CD PROJEKT [CDR] księga XXXII sukces W3, czekamy na CP2077

wszystko na temat spółek publicznych
pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Postautor: pandorinium » 30 maja 2017 11:38

Potwierdzam, Gwint jest spoko, chociaż mam nadzieję, że w finalnej wersji wrócą do wyglądu z zamkniętej bety, a nie tej teraz.

REKLAMA


tgolik
Starszy chorąży
Posty: 1459
Rejestracja: 26 cze 2010 20:32

Postautor: tgolik » 30 maja 2017 12:00

Potwierdzam, Gwint jest spoko, chociaż mam nadzieję, że w finalnej wersji wrócą do wyglądu z zamkniętej bety, a nie tej teraz.
Przyzwyczaisz się do obecnego wyglądu. A także do tego, który wprowadzą w kolejnych aktualizacjach.

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Postautor: pandorinium » 30 maja 2017 12:01

Potwierdzam, Gwint jest spoko, chociaż mam nadzieję, że w finalnej wersji wrócą do wyglądu z zamkniętej bety, a nie tej teraz.
Przyzwyczaisz się do obecnego wyglądu. A także do tego, który wprowadzą w kolejnych aktualizacjach.
Pewnie że tak, chociaż te strzałki są wnerwiające, takie dziecinne, jakby gracz musiał być prowadzony za rączkę, bo nic nie potrafi. Ale to tylko beta.

tgolik
Starszy chorąży
Posty: 1459
Rejestracja: 26 cze 2010 20:32

Postautor: tgolik » 30 maja 2017 12:52

Potwierdzam, Gwint jest spoko, chociaż mam nadzieję, że w finalnej wersji wrócą do wyglądu z zamkniętej bety, a nie tej teraz.
Przyzwyczaisz się do obecnego wyglądu. A także do tego, który wprowadzą w kolejnych aktualizacjach.
Pewnie że tak, chociaż te strzałki są wnerwiające, takie dziecinne, jakby gracz musiał być prowadzony za rączkę, bo nic nie potrafi. Ale to tylko beta.
Skopiowali strzałki z Hearthstone.

jarek111
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7510
Rejestracja: 21 sty 2006 21:21

Postautor: jarek111 » 30 maja 2017 15:28

Potwierdzam, Gwint jest spoko, chociaż mam nadzieję, że w finalnej wersji wrócą do wyglądu z zamkniętej bety, a nie tej teraz.
Przyzwyczaisz się do obecnego wyglądu. A także do tego, który wprowadzą w kolejnych aktualizacjach.
Pewnie że tak, chociaż te strzałki są wnerwiające, takie dziecinne, jakby gracz musiał być prowadzony za rączkę, bo nic nie potrafi. Ale to tylko beta.

w stanach juz tak jest ze liczy sie uproszczenie na maxa .jak ktos chce podbic tamten rynek to do tamtejszych graczy musi sie podporzadkowac 8)


.
dla tych co nie pamietaja to przypominam ze wystepowalem kiedys na forum pod pseudonimem :" twardy" ktory niestety zmienilem zmuszony awaria i utrata danych do logownia sie pod starym nickiem .

Wróżka Zębuszka2
Młodszy chorąży
Posty: 562
Rejestracja: 27 lip 2012 21:52

Postautor: Wróżka Zębuszka2 » 30 maja 2017 16:37

czas na hiperbolę
120 :arrow:
:wink:

glowacki4
Starszy chorąży
Posty: 1804
Rejestracja: 05 cze 2015 20:36

Postautor: glowacki4 » 30 maja 2017 20:11

Ale byłby numer jakby odpalili promocję CP2077 na najbliższym E3! :D

EDIT: ...a Redzi są na liście wystawców :D CP2077 z kolei nie ma na oficjalnej liście gier ale chodzą ploteczki, że ma się pojawić :twisted:
Zdajesz sobie sprawę, że ledwo co ruszył Gwint w otwartej wersji ? A oni już mają Cyberpunka pokazywać ? Ja p****
Znowu zaczęło rosnąć i od razu masa fanów spółki wyległa rzucając prognozami kursu. :roll:

Kaplica
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2303
Rejestracja: 24 lut 2016 19:47

Postautor: Kaplica » 30 maja 2017 22:17

dali promocje na witchery i szał :lol:
Mabion, Celon, Farm51--i będę ,,ciut,, bogatszy:)

P?otka
Sierżant
Posty: 55
Rejestracja: 18 kwie 2017 09:55

Postautor: P?otka » 31 maja 2017 08:31


je2bnik
Starszy plutonowy
Posty: 25
Rejestracja: 17 cze 2015 13:42

Postautor: je2bnik » 31 maja 2017 09:58

Ale byłby numer jakby odpalili promocję CP2077 na najbliższym E3! :D

EDIT: ...a Redzi są na liście wystawców :D CP2077 z kolei nie ma na oficjalnej liście gier ale chodzą ploteczki, że ma się pojawić :twisted:
Zdajesz sobie sprawę, że ledwo co ruszył Gwint w otwartej wersji ? A oni już mają Cyberpunka pokazywać ? Ja p****
Znowu zaczęło rosnąć i od razu masa fanów spółki wyległa rzucając prognozami kursu. :roll:
Widzisz gdzieś w moim poście prognozę kursu?

Co ma uruchomienie publicznej bety gwinta do rozpoczęcia kampanii marketingowej CP 2077? Zgodnie z informacjami które płyną z samego studia pracują równolegle nad 3 projektami: Gwintem, Cyberpunkiem i jeszcze jedną grą AAA. Mają możliwości finansowe i organizacyjne. Nie jest powiedziane, że kampania reklamowa CP musi być taka sama jak wiedźmina (krótka i intensywna), wręcz wiele wskazuje na to, że będzie inna. W3 był kolejną grą z serii, która zaznaczyła swoją obecność na rynku. CP natomiast mimo bazowania na mniej lub bardziej znanej papierowej wersji RPG, jest nowym brandem z którym trzeba dotrzeć do graczy.

Uruchomienie kampanii promocyjnej nie jest równoznaczne z pokazaniem samej gry, gameplayu i bebechów. Mogą puścić nowy teaser żeby podgrzać temperaturę a potem dawkować dzienniczki dewelopera.

Wreszcie nie napisałem, że "mają pokazywać cyberpunka" tylko, że byłby to niezły numer gdyby kampania zaczęła się na E3. Na pewno byłoby to zaskoczenie, a element zaskoczenia ma być jak mówił sam A. Kiciński kluczowy w uruchomieniu promocji CP.

Pozdrawiam i polecam czytanie ze zrozumieniem oraz melisę przed snem, pomaga na złe emocje.

Vaquero
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 240
Rejestracja: 16 lis 2012 14:17

Postautor: Vaquero » 31 maja 2017 10:30

Ale byłby numer jakby odpalili promocję CP2077 na najbliższym E3! :D

EDIT: ...a Redzi są na liście wystawców :D CP2077 z kolei nie ma na oficjalnej liście gier ale chodzą ploteczki, że ma się pojawić :twisted:
Numer byłby niezły, ale to nie jest prawdopodobne. Po pierwsze, tak jak przez lata koncentrowali się tylko na komunikacji W3, tak teraz nie będą chcieli rozpraszać fanów, których atakują gwintem.
Po drugie kampania ma być krótsza, a wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że grze jeszcze dużo brakuje.
Chyba, żeby jakiś drobiazg- pojedynczy art, plansza... ukryte przesłanie. Fanów kręcą takie rzeczy - Rockstar tak zaczął kampanię RDR2 - najpierw zmiana profilówki na TT, potem pojedyńczy art, potem krótki trailer... coś takiego mogłoby się zadziać, ale myślę, że jest za wcześnie. E3 - tak, ale za rok, najwcześniej za rok.

je2bnik
Starszy plutonowy
Posty: 25
Rejestracja: 17 cze 2015 13:42

Postautor: je2bnik » 31 maja 2017 10:39

Co do zasady się z Tobą zgadzam, patrz mój post wyżej. Natomiast odbiorcy Gwinta i CP to nie będą moim zdaniem Ci sami gracze.

chandlerr
Chorąży
Posty: 815
Rejestracja: 08 paź 2015 23:11

Postautor: chandlerr » 31 maja 2017 14:46

Co to za *** z ukrytego sprzedaje :|

Z kolei fix był bardzo ciekawy, jutro przebijamy 80? :)

glowacki4
Starszy chorąży
Posty: 1804
Rejestracja: 05 cze 2015 20:36

Postautor: glowacki4 » 31 maja 2017 22:12

Widzisz gdzieś w moim poście prognozę kursu?
Tu akurat nie chodziło o Ciebie.
Nie jest powiedziane, że kampania reklamowa CP musi być taka sama jak wiedźmina (krótka i intensywna), wręcz wiele wskazuje na to, że będzie inna.
Tylko, że właśnie kampania promocyjna Cyberpunka ma być krótsza i mocniejsza niż Wiedźmina :wink:

Nie bierz tego do siebie. Gdy ja się czymś nie zgadzam po prostu to piszę.
A twój post i tak był bardziej wartościowy niż 98% tutejszych wpisów.

glowacki4
Starszy chorąży
Posty: 1804
Rejestracja: 05 cze 2015 20:36

Postautor: glowacki4 » 31 maja 2017 23:04

Obecna promocja Witchera na Steamie wygląda naprawdę okazale. To jest właśnie siła produktu o niesamowitej jakości ( 97% pozytywów). Z prostej kalkulacji wychodzi, że przez 3 dni sprzedadzą minimum 120 tys. W3, co daje szybkie 7 mln zł przychodu nie obciążone żadnym kosztem. Tak zarabia CDR 8)


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 145 gości