FLY.PL-część II IDZIEMY W GÓRĘ

wszystko na temat spółek publicznych
/__Kreslarz__/
Młodszy chorąży
Posty: 405
Rejestracja: 10 wrz 2015 23:19

Postautor: /__Kreslarz__/ » 06 paź 2015 19:50

[quote=".Laptop""]olszowa przypominam ci ze dzis ma byc 6 gr wczoiraj mialo byc 5 gr a co jutro olszowa napiszesz ile razy bedziesz jeszcze strzelal :lol: :lol: :lol: :lol:

O pojawiles sie potworze rentowy

Zblizamy sie do 0.06 kierunek poludnir

Jeszcze 8 dni i listonosz przyniesie ci rente

Nie ajacuj bo zaraz prawda o tobie czeresniaku wypłynie za przekręty z boszkiem na Ukrainie i eleko :twisted:


Czeresniaku
Jeszcze raz parkietowa kurwo napiszesz o mnie klamstwa ze jakis Boszko ze Ukraina zrobie ci swoloczo prpces i kurwo mnie popamietasz do konca swojego parszywego zycia

Wiec *** zapamietaj to
Milcz podła świnio bo za te przekręty pójdziesz siedzieć :twisted:


Jeszcze sie nie przedawniło :lol: a tam gdzie będziesz nauczysz sie szacunki do dona i innych przekretasie :twisted:[/quote]

Szacunku do Ksieciunia za przekręty super żart udał Ci się jak i z ta świnią buhahahaahah
Obrazek

REKLAMA


Trolejbus
Porucznik
Posty: 29994
Rejestracja: 07 sie 2005 14:10

Postautor: Trolejbus » 06 paź 2015 19:58

Co słychać? Ktoś podsumuje dziś dzień na papierze?


http://forum.parkiet.com/viewtopic.php? ... c&start=80
"Chcesz mieć hossę? Bądź jak James Bond: kup trochę akcji i uratuj  świat." - Trolejbus.
Wróżbici z Parkietu: viewtopic.php?f=1&t=229359

.Laptop"_1653637
Starszy chorąży
Posty: 1895
Rejestracja: 23 wrz 2015 12:43

Postautor: .Laptop"_1653637 » 06 paź 2015 19:59

Co słychać? Ktoś podsumuje dziś dzień na papierze?


http://forum.parkiet.com/viewtopic.php? ... c&start=80
tak olszowa pisal wczoraj ze 5 gr dzis podniosl target 6 gr anni wczoraj ani dzis nie bylo kurs 10 gr chyba ci tyle starczy :lol: :lol: :lol:

fuga-w-tesco
Chorąży
Posty: 877
Rejestracja: 06 maja 2015 20:29

Postautor: fuga-w-tesco » 06 paź 2015 20:00

co wam tak otwory tutaj wiercom od 14 zeta :lol: :lol:
człowiek normalny w świecie *** jest traktowany jako wariat......cyt.JKM

.Laptop"_1653637
Starszy chorąży
Posty: 1895
Rejestracja: 23 wrz 2015 12:43

Postautor: .Laptop"_1653637 » 06 paź 2015 20:03

co wam tak otwory tutaj wiercom od 14 zeta :lol: :lol:
szwagier jak tobie romek na skotanie heheh wiec wiecej powagi bo smioac to sie moze kazdy ze grazynie rajstopy porwaly sie :oops: :cry: :lol: :lol: :lol: :wink:

Notosru
Starszy chorąży
Posty: 1939
Rejestracja: 29 lip 2014 22:05

Postautor: Notosru » 06 paź 2015 20:05

[quote=".Laptop""]
co wam tak otwory tutaj wiercom od 14 zeta :lol: :lol:
szwagier jak tobie romek na skotanie heheh wiec wiecej powagi bo smioac to sie moze kazdy ze grazynie rajstopy porwaly sie :oops: :cry: :lol: :lol: :lol: :wink:[/quote] :lol: :lol: :lol: :lol: kolcem róży się zaciągnęły

fuga-w-tesco
Chorąży
Posty: 877
Rejestracja: 06 maja 2015 20:29

Postautor: fuga-w-tesco » 06 paź 2015 20:06

[quote=".Laptop""]
co wam tak otwory tutaj wiercom od 14 zeta :lol: :lol:
szwagier jak tobie romek na skotanie heheh wiec wiecej powagi bo smioac to sie moze kazdy ze grazynie rajstopy porwaly sie :oops: :cry: :lol: :lol: :lol: :wink:[/quote]wiem wiemm..ale ziom...przyznaj ze zjazd z14 zeta na .8 groszy wciagu miesiaca to miszczostwo swiata...hehe..i tylko parowa tak potrafi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
człowiek normalny w świecie *** jest traktowany jako wariat......cyt.JKM

.Laptop"_1653637
Starszy chorąży
Posty: 1895
Rejestracja: 23 wrz 2015 12:43

Postautor: .Laptop"_1653637 » 06 paź 2015 20:06

[quote=".Laptop""]
co wam tak otwory tutaj wiercom od 14 zeta :lol: :lol:
szwagier jak tobie romek na skotanie heheh wiec wiecej powagi bo smioac to sie moze kazdy ze grazynie rajstopy porwaly sie :oops: :cry: :lol: :lol: :lol: :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol: kolcem róży się zaciągnęły[/quote]RAFI ale sie szwagrowi humor wyostrzyl pewnie to porwalo grazynie rajstopy :oops: :lol: :lol: :lol:

fuga-w-tesco
Chorąży
Posty: 877
Rejestracja: 06 maja 2015 20:29

Postautor: fuga-w-tesco » 06 paź 2015 20:08

[quote=".Laptop""]
[quote=".Laptop""]
co wam tak otwory tutaj wiercom od 14 zeta :lol: :lol:
szwagier jak tobie romek na skotanie heheh wiec wiecej powagi bo smioac to sie moze kazdy ze grazynie rajstopy porwaly sie :oops: :cry: :lol: :lol: :lol: :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol: kolcem róży się zaciągnęły[/quote]RAFI ale sie szwagrowi humor wyostrzyl pewnie to porwalo grazynie rajstopy :oops: :lol: :lol: :lol:[/quote]morda..nie zaklinaj rzeczywistosci...hehe
człowiek normalny w świecie *** jest traktowany jako wariat......cyt.JKM

.Laptop"_1653637
Starszy chorąży
Posty: 1895
Rejestracja: 23 wrz 2015 12:43

Postautor: .Laptop"_1653637 » 06 paź 2015 20:10

[quote=".Laptop""]
[quote=".Laptop""]
co wam tak otwory tutaj wiercom od 14 zeta :lol: :lol:
szwagier jak tobie romek na skotanie heheh wiec wiecej powagi bo smioac to sie moze kazdy ze grazynie rajstopy porwaly sie :oops: :cry: :lol: :lol: :lol: :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol: kolcem róży się zaciągnęły
RAFI ale sie szwagrowi humor wyostrzyl pewnie to porwalo grazynie rajstopy :oops: :lol: :lol: :lol:[/quote]morda..nie zaklinaj rzeczywistosci...hehe[/quote]szwagier ja nie mam teraz perly bedzie moj poziom gora dol kupie teraz zabawa z mario gdzie indziej a smieje sie bo olszowa od 2 dni nadaje ze 5 gr caly wekeend spamowal ze w poniedzialek 5 gr nie bylo to dzis rano napisal ze napewno dzis a kurs 10gr :lol: :lol: :lol:

fuga-w-tesco
Chorąży
Posty: 877
Rejestracja: 06 maja 2015 20:29

Postautor: fuga-w-tesco » 06 paź 2015 20:12

[quote=".Laptop""]
[quote=".Laptop""]
[quote=".Laptop""]
co wam tak otwory tutaj wiercom od 14 zeta :lol: :lol:
szwagier jak tobie romek na skotanie heheh wiec wiecej powagi bo smioac to sie moze kazdy ze grazynie rajstopy porwaly sie :oops: :cry: :lol: :lol: :lol: :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol: kolcem róży się zaciągnęły
RAFI ale sie szwagrowi humor wyostrzyl pewnie to porwalo grazynie rajstopy :oops: :lol: :lol: :lol:[/quote]morda..nie zaklinaj rzeczywistosci...hehe[/quote]szwagier ja nie mam teraz perly bedzie moj poziom gora dol kupie teraz zabawa z mario gdzie indziej a smieje sie bo olszowa od 2 dni nadaje ze 5 gr caly wekeend spamowal ze w poniedzialek 5 gr nie bylo to dzis rano napisal ze napewno dzis a kurs 10gr :lol: :lol: :lol:[/quote]ziomus..kiedys tam dojdzie i obroty siem wygasnom......a pozniej resplita zrobi i nadal 5 zeta hehe
człowiek normalny w świecie *** jest traktowany jako wariat......cyt.JKM

leszekjagodka
Młodszy chorąży
Posty: 514
Rejestracja: 14 sie 2015 18:19

Postautor: leszekjagodka » 06 paź 2015 20:12

Kiedy upadłość?

.Laptop"_1653637
Starszy chorąży
Posty: 1895
Rejestracja: 23 wrz 2015 12:43

Postautor: .Laptop"_1653637 » 06 paź 2015 20:14

[quote=".Laptop""]
[quote=".Laptop""]
[quote=".Laptop""]
co wam tak otwory tutaj wiercom od 14 zeta :lol: :lol:
szwagier jak tobie romek na skotanie heheh wiec wiecej powagi bo smioac to sie moze kazdy ze grazynie rajstopy porwaly sie :oops: :cry: :lol: :lol: :lol: :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol: kolcem róży się zaciągnęły
RAFI ale sie szwagrowi humor wyostrzyl pewnie to porwalo grazynie rajstopy :oops: :lol: :lol: :lol:
morda..nie zaklinaj rzeczywistosci...hehe[/quote]szwagier ja nie mam teraz perly bedzie moj poziom gora dol kupie teraz zabawa z mario gdzie indziej a smieje sie bo olszowa od 2 dni nadaje ze 5 gr caly wekeend spamowal ze w poniedzialek 5 gr nie bylo to dzis rano napisal ze napewno dzis a kurs 10gr :lol: :lol: :lol:[/quote]ziomus..kiedys tam dojdzie i obroty siem wygasnom......a pozniej resplita zrobi i nadal 5 zeta hehe[/quote]ale szwagierku ja nie pzrecze z etak bedzie ale polew z olszowy jest od soboty zaklina pamietasz jak kuczyn 5 lat wiescil krach i sie doczekal wiesz kiedy tak samo olszowa wiec tylko o to chodzi he

fuga-w-tesco
Chorąży
Posty: 877
Rejestracja: 06 maja 2015 20:29

Postautor: fuga-w-tesco » 06 paź 2015 20:16

[quote=".Laptop""]
[quote=".Laptop""]
[quote=".Laptop""]
[quote=".Laptop""]
co wam tak otwory tutaj wiercom od 14 zeta :lol: :lol:
szwagier jak tobie romek na skotanie heheh wiec wiecej powagi bo smioac to sie moze kazdy ze grazynie rajstopy porwaly sie :oops: :cry: :lol: :lol: :lol: :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol: kolcem róży się zaciągnęły
RAFI ale sie szwagrowi humor wyostrzyl pewnie to porwalo grazynie rajstopy :oops: :lol: :lol: :lol:
morda..nie zaklinaj rzeczywistosci...hehe[/quote]szwagier ja nie mam teraz perly bedzie moj poziom gora dol kupie teraz zabawa z mario gdzie indziej a smieje sie bo olszowa od 2 dni nadaje ze 5 gr caly wekeend spamowal ze w poniedzialek 5 gr nie bylo to dzis rano napisal ze napewno dzis a kurs 10gr :lol: :lol: :lol:[/quote]ziomus..kiedys tam dojdzie i obroty siem wygasnom......a pozniej resplita zrobi i nadal 5 zeta hehe[/quote]ale szwagierku ja nie pzrecze z etak bedzie ale polew z olszowy jest od soboty zaklina pamietasz jak kuczyn 5 lat wiescil krach i sie doczekal wiesz kiedy tak samo olszowa wiec tylko o to chodzi he[/quote]wszystko jasne..hehe..pozdr :lol: :lol:
człowiek normalny w świecie *** jest traktowany jako wariat......cyt.JKM

Trolejbus
Porucznik
Posty: 29994
Rejestracja: 07 sie 2005 14:10

Postautor: Trolejbus » 06 paź 2015 20:20

Nikt chyba nie pobije tego rekordu, jaki był na Certusie czyli Prime, w zeszłym roku w krótkim czasie napompowali z 5 zeta do 300 a potem w ciągu dwóch miesięcy zleciało na 2 z hakiem. Pokażcie mi drugi taki kozacki papier. :lol:
"Chcesz mieć hossę? Bądź jak James Bond: kup trochę akcji i uratuj  świat." - Trolejbus.
Wróżbici z Parkietu: viewtopic.php?f=1&t=229359


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 133 gości