JSW [JSW] księga V (Jastrzębska Spółka Węglowa)

wszystko na temat spółek publicznych
horianek
Podporucznik
Posty: 11257
Rejestracja: 26 kwie 2010 21:26

Postautor: horianek » 08 gru 2016 10:23

zaraz docisk bo z rana to luka gwarantowana
ale w ktora strone ?? :)
wg mnie > prawd. jazdy w dol przynajmniej na open
Jakis komentarz - w stylu - to nie jest balon, bedzie 100pln, albo 130 ???
Dziwne ze GPW ruszył up i zamiast JSW spółka z dobrymi fundamentami :oops: tez rosnąc to nagle poleciała 25% w dół
"bandyty nie ma" - Cymcyk
10 pkt

S 7371 Anglik S7431
S 5227 francuz

REKLAMA


Laptop_
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 355
Rejestracja: 01 gru 2016 08:03

Postautor: Laptop_ » 08 gru 2016 10:23

Je..bany z rana mnie znowu dopadl, a ja znowu sie daje :D

Ale to juz koniec, bo do niego nie dociera najprostsze slowo pisane :D
jak nie wygoogluje albo na wikipedi nie znajdzie, to znacyz sie ze nie ma / nie istnieje :D
dla niego nie ma wiatru nie ma pradu grawitacji bo nie widzi tego tymi wielkimi patrzałami hehe ale to i*** matko :)

alkoita4
Starszy chorąży
Posty: 1932
Rejestracja: 29 wrz 2016 11:12

Postautor: alkoita4 » 08 gru 2016 10:26

Nooo, to luzik :D 20k to nie szmal dla ciebie. Szapoba czy jak to sie pisze :D
Zanim bys czegokolwiek sie nayczyl, to ze 100 by cie zjechali.

Kur.wa, milioner, znam milionera :D :lol: :lol:

Jakbys mial...20 K..rto bys sie nie *****..bys otworzyl S na JSW..skoro wiedziales ze to pewniek..za 1.5 K...pln..a nie szukal;..jakis mozliwosci wiekszych lewarow....i znajdowania za 8 PLN..depo..i prowizji 25 ...PLN...na ktora....narzekales....

P.S...jak mowielm na FX..i kontraktach nie gram....z powodow fundamentalnych....woile klasycze inwetsowanie..kupowanie udzialow w firmach....i patrzec na ich rozowj..to jest realna wartosc..ktora mozesz pzrekazac..nawet potomnym..jak to SIE ROBI....NA ZACHODZIE....czesto gesto..

a ty....*** dalej chwal sie ze masz 20 K pln....ALE.... na FX..obstawiasz....pozycje za 100 PLn..i.. nie stac cie na otworzenie ...kontraktu na pewniaka..za ...1.5 K pln.....

jelsi jestem milionerem..to teraz zobacz ile procentowo moze byc warty..dla mnie ...twoj poortfel....??...JELSi tak jets to myslisz..ze podniecam sie .....co sesja 20 K pln..ze mi przybywa lub ubywa??....wraz ze sesyjnymi zmanianimi..np 1%...na calym moim portfelu??.... :lol: 8) :lol:

a teraz...z drugiej strony......te 20 K....zainwetowane..w cdr..6 lat temu...daloby ci teraz 1 mln pln....
Dużo lepiej jest kupić wspaniałą firmę za przeciętną cenę, niż przeciętną firmę za wspaniałą cenę - Warren Buffett

Ziolo
Porucznik
Posty: 28360
Rejestracja: 09 lis 2010 12:26
Lokalizacja: Abudabia

Postautor: Ziolo » 08 gru 2016 10:33

W D*** mam twoj portfel, twoje niz nie znaaczace i bledne przemyslenia :D
Srales zarem, wklejales wykresy, montowales wydumane zdania o EUR/PLN, ze w gore, ze konsola , ze gwizdu *****, a ja tobie pisalem S, s,s

Wyszlo na moje, GOLASIE :D
One Ziolo to rule them all.

Laptop_
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 355
Rejestracja: 01 gru 2016 08:03

Postautor: Laptop_ » 08 gru 2016 10:35

W D*** mam twoj portfel, twoje niz nie znaaczace i bledne przemyslenia :D
Srales zarem, wklejales wykresy, montowales wydumane zdania o EUR/PLN, ze w gore, ze konsola , ze gwizdu *****, a ja tobie pisalem S, s,s

Wyszlo na moje, GOLASIE :D
jak to mowi zbysiu on jest do ruc ha nia je ba nia golenia hehehhehe brawo ziolo :) melioner na lewarze hehhehe

Black_Horse
Podporucznik
Posty: 10366
Rejestracja: 04 lut 2015 22:03

Postautor: Black_Horse » 08 gru 2016 10:41

W D*** mam twoj portfel, twoje niz nie znaaczace i bledne przemyslenia :D
Srales zarem, wklejales wykresy, montowales wydumane zdania o EUR/PLN, ze w gore, ze konsola , ze gwizdu *****, a ja tobie pisalem S, s,s

Wyszlo na moje, GOLASIE :D
wczoraj w pierwszej rundzie wyraźnie Alik punktował ZIelnika w narożniku był *** oszołomiony ale widać , ze ochłonął , wyciągnął wnioski i znakomicie przeprowadził kontratak :lol:

łukasz
Starszy chorąży
Posty: 1322
Rejestracja: 19 lip 2005 00:20

Postautor: łukasz » 08 gru 2016 10:49

Aktywność na wątku wzrosła, temat głównej dyskusji nie dotyczy spółki, przesilenie blisko...
to be in the black...

alkoita4
Starszy chorąży
Posty: 1932
Rejestracja: 29 wrz 2016 11:12

Postautor: alkoita4 » 08 gru 2016 11:31

W D*** mam twoj portfel, twoje niz nie znaaczace i bledne przemyslenia :D
Srales zarem, wklejales wykresy, montowales wydumane zdania o EUR/PLN, ze w gore, ze konsola , ze gwizdu *****, a ja tobie pisalem S, s,s

Wyszlo na moje, GOLASIE :D
wyszlo..*** na twoje..ze z 4.5 PLn..osuinelo sie pare groszy....***...

stara zasada mowi....To co dla jednych jest sufitem..dla innych jest podloga...TY tu *** rzezbisz..o 5 groszy..i zarobek 70 PLN....a mnie ...tego typu.....MISZCZOSTWO..golo wacka lata.....

ja narysowalem ...mozliwosc zachowania walut w dluzszej parspektywie..bo ona mnie interesuje......i nie chodzi o ..zzarobienie jakis 70 PLN..tylko...naprawde grybej kasy..byc moze..kilkakrotnosc mojego obecnego portfela.....w pzreciagu kilku kolejnych lat....

I oczywiscie ze masz w ***..moj ...portfel..bo nic ci *** do niego...ale dla mnie jest on istotny....DALtego..ty....***..ziolo...skupija sie na paru groszach.......wyrwanych ...od czasu do czasu na forexie....a ja....bede sie skupial...czy i jak moj portfel urosl w Dluzszej perspektywie.........GOLASIE...ty sie bredzlujesz..70% zarobkiem od malego depo..( np 50- 100 PLN)......ja..sie rajcuje czyms zupelknie innym rozwojem firm..i tym za daja mozliwosc zarobic...na kokretnej kase..kilkaset %...lub nawet kilka tysiecy %....w kilka lat..... :lol: 8) :lol:

P.S...a ty majac 20 K...pisz..ze...25 PLN..prowizji to duzo..bo jakbys chcial 10 kontraktow..wartych npp 80 K pln....otworzyc..to bys musial zaplacic prowizji....250 PLN.....GOLASIE..majacy podobno 20 K PLN....na granie.... :lol: 8) :lol:
Dużo lepiej jest kupić wspaniałą firmę za przeciętną cenę, niż przeciętną firmę za wspaniałą cenę - Warren Buffett

RoccoMan
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3496
Rejestracja: 09 maja 2014 18:24
Lokalizacja: Kaszuby

Postautor: RoccoMan » 08 gru 2016 17:18

i po korekcie :lol:
====U know I keep it real====

Mierek
Starszy kapral
Posty: 9
Rejestracja: 18 sie 2007 09:06

Postautor: Mierek » 08 gru 2016 17:24

Ale prawie nerwy mi puściły. Prawie 8)

łukasz
Starszy chorąży
Posty: 1322
Rejestracja: 19 lip 2005 00:20

Postautor: łukasz » 11 gru 2016 11:24

Wygląda na to, że na KWK Krupiński szykują się do strajku przeciwko przekazaniu kopalni do SRK. W każdym razie na to wskazuje wynik referendum wśród załogi oraz ostatnie wypowiedzi tamtejszych związkowców.
to be in the black...

RoccoMan
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3496
Rejestracja: 09 maja 2014 18:24
Lokalizacja: Kaszuby

Postautor: RoccoMan » 12 gru 2016 13:30

i jak tam miszcze? a ja se siedze ponownie na pokladzie od wzeszlego tygidnia chociaz buja jak na łajbie :arrow: 100
====U know I keep it real====

Ziolo
Porucznik
Posty: 28360
Rejestracja: 09 lis 2010 12:26
Lokalizacja: Abudabia

Postautor: Ziolo » 12 gru 2016 13:42

Podjazd gora na 80, potem nowe doly.

Dzisiaj / jutro masz top na ten tydzien :)
One Ziolo to rule them all.

RoccoMan
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3496
Rejestracja: 09 maja 2014 18:24
Lokalizacja: Kaszuby

Postautor: RoccoMan » 12 gru 2016 13:56

Podjazd gora na 80, potem nowe doly.

Dzisiaj / jutro masz top na ten tydzien :)
nie sadze ale bede czujny...thanks
====U know I keep it real====

Laptop(1)
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 261
Rejestracja: 12 gru 2016 08:35

Postautor: Laptop(1) » 12 gru 2016 13:58

Podjazd gora na 80, potem nowe doly.

Dzisiaj / jutro masz top na ten tydzien :)
nie sadze ale bede czujny...thanks
rocosza a brastera jeszcze masz ?


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 122 gości