EKOEXPORT [EEX] księga L

wszystko na temat spółek publicznych
radpopl
Chorąży
Posty: 839
Rejestracja: 07 maja 2010 15:17
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: radpopl » 20 mar 2015 10:25

wszedłem tu na chwilę, a tu fuj! ale odór buchnął! śmierdzi trupem :shock: padlina gnije :!:
Prawda? Gdy przebywasz na świeżym powietrzu, to nie śmierdzi. A jak tylko gdzieś wejdziesz, to od razu capi. Wniosek: UMYJ SIĘ! Obrazek:)
maniakgieldowy aka wisniewski.inwestycje, 14.05.2013:
"Po co kupować EEX ze słabymi wynikami, z coraz większymi zobowiązaniami ze spadającymi przychodami skoro można mieć to (i zrzut PMI po 1,53)!"

REKLAMA


grubaspekula
Starszy chorąży
Posty: 1571
Rejestracja: 24 gru 2014 13:24

Postautor: grubaspekula » 20 mar 2015 10:27

Na razie mamy do czynienia z konsolidacją. A skoro wy jesteście tacy niecierpliwi i liczycie na szybkie zyski to poczytajcie o spółce Columbus. 8)

reds powraca
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2458
Rejestracja: 05 lut 2011 07:47

Postautor: reds powraca » 20 mar 2015 10:44

Na razie mamy do czynienia z konsolidacją. A skoro wy jesteście tacy niecierpliwi i liczycie na szybkie zyski to poczytajcie o spółce Columbus. 8)
konsolidacja od 51 zeta do 22 zeta :lol: :lol: :lol:

koles jestes jednym z dawców kapitału , może jeszcze trend wzrostowy widzisz :lol: :lol: :lol: i na Samuelowe 200 zł za akcje w tym roku czekasz
:lol: :lol: kabaret

Idz na ich prywatne forum tam poklepia po ramieniu i powiedza ,ze bedzie dobrze i grubas blokuje wzrosty :lol: :lol: :lol: :lol:

a tymczasem lada chwila po połamaniu 22 zeta nastepny przystanek 16-18 :lol: :lol: trend spadkowy przyspiesza

grubaspekula
Starszy chorąży
Posty: 1571
Rejestracja: 24 gru 2014 13:24

Postautor: grubaspekula » 20 mar 2015 10:51

Kolegami raczej nie jesteśmy. Przynajmniej nic mi o tym ni widomo.

Jak na razie mam ok. 7% zysk z tej inwestycji po odliczeniu prowizji za zakup akcji więc nie jest źle. Jak zacznie spadać to sprzedam. Na inne forum nie wchodzę. Wolę te otwarte, więcej punktów widzenia, więcej argumentów za i przeciw. 8)

reds powraca
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2458
Rejestracja: 05 lut 2011 07:47

Postautor: reds powraca » 20 mar 2015 10:59

Kolegami raczej nie jesteśmy. Przynajmniej nic mi o tym ni widomo.

Jak na razie mam ok. 7% zysk z tej inwestycji po odliczeniu prowizji za zakup akcji więc nie jest źle. Jak zacznie spadać to sprzedam. Na inne forum nie wchodzę. Wolę te otwarte, więcej punktów widzenia, więcej argumentów za i przeciw. 8)

koleś nie kolego ,a to różnica

a tak po za tym to nie chciałem bym mieć takiego kolegi co widzi przez różowe okulary konsolidacje a kurs spadl z 51 na 22 zeta :lol: :lol:

Dla mnie jestes typowym dawca kapitalu ,ale tacy sa potrzebni

:lol: :lol: :lol:

grubaspekula
Starszy chorąży
Posty: 1571
Rejestracja: 24 gru 2014 13:24

Postautor: grubaspekula » 20 mar 2015 11:07

Twoje zdanie. Ale skoro ktoś kto ma 7% papierowego zysku jest dawcą kapitału to chyba wielu tak by chciało. Mam wrażenie, że masz jakiś osobisty stosunek do tej spółki albo do akcjonariuszy. Ale to twój problem. 8) Różowe okulary? Niezłe, w dniu kiedy mamy zaćmienie słońca. 8)

1miki
Starszy sierżant
Posty: 94
Rejestracja: 19 wrz 2014 12:54

Postautor: 1miki » 20 mar 2015 11:49

Twoje zdanie. Ale skoro ktoś kto ma 7% papierowego zysku jest dawcą kapitału to chyba wielu tak by chciało. Mam wrażenie, że masz jakiś osobisty stosunek do tej spółki albo do akcjonariuszy. Ale to twój problem. 8) Różowe okulary? Niezłe, w dniu kiedy mamy zaćmienie słońca. 8)
Rozmawiasz z pustakiem który zaćmienie umysłu mózgu ma w genach.

reds powraca
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2458
Rejestracja: 05 lut 2011 07:47

Postautor: reds powraca » 20 mar 2015 12:10

Twoje zdanie. Ale skoro ktoś kto ma 7% papierowego zysku jest dawcą kapitału to chyba wielu tak by chciało. Mam wrażenie, że masz jakiś osobisty stosunek do tej spółki albo do akcjonariuszy. Ale to twój problem. 8) Różowe okulary? Niezłe, w dniu kiedy mamy zaćmienie słońca. 8)
Rozmawiasz z pustakiem który zaćmienie umysłu mózgu ma w genach.
jestem i fiki miki *** tutaj od lat :lol: :lol: :lol: ale takie losy *** :lol: :lol:

wrrrrr
Młodszy chorąży
Posty: 451
Rejestracja: 18 gru 2012 19:06

Postautor: wrrrrr » 20 mar 2015 12:19

Na razie mamy do czynienia z konsolidacją. A skoro wy jesteście tacy niecierpliwi i liczycie na szybkie zyski to poczytajcie o spółce Columbus. 8)
konsolidacja od 51 zeta do 22 zeta :lol: :lol: :lol:

koles jestes jednym z dawców kapitału , może jeszcze trend wzrostowy widzisz :lol: :lol: :lol: i na Samuelowe 200 zł za akcje w tym roku czekasz
:lol: :lol: kabaret

Idz na ich prywatne forum tam poklepia po ramieniu i powiedza ,ze bedzie dobrze i grubas blokuje wzrosty :lol: :lol: :lol: :lol:

a tymczasem lada chwila po połamaniu 22 zeta nastepny przystanek 16-18 :lol: :lol: trend spadkowy przyspiesza
ale musieli cie tu wydoić redsie, że tak skamlesz :!: krwawisz okrutnie leszczyku

wrrrrr
Młodszy chorąży
Posty: 451
Rejestracja: 18 gru 2012 19:06

Postautor: wrrrrr » 20 mar 2015 12:25

Twoje zdanie. Ale skoro ktoś kto ma 7% papierowego zysku jest dawcą kapitału to chyba wielu tak by chciało. Mam wrażenie, że masz jakiś osobisty stosunek do tej spółki albo do akcjonariuszy. Ale to twój problem. 8) Różowe okulary? Niezłe, w dniu kiedy mamy zaćmienie słońca. 8)
Rozmawiasz z pustakiem który zaćmienie umysłu mózgu ma w genach.
,,zaćmienie umysłu mózgu" :?: aleś dołożył fiku miku:!: a może jakieś argumenty merytoryczne :?: chyba że to ,,zaćmienie umysłu mózgu" znasz z autopsji i nie stać cię na merytoryczną wypowiedź :?: :shock:

aruzo
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 285
Rejestracja: 01 sie 2012 09:07

Postautor: aruzo » 20 mar 2015 12:37

podbitka małym wolumenem, zanęcenie leszcza i sruuuu :!: :shock: i wciąż leszcze napływają coby się nadziać na dożywotni hak :lol: 8) :lol:

grubaspekula
Starszy chorąży
Posty: 1571
Rejestracja: 24 gru 2014 13:24

Postautor: grubaspekula » 20 mar 2015 16:20

Na razie to bardzo mała zmienność jest na walorze. Nie potrzebne emocje. Przecie każdy z nas inwestuje na swój własny rachunek. 8) Nie musicie się stresować tym czy stracę, czy zarobię. 8)

nhyt
Starszy sierżant
Posty: 73
Rejestracja: 01 paź 2013 14:02

Postautor: nhyt » 20 mar 2015 17:25

grubaspekula,
poobserwowałes zlecenia i sposób "handlu"?
nadal uważasz, że nie ma tu niewidzialnej reki rynku?

grubaspekula
Starszy chorąży
Posty: 1571
Rejestracja: 24 gru 2014 13:24

Postautor: grubaspekula » 20 mar 2015 17:27

grubaspekula,
poobserwowałes zlecenia i sposób "handlu"?
nadal uważasz, że nie ma tu niewidzialnej reki rynku?

Jestem daleki od teorii spiskowych. Jak na razie to po prostu brak popytu. W spółce muszą "zaistnieć" fajne komunikaty i niewątpliwie trzeba odbudować zaufanie mądrymi działaniami. Najważniejsze, że akcje nie chcą już niżej spadać, nie wyznaczają nowych LL (dołków). 8)

radpoI
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 221
Rejestracja: 04 sty 2015 08:54
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: radpoI » 20 mar 2015 17:54

Kolejny pechowy piątek, spadek kursu, agonia nadziei, parszywy będziecie mieli weekend.

Na dodatek Halibourton nie kwapi się do odbioru towaru!
maniakgieldowy aka wisniewski.inwestycje,
"Po co kupować EEX ze słabymi wynikami, z coraz większymi zobowiązaniami ze spadającymi przychodami skoro można mieć to (i zrzut PMI po 1,53)!"


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 183 gości