VIVID GAMES [VVD] Intensyfikacja działalności

wszystko na temat spółek publicznych
wania91
Starszy chorąży
Posty: 1173
Rejestracja: 06 maja 2007 13:04

Postautor: wania91 » 23 lut 2017 10:01

trochę mamy dystansu do liderów branżowych....

REKLAMA


wloczega
Starszy chorąży
Posty: 1120
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: wloczega » 23 lut 2017 17:33

trochę mamy dystansu do liderów branżowych....
Jak nie ruszy szybko, to może cała bańka przejść koło nosa VIVIDA :oops: :oops:
Dokupiłem po przebiciu 4.6 i teraz to najgorsza u mnie spółka w portfelu :shock: :shock:

wloczega
Starszy chorąży
Posty: 1120
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: wloczega » 24 lut 2017 17:22

VIVID do wzrostu ostatni do spadków pierwszy -taki gniot. Na każdym poziomie ukryta sprzedaż .I prawie zero popytu oprócz jednego -jednej .../ nie wiadomo czy dość mocnego a raczej mocnej/. Ja odpuszczam ,dziś wywaliłem 1/3 i długo z resztą nie posiedzę.
Powinno być wybicie technicznie na 6 zł ale mnie tu o 2 grosze ciężko podnieść.
Powodzenia ja tu już nie pisze ale jeszcze jestem ...

Gyorgy
Sierżant sztabowy
Posty: 128
Rejestracja: 15 lip 2016 15:31

Postautor: Gyorgy » 03 mar 2017 11:54

trochę mamy dystansu do liderów branżowych....
Że niby spodziewłeś się, że to będzie rosło jak 11bit? :lol:

Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2331
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Postautor: Rif1977 » 03 mar 2017 13:35

VIVID do wzrostu ostatni do spadków pierwszy -taki gniot. Na każdym poziomie ukryta sprzedaż .I prawie zero popytu oprócz jednego -jednej .../ nie wiadomo czy dość mocnego a raczej mocnej/. Ja odpuszczam ,dziś wywaliłem 1/3 i długo z resztą nie posiedzę.
Powinno być wybicie technicznie na 6 zł ale mnie tu o 2 grosze ciężko podnieść.
Powodzenia ja tu już nie pisze ale jeszcze jestem ...
Gdy nie było konkurencji w spółkach gierkowych i VVD jechał na paliwie RB, to był fajny kwit. Tymczasem są zupełnie wycofani. Ich produkcja ***** na mobilki nie sprawdziła się. Gamedev na gpw szaleje, ale praktycznie wszystkie te spółki mają w nosie f2p, bo wiedzą, że to wcale nie jest wielki interes. Siedzą więc na PC.
Spółka musi wymyślić na siebie nowy pomysł.

wloczega
Starszy chorąży
Posty: 1120
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: wloczega » 13 mar 2017 16:20

VIVID do wzrostu ostatni do spadków pierwszy -taki gniot. Na każdym poziomie ukryta sprzedaż .I prawie zero popytu oprócz jednego -jednej .../ nie wiadomo czy dość mocnego a raczej mocnej/. Ja odpuszczam ,dziś wywaliłem 1/3 i długo z resztą nie posiedzę.
Powinno być wybicie technicznie na 6 zł ale mnie tu o 2 grosze ciężko podnieść.
Powodzenia ja tu już nie pisze ale jeszcze jestem ...
Gdy nie było konkurencji w spółkach gierkowych i VVD jechał na paliwie RB, to był fajny kwit. Tymczasem są zupełnie wycofani. Ich produkcja *****ółek na mobilki nie sprawdziła się. Gamedev na gpw szaleje, ale praktycznie wszystkie te spółki mają w nosie f2p, bo wiedzą, że to wcale nie jest wielki interes. Siedzą więc na PC.
Spółka musi wymyślić na siebie nowy pomysł.
highway-getaway odnosi zdaje się niespodziewany sukces a gniot bąka puścił :lol: :lol:

Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2331
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Postautor: Rif1977 » 13 mar 2017 17:07

VIVID do wzrostu ostatni do spadków pierwszy -taki gniot. Na każdym poziomie ukryta sprzedaż .I prawie zero popytu oprócz jednego -jednej .../ nie wiadomo czy dość mocnego a raczej mocnej/. Ja odpuszczam ,dziś wywaliłem 1/3 i długo z resztą nie posiedzę.
Powinno być wybicie technicznie na 6 zł ale mnie tu o 2 grosze ciężko podnieść.
Powodzenia ja tu już nie pisze ale jeszcze jestem ...
Gdy nie było konkurencji w spółkach gierkowych i VVD jechał na paliwie RB, to był fajny kwit. Tymczasem są zupełnie wycofani. Ich produkcja *****ółek na mobilki nie sprawdziła się. Gamedev na gpw szaleje, ale praktycznie wszystkie te spółki mają w nosie f2p, bo wiedzą, że to wcale nie jest wielki interes. Siedzą więc na PC.
Spółka musi wymyślić na siebie nowy pomysł.
highway-getaway odnosi zdaje się niespodziewany sukces a gniot bąka puścił :lol: :lol:
Ile zarobił, jakieś wykresy sprzedaży?

alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 13 mar 2017 18:05

VIVID do wzrostu ostatni do spadków pierwszy -taki gniot. Na każdym poziomie ukryta sprzedaż .I prawie zero popytu oprócz jednego -jednej .../ nie wiadomo czy dość mocnego a raczej mocnej/. Ja odpuszczam ,dziś wywaliłem 1/3 i długo z resztą nie posiedzę.
Powinno być wybicie technicznie na 6 zł ale mnie tu o 2 grosze ciężko podnieść.
Powodzenia ja tu już nie pisze ale jeszcze jestem ...
Gdy nie było konkurencji w spółkach gierkowych i VVD jechał na paliwie RB, to był fajny kwit. Tymczasem są zupełnie wycofani. Ich produkcja *****ółek na mobilki nie sprawdziła się. Gamedev na gpw szaleje, ale praktycznie wszystkie te spółki mają w nosie f2p, bo wiedzą, że to wcale nie jest wielki interes. Siedzą więc na PC.
Spółka musi wymyślić na siebie nowy pomysł.


highway-getaway odnosi zdaje się niespodziewany sukces a gniot bąka puścił :lol: :lol:
jednak chyba sie mylisz..jesli chodzi o grossing..nie ma go...w najwazniejszych kategoraiach na najwiekszych rynkach....sa jakies renkingi arcade...czy...wyscigi..ale one nie maja znaczenia w sumie....

kasy z tego nie bedzie ....za wiele...

wloczega
Starszy chorąży
Posty: 1120
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: wloczega » 31 mar 2017 17:09

wie nie mam gniota ale wkleje ocena 7.5/10
http://gry.interia.pl/recenzje/news-hig ... Id,2375331
Ocena redakcji: Highway Getaway: Chase TV
Plusy

intuicyjne sterowanie
wiele dodatków urozmaicających rozgrywkę
ładna dla oka
nieirytujący model F2P

Minusy

bolączka endless-runnerów – na dłuższą metę nuży

zielone pomidory
Starszy chorąży
Posty: 1526
Rejestracja: 14 mar 2006 21:50

Postautor: zielone pomidory » 31 mar 2017 17:32

Zapraszam wszystkich akcjonariuszy również Was do śledzenia obrony interesów drobnych akcjonariuszy Elektrimu którzy już w najbliższy wtorek będą bronić swoich praw na NWZA . Jeżeli w dalszym ciągu drobni akcjonariusze inwestujący na GPW będą traktowani jak gawiedź którą można okradać w biały dzień jak ludzi na Amber goldzie , reprywatyzacjach itd . to na prawdę rynek kapitałowy można uznać za zamknięty . Nie przeoczcie tej bezpłatnej lekcji .


NAJWIĘKSZE NWZA Elektrimu W HISTORII POLSKICH SPÓŁEK AKCYJNYCH .


04.04.2017 Zapraszamy wszystkich akcjonariuszy do śledzenia tego co będzie się działo z mniejszościowymi akcjonariuszami Elektrimu spółki gdzie głównym właścicielem jest solorz . Solorz jest również szefem rady nadzorczej i ma dostęp do wszystkich dokumentów i raportów spółki w tym do kluczowej i najważniejszej umowy w całej historii działalności Elektrimu . UMOWY O SPRZEDAŻY PTC-ERA !!! z której wynika wszystko na co dalej było stać biznesowo solorza !!! (patrz plus )



Zarejestrowało się prawie 200 akcjonariuszy do tego trzeba dodać kilka- kilkanaście osób ze strony Elektrimu . Kilka osób organizujących walne , Panią Zielińską i inne media to wyjdzie nam prawie ćwierć tysiaka .
Taka frekwencja bywa na meczach trzeciej ligi piłki kopanej . Wyobraźnia pracuje jak przypominają mi się obrazki co taka grupa ludzi może zrobić na trybunach piłkarskich .
We współczesnym świecie ,przy zaangażowaniu tak wielu ludzi w problem wędrującego majątku Elektrimu i ewentualnego przekrętu z podejrzaną emisją po totalnie zaniżonej cenie w celu wezwania i wyciśnięcia a akcji drobnych wydaje się niemożliwe.
Niemożliwe wydaje się również to że Krzysztof Pawelec , Józef Birka , Andrzej Papis , Norbert Walkiewicz , Piskorz Wojciech i Iwona Tabakiernik Wysłocka podpiszą cokolwiek co będzie nieprzejrzyste , podejrzane , niezgodne z KSH i będzie podchodziło pod KK . Wierzę że władze spółki nie zrobią czegoś , czego później będzie trzeba żałować .

Afera Amber Gold , reprywatyzacja Wawy to tylko ostatnie kilka miesięcy . Widzimy jak powoli są te osoby zatrzymywane i osadzane w areszcie ,
nie wierzę że w naszej sprawie ktoś wybierze za srebrniki i posady tą drogę .

NWZA dla 200 akcjonariuszy Elektrimu z całą pewnością będzie największym NWZA w historii spółek akcyjnych w Polsce . Nie spotkałem się jeszcze nigdy z taką frekwencją i zainteresowaniem . "TU IDZIE O MILIARDY " to cytat prezesa piskorza z czerwca 2016 roku . Akcjonariusze doskonale wiedzą panie piskorz że tu idzie o miliardy . Miliardy majątku Elektrimu które proporcjonalnie przypadają na każdą akcję ! Czy panowie solorz , piskorz sądzicie że tu cokolwiek przyschnie jak rzucicie kilkanaście złotych za akcje ? pana słowa panie piskorz " TU IDZIE O MILIARDY "

sADAM
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2899
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: sADAM » 05 kwie 2017 11:16

Obroty + technika + Real Boxing z Manny Pacquiao.

Pierwszy Real Boxing odniósł duży sukces. Czy Azjaci kupią Mannyego?

http://www.parkiet.com/artykul/1510644- ... ki---.html

real
Chorąży sztabowy
Posty: 4618
Rejestracja: 05 maja 2013 13:26

Postautor: real » 20 kwie 2017 12:34

dziś premiera?

Real Boxing Manny Pacquiao
Platformy: iOS, Android
Data premiery: 20 kwietnia 2017
http://www.infostrefa.com/infostrefa/pl ... ier-spolki

jamlasica
Sierżant sztabowy
Posty: 149
Rejestracja: 01 paź 2013 14:20

Postautor: jamlasica » 20 kwie 2017 15:57

Tak, już jest do pobrania.

Gra jest kompatybilna ze znacznie większą ilością urządzeń i ma mniejsze wymagania. Mam nadzieję, że tak jest bo wcześniej był z tym problem...
Od gry na giełdzie należy się powstrzymać w dwóch przypadkach:
kiedy nie ma się pieniędzy lub kiedy ma się pieniądze.

Mark Twain

``Laptop
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 208
Rejestracja: 23 kwie 2017 18:24

Postautor: ``Laptop » 25 kwie 2017 11:43

tu tez krew upuszczaja :)

real
Chorąży sztabowy
Posty: 4618
Rejestracja: 05 maja 2013 13:26

Postautor: real » 25 kwie 2017 12:47

W czasach cyfrowej dystrybucji i rankingów wystarczy kilka kliknięć by wiedzieć jak gra zarabia:
https://www.appannie.com/apps/ios/app/r ... sing-ranks


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: fango i 139 gości