JUJUBEE [JJB] NewConnect

wszystko na temat spółek publicznych
klaxon
Chorąży sztabowy
Posty: 5455
Rejestracja: 01 kwie 2006 08:09

Postautor: klaxon » 19 mar 2017 11:17

...albo Real Boxing....ktory VVD..dal jednak kilkanascie baniek....w sumie..przychodu w pare lat......
:roll:

Przez 4 lata sprzedaży, marka Real Boxing trafiła do ponad 45 mln graczy na całym świecie i wygenerowała blisko 40 mln zł przychodów
wiec jesli kursk bedzie " podobnym sukcesem" co...RP..to nie ma bata..beda musieli szukac finansowania..bo z plynnoscia bedzie bardzo krucho......i zapewne..przy takiej operacyjce..to nie beda kredyty...ano obligi.....
Bredzisz jak potłuczony. Koszty operacyjne w 2017 zamkną im się pewnie w przedziale 1-2 mln więc same wpływy z RP na steam wystarczą żeby je pokryć (a będą jeszcze mobilki!) . I gdzie tu niby zagrożenie płynności i konieczność zdobywania finansowania? To nie Farma gdzie mają kilka baniek zadłużenia w obligach i wyszło im 8 baniek straty netto za ostatnie 2 lata - efekt takich a nie innych przychodów ze sprzedaży :oops:

RP to nie jest żaden hit tylko zwykła przeciętna gierka jakich wiele na steam ale w stosunku do skali działalności spółki i kosztów produkcji gry monetaryzacja jest OK, ze 2 bańki z tego projekty pewnie w sumie wyjmą.

REKLAMA


alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 20 kwie 2017 09:36

wiec jesli kursk bedzie " podobnym sukcesem" co...RP..to nie ma bata..beda musieli szukac finansowania..bo z plynnoscia bedzie bardzo krucho......i zapewne..przy takiej operacyjce..to nie beda kredyty...ano obligi.....
Bredzisz jak potłuczony. Koszty operacyjne w 2017 zamkną im się pewnie w przedziale 1-2 mln więc same wpływy z RP na steam wystarczą żeby je pokryć (a będą jeszcze mobilki!) . I gdzie tu niby zagrożenie płynności i konieczność zdobywania finansowania? To nie Farma gdzie mają kilka baniek zadłużenia w obligach i wyszło im 8 baniek straty netto za ostatnie 2 lata - efekt takich a nie innych przychodów ze sprzedaży :oops:

RP to nie jest żaden hit tylko zwykła przeciętna gierka jakich wiele na steam ale w stosunku do skali działalności spółki i kosztów produkcji gry monetaryzacja jest OK, ze 2 bańki z tego projekty pewnie w sumie wyjmą.
Oczywiscie....i wlasnie dlatego robia emisje akcji..bo jest swietnie....z owa plynnoscia.......
... :lol: 8) :lol:

I kto.....mial racje....

golasy,...sa i tyle..co pokazuja wyniki....
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2017 09:38 przez alkoita7, łącznie zmieniany 1 raz.

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Postautor: pandorinium » 20 kwie 2017 09:37

O, *** forumowy dalej tu spamuje. Co ta kasa robi z człowieka :D

Amaltea
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2956
Rejestracja: 26 lut 2015 11:36

Postautor: Amaltea » 20 kwie 2017 09:38

dziekuje dobrałem :D

alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 20 kwie 2017 09:41

O, *** forumowy dalej tu spamuje. Co ta kasa robi z człowieka :D
***...to jestes ty....ktory jaral..sie ....debiucikiem.... gry..ktora...moze w kwartale....debiutanckim przyniesie..przychodu...100 razy mniej..niz byla napompowana kapitazlaicja..... :lol: 8) :lol:

to sie nazywa...BALON..... :lol: 8)

jelsi kursk..bedzie mial podobny debiucik.....to tylko zyczyc szczescia...akcjonariuszom ZEPPELINA..... :lol: 8) :lol:
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2017 09:42 przez alkoita7, łącznie zmieniany 1 raz.

Amaltea
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2956
Rejestracja: 26 lut 2015 11:36

Postautor: Amaltea » 20 kwie 2017 09:42

O, *** forumowy dalej tu spamuje. Co ta kasa robi z człowieka :D
***...to jestes ty....ktory jaral..sie ....debiucikiem.... gry..ktora...moze w kwartale....debiutanckim przyniesie..przychodu...100 razy mniej..niz byla napompowana kapitazlaicja..... :lol: 8) :lol:
nie osmieszaj sie bardziej pacanie :D

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Postautor: pandorinium » 20 kwie 2017 09:47

Ot *** jakich mało. Kupiłem, sprzedałem. Mam gdzieś ich grę. Dziś sprzedałem selvitę braną po 35zeta, tutaj wszedłem. Najwyżej stracę, ale coś czuję, że fundy tutaj jeszcze pokażą fajne rzeczy :D
Widzisz amaltea jaki ten alik upośledzony. :)

Amaltea
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2956
Rejestracja: 26 lut 2015 11:36

Postautor: Amaltea » 20 kwie 2017 09:49

Ot *** jakich mało. Kupiłem, sprzedałem. Mam gdzieś ich grę. Dziś sprzedałem selvitę braną po 35zeta, tutaj wszedłem. Najwyżej stracę, ale coś czuję, że fundy tutaj jeszcze pokażą fajne rzeczy :D
Widzisz amaltea jaki ten alik upośledzony. :)
spoko wiem o tym od dawna :D

alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 20 kwie 2017 09:50

Ot *** jakich mało. Kupiłem, sprzedałem. Mam gdzieś ich grę. Dziś sprzedałem selvitę braną po 35zeta, tutaj wszedłem. Najwyżej stracę, ale coś czuję, że fundy tutaj jeszcze pokażą fajne rzeczy :D
Widzisz amaltea jaki ten alik upośledzony. :)
i wlasnie dlatego pare sekund po napisaniu mojego posta.......tak rzuciles sie mi do gardla.....wyzywajac....od ***.....podczas gdy....WLASNIE TA EMISJA...pokazuje ze maja problemy z plynnoscia pomimo debiuciku tej malej gierki.....co bylo z reszta do PRZEWIDZENIA..biortac pod uwage ile kasy mieli...raportujac....ja........i jaka jest spzredaz RP....

wiec..powiedz ***.........z czym masz problem..czy to personalna uraza..do mojej osoby.....czy Bronisz JUJUBEE..jak niepodleglosci...***..bo ...drzysz..o swoje moniaki...... :lol: 8) :lol:
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2017 09:52 przez alkoita7, łącznie zmieniany 1 raz.

\Laptop|
Starszy chorąży
Posty: 1561
Rejestracja: 27 mar 2017 08:25

Postautor: \Laptop| » 20 kwie 2017 09:51

o jaka piekna katastrofa mirunia siorbal po 24 eh chlopie do wypalty 500+ jeszcze daleko :)

Amaltea
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2956
Rejestracja: 26 lut 2015 11:36

Postautor: Amaltea » 20 kwie 2017 09:53

o jaka piekna katastrofa mirunia siorbal po 24 eh chlopie do wypalty 500+ jeszcze daleko :)
nie mam nicku laptop bueheh co siorbie a potem głupa rznie jak zwykle buhehe :D :D

alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 20 kwie 2017 10:19

Ot *** jakich mało. Kupiłem, sprzedałem. Mam gdzieś ich grę. Dziś sprzedałem selvitę braną po 35zeta, tutaj wszedłem. Najwyżej stracę, ale coś czuję, że fundy tutaj jeszcze pokażą fajne rzeczy :D
Widzisz amaltea jaki ten alik upośledzony. :)
acha ***...i jeszce jedno.....

w sumie to nie moja sprawa co w swoim baniaku...wymyslas..zeby sie lepiej poczuc.....

ale....O JJB....gdy byl po 27-29...pisales namietnie....cos o psach..i jadacych karawanach....cos..o zazdrosci..itp......itd.....o innych Gniotach tez sie ropisujesz namietnia jak IAG..itp itd...

a jakims dziwnym trafem..o selvicie..ktora podobno opchnales...z prawie 100%...zyskiem...GEBY....nie otwierales.......co znaczy...ze te swoje bajdurzenie......o imagoinacji..twojej chorej wyobrazni........mozesz...wciaskac.....takim TLUKOM..jak ty ***... :lol: 8) :lol:

bez odbioru.....PANIE KARAWANIARZ....... :lol: 8) :lol:

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Postautor: pandorinium » 21 kwie 2017 11:42

I sprzedane, może za wczesnie, ale co tam, w jeden dzień trochę procentów zysku wpadło. :). Dokupiony braster do posiadanego pakietu.

Amaltea
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2956
Rejestracja: 26 lut 2015 11:36

Postautor: Amaltea » 25 kwie 2017 14:03

[2017-04-25 13:57:39] Warszawa (PAP/ESPI) - Raport bieżący 13/2017

Postawa prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Zarząd JUJUBEE S.A. z siedzibą w Katowicach ("Emitent", "Spółka") informuje, że Cenega, oficjalny partner 1C Company na Polskę, Czechy, Słowację oraz Węgry, wyda specjalną wersję pudełkową gry strategicznej czasu rzeczywistego - Realpolitiks.
Tytuł w edycji pudełkowej zadebiutuje na półkach sklepowych 5 maja 2017r. m.in. w polskiej wersji językowej na komputery PC z systemami: Windows, Linux i MAC. Za lokalizację polską i angielską odpowiadają twórcy gry, polskie studio Jujubee.



Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1
kom espi zdz

jada pieknie chłopaki mistrzowska ekipa tu jest :D

klaxon
Chorąży sztabowy
Posty: 5455
Rejestracja: 01 kwie 2006 08:09

Postautor: klaxon » 01 cze 2017 08:00

Przy takiej sprzedazy za miesiac powinno byc 100 tys wiec wtedy pogadamy
No i minął miesiąc od premiery - pękło już to 100 tys czy nie? https://steamspy.com/app/553260

:lol:
Ponad 3 miesiące po premierze - jest już te wasze 100 tys sprzedane??

:lol: :lol:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości