MBF GROUP [MBF] księga III NewConnect

wszystko na temat spółek publicznych
dudatusk
Chorąży

Re: MBF GROUP [MBF] księga III NewConnect

Postautor: dudatusk » 14 cze 2018 11:52

duda gdzie wisze chyba ty na glg bo na bankierze pisza ze brales z alikota po 4.5 i tak od rana naganaisz buahahhaa :lol: :lol: :lol: :lol:
tak pacanie dzisiaj brałem po 4,5 buahaha przygłupie jak smakował bankrut sapling po 0,06 gr buahah :lol: :lol:
nigdy nie mialem spalinga kobieto :lol: :lol: :lol: :lol: dzis to usredniales glg po 2.95 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
nie sciemniaj kazdy wie ze siorbałes saplinga bankruta po 0,06 gr buahah bo ci napisali ze bedzie odpał buahhah kwicz dalej :lol: :lol:

dudatusk
Chorąży

Postautor: dudatusk » 14 cze 2018 11:56

nigdy nie mialem spalinga kobieto :lol: :lol: :lol: :lol: dzis to usredniales glg po 2.95 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
nie sciemniaj kazdy wie ze siorbałes saplinga bankruta po 0,06 gr buahah bo ci napisali ze bedzie odpał buahhah kwicz dalej :lol: :lol:
wybaczam ci dzis kobieto :lol: :lol: :lol: :lol: ale msuisz przyznac ze dales dzis ciala z glg co :lol: :lol: :lol: :lol:
a co tam sie dzis stało ze tak majaczysz laptop ?? idzie na 50 zł nie widzisz tego masz szanse w koncu zarobic poczekasz rok i bedziesz miał kase bez skakania :lol: :lol: :lol:

dudatusk
Chorąży

Postautor: dudatusk » 14 cze 2018 11:58

wybaczam ci dzis kobieto :lol: :lol: :lol: :lol: ale msuisz przyznac ze dales dzis ciala z glg co :lol: :lol: :lol: :lol:
a co tam sie dzis stało ze tak majaczysz laptop ?? idzie na 50 zł nie widzisz tego masz szanse w koncu zarobic poczekasz rok i bedziesz miał kase bez skakania :lol: :lol: :lol:
a niech ci idzie dudatusk czasem mnie w qu.rwi.asz jak latas zi obrzydzasz spolki he ale ja robie to samo jestesmy po tych samych pinondzach ehhehe :lol: :lol: :lol:
i co mozna piter tak od poczatku a nie latac i sie wyzywac :lol:

Wróć do „Akcje”