CD PROJEKT [CDR] księga XXXII sukces W3, czekamy na CP2077

wszystko na temat spółek publicznych
oszo
Chorąży sztabowy
Posty: 4456
Rejestracja: 25 mar 2006 18:07
Lokalizacja: Z tąd

Postautor: oszo » 01 mar 2016 10:33

ja licze ze bedzie skup za 100 baniek...beda robic w4...i cyber jednoczesnie...bo maja kupe ludzi juz w teamie....minimum 2 - 3 zespoly produkcyjne...a zamiast sie wyzywac...proponuje uzywac ignora :) i czekac czekac...zwieracze trzymać... 8)
Za 100 baniek to oni niech lepiej zrobią np. Wiedźmina 1 na PS4 i XOne oraz nowe PC. Skup w takiej skali podniesie długofalowo kurs góra o 1 zł. Szkoda kasy.
ale im kasa nie jest juz potrzebna :lol:

REKLAMA


koenigsegg
Młodszy chorąży
Posty: 479
Rejestracja: 10 sty 2016 23:35
Lokalizacja: byndzie hossa

Postautor: koenigsegg » 02 mar 2016 04:59

tez gralem pod piekna konferencje w wakacje, dokupywalem w dniu kiedy wszytko lecialo po 15%, ale tez wczesniej po 25,stare pakiety usrednialem w gore... potem przyszedll dzien konferencji i zjazd w 3 min sesji z 26.5 na 24.. a potem w kolejne dni dalsze zjazdy.. mowilem przeczekam widzialem CDR jak wy, same cud maliny, kazdy kto mowil cos zlego o spolce byl dla mnie marnym naganiaczem i kolesiem ktory spoznil sie na pociag... jednak potem przyszedl boczniak co was ostrzegalem zeby sprzedawac, kurs ani ruszyl, nagle prezes sprzedaje... no mowie dystrybucja jak nic! tylko dlaczego? zaczelem szukac powodow i wytlumaczen dlaczego ktos sprzedaje tak swieta i najlepsza spolke! ona przeciezz nie ma prawa spadac, i znalazlem argumenty, ktore pozwolily mi na ucieczke po 26.5-27 i ktore tu co jakis czas dyktuje, ale zawsze przyjmowane sa tak samo, co w glebi rozumiem, bo sam bylem wczesniej takim napalonym leszczem i kupywalem pod jakies konferencje i inne duperele, a potem zderzenie z rzeczywistoscia
Wcześniej byłem znany jako grubygrubas

Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2322
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Postautor: Rif1977 » 02 mar 2016 10:15

tez gralem pod piekna konferencje w wakacje, dokupywalem w dniu kiedy wszytko lecialo po 15%, ale tez wczesniej po 25,stare pakiety usrednialem w gore... potem przyszedll dzien konferencji i zjazd w 3 min sesji z 26.5 na 24.. a potem w kolejne dni dalsze zjazdy.. mowilem przeczekam widzialem CDR jak wy, same cud maliny, kazdy kto mowil cos zlego o spolce byl dla mnie marnym naganiaczem i kolesiem ktory spoznil sie na pociag... jednak potem przyszedl boczniak co was ostrzegalem zeby sprzedawac, kurs ani ruszyl, nagle prezes sprzedaje... no mowie dystrybucja jak nic! tylko dlaczego? zaczelem szukac powodow i wytlumaczen dlaczego ktos sprzedaje tak swieta i najlepsza spolke! ona przeciezz nie ma prawa spadac, i znalazlem argumenty, ktore pozwolily mi na ucieczke po 26.5-27 i ktore tu co jakis czas dyktuje, ale zawsze przyjmowane sa tak samo, co w glebi rozumiem, bo sam bylem wczesniej takim napalonym leszczem i kupywalem pod jakies konferencje i inne duperele, a potem zderzenie z rzeczywistoscia
Kolejna barwna opowiastka Grubasa, o tym jak sprzedał na górce :D
Zróbmy tak. Żeby dodać odrobiny autentyczności informuj nas o operacjach zaraz po ich dokonaniu, a nie kilka tygodni/miesięcy/lat później :)
Według nich masz wspaniałe wyniki. Kupujesz w idealnym momencie i idealnie przewidujesz, kiedy sprzedać. Gdy poinformujesz na forum, że kupiłeś i dlaczego, to wszyscy się rzucą na akcje :D

Ziolo
Porucznik
Posty: 28360
Rejestracja: 09 lis 2010 12:26
Lokalizacja: Abudabia

Postautor: Ziolo » 02 mar 2016 10:53

gruby to takie espi ma wewnetrze :D
tydzien po daje komunikat
One Ziolo to rule them all.

koenigsegg
Młodszy chorąży
Posty: 479
Rejestracja: 10 sty 2016 23:35
Lokalizacja: byndzie hossa

Postautor: koenigsegg » 02 mar 2016 12:28

tez gralem pod piekna konferencje w wakacje, dokupywalem w dniu kiedy wszytko lecialo po 15%, ale tez wczesniej po 25,stare pakiety usrednialem w gore... potem przyszedll dzien konferencji i zjazd w 3 min sesji z 26.5 na 24.. a potem w kolejne dni dalsze zjazdy.. mowilem przeczekam widzialem CDR jak wy, same cud maliny, kazdy kto mowil cos zlego o spolce byl dla mnie marnym naganiaczem i kolesiem ktory spoznil sie na pociag... jednak potem przyszedl boczniak co was ostrzegalem zeby sprzedawac, kurs ani ruszyl, nagle prezes sprzedaje... no mowie dystrybucja jak nic! tylko dlaczego? zaczelem szukac powodow i wytlumaczen dlaczego ktos sprzedaje tak swieta i najlepsza spolke! ona przeciezz nie ma prawa spadac, i znalazlem argumenty, ktore pozwolily mi na ucieczke po 26.5-27 i ktore tu co jakis czas dyktuje, ale zawsze przyjmowane sa tak samo, co w glebi rozumiem, bo sam bylem wczesniej takim napalonym leszczem i kupywalem pod jakies konferencje i inne duperele, a potem zderzenie z rzeczywistoscia
Kolejna barwna opowiastka Grubasa, o tym jak sprzedał na górce :D
Zróbmy tak. Żeby dodać odrobiny autentyczności informuj nas o operacjach zaraz po ich dokonaniu, a nie kilka tygodni/miesięcy/lat później :)
Według nich masz wspaniałe wyniki. Kupujesz w idealnym momencie i idealnie przewidujesz, kiedy sprzedać. Gdy poinformujesz na forum, że kupiłeś i dlaczego, to wszyscy się rzucą na akcje :D
przeciez zawszepodaje odrazu w momencie kiedy kupuje/ sprzedaje na forum, to zez Ty tego nei doczytales nie moja sprawa... zreszta popytaj chlopakow na 11bit, tam napisalem ze sprzedalem jak bylo 84 i co.. jajeczko
Wcześniej byłem znany jako grubygrubas

Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2322
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Postautor: Rif1977 » 02 mar 2016 13:31

tez gralem pod piekna konferencje w wakacje, dokupywalem w dniu kiedy wszytko lecialo po 15%, ale tez wczesniej po 25,stare pakiety usrednialem w gore... potem przyszedll dzien konferencji i zjazd w 3 min sesji z 26.5 na 24.. a potem w kolejne dni dalsze zjazdy.. mowilem przeczekam widzialem CDR jak wy, same cud maliny, kazdy kto mowil cos zlego o spolce byl dla mnie marnym naganiaczem i kolesiem ktory spoznil sie na pociag... jednak potem przyszedl boczniak co was ostrzegalem zeby sprzedawac, kurs ani ruszyl, nagle prezes sprzedaje... no mowie dystrybucja jak nic! tylko dlaczego? zaczelem szukac powodow i wytlumaczen dlaczego ktos sprzedaje tak swieta i najlepsza spolke! ona przeciezz nie ma prawa spadac, i znalazlem argumenty, ktore pozwolily mi na ucieczke po 26.5-27 i ktore tu co jakis czas dyktuje, ale zawsze przyjmowane sa tak samo, co w glebi rozumiem, bo sam bylem wczesniej takim napalonym leszczem i kupywalem pod jakies konferencje i inne duperele, a potem zderzenie z rzeczywistoscia
Kolejna barwna opowiastka Grubasa, o tym jak sprzedał na górce :D
Zróbmy tak. Żeby dodać odrobiny autentyczności informuj nas o operacjach zaraz po ich dokonaniu, a nie kilka tygodni/miesięcy/lat później :)
Według nich masz wspaniałe wyniki. Kupujesz w idealnym momencie i idealnie przewidujesz, kiedy sprzedać. Gdy poinformujesz na forum, że kupiłeś i dlaczego, to wszyscy się rzucą na akcje :D
przeciez zawszepodaje odrazu w momencie kiedy kupuje/ sprzedaje na forum, to zez Ty tego nei doczytales nie moja sprawa... zreszta popytaj chlopakow na 11bit, tam napisalem ze sprzedalem jak bylo 84 i co.. jajeczko
Sprzedałeś coś czego nie miałeś hehe
Pamiętam, że była zwała z ciebie. Niby nic nie miałeś, unikałeś, a potem nagle puszczasz info, że sprzedałeś :D
Wrzucaj infa, gdy kupujesz, to się wszyscy pośmiejemy hehe

samu L
Podporucznik
Posty: 15284
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: samu L » 03 mar 2016 10:32

ruszył red

Lolek2016
Starszy plutonowy
Posty: 27
Rejestracja: 22 lut 2016 10:29

Postautor: Lolek2016 » 03 mar 2016 10:34

kierunek żelbeton?

samu L
Podporucznik
Posty: 15284
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: samu L » 03 mar 2016 10:36

rejon 27 do zdobycia
no chyba, ze będą jakieś rewelacje na konferencji
w każdym razie pod to jest gra

wodnik_532924
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2081
Rejestracja: 09 wrz 2011 17:48
Lokalizacja: Podhale

Postautor: wodnik_532924 » 03 mar 2016 11:28

rejon 27 do zdobycia
no chyba, ze będą jakieś rewelacje na konferencji
w każdym razie pod to jest gra
kiedy ta konfa ??
Gdy nie wiemy czegoś w ogóle lub wiemy za mało – jesteśmy skłonni do podstawiania uczuć w miejsce rozumu” T. S. Elliot

samu L
Podporucznik
Posty: 15284
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: samu L » 03 mar 2016 11:38


je2bnik
Starszy plutonowy
Posty: 25
Rejestracja: 17 cze 2015 13:42

Postautor: je2bnik » 03 mar 2016 11:59

http://www.cdaction.pl/news-43508/cd-pr ... o-cdp.html

Premiera CP2077 być może już pod koniec 2016.

http://www.cdaction.pl/news-44178/co-la ... zytor.html

"Adam Kiciński, prezes CD Projektu, niedawno dementował informacje o pojawieniu się Cyberpunka jeszcze w tym roku i zapewniał, że zespół nadal skupiony jest na wspieraniu Wiedźmina, który w tym roku ma otrzymać jeszcze jedno rozszerzenie i być rozwijany o nowe pomysły.

Jednakże Marcin Przybyłowicz, kompozytor muzyki do Dzikiego Gonu, w wywiadzie dla Gamepressure zdradził, że teraz ma się zająć muzyką do Cyberpunka 2077, a nawet że zostały już zrobione pierwsze próby.

Może to świadczyć o tym, że CD Projekt powoli przesuwa pracowników do pracy nad swoim następnym dużym projektem."

samu L
Podporucznik
Posty: 15284
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: samu L » 03 mar 2016 12:11

jakby dali konkrety co do cyberpunka w tej strategii, z terminem na początek 2017 roku to mamy wystrzał rakiety

oszo
Chorąży sztabowy
Posty: 4456
Rejestracja: 25 mar 2006 18:07
Lokalizacja: Z tąd

Postautor: oszo » 03 mar 2016 12:33

jakby dali konkrety co do cyberpunka w tej strategii, z terminem na początek 2017 roku to mamy wystrzał rakiety
nie sadze...licze na liczbe 10 mln...skup akcji...dodatek do w3...moze jakas zmiana planow...i w4 w przyszlosci...to by wystarczylo narazie... 8) pozatym...o 15.00 , 10 marca bedzie tez czat z zarządem, wiec mozna bedzie pozadawac nieco pytan....

samu L
Podporucznik
Posty: 15284
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: samu L » 03 mar 2016 13:20

ale oni mają podać strategię na kolejne lata
nowy dokument, który ma określić politykę firmy, sposób zagospodarowanie kasy i projekty w jakie chcą wejsć
tam muszą paść strategiczne informacje a nie historyczne dane


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 133 gości