CI GAMES [CIG] księga II

wszystko na temat spółek publicznych
Axa-Xax
Chorąży
Posty: 923
Rejestracja: 24 lut 2017 04:20

Postautor: Axa-Xax » 18 maja 2017 17:20

Swietnie...emeryt...ze cie smieszy..ze rodzine zabieram na np...filipiny......

I swietnie ze chwalisz sie ze...mamusie od wielkiego dzwonu...do krakowa zabierasz...do sheratonu...z wysokim...standartem... :lol:

Bo w sumie kogo masz zabierac....skoro jestes jaroslawem...Bis.... :lol:
:lol: :lol: :lol:

Ci.pcia znowu nie masz nic do powiedzenia

i nie martw o moje życie towarzyskie i erotyczne :lol: :lol: :lol:

tylko błagam nie mów juz nic więcej o twojej wysokiej stopie zycia i nie wklejaj więcej takich zdjęć bo po prostu nie mogę przestać się śmiać i cały czas mam łzy w oczach :lol: :lol: :lol:

Ja rozumiem, że tak może podróżować student, czy normalni skromnie ludzie, ale gostek który cały czas pie...przy o wysokim standardzie życia i wymyśla innym od golasow to *** mega kompromitacja :lol: :lol: :lol:

To ile ty za calosc zapłaciłeś 15-30 tys , czy też jeszcze mniej :lol: :lol: :lol:

REKLAMA


Consigliere
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2921
Rejestracja: 08 kwie 2015 23:38

Postautor: Consigliere » 18 maja 2017 17:23


Obrazek

Obrazek


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

No nie mogę ... cały czas mam łzy w oczach ze smiechu
40 letni ZAKOMPLEKSIONY Z.JEB z kartka w ręku, chwali się, że był za granicą :lol: :lol: :lol:

*** ... ALE WIOCHA :lol: :lol: :lol:



PS
Kup sobie pilnik do paznokci ... a jak nie wiesz co to jest to wrzuć w google :lol: :lol: :o


tak dla równowagi i żeby się uwiarygodnić -daj swoje zdjęcia z wakacji ,porównamy ocenimy kto ma lepiej alamakota dał bez wymówek
czekamy czipsy paluszki kubełek lodów czekoladowych w pogotowiu oraz całe opakowanie chusteczek gdyby się pojawiły łzy wzruszenia
:D :D :D :D

Trolejbus
Porucznik
Posty: 29994
Rejestracja: 07 sie 2005 14:10

Postautor: Trolejbus » 18 maja 2017 17:26

Ale tu macie wesoło, a wydawałoby się, że nic się nie dzieje na forumie. :shock: :D
"Chcesz mieć hossę? Bądź jak James Bond: kup trochę akcji i uratuj  świat." - Trolejbus.
Wróżbici z Parkietu: viewtopic.php?f=1&t=229359

Axa-Xax
Chorąży
Posty: 923
Rejestracja: 24 lut 2017 04:20

Postautor: Axa-Xax » 18 maja 2017 17:29


Widzisz emeryt..jestes czlowiekiem starej daty...o wielu rzeczach nie masz pojecia....nie tylko w kwestiach inwestycyjnych....ale tez zyciowych....

Obecnie to jest normalka ze ludzie fotki...i filmiki kreca....moze cie to smieszyc...ale wlasnie tak wyglada obecna rzeczywistosc....czego ty...pewnie skumac nie mozesz....wszechobecne selfie...i pstrykanie wszystkiego na okolo.....i wrzucanie....np... na face...itp...

Natomiast moje zdjecia...nie trafiaja raczej do sieci na moje profile....a...wynikaja z tego...ze obiecalem...ze pare fotek klikne....dla niektorych parkietowcow....i dlatego je zrobilem..i wkleilem na wyrazna prosbe...zebym to zrobil.....

Takze....nerwowo...sie rechocz....tlumaczac sobie...ze to jest wyznacznikiem lipy.....i jednoczesnie ...bredzluj sie...ze mamusie..zabierasz do krakowa....DO SHERATONU....samotny czlowieku.......NA ZDROWIE....... :lol:
:lol: :lol: :lol:

Tak Ci.pcia, załóż sobie jeszcze fejsbuka i instagram i zacznij się zdrowo odżywiać jak Lewandowska, a potem zgłoś się do mam talent, tańca z gwiazdami czy jeden Bóg wie co tam jeszcze :lol: :lol: :lol:

*** ... lubię to forum, dawno się nie popłakałam ze śmiechu tak jak dziś w nocy i teraz :lol: :lol: :lol:

alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 18 maja 2017 17:34

Swietnie...emeryt...ze cie smieszy..ze rodzine zabieram na np...filipiny......

I swietnie ze chwalisz sie ze...mamusie od wielkiego dzwonu...do krakowa zabierasz...do sheratonu...z wysokim...standartem... :lol:

Bo w sumie kogo masz zabierac....skoro jestes jaroslawem...Bis.... :lol:
:lol: :lol: :lol:

Ci.pcia znowu nie masz nic do powiedzenia

i nie martw o moje życie towarzyskie i erotyczne :lol: :lol: :lol:

tylko błagam nie mów juz nic więcej o twojej wysokiej stopie zycia i nie wklejaj więcej takich zdjęć bo po prostu nie mogę przestać się śmiać i cały czas mam łzy w oczach :lol: :lol: :lol:

Ja rozumiem, że tak może podróżować student, czy normalni skromnie ludzie, ale gostek który cały czas pie...przy o wysokim standardzie życia i wymyśla innym od golasow to *** mega kompromitacja :lol: :lol: :lol:

To ile ty za calosc zapłaciłeś 15-30 tys , czy też jeszcze mniej :lol: :lol: :lol:
Jesli..myslisz ....emeryt...ze jestes..pepkiem swiata....to sie mylisz...

Tych fotek nie wrzucilem z twojego powodu......rowniez nie bede sie dostosowywal...do twoich oczekiwan.....moich wpisow....

A to ile wydalem....to tez nie twoja broszka....

Natomiast jako ciekawostke pidalem...ze 9godzinny lot...bardzo dobrymi liniamii...kosztowal 700pln....i to jest ciekawy news...w konteccie np..tego..ze tymi samimi liniami...z dubaju do wawy...czyli 6godzinny lot...kosztuje..np 3 klocki....

W ogole fajnie mozna i tanio...podrozowac po azjii....jak sie poszpera.....i takie sa fakty....Natomiast twoj jakis.....komplex......i w tym temacie.....nakazal ci...bez sensowna i ***...probe brechtu..uskutecznic....z biletow manila -dubaj....za 700pln...za osobe...


Co do mojej osoby....to nie musze sie puszyc..na sile w stylu...im wiecej kasy wydam...tym lepiej sie czuje.....lubie pewien poziom...ponizej ktorego nie chce schodzic.....ale jesli moge za niego mniej zaplacic...to tym lepiej..liczy sie jakosc/ceny........I NIE MAM Z TYM PROBLEMU.....ale ty najwyrazniej MASZ....jesli chodzi o MOJE WYDATKI...I MOJ SZMALEC....co jest z deczko....Idiotyczne.... :lol:

kochanek
Chorąży
Posty: 877
Rejestracja: 24 sie 2005 18:32

Postautor: kochanek » 18 maja 2017 17:38

Tak Ci.pcia, załóż sobie jeszcze fejsbuka i instagram i zacznij się zdrowo odżywiać jak Lewandowska, a potem zgłoś się do mam talent, tańca z gwiazdami czy jeden Bóg wie co tam jeszcze :lol: :lol: :lol:
*** ... lubię to forum, dawno się nie popłakałam ze śmiechu tak jak dziś w nocy i teraz :lol: :lol: :lol:
fotki z Dubaju wiedziales ? . Dla aliny za goraco bylo. Ale tanio. Normalny bialy człowiek tak sobie wybiera okresy by czuć się komfortowo. Wycieczkę do Dubaju poleca się przede wszystkim późną jesienią, zimą oraz wczesną wiosną.
Korekta - duża korekta.

kochanek
Chorąży
Posty: 877
Rejestracja: 24 sie 2005 18:32

Postautor: kochanek » 18 maja 2017 17:42

Andrzej lecialem do Dubaju z Katowic za 179 zlotych.
na najblizszy tydzien za 280 zlotych mozna poleciec.
Korekta - duża korekta.

Consigliere
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2921
Rejestracja: 08 kwie 2015 23:38

Postautor: Consigliere » 18 maja 2017 17:43

Andrzej lecialem do Dubaju z Katowic za 179 zlotych.
na najblizszy tydzien za 260 zlotych mozna poleciec.

możesz podlinkować?

Axa-Xax
Chorąży
Posty: 923
Rejestracja: 24 lut 2017 04:20

Postautor: Axa-Xax » 18 maja 2017 17:46




tak dla równowagi i żeby się uwiarygodnić -daj swoje zdjęcia z wakacji ,porównamy ocenimy kto ma lepiej alamakota dał bez wymówek
czekamy czipsy paluszki kubełek lodów czekoladowych w pogotowiu oraz całe opakowanie chusteczek gdyby się pojawiły łzy wzruszenia
:D :D :D :D
:lol: :lol: :lol:

Szanowny Kolego ...

1/
Za duzo ojca chrzestnego sie naogladales

2/
ty myślisz, że mam 15 lat i jak pojedziesz mi po ambicji to będę wklejal fotki :lol: :lol: :lol: musiałbym się chyba z tobą na rozum zamienić :lol: :lol: :lol:

3/
jak tobie imponuje wycieczka jakiegoś 40 letniego *** na filipiny do jakiegoś hotelu to powinieneś zastanowic sie nad samym soba ...

4/
Zanim zaczniesz się podniecać infantylnym i wiesniackim ekshibicjonizmem tego forumowego *** to chociaz porownaj sobie koszt pobytu w tym Luxury place :lol: :lol: :lol: z kosztem pobytu w dobrym hotelu w Polsce :lol: :lol: :lol: to może wówczas trochę otrzezwiejesz

alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 18 maja 2017 17:47

Tak Ci.pcia, załóż sobie jeszcze fejsbuka i instagram i zacznij się zdrowo odżywiać jak Lewandowska, a potem zgłoś się do mam talent, tańca z gwiazdami czy jeden Bóg wie co tam jeszcze :lol: :lol: :lol:
*** ... lubię to forum, dawno się nie popłakałam ze śmiechu tak jak dziś w nocy i teraz :lol: :lol: :lol:
fotki z Dubaju wiedziales ? . Dla aliny za goraco bylo. Ale tanio. Normalny bialy człowiek tak sobie wybiera okresy by czuć się komfortowo. Wycieczkę do Dubaju poleca się przede wszystkim późną jesienią, zimą oraz wczesną wiosną.
Dubaj...nie byl celem samym w sobie...to byl port przesiadkowy...w zalozeniach....z filipin...mialem leciec do malezji...ale zmienilem plany..dlatego wczesniej przylecialem do dubaju...mialem posiedziec tam tydzien...ale pare dni bylo i tak wystarczajaco...i w ogole wczesniej wrocilem do Polski....planowany..wyjazd...skrocilem w sumie o tydzien....

Consigliere
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2921
Rejestracja: 08 kwie 2015 23:38

Postautor: Consigliere » 18 maja 2017 17:53




tak dla równowagi i żeby się uwiarygodnić -daj swoje zdjęcia z wakacji ,porównamy ocenimy kto ma lepiej alamakota dał bez wymówek
czekamy czipsy paluszki kubełek lodów czekoladowych w pogotowiu oraz całe opakowanie chusteczek gdyby się pojawiły łzy wzruszenia
:D :D :D :D
:lol: :lol: :lol:

Szanowny Kolego ...

1/
Za duzo ojca chrzestnego sie naogladales

2/
ty myślisz, że mam 15 lat i jak pojedziesz mi po ambicji to będę wklejal fotki :lol: :lol: :lol: musiałbym się chyba z tobą na rozum zamienić :lol: :lol: :lol:

3/
jak tobie imponuje wycieczka jakiegoś 40 letniego *** na filipiny do jakiegoś hotelu to powinieneś zastanowic sie nad samym soba ...

4/
Zanim zaczniesz się podniecać infantylnym i wiesniackim ekshibicjonizmem tego forumowego *** to chociaz porownaj sobie koszt pobytu w tym Luxury place :lol: :lol: :lol: z kosztem pobytu w dobrym hotelu w Polsce :lol: :lol: :lol: to może wówczas trochę otrzezwiejesz
szanowny,
nie rozumiem twojej agresji zupełnie po prostu piszesz o super wakacjach to chciałem sobie porównać z alamakota ale skoro nie masz zdjęć z lokali o których piszesz ostatecznie mogą być z agroturystyki :D :D :D :D :D

Axa-Xax
Chorąży
Posty: 923
Rejestracja: 24 lut 2017 04:20

Postautor: Axa-Xax » 18 maja 2017 17:54

Tak Ci.pcia, załóż sobie jeszcze fejsbuka i instagram i zacznij się zdrowo odżywiać jak Lewandowska, a potem zgłoś się do mam talent, tańca z gwiazdami czy jeden Bóg wie co tam jeszcze :lol: :lol: :lol:
*** ... lubię to forum, dawno się nie popłakałam ze śmiechu tak jak dziś w nocy i teraz :lol: :lol: :lol:
fotki z Dubaju wiedziales ? . Dla aliny za goraco bylo. Ale tanio. Normalny bialy człowiek tak sobie wybiera okresy by czuć się komfortowo. Wycieczkę do Dubaju poleca się przede wszystkim późną jesienią, zimą oraz wczesną wiosną.
Taaa ... tekst o zmianie podrozy ze wzgledu na deszcz tez mnie rozwalił :lol: :lol: :lol:
Ostatnio zmieniony 18 maja 2017 17:58 przez Axa-Xax, łącznie zmieniany 1 raz.

Axa-Xax
Chorąży
Posty: 923
Rejestracja: 24 lut 2017 04:20

Postautor: Axa-Xax » 18 maja 2017 17:57

Swietnie...emeryt...ze cie smieszy..ze rodzine zabieram na np...filipiny......

I swietnie ze chwalisz sie ze...mamusie od wielkiego dzwonu...do krakowa zabierasz...do sheratonu...z wysokim...standartem... :lol:

Bo w sumie kogo masz zabierac....skoro jestes jaroslawem...Bis.... :lol:
:lol: :lol: :lol:

Ci.pcia znowu nie masz nic do powiedzenia

i nie martw o moje życie towarzyskie i erotyczne :lol: :lol: :lol:

tylko błagam nie mów juz nic więcej o twojej wysokiej stopie zycia i nie wklejaj więcej takich zdjęć bo po prostu nie mogę przestać się śmiać i cały czas mam łzy w oczach :lol: :lol: :lol:

Ja rozumiem, że tak może podróżować student, czy normalni skromnie ludzie, ale gostek który cały czas pie...przy o wysokim standardzie życia i wymyśla innym od golasow to *** mega kompromitacja :lol: :lol: :lol:

To ile ty za calosc zapłaciłeś 15-30 tys , czy też jeszcze mniej :lol: :lol: :lol:
Jesli..myslisz ....emeryt...ze jestes..pepkiem swiata....to sie mylisz...

Tych fotek nie wrzucilem z twojego powodu......rowniez nie bede sie dostosowywal...do twoich oczekiwan.....moich wpisow....

A to ile wydalem....to tez nie twoja broszka....

Natomiast jako ciekawostke pidalem...ze 9godzinny lot...bardzo dobrymi liniamii...kosztowal 700pln....i to jest ciekawy news...w konteccie np..tego..ze tymi samimi liniami...z dubaju do wawy...czyli 6godzinny lot...kosztuje..np 3 klocki....

W ogole fajnie mozna i tanio...podrozowac po azjii....jak sie poszpera.....i takie sa fakty....Natomiast twoj jakis.....komplex......i w tym temacie.....nakazal ci...bez sensowna i ***...probe brechtu..uskutecznic....z biletow manila -dubaj....za 700pln...za osobe...


Co do mojej osoby....to nie musze sie puszyc..na sile w stylu...im wiecej kasy wydam...tym lepiej sie czuje.....lubie pewien poziom...ponizej ktorego nie chce schodzic.....ale jesli moge za niego mniej zaplacic...to tym lepiej..liczy sie jakosc/ceny........I NIE MAM Z TYM PROBLEMU.....ale ty najwyrazniej MASZ....jesli chodzi o MOJE WYDATKI...I MOJ SZMALEC....co jest z deczko....Idiotyczne.... :lol:
Ci.pcia tak mnie dzisiaj rozbawiles, że póki co musze się przejść aby dojść do siebie :lol: :lol: :lol:

Axa-Xax
Chorąży
Posty: 923
Rejestracja: 24 lut 2017 04:20

Postautor: Axa-Xax » 18 maja 2017 18:07




tak dla równowagi i żeby się uwiarygodnić -daj swoje zdjęcia z wakacji ,porównamy ocenimy kto ma lepiej alamakota dał bez wymówek
czekamy czipsy paluszki kubełek lodów czekoladowych w pogotowiu oraz całe opakowanie chusteczek gdyby się pojawiły łzy wzruszenia
:D :D :D :D
:lol: :lol: :lol:

Szanowny Kolego ...

1/
Za duzo ojca chrzestnego sie naogladales

2/
ty myślisz, że mam 15 lat i jak pojedziesz mi po ambicji to będę wklejal fotki :lol: :lol: :lol: musiałbym się chyba z tobą na rozum zamienić :lol: :lol: :lol:

3/
jak tobie imponuje wycieczka jakiegoś 40 letniego *** na filipiny do jakiegoś hotelu to powinieneś zastanowic sie nad samym soba ...

4/
Zanim zaczniesz się podniecać infantylnym i wiesniackim ekshibicjonizmem tego forumowego *** to chociaz porownaj sobie koszt pobytu w tym Luxury place :lol: :lol: :lol: z kosztem pobytu w dobrym hotelu w Polsce :lol: :lol: :lol: to może wówczas trochę otrzezwiejesz
szanowny,
nie rozumiem twojej agresji zupełnie po prostu piszesz o super wakacjach to chciałem sobie porównać z alamakota ale skoro nie masz zdjęć z lokali o których piszesz ostatecznie mogą być z agroturystyki :D :D :D :D :D

Konsyljere :lol: :lol: :lol:

1/
coś ci się we lbie pomieszało, ja nie jestem agresywny tylko mega rozbawiony

2/
juz ci baranie mówiłem ze twoje teksty sa dobre dla 15 latka ... a ja nie wklejam fotek bo nie mam mentalności 15 latka ... jak chcesz fotki to wejdź na fejsbuka czy instagram

a teraz wybacz ale nazbyt infantylny jestes

kochanek
Chorąży
Posty: 877
Rejestracja: 24 sie 2005 18:32

Postautor: kochanek » 18 maja 2017 18:13

Andrzej lecialem do Dubaju z Katowic za 179 zlotych.
na najblizszy tydzien za 260 zlotych mozna poleciec.

możesz podlinkować?
https://www.esky.pl/
poprzedni link rozciagnal strone
23 maj lot bezposredni z Katowic.
Korekta - duża korekta.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 213 gości