UNIFIED FACTORY [UFC]

wszystko na temat spółek publicznych
KUGID
Starszy chorąży
Posty: 1114
Rejestracja: 05 mar 2016 16:40

Re: UNIFIED FACTORY [UFC]

Postautor: KUGID » 18 kwie 2018 21:57

Witam! Jak samopoczucie akcjonariuszy po dzisiejszej sesji? W sierpniu 2017 r wiele obelg padło pod moim adresem, kiedy krytykowałem spółkę i sprzedałem akcje. Jeden z was pisał, że będę żałował, kiedy akcje będą po 40 zł. Pisałem również dlaczego nie ma emisji z pp po 90 groszy. Niedługo nikt na NCnie będzie chciał kupić akcji po 90 groszy. Pozdrawiam akcjonariuszy.

REKLAMA


bankrucik
Podporucznik
Posty: 10734
Rejestracja: 14 mar 2008 13:55
Lokalizacja: z kasyna

Re: UNIFIED FACTORY [UFC]

Postautor: bankrucik » 19 kwie 2018 13:50

spółka "płaci" teraz także za wcześniejsze "kłamstewka" prezesa gdyby wcześniej zachowywał się normalnie uczciwie to teraz nie byłoby takiej zwały... byłoby większe zaufanie do władz..... zarówno prezesa jak i RN ( bo oni też są współodpowiedzialni za poprzednią utratę zaufania....
jak to mówią nieszczęścia chodzą parami....
zrobiłby emisję po ludzku z prawem poboru to nie straciłby wiarygodności...
inwestorzy objeliby akcje wyrywając je sobie z rąk bo takie było nastawienie wielu
spółka nie musiała by emitować dużej liczby obligacji bo miałaby kapitał z akcji...
a tak teraz ma prezesa i głównego akcjonariusza który nie chce/ nie może rozmawiać osobiście tylko przez nieznanego inwestorom pełnomocnika, duży bagaż obligacji i dodatkowo zaczyna być postrzegana przez pryzmat getback ( łaczy quercus, styl zarządzania i prezesi z parciem na szkło :evil: )
RN wydaje zdawkowe komunikaty o rozmowie z pełnomocnikiem prezesa....
itd....
kurs leci o prawie 50% w 2 sesje.. a inwestorzy zastanawiają się coraz bardziej...
inwestorzy bo o naganiaczach nie piszę , twórczość naganiaczy mozna przeczytać na forum bankiera ( wielu którzy tu się już zbłaźnili teraz tam się produkuje)


wyrażam moje osobiste poglądy, w żaden sposób nie można ich traktować jako rekomendacji !:-)
http://www.stockwatch.pl/forum, https://twitter.com/
Brak kary w przeszłości rozzuchwala na przyszłość

longaminus
Starszy sierżant
Posty: 90
Rejestracja: 25 sie 2016 18:20

Re: UNIFIED FACTORY [UFC]

Postautor: longaminus » 20 kwie 2018 19:37

Upajanie się porażką akcjonariuszy Unified jest oględnie mówiąc chore. Można mieć satysfakcję uniknięcia wtopy ale dzika przyjemność z porażki innych to oznaka braku ogłady.

KUGID
Starszy chorąży
Posty: 1114
Rejestracja: 05 mar 2016 16:40

Re: UNIFIED FACTORY [NC]

Postautor: KUGID » 20 kwie 2018 22:00

Naganiajcie dalej. Zastanawia mnie Wasz poziom kultury osobistej, pisać "brzydkie słowa" na osoby , które negatywnie wypowiadają się o spółce!!!, To jest forum i każdy ma prawo pisać swoje zdanie o spółce. PS. "Słoma Wam wystaje z butów".
Dobra rada. Dorośnij dziecko. :)

KUGID
Starszy chorąży
Posty: 1114
Rejestracja: 05 mar 2016 16:40

Re: UNIFIED FACTORY [NC]

Postautor: KUGID » 20 kwie 2018 22:02

o i znowu kolega Kugid się włączył z nic nie wnoszącymi postami do wątku. Sprawdziłeś już moje zlecenia sprzedaży? Za każdym razem to samo. Ale wracając do tematu głównego super że spółka uspokoiła rynek. Tydzień temu pisałem z prośbą o komunikat i do dnia dzisiejszego nie otrzymałem odpowiedzi i już miałem napisać znowu a tu taka niespodzianka :)
O zysku nie będę pisał bo zaraz znajdą się tacy co znowu powyzywają mnie od naganiaczy ale myślę że w tym roku spokojnie zrealizują minimalnie więcej. Wchodząc w tą spółkę zakładałem zysk 8 mln w górę, stąd moja ostatnia prognoza. Przyszły rok będzie ciekawy :)

KUGID
Starszy chorąży
Posty: 1114
Rejestracja: 05 mar 2016 16:40

Re: UNIFIED FACTORY [UFC]

Postautor: KUGID » 20 kwie 2018 22:09

Forumowiczu „lomgaminus”, czy Twoi koledzy Poker Man, Dyrek-or, okazywali się ogładą używając „bezczelnychych” epitetów pod moim adresem w sierpniu 2017 roku. Przytoczyłem dwa wpisy, mogę odtworzyć więcej. Gdzie jest Poker Man, który pisał, że „ piorun uderzył mnie w głowę” i żebym .....

KUGID
Starszy chorąży
Posty: 1114
Rejestracja: 05 mar 2016 16:40

Re: UNIFIED FACTORY [UFC]

Postautor: KUGID » 20 kwie 2018 22:11

„Pandorinum” chyba też mnie obrażałeś.

KUGID
Starszy chorąży
Posty: 1114
Rejestracja: 05 mar 2016 16:40

Re: UNIFIED FACTORY [UFC]

Postautor: KUGID » 20 kwie 2018 22:31

Upajanie się porażką akcjonariuszy Unified jest oględnie mówiąc chore. Można mieć satysfakcję uniknięcia wtopy ale dzika przyjemność z porażki innych to oznaka braku ogłady.
Pytam, komu brakuje ogłady ?

Dyretkor_ork
Starszy sierżant
Posty: 70
Rejestracja: 19 maja 2017 13:08

Re: UNIFIED FACTORY [UFC]

Postautor: Dyretkor_ork » 20 kwie 2018 22:42

Upajanie się porażką akcjonariuszy Unified jest oględnie mówiąc chore. Można mieć satysfakcję uniknięcia wtopy ale dzika przyjemność z porażki innych to oznaka braku ogłady.
Pytam, komu brakuje ogłady ?
Kugig daj już spokój z przeszłością, chyba sobie wyjaśniliśmy pewne rzeczy. Swoją drogą miałeś rację z tym Infoskanem od tamtego czasu wzrosło chyba 50%.

bankrucik
Podporucznik
Posty: 10734
Rejestracja: 14 mar 2008 13:55
Lokalizacja: z kasyna

Re: UNIFIED FACTORY [UFC]

Postautor: bankrucik » 20 kwie 2018 23:11

mnie wielkość spadków mimo wszystko zaskoczyła..a tym bardziej dzisiejsza sesja gdzie obrót zrobiły 2 duże zlecenia sprzedaży...
co wg was rynek dyskontuje....?czy ktoś z forumowiczów ma obligacje UFC?
wyrażam moje osobiste poglądy, w żaden sposób nie można ich traktować jako rekomendacji !:-)
http://www.stockwatch.pl/forum, https://twitter.com/
Brak kary w przeszłości rozzuchwala na przyszłość

Dyretkor_ork
Starszy sierżant
Posty: 70
Rejestracja: 19 maja 2017 13:08

Re: UNIFIED FACTORY [UFC]

Postautor: Dyretkor_ork » 25 kwie 2018 21:16

Unified Factory wydało oświadczenie ws. prezesa
...„W dniu dzisiejszym pełnomocnik zarządu Unified Factory złożył wniosek do Prokuratury Regionalnej w Szczecinie w sprawie procesowego nadania statusu pokrzywdzonego spółce Unified Factory w związku z informacją dotyczącą przedstawieniu zarzutów Maciejowi Oknińskiemu, prezesowi zarządu. Celem złożenia wniosku jest pozyskanie informacji mających znaczenie dla spółki i jej akcjonariuszy...
http://www.parkiet.com/Firmy/304259806- ... ezesa.html

glowacki4
Starszy chorąży
Posty: 1804
Rejestracja: 05 cze 2015 20:36

Re: UNIFIED FACTORY [UFC]

Postautor: glowacki4 » 26 kwie 2018 09:58

Patrzę trochę na to z boku, dlatego obiektywnie wydaje mi się że to burza w szklance wody. Wyniki super, rozwój potężny a to oczywiście niepotrzebne ale raczej dramatu bym nie robił.
Mam nadzieję, że nikogo nie namawiałeś poza forum do przeczekania tej "burzy".

bankrucik
Podporucznik
Posty: 10734
Rejestracja: 14 mar 2008 13:55
Lokalizacja: z kasyna

Re: UNIFIED FACTORY [UFC]

Postautor: bankrucik » 26 kwie 2018 09:59

Prezes Unified Factory działał w grupie przestępczej?
Prokuratura przedstawiła prezesowi Oknińskiemu zarzuty funkcjonowania zorganizowanej grupy przestępczej. W popełnieniu tych przestępstw uczestniczyła też sama spółka i osoby z nią związane.

Postępowanie karne, w ramach którego zostały przedstawione zarzuty prezesowi Maciejowi Oknińskiemu dotyczy "funkcjonowania w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się popełnianiem przestępstw skarbowych i legalizacją korzyści uzyskanych w wyniku popełnianych przestępstw, a w popełnieniu tych przestępstw uczestniczyła Unified Factory i osoby związane z tym podmiotem" - czytamy w komunikacie spółki.
muszę przyznać, że prezio przerósł moje oczekiwana.... :idea: :idea: ciekawe ilu z tych nicków co mnie zaciekle atakowali było z nim w zorganizowanej grupie przestępczej...
wyrażam moje osobiste poglądy, w żaden sposób nie można ich traktować jako rekomendacji !:-)
http://www.stockwatch.pl/forum, https://twitter.com/
Brak kary w przeszłości rozzuchwala na przyszłość

NaSniadanieJajecznica
Sierżant
Posty: 65
Rejestracja: 12 lis 2015 10:20

Re: UNIFIED FACTORY [UFC]

Postautor: NaSniadanieJajecznica » 26 kwie 2018 10:02

Jestem pod wrażeniem.

Dyretkor_ork
Starszy sierżant
Posty: 70
Rejestracja: 19 maja 2017 13:08

Re: UNIFIED FACTORY [UFC]

Postautor: Dyretkor_ork » 26 kwie 2018 10:29

ale masakra na akcjach. Ciekawe czy to prawda czy za jakiś czas umorzą.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 268 gości