UNITED [UTD] cz. II *NewConnect*

wszystko na temat spółek publicznych
tw"dostawca"
Podporucznik
Posty: 11652
Rejestracja: 16 gru 2013 14:32

Postautor: tw"dostawca" » 23 cze 2014 20:30

Jak dobrze pójdzie a raczej zle to jutro groszowki :shock:
Gdzie radzisz się ustawić z kupnem. 1 gr to będzie dobra cena? Obawiam się, że jakbym tam się ustawił to mogliby mnie potem zasypać a stop loss mógłby nie zadziałać. :roll: I stoję w rozkroku znaczy mam dylemat.
Mi to lotto tera jest grana Terra :lol:
zawsze znajdzie sie jakis szmatlawiec do grania :lol: :lol: :lol:

REKLAMA


Luxtorpeda
Podporucznik
Posty: 11294
Rejestracja: 07 paź 2013 14:15

Postautor: Luxtorpeda » 23 cze 2014 20:50

[quote="tw"dostawca""]
Jak dobrze pójdzie a raczej zle to jutro groszowki :shock:
Gdzie radzisz się ustawić z kupnem. 1 gr to będzie dobra cena? Obawiam się, że jakbym tam się ustawił to mogliby mnie potem zasypać a stop loss mógłby nie zadziałać. :roll: I stoję w rozkroku znaczy mam dylemat.
Mi to lotto tera jest grana Terra :lol:
zawsze znajdzie sie jakis szmatlawiec do grania :lol: :lol: :lol:[/quote]

Juz niedługo przekonamy sie czy szmatławiec :lol: :wink:

tw"dostawca"
Podporucznik
Posty: 11652
Rejestracja: 16 gru 2013 14:32

Postautor: tw"dostawca" » 23 cze 2014 21:34

[quote="tw"dostawca""]
Jak dobrze pójdzie a raczej zle to jutro groszowki :shock:
Gdzie radzisz się ustawić z kupnem. 1 gr to będzie dobra cena? Obawiam się, że jakbym tam się ustawił to mogliby mnie potem zasypać a stop loss mógłby nie zadziałać. :roll: I stoję w rozkroku znaczy mam dylemat.
Mi to lotto tera jest grana Terra :lol:
zawsze znajdzie sie jakis szmatlawiec do grania :lol: :lol: :lol:
Juz niedługo przekonamy sie czy szmatławiec :lol: :wink:[/quote]powodzenia zycze :P :P :P

Luxtorpeda
Podporucznik
Posty: 11294
Rejestracja: 07 paź 2013 14:15

Postautor: Luxtorpeda » 23 cze 2014 21:55

[quote="tw"dostawca""]
[quote="tw"dostawca""]
Jak dobrze pójdzie a raczej zle to jutro groszowki :shock:
Gdzie radzisz się ustawić z kupnem. 1 gr to będzie dobra cena? Obawiam się, że jakbym tam się ustawił to mogliby mnie potem zasypać a stop loss mógłby nie zadziałać. :roll: I stoję w rozkroku znaczy mam dylemat.
Mi to lotto tera jest grana Terra :lol:
zawsze znajdzie sie jakis szmatlawiec do grania :lol: :lol: :lol:
Juz niedługo przekonamy sie czy szmatławiec :lol: :wink:[/quote]powodzenia zycze :P :P :P[/quote]

Spokojnie o to zadba Cee Opportunity i firma która beda wprowadzać :lol: 8)

,,laptop"
Starszy chorąży
Posty: 1941
Rejestracja: 13 maja 2014 15:41

Postautor: ,,laptop" » 24 cze 2014 17:03

suszonka okrecam cie bo 13 zasypane heheheh bidoku kto cie namowil zeby brac po 30 :( he

Trolejbus
Porucznik
Posty: 29994
Rejestracja: 07 sie 2005 14:10

Postautor: Trolejbus » 24 cze 2014 17:17

[quote=",,laptop""]suszonka okrecam cie bo 13 zasypane heheheh bidoku kto cie namowil zeby brac po 30 :( he[/quote]Mówią, że chodzenie po bagnach wciąga. :lol:
"Chcesz mieć hossę? Bądź jak James Bond: kup trochę akcji i uratuj  świat." - Trolejbus.
Wróżbici z Parkietu: viewtopic.php?f=1&t=229359

tutenhamon.
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2444
Rejestracja: 03 lut 2014 08:28

Postautor: tutenhamon. » 24 cze 2014 17:20

oooo zesz w morde 12 po lewej juz....a suszonka wisi coraz bardziej....... qrde ludzie mu pisali przy 30 zeby nie bral to sie smial i wyzywal...a teraz prosze :oops:

tw"dostawca"
Podporucznik
Posty: 11652
Rejestracja: 16 gru 2013 14:32

Postautor: tw"dostawca" » 25 cze 2014 09:07

olaboga , olaboga :lol: :lol:

jankes
Młodszy chorąży
Posty: 604
Rejestracja: 30 lis 2010 11:00

Postautor: jankes » 25 cze 2014 09:15

oooo zesz w morde 12 po lewej juz....a suszonka wisi coraz bardziej....... qrde ludzie mu pisali przy 30 zeby nie bral to sie smial i wyzywal...a teraz prosze :oops:
widzę parówo że tworzysz własna historię mojego rachunku....juz z tego ciągłego pier_d_olenia wszystko ci sie w tym zakutym łbie pomieszało.
Przy 31 *** to ja sprzedawałem....wystarczuy cofnąć sie w historii forum ale.....co tam dla takich forumowych chwastów

jankes
Młodszy chorąży
Posty: 604
Rejestracja: 30 lis 2010 11:00

Postautor: jankes » 25 cze 2014 09:19

[quote=",,laptop""]suszonka okrecam cie bo 13 zasypane heheheh bidoku kto cie namowil zeby brac po 30 :( he
Mówią, że chodzenie po bagnach wciąga. :lol:[/quote]

nie wiem skąd bierze się w ludziach włażenie takim forumowym parówom jak laptop w d_u_pe..... ten niedorajda pisze tak jak jego mentor *** tutti kompletne bzdury.

tutenhamon.
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2444
Rejestracja: 03 lut 2014 08:28

Postautor: tutenhamon. » 25 cze 2014 09:20

[quote=",,laptop""]suszonka okrecam cie bo 13 zasypane heheheh bidoku kto cie namowil zeby brac po 30 :( he
Mówią, że chodzenie po bagnach wciąga. :lol:
nie wiem skąd bierze się w ludziach włażenie takim forumowym parówom jak laptop w d_u_pe..... ten niedorajda pisze tak jak jego mentor *** tutti kompletne bzdury.[/quote]

suszona nie przejmuj sie united najwaziejsze aby zdrowie bylo :D

,,laptop"
Starszy chorąży
Posty: 1941
Rejestracja: 13 maja 2014 15:41

Postautor: ,,laptop" » 25 cze 2014 09:25

suszonka juz sypio po 12 za pare dni 8 gr tam na odbicie do 10 mozna lapac he

jankes
Młodszy chorąży
Posty: 604
Rejestracja: 30 lis 2010 11:00

Postautor: jankes » 25 cze 2014 09:25

[quote=",,laptop""]suszonka okrecam cie bo 13 zasypane heheheh bidoku kto cie namowil zeby brac po 30 :( he
Mówią, że chodzenie po bagnach wciąga. :lol:
nie wiem skąd bierze się w ludziach włażenie takim forumowym parówom jak laptop w d_u_pe..... ten niedorajda pisze tak jak jego mentor *** tutti kompletne bzdury.
suszona nie przejmuj sie united najwaziejsze aby zdrowie bylo :D[/quote]

ja widzę *** że ty się bardziej przejmujesz ode mnie.....ale to normalne jak się wdupiło cały swój zapewne żałosny kapitał w GLE Formułe, NWR Ganta , United itp....można by wymieniać po tym gdzie się udzielasz widać jak na dłoni żeś topielec. Ratujesz swoją psychę osmieszaniem innych .....to nic nie da idź wkońcu do roboty przestań byc ciężarem dla swojej mamy...ona na to nie zasługuje

tutenhamon.
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2444
Rejestracja: 03 lut 2014 08:28

Postautor: tutenhamon. » 25 cze 2014 09:27

[quote=",,laptop""]suszonka okrecam cie bo 13 zasypane heheheh bidoku kto cie namowil zeby brac po 30 :( he
Mówią, że chodzenie po bagnach wciąga. :lol:
nie wiem skąd bierze się w ludziach włażenie takim forumowym parówom jak laptop w d_u_pe..... ten niedorajda pisze tak jak jego mentor *** tutti kompletne bzdury.
suszona nie przejmuj sie united najwaziejsze aby zdrowie bylo :D
ja widzę *** że ty się bardziej przejmujesz ode mnie.....ale to normalne jak się wdupiło cały swój zapewne żałosny kapitał w GLE Formułe, NWR Ganta , United itp....można by wymieniać po tym gdzie się udzielasz widać jak na dłoni żeś topielec. Ratujesz swoją psychę osmieszaniem innych .....to nic nie da idź wkońcu do roboty przestań byc ciężarem dla swojej mamy...ona na to nie zasługuje[/quote]

suszona mniej nerwow wiecej myslenia przy inwestowaniu a wtedy moze nie bedziesz suszona :lol: :lol:

jankes
Młodszy chorąży
Posty: 604
Rejestracja: 30 lis 2010 11:00

Postautor: jankes » 25 cze 2014 09:30

[quote=",,laptop""]suszonka okrecam cie bo 13 zasypane heheheh bidoku kto cie namowil zeby brac po 30 :( he
Mówią, że chodzenie po bagnach wciąga. :lol:
nie wiem skąd bierze się w ludziach włażenie takim forumowym parówom jak laptop w d_u_pe..... ten niedorajda pisze tak jak jego mentor *** tutti kompletne bzdury.
suszona nie przejmuj sie united najwaziejsze aby zdrowie bylo :D
ja widzę *** że ty się bardziej przejmujesz ode mnie.....ale to normalne jak się wdupiło cały swój zapewne żałosny kapitał w GLE Formułe, NWR Ganta , United itp....można by wymieniać po tym gdzie się udzielasz widać jak na dłoni żeś topielec. Ratujesz swoją psychę osmieszaniem innych .....to nic nie da idź wkońcu do roboty przestań byc ciężarem dla swojej mamy...ona na to nie zasługuje
suszona mniej nerwow wiecej myslenia przy inwestowaniu a wtedy moze nie bedziesz suszona :lol: :lol:[/quote]

skończ z tym zaśmiecaniem wszystkich forów ..... biedaku.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości