ze beda notowane pp. ludzie albo sprzedali akcji by kupic pp albo dokupili akcji i chcieli sprzedac pp a tu 3 dni przed koncem zapisów odwołuja notowanie pp. Juz za to powinni dawac odszkodowania albo anulowac ta emisje
To pokazuje, co te spółki są warte. Do tego ruch KNF. Jaką macie strategię? Kupicie akcje z PP i podejmiecie ryzyko sankcji od KNF? Spółka natychmiast powinna odwołać emisję. Takie jest moje zdanie.

--Laptop
Sierżant
Posty: 65
Rejestracja: 22 maja 2017 20:02

Postautor: --Laptop » 23 maja 2017 13:18

w sumie...to nie kumam za bardzo o co chodzi....temu KNF-owi...z tym wstrzymaniem nie tylko PP..ale i calej emsiji C....


maja zarzut ze EMITENT prowadzi alternatywna spolke inwestycyjna......


Obrazek

spolka NA TO.....tak.....odpowiada....

Obrazek


Obrazek
No jak to o co kaman? o to ze pisali 2 mc ze beda notowane pp. ludzie albo sprzedali akcji by kupic pp albo dokupili akcji i chcieli sprzedac pp a tu 3 dni przed koncem zapisów odwołuja notowanie pp. Juz za to powinni dawac odszkodowania albo anulowac ta emisje
To pokazuje, co te spółki są warte. Do tego ruch KNF. Jaką macie strategię? Kupicie akcje z PP i podejmiecie ryzyko sankcji od KNF? Spółka natychmiast powinna odwołać emisję. Takie jest moje zdanie.
przy takich komunikatach tylko glupiec by wchodzil w emisje bo czy jest pewne ze im ja zarejststruja :)

alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 23 maja 2017 13:20

przy takich komunikatach tylko glupiec by wchodzil w emisje bo czy jest pewne ze im ja zarejststruja :)
pzreciez jesli emisja nie dojdzie do skutku..to kase beda musieli zwocic....

Aus_Bres
Sierżant sztabowy
Posty: 142
Rejestracja: 04 paź 2014 12:46

Postautor: Aus_Bres » 23 maja 2017 13:29

przy takich komunikatach tylko glupiec by wchodzil w emisje bo czy jest pewne ze im ja zarejststruja :)
pzreciez jesli emisja nie dojdzie do skutku..to kase beda musieli zwocic....
a ponieważ na tym śmiesznym find funds zebrali jakieś śmieszne pieniądze które starczą na 2-3 miesiące życia programistów, to szybciej ten interes im się zamknie niż na czymś zarobi... a ebc jak wiadomo kaski nie da tylko odpowiednio wycenione inne spolki z o.o. :)

Unberable
Starszy chorąży
Posty: 1411
Rejestracja: 08 mar 2017 20:10

Postautor: Unberable » 23 maja 2017 13:30

przy takich komunikatach tylko glupiec by wchodzil w emisje bo czy jest pewne ze im ja zarejststruja :)
pzreciez jesli emisja nie dojdzie do skutku..to kase beda musieli zwocic....
Na Mobi media też Szwedzi MUSZĄ zapłacić. Wiele spółek tez MUSI podawać komunikaty. Bumech też MUSI ogłaszać prawdę w raportach. W jakim ty świecie żyjesz? Zgarną kasę z emisji i chodu. Jak KNF dowali mega karę to też zobaczyć pieniądze jak świnia niebo. Nie mówię, że tak być musi ale nie mam zaufania do żadnej spółki z tego grajdołu. Jak mogą tak drobnice duszą. Zobacz na spółkę Polscy Inwestorzy. Też robili mega emisję i prezes czmychnął raportu rocznego nie ma i pewnie po spółce. To co się wyprawia obecnie to jest niszczenie giełdy na zawsze.

--Laptop
Sierżant
Posty: 65
Rejestracja: 22 maja 2017 20:02

Postautor: --Laptop » 23 maja 2017 13:32

przy takich komunikatach tylko glupiec by wchodzil w emisje bo czy jest pewne ze im ja zarejststruja :)
pzreciez jesli emisja nie dojdzie do skutku..to kase beda musieli zwocic....
a ponieważ na tym śmiesznym find funds zebrali jakieś śmieszne pieniądze które starczą na 2-3 miesiące życia programistów, to szybciej ten interes im się zamknie niż na czymś zarobi... a ebc jak wiadomo kaski nie da tylko odpowiednio wycenione inne spolki z o.o. :)
idzie w kierunku piachu :)

bentley
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 245
Rejestracja: 07 kwie 2010 10:34

Postautor: bentley » 23 maja 2017 13:35

:roll:
Ostatnio zmieniony 28 cze 2017 11:33 przez bentley, łącznie zmieniany 1 raz.

alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 23 maja 2017 13:36

w sumie...to nie kumam za bardzo o co chodzi....temu KNF-owi...z tym wstrzymaniem nie tylko PP..ale i calej emsiji C....


maja zarzut ze EMITENT prowadzi alternatywna spolke inwestycyjna......


Obrazek

spolka NA TO.....tak.....odpowiada....

Obrazek


Obrazek
No jak to o co kaman? o to ze pisali 2 mc ze beda notowane pp. ludzie albo sprzedali akcji by kupic pp albo dokupili akcji i chcieli sprzedac pp a tu 3 dni przed koncem zapisów odwołuja notowanie pp. Juz za to powinni dawac odszkodowania albo anulowac ta emisje
To pokazuje, co te spółki są warte. Do tego ruch KNF. Jaką macie strategię? Kupicie akcje z PP i podejmiecie ryzyko sankcji od KNF? Spółka natychmiast powinna odwołać emisję. Takie jest moje zdanie.
No..moze tak wygladac....w kazdym razie.KNF..przypiela sie do braku rejestru...Pixela..w ASI.....

Obrazek

spolka...natomiast odpowiedziala..ze ma czas do 6 czerwca..2017..roku....zeby do tego rejestru sie wpisac.....i ze wczesniej w maju KNF....STWIERDZILA....

Obrazek

to jest raczej .....Spor prawny..jelsi KNF....sie myli......z a spolka ma racje...to znaczy ze niezlego syfu..sami narobili...bo wstrzymuja..i pp....i cala emisje....C....oraz..ts kwestia ma bezpiesredni wplyw na kurs akcji....
Ostatnio zmieniony 23 maja 2017 13:39 przez alkoita7, łącznie zmieniany 1 raz.

--Laptop
Sierżant
Posty: 65
Rejestracja: 22 maja 2017 20:02

Postautor: --Laptop » 23 maja 2017 13:38

pzreciez jesli emisja nie dojdzie do skutku..to kase beda musieli zwocic....
Na Mobi media też Szwedzi MUSZĄ zapłacić. Wiele spółek tez MUSI podawać komunikaty. Bumech też MUSI ogłaszać prawdę w raportach. W jakim ty świecie żyjesz? Zgarną kasę z emisji i chodu. Jak KNF dowali mega karę to też zobaczyć pieniądze jak świnia niebo. Nie mówię, że tak być musi ale nie mam zaufania do żadnej spółki z tego grajdołu. Jak mogą tak drobnice duszą. Zobacz na spółkę Polscy Inwestorzy. Też robili mega emisję i prezes czmychnął raportu rocznego nie ma i pewnie po spółce. To co się wyprawia obecnie to jest niszczenie giełdy na zawsze.
Warunkiem przejęcia kasy z emisji PP jest zarejestrowanie oraz dopuszczenie akcji, nie pisz czegoś o czym nie masz pojęcia. Jeśli to się nie stanie kasa zostanie zwrócona, póki co jest jakby w takiej "zamrażarce"
co ty gadasz moga zarejstrowac w krs a gielda moze nie dopuscic i wtedy zadnej kasy nie zwracaja nie klam :)

SCARECROW
Starszy chorąży
Posty: 1502
Rejestracja: 05 kwie 2017 11:38

Postautor: SCARECROW » 23 maja 2017 13:38

pzreciez jesli emisja nie dojdzie do skutku..to kase beda musieli zwocic....
Na Mobi media też Szwedzi MUSZĄ zapłacić. Wiele spółek tez MUSI podawać komunikaty. Bumech też MUSI ogłaszać prawdę w raportach. W jakim ty świecie żyjesz? Zgarną kasę z emisji i chodu. Jak KNF dowali mega karę to też zobaczyć pieniądze jak świnia niebo. Nie mówię, że tak być musi ale nie mam zaufania do żadnej spółki z tego grajdołu. Jak mogą tak drobnice duszą. Zobacz na spółkę Polscy Inwestorzy. Też robili mega emisję i prezes czmychnął raportu rocznego nie ma i pewnie po spółce. To co się wyprawia obecnie to jest niszczenie giełdy na zawsze.
Warunkiem przejęcia kasy z emisji PP jest zarejestrowanie oraz dopuszczenie akcji, nie pisz czegoś o czym nie masz pojęcia. Jeśli to się nie stanie kasa zostanie zwrócona, póki co jest jakby w takiej "zamrażarce"
szkoda gadać z tym analfabeckim *** nawet swojego nicka nie potrafi poprawnie napisać :shock:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 231 gości