UNIFIED FACTORY [UFC]

wszystko na temat spółek publicznych
Makler5000
Chorąży
Posty: 872
Rejestracja: 22 lis 2017 08:46

Re: UNIFIED FACTORY [UFC]

Postautor: Makler5000 » 27 kwie 2018 17:17

4600 getbaka

REKLAMA


Makler5000
Chorąży
Posty: 872
Rejestracja: 22 lis 2017 08:46

Re: UNIFIED FACTORY [UFC]

Postautor: Makler5000 » 27 kwie 2018 17:18

cos mi się zdaje ze getbaka otworzopo 2,50zł

KUGID
Starszy chorąży
Posty: 1114
Rejestracja: 05 mar 2016 16:40

Re: UNIFIED FACTORY [UFC]

Postautor: KUGID » 29 kwie 2018 16:49

Gdzie jest przemądrzały Poker Man, który najbardziej mnie obrażał w sierpniu ubiegłego roku. Odezwij się . Ustosunkuj się do obecnej sytuacji spółki i ceny akcji na NC. PS. Może jesteś „ człowiekiem prezesa”?

KUGID
Starszy chorąży
Posty: 1114
Rejestracja: 05 mar 2016 16:40

Re: UNIFIED FACTORY [UFC]

Postautor: KUGID » 29 kwie 2018 17:48

Wyjdź z „nory” wszystowiedzący” Poker Manie, przeproś akcjonariuszy, którzy przez Twoje naganianie stracili duże pieniądze, a jak zawieszą spółkę to wszystko stracą, bądź mężczyzną. Pisałeś w ubiegłym roku, ze piorun uderzył mnie w głowę, użyłeś niecenzuralnych epitetów po moim adresem, kiedy sprzedawałem spółkę po ok. 12 zł i pisałem, że prezes kombinuje, WYJDŹ WSZECHWIEDZĄCY.

bankrucik
Podporucznik
Posty: 10734
Rejestracja: 14 mar 2008 13:55
Lokalizacja: z kasyna

Re: UNIFIED FACTORY [UFC]

Postautor: bankrucik » 07 maja 2018 12:01

żadnych komunikatów o zejściu z akcji od Quercusa czy insiderów??? :shock: :shock: :shock: ciekawe..
wyrażam moje osobiste poglądy, w żaden sposób nie można ich traktować jako rekomendacji !:-)
http://www.stockwatch.pl/forum, https://twitter.com/
Brak kary w przeszłości rozzuchwala na przyszłość

mandek
Starszy sierżant
Posty: 82
Rejestracja: 17 mar 2007 08:47

Re: UNIFIED FACTORY [UFC]

Postautor: mandek » 07 maja 2018 15:51

akcja "trzepanie leszcza" :?:

bankrucik
Podporucznik
Posty: 10734
Rejestracja: 14 mar 2008 13:55
Lokalizacja: z kasyna

Re: UNIFIED FACTORY [UFC]

Postautor: bankrucik » 07 maja 2018 16:56

żadnych komunikatów o zejściu z akcji od Quercusa czy insiderów??? :shock: :shock: :shock: ciekawe..
choć może "zapomnieli" poinformować komunikatem.... czy pobyt w areszcie może uniemożliwiać przesłanie komunikatu?????? :twisted: :twisted: :twisted:
wyrażam moje osobiste poglądy, w żaden sposób nie można ich traktować jako rekomendacji !:-)
http://www.stockwatch.pl/forum, https://twitter.com/
Brak kary w przeszłości rozzuchwala na przyszłość

KUGID
Starszy chorąży
Posty: 1114
Rejestracja: 05 mar 2016 16:40

Re: UNIFIED FACTORY [NC]

Postautor: KUGID » 19 lip 2018 20:39

Chyba nie mogę na urlopy wyjeżdżać bo co wyjazd to jakaś awantura na forum. Niestety zrobiło się tu bardzo duże ***, po pojawieniu się kilku osobników, których nie będę wymieniał, żeby dalej nie wdawać się w pyskówki. Nikt tu nikogo nie namawia do zakupów czy sprzedaży, więc jak ktoś stracił lub nie zarobił to może winić jedynie siebie i żadni pseudo analitycy i wróżbici ze SW czy Parkietu, kreujący się na pogromców bajkopisarzy giełdowych mu w tym nie pomogą.
Fakty na dziś:
1. Wyniki dużo powyżej naszego konsensusu, chyba już wszyscy o tym zapomnieli. Nikt się nie spodziewał takiej dynamiki i co można wyczytać... że to podkręcenie przed emisją prywatną. Bez komentarza.
2. Emisja vs zapowiedź Prezesa. Bardzo niemiła niespodzianka. Nie tyle o emisji mówię ale o wiarygodności i zaufaniu do spółki. Przynajmniej moim i teraz bardzo mocno się zastanowię zanim zwiększę zaangażowanie.
Spekulacje:
1. Cena akcji nowej emisji oraz do kogo będzie kierowana.

A wszystkim którzy nie wytrzymują ciśnienia i szukają winnych lub domagają się sprawdzenia moich lub Dark Piano transakcji polecam wyjazd np w bieszczady. Żadnego internetu, cisza, spokój, na pewno pomoże w uspokojeniu skołatanych nerwów.
Czekam na komentarz po dzisiejszym komunikacie.

KUGID
Starszy chorąży
Posty: 1114
Rejestracja: 05 mar 2016 16:40

Re: UNIFIED FACTORY [NC]

Postautor: KUGID » 19 lip 2018 20:45

o i znowu kolega Kugid się włączył z nic nie wnoszącymi postami do wątku. Sprawdziłeś już moje zlecenia sprzedaży? Za każdym razem to samo. Ale wracając do tematu głównego super że spółka uspokoiła rynek. Tydzień temu pisałem z prośbą o komunikat i do dnia dzisiejszego nie otrzymałem odpowiedzi i już miałem napisać znowu a tu taka niespodzianka :)
O zysku nie będę pisał bo zaraz znajdą się tacy co znowu powyzywają mnie od naganiaczy ale myślę że w tym roku spokojnie zrealizują minimalnie więcej. Wchodząc w tą spółkę zakładałem zysk 8 mln w górę, stąd moja ostatnia prognoza. Przyszły rok będzie ciekawy :)
Czeakam na komentarz po dzisiejszym komunikacie.

KUGID
Starszy chorąży
Posty: 1114
Rejestracja: 05 mar 2016 16:40

Re: UNIFIED FACTORY [NC]

Postautor: KUGID » 19 lip 2018 20:52

Moim zdaniem inwestycje są na bieżąco amortyzowane, i nie będzie żadnego skoku kosztów z tego tytułu. Podobnie z przejściem na MSR-y nie powinno być istotnych różnic. Więcej spokoju i cierpliwości-)
Tak sobie czytam wątek i pomijając zabawne posty Kugida, to jest dla mnie post tygodnia :) Rozumiem, że w raport spólki nie ma co zaglądać, bo ty jesteś dobrej myśli ?
Czekam na komentarz po dzisiejszym komunikacie.

KUGID
Starszy chorąży
Posty: 1114
Rejestracja: 05 mar 2016 16:40

Re: UNIFIED FACTORY [NC]

Postautor: KUGID » 19 lip 2018 20:55

Nie nazywaj mnie oszołomem. Odpowiedziałem na poprzedniego posta i podzieliłem się uwagami na temat spółki. Nie zamierzam kupować akcji. Takie spółki należy omijać dalekim łukiem.
Ty zwyczajnie naganiasz, bo chcesz taniej kupić. To już nawet oszołomom ma więcej ogłady zeby tak perfidnie nie naganiać.
Czekam na komentarz pandorinum. Bàdż mężczyznà.

KUGID
Starszy chorąży
Posty: 1114
Rejestracja: 05 mar 2016 16:40

Re: UNIFIED FACTORY [NC]

Postautor: KUGID » 19 lip 2018 21:01

Naganiajcie dalej. Zastanawia mnie Wasz poziom kultury osobistej, pisać "brzydkie słowa" na osoby , które negatywnie wypowiadają się o spółce!!!, To jest forum i każdy ma prawo pisać swoje zdanie o spółce. PS. "Słoma Wam wystaje z butów".
No cóż kugig, skoro tyle osób traktuje cię za Prostaka, to musiałeś sobie na to zasłużyć. I jeśli na poważnie uważasz, że tu chodzi wyłącznie o to, że "netywnie piszesz o spółce", to jest dowodem, że na 100% mają rację, straszny pustak jesteś, że nadal nic nie rozumiesz, a przecież to proste jest, kilka osób próbowało ci to na spokojnie wytłumaczyć, a ty dalej głupi jesteś... :lol:

A wracając do spółki, to prognozy nie powiem, bardzo interesujące. I widzę, że historycznie spółka wywiązywała się z wcześniejszych prognoz, a nawet je mocno przekraczała, więc nie wiem czy niektórzy nie przesadzają w tych swoich obawach o możliwość realizacji. Jest półrocze i widać już bardzo duży wzrost zysków, ale nie mam zamiaru nikogo przekonywać, niech każdy sam sobie oceni szanse realizacji prognoz wg własnego uznania lub widzi mi się...
Czekam na komentarz I przeprosiny po dzisiejszym komunikacie.

Dyretkor_ork
Starszy sierżant
Posty: 70
Rejestracja: 19 maja 2017 13:08

Re: UNIFIED FACTORY [NC]

Postautor: Dyretkor_ork » 24 lip 2018 12:30

o i znowu kolega Kugid się włączył z nic nie wnoszącymi postami do wątku. Sprawdziłeś już moje zlecenia sprzedaży? Za każdym razem to samo. Ale wracając do tematu głównego super że spółka uspokoiła rynek. Tydzień temu pisałem z prośbą o komunikat i do dnia dzisiejszego nie otrzymałem odpowiedzi i już miałem napisać znowu a tu taka niespodzianka :)
O zysku nie będę pisał bo zaraz znajdą się tacy co znowu powyzywają mnie od naganiaczy ale myślę że w tym roku spokojnie zrealizują minimalnie więcej. Wchodząc w tą spółkę zakładałem zysk 8 mln w górę, stąd moja ostatnia prognoza. Przyszły rok będzie ciekawy :)
Czeakam na komentarz po dzisiejszym komunikacie.
Człowieku weź się opanuj. Każdy już dawno zapomniał o tej spółce wliczył stratę w koszty i żyje dalej. Chcesz komentarz to już specjalnie dla ciebie. Pisałem że ten rok będzie ciekawy i jest :lol: na razie panie Kugig

KUGID
Starszy chorąży
Posty: 1114
Rejestracja: 05 mar 2016 16:40

Re: UNIFIED FACTORY [NC]

Postautor: KUGID » 25 lip 2018 17:24

o i znowu kolega Kugid się włączył z nic nie wnoszącymi postami do wątku. Sprawdziłeś już moje zlecenia sprzedaży? Za każdym razem to samo. Ale wracając do tematu głównego super że spółka uspokoiła rynek. Tydzień temu pisałem z prośbą o komunikat i do dnia dzisiejszego nie otrzymałem odpowiedzi i już miałem napisać znowu a tu taka niespodzianka :)
O zysku nie będę pisał bo zaraz znajdą się tacy co znowu powyzywają mnie od naganiaczy ale myślę że w tym roku spokojnie zrealizują minimalnie więcej. Wchodząc w tą spółkę zakładałem zysk 8 mln w górę, stąd moja ostatnia prognoza. Przyszły rok będzie ciekawy :)
Czeakam na komentarz po dzisiejszym komunikacie.
Człowieku weź się opanuj. Każdy już dawno zapomniał o tej spółce wliczył stratę w koszty i żyje dalej. Chcesz komentarz to już specjalnie dla ciebie. Pisałem że ten rok będzie ciekawy i jest :lol: na razie panie Kugig
Kulturalny człowiek używa słów np. Przepraszam. Tytułujesz się Dyrektorem, ale z kulturą na bakier. Ty i Twoi koledzy rok temu używali niecenzuralnych epitetów pod moim adresem, kiedy pisałem, że coś „śmierdzi” w spółce. Bądź mężczyzną Dyrektorze!!! PS. Podejrzewam, że ten rok jest ciekawy bo zbierasz szparagi w Niemczech, ponoć w tym roku obrodziły. Na razie PANIE DYREKTORZE.

mandek
Starszy sierżant
Posty: 82
Rejestracja: 17 mar 2007 08:47

Re: UNIFIED FACTORY [UFC]

Postautor: mandek » 27 sie 2018 16:44

Umowa z Netią zawarta, więc może jednak z tą spółką nie jest aż tak tragicznie...

http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wia ... -netia-s-a


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 208 gości