IDEA BANK [IDA]

wszystko na temat spółek publicznych
brrr
Sierżant
Posty: 54
Rejestracja: 14 gru 2013 12:06

IDEA BANK [IDA]

Postautor: brrr » 20 mar 2015 13:08

Szczegóły oferty publicznej:
http://oferta-publiczna.ideabank.pl/

Cena maksymalna - 32 złote.

Zapisy dla inwestorów indywidualnych 23 - 30 marca 2015.

Planowany debiut - 16 kwietnia 2015.

Duża oferta - wartość maksymalna 864 mln zł, z czego ok. 15% dla inwestorów indywidualnych.

REKLAMA


?yd
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 310
Rejestracja: 23 sty 2015 22:13

Postautor: ?yd » 20 mar 2015 13:28

lcc - TW ernest objął po 1zł , po czym po kilku MIESIĄCACH sprzedał lemingom po 6,50 ,przy czym wiekszosc z nich nie miała gotówki, więc POŻYCZAŁ im (lewary x 99 dawno na lcc głównie w grupie finansowej TW ERnesta...), przy czym było ich tak wielu, że de facto tej kasy nie potrzebowali bo i tak LCC: Redukcja LC Corp wyniosła 98,12 proc. Piątek, 22 czerwca 2007, a więc byli tak stłoczeni że zapłacili TW Ernestowi PROWIZJĘ od milionowych lewarów, przy czym lewary te zostały niewykorzystane :lol:

po czym, gdy kurs już zjechał z 6,50 na okolice złotówki, dziennikarz spytał TW Ernesta czy nie wypadałoby czasem by odkupił trochę walora? Ernest odrzekł Salomonowo iż... ROZWAŻA odkupienie. :lol:

w ostatnich latach grupa TW Ernesta skupiała się na 'polisolokatach inwestycyjnych' co również przyniosło mu kilkaset milionow zysku kosztem emerytów którzy 'nie doczytali'

niech inwesotrzy w Idea Bank mają to na uwadze

vetto
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2007
Rejestracja: 17 maja 2014 08:07

Postautor: vetto » 20 mar 2015 13:32

brrr :D

Giermek.zajety
Sierżant sztabowy
Posty: 122
Rejestracja: 18 mar 2015 15:40

Postautor: Giermek.zajety » 20 mar 2015 13:39

nie tykac bo bedzie jak na lcc niech *** spada :)

FrankM
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2331
Rejestracja: 13 paź 2014 21:18

Postautor: FrankM » 20 mar 2015 13:44

po wejściu na rynek pewnie jak santander też walnie dodruk :)

rkaem4
Starszy chorąży
Posty: 1614
Rejestracja: 26 lip 2013 22:24

Postautor: rkaem4 » 20 mar 2015 13:51

jaki rynek???
to jeden wielki grajdoł z drukarkami, nie drukujesz, nie jedziesz.

Black_Horse
Podporucznik
Posty: 10366
Rejestracja: 04 lut 2015 22:03

Postautor: Black_Horse » 20 mar 2015 13:51

lcc - TW ernest objął po 1zł , po czym po kilku MIESIĄCACH sprzedał lemingom po 6,50 ,przy czym wiekszosc z nich nie miała gotówki, więc POŻYCZAŁ im (lewary x 99 dawno na lcc głównie w grupie finansowej TW ERnesta...), przy czym było ich tak wielu, że de facto tej kasy nie potrzebowali bo i tak LCC: Redukcja LC Corp wyniosła 98,12 proc. Piątek, 22 czerwca 2007, a więc byli tak stłoczeni że zapłacili TW Ernestowi PROWIZJĘ od milionowych lewarów, przy czym lewary te zostały niewykorzystane :lol:

po czym, gdy kurs już zjechał z 6,50 na okolice złotówki, dziennikarz spytał TW Ernesta czy nie wypadałoby czasem by odkupił trochę walora? Ernest odrzekł Salomonowo iż... ROZWAŻA odkupienie. :lol:

w ostatnich latach grupa TW Ernesta skupiała się na 'polisolokatach inwestycyjnych' co również przyniosło mu kilkaset milionow zysku kosztem emerytów którzy 'nie doczytali'

niech inwesotrzy w Idea Bank mają to na uwadze
śmiały się z moherów , ze z krzyżami latają ale dzieki temu nie miały czasu zapsiać się na ekskluzywną ofertę :lol: :lol: :lol:

brrr
Sierżant
Posty: 54
Rejestracja: 14 gru 2013 12:06

Postautor: brrr » 20 mar 2015 13:51

Wiedziałem, że od razu będzie jazda na Czarneckiego :D

To ciekawe zjawisko. Pamiętam, że jak Jakubas sprzedawał NEWAG to też wszyscy jechali po nim, po czym i tak wszyscy się rzucili do kupowania, była duża redukcja i spory zysk na debiucie.

Można kogoś nie lubić, ale kupuje się konkretną spółkę, z jej pozycją, wynikami, planami, itd. Wspomniany tu wcześniej LCC to deweloper, a to zupełnie inna branża niż banki. Co więcej, Idea Bank to zupełnie inny bank niż Getin Bank, kompletnie inny profil i target.

Podsumowując, liczę, że wśród 90% postów pod hasłem "jazda na TW Ernesta" znajdzie się choć 10% postów z jakąś racjonalną analizą pozbawioną emocji ;)

Black_Horse
Podporucznik
Posty: 10366
Rejestracja: 04 lut 2015 22:03

Postautor: Black_Horse » 20 mar 2015 13:56

Wiedziałem, że od razu będzie jazda na Czarneckiego :D

To ciekawe zjawisko. Pamiętam, że jak Jakubas sprzedawał NEWAG to też wszyscy jechali po nim, po czym i tak wszyscy się rzucili do kupowania, była duża redukcja i spory zysk na debiucie.

Można kogoś nie lubić, ale kupuje się konkretną spółkę, z jej pozycją, wynikami, planami, itd. Wspomniany tu wcześniej LCC to deweloper, a to zupełnie inna branża niż banki. Co więcej, Idea Bank to zupełnie inny bank niż Getin Bank, kompletnie inny profil i target.

Podsumowując, liczę, że wśród 90% postów pod hasłem "jazda na TW Ernesta" znajdzie się choć 10% postów z jakąś racjonalną analizą pozbawioną emocji ;)
jak tak wszystko wiesz to podaj cenę z debiutu cwaniaczku :lol:

FrankM
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2331
Rejestracja: 13 paź 2014 21:18

Postautor: FrankM » 20 mar 2015 13:56

Wiedziałem, że od razu będzie jazda na Czarneckiego :D

To ciekawe zjawisko. Pamiętam, że jak Jakubas sprzedawał NEWAG to też wszyscy jechali po nim, po czym i tak wszyscy się rzucili do kupowania, była duża redukcja i spory zysk na debiucie.

Można kogoś nie lubić, ale kupuje się konkretną spółkę, z jej pozycją, wynikami, planami, itd. Wspomniany tu wcześniej LCC to deweloper, a to zupełnie inna branża niż banki. Co więcej, Idea Bank to zupełnie inny bank niż Getin Bank, kompletnie inny profil i target.

Podsumowując, liczę, że wśród 90% postów pod hasłem "jazda na TW Ernesta" znajdzie się choć 10% postów z jakąś racjonalną analizą pozbawioną emocji ;)
na dzień dzisiejszy mało kto pisze bez emocji na bananie jedni wyzywają, drudzy się modlą, a trzeci udają jak im plują w twarz, że to spragniony deszcz :> i jeszcze została czwarta grupa około 1% oni analizują na "sucho" ale raczej się nie wypowiadają :>

Black_Horse
Podporucznik
Posty: 10366
Rejestracja: 04 lut 2015 22:03

Postautor: Black_Horse » 20 mar 2015 13:59

moze polskie modelki zapiszą się na parę "klocków" :lol:

?yd
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 310
Rejestracja: 23 sty 2015 22:13

Postautor: ?yd » 20 mar 2015 14:04

Wiedziałem, że od razu będzie jazda na Czarneckiego :D

To ciekawe zjawisko. Pamiętam, że jak Jakubas sprzedawał NEWAG to też wszyscy jechali po nim, po czym i tak wszyscy się rzucili do kupowania, była duża redukcja i spory zysk na debiucie.

Można kogoś nie lubić, ale kupuje się konkretną spółkę, z jej pozycją, wynikami, planami, itd. Wspomniany tu wcześniej LCC to deweloper, a to zupełnie inna branża niż banki. Co więcej, Idea Bank to zupełnie inny bank niż Getin Bank, kompletnie inny profil i target.

Podsumowując, liczę, że wśród 90% postów pod hasłem "jazda na TW Ernesta" znajdzie się choć 10% postów z jakąś racjonalną analizą pozbawioną emocji ;)
racjonalna analiza pozbawiona emocji?

proszę bardzo: nigdy nie wkładaj ani złotówki w akcje firmy kontrolowanej przez kogoś do kogo nie masz za grosz zaufania

może w ten sposób zrozumiesz

abe
Chorąży sztabowy
Posty: 6234
Rejestracja: 11 sty 2014 12:55

Postautor: abe » 20 mar 2015 14:51

moze polskie modelki zapiszą się na parę "klocków" :lol:
:lol: :lol:

Sync
Sierżant sztabowy
Posty: 143
Rejestracja: 13 lip 2006 13:45

Postautor: Sync » 20 mar 2015 15:38

To *** a dokładnie KLOC jakim jest LC Corp. śmierdzi niektórym do dzisiaj. Ja już o nim zapomniałem (bez lewara i kilka sztuk wpadło wówczas), ale nie tknę nic od tego gostka. Całe życie wałek za wałkiem.

wygrajek
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 214
Rejestracja: 29 mar 2011 00:27

Postautor: wygrajek » 20 mar 2015 17:42

Nie zapisywać się będzie lepsza cena i mniejsza redukcja :arrow: :arrow: :arrow: :D


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości