CI GAMES [CIG] księga II

wszystko na temat spółek publicznych
welts
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7425
Rejestracja: 02 mar 2013 19:36
Lokalizacja: MACD

Re: CI GAMES [CIG] księga II

Postautor: welts » 14 sie 2018 15:59

Ostatnio zmieniony 14 sie 2018 18:38 przez welts, łącznie zmieniany 1 raz.

REKLAMA


NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7414
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: CI GAMES [CIG] księga II

Postautor: NiKtoś » 14 sie 2018 16:02

Mi to wyglada na wywrocenie stolu...
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

boxer2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2729
Rejestracja: 11 lip 2018 14:33

Re: CI GAMES [CIG] księga II

Postautor: boxer2 » 14 sie 2018 16:18

starczy i tak ładnie *** podbili :lol:

Podawacz
Starszy plutonowy
Posty: 30
Rejestracja: 13 sie 2018 20:18

Re: CI GAMES [CIG] księga II

Postautor: Podawacz » 14 sie 2018 16:31

pewnie wazeliny wam duzo schodzi, mówiłem ze krach

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7414
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: CI GAMES [CIG] księga II

Postautor: NiKtoś » 14 sie 2018 16:33

za duzo smieciwa za malo paliwa.. Akcja byla dobra ale nie do przewidzenia..Zbyt tu wszystko ulotne.. To jednak nie CD-Proj pilnowany przez grubych zagraniczniakow..
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

debryl
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2707
Rejestracja: 25 sty 2010 15:22
Lokalizacja: Łódź

Re: CI GAMES [CIG] księga II

Postautor: debryl » 14 sie 2018 16:34

Korekta i tyle w temacie. Ale najważniejsze, że spekuła dzisiaj na pewno zaczęła wchodzić, więc stąd minimum 100% w górę bez fundamentów. Z fundamentami będzie jeszcze wyżej. A teraz noga na nogę i piffffko
Korekta dobre sobie, spójrz na wolumen naganie

Trolejbus
Porucznik
Posty: 29994
Rejestracja: 07 sie 2005 14:10

Re: CI GAMES [CIG] księga II

Postautor: Trolejbus » 14 sie 2018 18:00

brałem przy 1,4 bo myślałem że jeszcze wzrośnie, partner mnie zabije, to była odłożona kasa na wazeline


Jak kocha to zrozumie. Zaskocz go, ubierz się w jakieś seksowne ubranie, to jakoś przełknie ...






Korekta i tyle w temacie. Ale najważniejsze, że spekuła dzisiaj na pewno zaczęła wchodzić, więc stąd minimum 100% w górę bez fundamentów. Z fundamentami będzie jeszcze wyżej. A teraz noga na nogę i piffffko
Korekta dobre sobie, spójrz na wolumen naganie
Mega wzrost a potem zwała i to wszystko przy rekordowych obrotach. Książkowe zachowanie kwita przy końcu wzrostów. Po większej korekcie możliwe dalsze wzrosty.
"Chcesz mieć hossę? Bądź jak James Bond: kup trochę akcji i uratuj  świat." - Trolejbus.
Wróżbici z Parkietu: viewtopic.php?f=1&t=229359

MaxSwinger
Starszy chorąży
Posty: 1258
Rejestracja: 25 sie 2017 14:30

Re: CI GAMES [CIG] księga II

Postautor: MaxSwinger » 14 sie 2018 20:06

korekta mocna sie nalezala ale to napewno nie konieec zabawy.. drugie kolko 1.18-1.33 jak dla mnie mocno realne juz czwartek lub piatek

jarek111
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7510
Rejestracja: 21 sty 2006 21:21

Re: CI GAMES [CIG] księga II

Postautor: jarek111 » 14 sie 2018 20:31

ja tam wam kibicuje chlopaki tutaj ale tez i na krezusie :)niestety nie mam czasu na takie zabawy wiec w nich nie uczestnicze ale zycze wszystkiego najlepszego :) pozdr

.
dla tych co nie pamietaja to przypominam ze wystepowalem kiedys na forum pod pseudonimem :" twardy" ktory niestety zmienilem zmuszony awaria i utrata danych do logownia sie pod starym nickiem .

MaxSwinger
Starszy chorąży
Posty: 1258
Rejestracja: 25 sie 2017 14:30

Re: CI GAMES [CIG] księga II

Postautor: MaxSwinger » 14 sie 2018 20:40

ja tam wam kibicuje chlopaki tutaj ale tez i na krezusie :)niestety nie mam czasu na takie zabawy wiec w nich nie uczestnicze ale zycze wszystkiego najlepszego :) pozdr

.
to sie zorganizuj zeby miec czas spekulowac.. popularne stwierdzenie " nie mam czasu" jest dla mnie przyznaniem sie do wad w rozowju osobistym. ja mam czas na wszystko i czesto aie nawet nudze

jarek111
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7510
Rejestracja: 21 sty 2006 21:21

Re: CI GAMES [CIG] księga II

Postautor: jarek111 » 14 sie 2018 22:09

ja tam wam kibicuje chlopaki tutaj ale tez i na krezusie :)niestety nie mam czasu na takie zabawy wiec w nich nie uczestnicze ale zycze wszystkiego najlepszego :) pozdr

.
to sie zorganizuj zeby miec czas spekulowac.. popularne stwierdzenie " nie mam czasu" jest dla mnie przyznaniem sie do wad w rozowju osobistym. ja mam czas na wszystko i czesto aie nawet nudze


max sluzy mi to ze pracuje na etacie :) kiedys spekulowalem siedzac w domu i roznie mi to wychodzilo :) tak wiec jest jak jest a ze jest dobrze to tego nie zmieniam .pozdr :)

.
dla tych co nie pamietaja to przypominam ze wystepowalem kiedys na forum pod pseudonimem :" twardy" ktory niestety zmienilem zmuszony awaria i utrata danych do logownia sie pod starym nickiem .

MaxSwinger
Starszy chorąży
Posty: 1258
Rejestracja: 25 sie 2017 14:30

Re: CI GAMES [CIG] księga II

Postautor: MaxSwinger » 15 sie 2018 09:07

ja tam wam kibicuje chlopaki tutaj ale tez i na krezusie :)niestety nie mam czasu na takie zabawy wiec w nich nie uczestnicze ale zycze wszystkiego najlepszego :) pozdr

.
to sie zorganizuj zeby miec czas spekulowac.. popularne stwierdzenie " nie mam czasu" jest dla mnie przyznaniem sie do wad w rozowju osobistym. ja mam czas na wszystko i czesto aie nawet nudze


max sluzy mi to ze pracuje na etacie :) kiedys spekulowalem siedzac w domu i roznie mi to wychodzilo :) tak wiec jest jak jest a ze jest dobrze to tego nie zmieniam .pozdr :)

.
moze masz racje. w kazdym razie kolko 1.2 -1.33 mozna zagrac na sporym vol.. nawet 100k. tak wiec szybki 10% wpadnie jutro lu piatek.. milego

AdamKruchy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2001
Rejestracja: 01 sie 2017 14:01

Re: CI GAMES [CIG] księga II

Postautor: AdamKruchy » 15 sie 2018 20:47

Jestem ,jestem. Co do PEPSI to wiecie co jest od pół roku. W Polsce już nie ma Pepsi Light więc musiałem przerzucić się na MAX. Ale ostatnio gdy byłem w SPlicie tam dostałem swoją Light.

Co do spółki:

- dzieje się i kurs będzie regularnie szło do góry
- nie płakać o korektach, bo to normalna sprawa

A teraz to:

Obrazek

Obrazek

i jeszcze to:

Obrazek

- nie zapominajcie, że to najtańsza spółka na GPW ze spółek gier komputerowych
- dlaczego zaczynają od USA? Bo tutaj Sniper3 jest sukcesem
- zawsze możecie kupić pow. 2-3 zł a i tak zarobicie
- nie zamierzam się z wami kłócić
- ja mam tanio kupione i niżej niż 3,2 zł nie sprzedaję
- jeśli będą konkrety co do gier, działań z Amerykanami to nie sprzedam poniże jednocyfrówki
- to co miałem do powiedzenia, powiedziałem, nie kłócę się z Wami
- to wy się martwcie kursem, korektami, bzdurami, ja czekam na konkretne zyski

Pamiętajcie, Amerykanie już są!!!

CI Games – nawiązuje współpracę z Defiant Studios przy “Lords of the Fallen 2”

Pozdrawiam
8) 8) 8)

welts
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7425
Rejestracja: 02 mar 2013 19:36
Lokalizacja: MACD

Zabawa na 102!

Postautor: welts » 15 sie 2018 20:54

Kopexu nie ma.
Krezusa nie ma.
Polimexu nie ma.
Bah nie ma.
Biomedu nie ma.
Biotonu nie ma.
Praire nie ma.
Qumaka nie ma.
Torpolu nie ma.
Trakcji nie ma.
Ursusa nie ma.
Forte nie ma.
Apatora nie ma.
Nawet Pekao nie ma.

Czyly tylko tu zabawa :lol:
Ostatnio zmieniony 15 sie 2018 21:02 przez welts, łącznie zmieniany 1 raz.
Gdzie ta hossa powyborcza?!

AdamKruchy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2001
Rejestracja: 01 sie 2017 14:01

Re: Zabawa na 102!

Postautor: AdamKruchy » 15 sie 2018 20:57

Kopexu nie ma.
Krezusa nie ma.
Polimexu nie ma.
Bah nie ma.
Qumaka nie ma.
Trakcji nie ma.
Ursusa nie ma.
Forte nie ma.
Apatora nie ma.
Nawet Pekao nie ma.

Czyly tylko tu zabawa :lol:
Po targach w Kolonii to dopiero będzie się działo na CIG. Zapamiętasz moje słowa. Po t ktoś kupuje akcje na potęgę, nie dla 10% zysku. Pzdrawiam i powodzenia.
8) 8) 8)


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 170 gości