UNIFIED FACTORY [UFC]

wszystko na temat spółek publicznych
Poker Man
Sierżant sztabowy
Posty: 166
Rejestracja: 02 paź 2011 21:05

Re: UNIFIED FACTORY [UFC]

Postautor: Poker Man » 30 lis 2017 11:20

Temat, który na ten moment jeszcze nieistotny dla finansów, ale w przyszłości chyba bez wątpliwości może mieć szanse na zwiększenie sprzedaży:
Nagrodę otrzymało dokładnie rozwiązanie Unified Factory PRO, które pozwala na zautomatyzowanie pracy działów obsługi klienta – w szczególności obsługę e-maili i wiadomości Facebook Messenger oraz wspierające połączenia telefoniczne w ruchu przychodzącym i wychodzącym. Druga statuetka trafiała do firmy za UF EASY, czyli narzędzie wspierające tworzenie automatycznych historii obsługi klienta niezależnie od kanału, jakim klient dotarcia do firmy.

Nagrodzony produkt umożliwia także wdrożenie w każdej firmie pełny obieg dokumentów, ich centralne przechowywanie i udostępnianie, a także wspólną pracę projektowo – zadaniową. UF PRO zwiększa efektywność komunikacji tekstowej z 15 do prawie 100 obsłużonych zdań na godzinę.

O nagrodę w tej kategorii Unified Factory walczyło z FCN (dawniej FreecoNet), SerwerSMS.pl, HOTPAY, Intratic Serwis, Edrone i Thulium – ubiegłorocznego zwycięzcę tej kategorii.

Spółka wygrała też w kategorii Debiut Roku 2017 dla dostawców. Tutaj statuetkę firma otrzymała za rozwiązanie UF EASY, czyli narzędzie wspierające tworzenie automatycznych historii obsługi klienta niezależnie od kanału, jakim klient dotarcia do firmy.
http://ccnews.pl/2017/11/29/unified-fac ... -ekomersy/

REKLAMA


pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: UNIFIED FACTORY [UFC]

Postautor: pandorinium » 01 gru 2017 10:04

Płaczki gadające o jakimś zaufaniu zostały na peronie to można wziąć się do roboty.

Walne 27 grudnia w tym uchwała o przejściu na GPW, może z pół roku jak się uwiną i opuścimy NC.

Dodatkowo https://www.bankier.pl/wiadomosc/UNIFIE ... 59384.html

Zarząd Unified Factory S.A. podaje do wiadomości o dojściu do skutku emisji obligacji serii C. W ramach emisji dokonano przydziału 20 000 sztuk obligacji o wartości nominalnej 1.000,00 zł każda, o łącznej wartości nominalnej 20 000 000,00 złotych.

Emisja obligacji serii C została zrealizowana w ramach Programu Emisji Obligacji, w ramach którego Spółka wyemituje obligacje w ofercie prywatnej do kwoty maksymalnie 25 000 000,00 złotych o czym spółka poinformowała w dniu 14.11.2017 (raport 32/2017).

Podsumowanie przeprowadzonej emisji obligacji serii C:
1.Subskrypcja została zakończona w dniu 29 listopada 2017 roku.
2.Przydział obligacji serii C nastąpił w dniu 30 listopada 2017 roku.
3.Łączna liczba przydzielonych obligacji wyniosła 20 000 sztuk.
4.Wartość nominalna jednej obligacji wynosiła 1000 zł.
5.Oferta nie była podzielona na transze, zapisy w ofercie nie były redukowane proporcjonalnie, wartość skutecznych zapisów na obligacje wyniosła łącznie 22 670 000 zł.
6.Zapisy na obligacje zostały złożone przez 97 podmiotów.
7.Obligacje przydzielono 97 podmiotom.
8.Spółka nie zawierała umów o subemisję.

Kasa jest, akcjonariat się zmienił, perspektywy są. Pozostało czekać licząc że nie będzie w międzyczasie krachu. :P

Dyretkor_ork
Starszy sierżant
Posty: 70
Rejestracja: 19 maja 2017 13:08

Re: UNIFIED FACTORY [UFC]

Postautor: Dyretkor_ork » 04 gru 2017 10:27

@pandorinium perspektywy spółki są super tak samo jak jest obiecujący jej rozwój, pytanie tylko co z tym krachem. 8lat hossy to chyba wynik historyczny szczególnie jak się obserwuje tą hiperbolę na DJ. :roll:

https://businessinsider.com.pl/gielda/w ... ji/0ncb3s0

Dyretkor_ork
Starszy sierżant
Posty: 70
Rejestracja: 19 maja 2017 13:08

Re: UNIFIED FACTORY [UFC]

Postautor: Dyretkor_ork » 13 gru 2017 12:50

ostatni wpis o kryptowalutach i już Wam głowy nie zawracam ale wiem że niektórych to zainteresowało.
Założyliśmy forum na które chętnych zapraszamy. Znajdziecie mnie tam pod nickiem someone2
www.tapatalk.com/groups/p1r4t3/index.php

pozdrawiam Panowie i powodzenia w inwestycjach

Poker Man
Sierżant sztabowy
Posty: 166
Rejestracja: 02 paź 2011 21:05

Re: UNIFIED FACTORY [UFC]

Postautor: Poker Man » 14 gru 2017 12:22

No i taka ciekawostka z Filipin:
Całość wyjazdu entuzjastycznie podsumował Prezes Okniński: W 2017 roku uczestniczyłem pewnie co najmniej w setce spotkań z Klientami, reakcje na nasze rozwiązania zwykle są pozytywne, ale to, co uzyskujemy na Filipinach przekracza nasze dotychczasowe doświadczenia. Pierwszy raz zdarzyła nam się sytuacja, że chwilę po zakończonych prezentacjach systemu UF PRO w jednym z dużych centrów BPO, zjechaliśmy na dół, a tam czekali już na nas przedstawiciele firmy z którymi przed chwilą się pożegnaliśmy. Stwierdzili, że nie ma na co czekać i poprosili o jak najszybsze przygotowanie systemu do wersji testów produkcyjnych. Oby więcej takich niespodzianek – dodaje Okniński.
https://unifiedfactory.com/pl/blog/unif ... ilipinach/

Coś bardziej wierzę w te Filipny, niż w tą Amerykę (choć może na Amerykę potrzeba po prostu więcej czasu), tu zdecydowanie więcej się dzieje i wygląda na to, że perspektywy na przyszłość są namacalne, a nie mgliste.

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: UNIFIED FACTORY [UFC]

Postautor: pandorinium » 30 gru 2017 08:38


Poker Man
Sierżant sztabowy
Posty: 166
Rejestracja: 02 paź 2011 21:05

Re: UNIFIED FACTORY [UFC]

Postautor: Poker Man » 02 sty 2018 20:34

W powyższym temacie artykuł w Parkiecie:
Unified Factory, notowana na NewConnect spółka zajmująca się tworzeniem oprogramowania do automatyzacji kontaktu z klientami, podpisała umowy z trzema nowymi partnerami wdrożeniowymi w Afryce: Cloud Exchange West Africa Limited, Inovo Telecom South Africa, Sumeru Solutions.
Łącznie ma już ich czterech, ponieważ pierwszą taką umowę przedsiębiorstwo podpisało w połowie 2017 r. z nigeryjskim Swifta Systems.
http://www.parkiet.com/Technologie-i-IT ... ajach.html
Ostatnio zmieniony 02 sty 2018 21:32 przez Poker Man, łącznie zmieniany 2 razy.

KUGID
Starszy chorąży
Posty: 1114
Rejestracja: 05 mar 2016 16:40

Re: UNIFIED FACTORY [UFC]

Postautor: KUGID » 02 sty 2018 20:52

Czytakiśmy o 20.00.

PS. Chyba nie znasz prawa. Spokojnych snów. Upubliczniłeś zastrzeżony artykuł. Jeżeli Hajdarowicz poda Cię do sądu, nie wiem czy starczy kasy ze sprzedaży UNIFED!

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: UNIFIED FACTORY [UFC]

Postautor: pandorinium » 02 sty 2018 21:24

Czytakiśmy o 20.00.

PS. Chyba nie znasz prawa. Spokojnych snów. Upubliczniłeś zastrzeżony artykuł. Jeżeli Hajdarowicz poda Cię do sądu, nie wiem czy starczy kasy ze sprzedaży UNIFED!
Spokojnych snów. Nie wiem czy widziałes, ale kolega wrzucił dostepny tekst. Artykuł nie jest zastrzeżony. Już drugi stycznia. Wytrzeźwiej po Sylwestrze :lol:

Poker Man
Sierżant sztabowy
Posty: 166
Rejestracja: 02 paź 2011 21:05

Re: UNIFIED FACTORY [UFC]

Postautor: Poker Man » 02 sty 2018 21:28

Czytakiśmy o 20.00.

PS. Chyba nie znasz prawa. Spokojnych snów. Upubliczniłeś zastrzeżony artykuł. Jeżeli Hajdarowicz poda Cię do sądu, nie wiem czy starczy kasy ze sprzedaży UNIFED!
Może i czytaKeś, nie wiem i nie interesuje mnie to.
Ostatnio zmieniony 02 sty 2018 23:15 przez Poker Man, łącznie zmieniany 1 raz.

KUGID
Starszy chorąży
Posty: 1114
Rejestracja: 05 mar 2016 16:40

Re: UNIFIED FACTORY [UFC]

Postautor: KUGID » 02 sty 2018 22:32

Przepraszam, artykuł z wczoraj. Śpij spokojnie. PS. Jednym słowem P.M . nie ma o czym pisać. Może na emerytrze będzie Cię stać na prenumeratę. Nie spodziewałem się, że jesteś takim p.r.o.s.t.a.k.i.e.m, a może jesteś a.l.f.o.n.s.e.m. :lol:

KUGID
Starszy chorąży
Posty: 1114
Rejestracja: 05 mar 2016 16:40

Re: UNIFIED FACTORY [UFC]

Postautor: KUGID » 02 sty 2018 22:59

Czytakiśmy o 20.00.

PS. Chyba nie znasz prawa. Spokojnych snów. Upubliczniłeś zastrzeżony artykuł. Jeżeli Hajdarowicz poda Cię do sądu, nie wiem czy starczy kasy ze sprzedaży UNIFED!
Może i czytaKeś, nie wiem i nie interesuje mnie to.
P.S. Jeżeli Hajdarowicz strzeli ci w krzywe ząbki, to nie wiem czy starczy ci kasy na nowe z p.r.o.s.t.y.t.u.o.w.a.n.i.a się. Spokojnych snów z partnerami.



Przepraszam, bardzo mnie uraziłeś - trzymaj się; moi koledzy przewertuja kodeks karny, obrażasz homofobicznie. Podejrzewam , że znajdzie się artykuł na Ciebie. Nie pożałuję kilku tysięcy. Spokojnych snów !!!.

Dark-Piano
Młodszy chorąży
Posty: 671
Rejestracja: 25 sie 2014 01:46

Re: UNIFIED FACTORY [UFC]

Postautor: Dark-Piano » 02 sty 2018 23:09

:idea:
Ostatnio zmieniony 02 sty 2018 23:12 przez Dark-Piano, łącznie zmieniany 1 raz.

Dark-Piano
Młodszy chorąży
Posty: 671
Rejestracja: 25 sie 2014 01:46

Re: UNIFIED FACTORY [UFC]

Postautor: Dark-Piano » 02 sty 2018 23:12

A dopiero był Nowy Rok...

technicznie jest konsolidacja, czekamy na wybicie w jedną lub drugą stronę...

Poker Man
Sierżant sztabowy
Posty: 166
Rejestracja: 02 paź 2011 21:05

Re: UNIFIED FACTORY [UFC]

Postautor: Poker Man » 02 sty 2018 23:19

Przepraszam, artykuł z wczoraj. Śpij spokojnie. PS. Jednym słowem P.M . nie ma o czym pisać. Może na emerytrze będzie Cię stać na prenumeratę. Nie spodziewałem się, że jesteś takim p.r.o.s.t.a.k.i.e.m, a może jesteś a.l.f.o.n.s.e.m. :lol:
oj, zdenerwowałeś się??? :lol: To fajnie, cieszy mnie to :lol: Idź już do BUDY!
Ostatnio zmieniony 02 sty 2018 23:27 przez Poker Man, łącznie zmieniany 1 raz.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości