UNIFIED FACTORY [UFC]

wszystko na temat spółek publicznych
Pelee
Sierżant sztabowy
Posty: 161
Rejestracja: 24 lip 2017 18:38

Re: UNIFIED FACTORY [NC]

Postautor: Pelee » 19 wrz 2017 23:28

@bankrucik
Przestań naganiać na spadki.

Każdy widzi, że jest niefajnie. Kto nie chce zobaczyć to nie zobaczy (chyba że nie może).

REKLAMA


bankrucik
Podporucznik
Posty: 10734
Rejestracja: 14 mar 2008 13:55
Lokalizacja: z kasyna

Re: UNIFIED FACTORY [NC]

Postautor: bankrucik » 20 wrz 2017 09:34

@bankrucik
Przestań naganiać na spadki.

Każdy widzi, że jest niefajnie. Kto nie chce zobaczyć to nie zobaczy (chyba że nie może).
przeceniasz mnie 8) tutaj spółka i zniechęcony przez nią quercus "gra na spadki"
wyrażam moje osobiste poglądy, w żaden sposób nie można ich traktować jako rekomendacji !:-)
http://www.stockwatch.pl/forum, https://twitter.com/
Brak kary w przeszłości rozzuchwala na przyszłość

Pijaczysko
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2200
Rejestracja: 04 maja 2010 08:43

Re: UNIFIED FACTORY [NC]

Postautor: Pijaczysko » 03 paź 2017 17:39

Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn.

Poker Man
Sierżant sztabowy
Posty: 166
Rejestracja: 02 paź 2011 21:05

Re: UNIFIED FACTORY [NC]

Postautor: Poker Man » 04 paź 2017 10:31

Zobaczymy jak ten temat menervy się rozwinie, w tym tygodniu Prezes ma mieć -wedle artykułu z Parkietu- kilkanaście spotkań w Dolinie Krzemowej.

rea
Sierżant
Posty: 51
Rejestracja: 28 lip 2017 21:28

Re: UNIFIED FACTORY [UFC]

Postautor: rea » 04 paź 2017 14:16

Prezes w wywiadzie ze soba powiedzial... Pytanie czy mowi prawde i tylko prawde?

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: UNIFIED FACTORY [UFC]

Postautor: pandorinium » 04 paź 2017 14:20

wystarczy wejsc na FB i wiadomo czy były spotkanie, czy nie.

Poker Man
Sierżant sztabowy
Posty: 166
Rejestracja: 02 paź 2011 21:05

Re: UNIFIED FACTORY [UFC]

Postautor: Poker Man » 04 paź 2017 14:30

wystarczy wejsc na FB i wiadomo czy były spotkanie, czy nie.
Dobry pomysł, faktycznie Prezes zamieścił info o podróży do San Jose z Doliny Krzemowej, no i te zdjęcia z Kalifornii. W kazdym razie jest tam faktycznie, więc rea bez obaw.

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: UNIFIED FACTORY [UFC]

Postautor: pandorinium » 05 paź 2017 10:38

Ciekawe nowe zdjecia na FB. :)

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: UNIFIED FACTORY [UFC]

Postautor: pandorinium » 05 paź 2017 10:42

A jeszcze ciekawsze niektóre komentarze. 8)

Poker Man
Sierżant sztabowy
Posty: 166
Rejestracja: 02 paź 2011 21:05

Re: UNIFIED FACTORY [UFC]

Postautor: Poker Man » 05 paź 2017 11:19

A jeszcze ciekawsze niektóre komentarze. 8)
Tak, widziałem, przynajmniej ze 2 komentarze są -nazwijmy to umownie- "wskazujące", ciekawe co spowodowało taką wylewność Prezesa, że szczególnie jeden komentarz z wczoraj jest aż tak konkretny...? Gdyby to było przed emisją akcji,to jeszcze można by to ewentualnie podciągnąć pod koloryzowanie przed emisyjne, ale teraz...?
Rynek co prawda całkowicie bagatelizuje wyjazd do Doliny Krzemowej nie oczekując niczego, a przecież nie każda firma technologiczna może mieć prezentacje na np. Stanford University, ale jeśli naprawdę jakieś kontakty i kontrakty tam złapią...?
Cholerka, jak oni się w takie miejsca dostali, ten Paul Butller ma aż takie wpływy...?

kompozytor
Sierżant
Posty: 40
Rejestracja: 07 sie 2015 08:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: UNIFIED FACTORY [UFC]

Postautor: kompozytor » 06 paź 2017 04:31

Wizyta w Dolinie Krzemowej, a przede wszystkim na Stanford University to olbrzymi impuls. Widać, że Prezes prze mocno do przodu 8)

Poker Man
Sierżant sztabowy
Posty: 166
Rejestracja: 02 paź 2011 21:05

Re: UNIFIED FACTORY [UFC]

Postautor: Poker Man » 06 paź 2017 09:44

Wizyta w Dolinie Krzemowej, a przede wszystkim na Stanford University to olbrzymi impuls. Widać, że Prezes prze mocno do przodu 8)
W pierwszym momencie chyba rynek całkowicie jakoś przeszedł bez jakiegokolwiek echa co do spotkań w Dolinie Krzemowej, ale poniekąd to ma swoje plusy-bo jak nic nie wypali, to o tyle nic, ze kurs w końcu nie był pod to grany, więc dobrze, że jest ostrożność. Ale jak wypali-to siłą rzeczy radykalna zmiana nastawienia. Póki co widać wyraźne wycofanie podaży, bo wczoraj zostały jakieś drobiazgowe niedobitki na 11,40.
Choć myślę, ze prawdziwy efekt spotkań będzie jasny dopiero po pewnym czasie, bo jesli ktoś ma wyłożyć miliony dolarów na menervę, to takich decyzji nie podejmuje się chyba w kilka godzin, lecz na pewno dłużej, nie wiem czy to tygodnie, czy miesiące, ale dogadywanie szczegółów trwa na każdym kontynencie, podobnie z dogadywaniem potencjalnych kontraktów. Jedynie te niektóre posty Prezesa co by nie mówić mogą dawać do myślenia, bo gdyby mu tam z rozmów kompletnie nic nie wychodziło, to by chyba nie był aż tak zadowolony, przynajmniej kierując się jakąś logiką. Do końca roku mam nadzieję coś się wyjaśni,a może rąbek tajemnicy będzie już w raporcie kwartalnym...?

bankrucik
Podporucznik
Posty: 10734
Rejestracja: 14 mar 2008 13:55
Lokalizacja: z kasyna

Re: UNIFIED FACTORY [UFC]

Postautor: bankrucik » 06 paź 2017 12:18

a mnie (jako akcjonariusza) interesują przyziemne sprawy:

jaki był koszt nieudanej emisji akcji :?: standardy rynku nakazują podać te koszty,
w jaki sposób zarząd planuje sfinansować planowane inwestycje :?: czy zrezygnował z emisji :?: czy też za chwilę będzie kolejny raz próbował wcisnąć akcje... :?: to tak na początek..
wyrażam moje osobiste poglądy, w żaden sposób nie można ich traktować jako rekomendacji !:-)
http://www.stockwatch.pl/forum, https://twitter.com/
Brak kary w przeszłości rozzuchwala na przyszłość

Leo_0605
Starszy plutonowy
Posty: 21
Rejestracja: 13 lip 2016 15:04

Re: UNIFIED FACTORY [UFC]

Postautor: Leo_0605 » 10 paź 2017 11:55

i faktycznie zmierzamy na 9 z przodu... Jakies sugestie skad taki spadek kursu? Oczywiscie pomimo nieudanej emisji, spolka sie rozwija przececiez....

bankrucik
Podporucznik
Posty: 10734
Rejestracja: 14 mar 2008 13:55
Lokalizacja: z kasyna

Re: UNIFIED FACTORY [UFC]

Postautor: bankrucik » 10 paź 2017 11:58

i faktycznie zmierzamy na 9 z przodu... Jakies sugestie skad taki spadek kursu? Oczywiscie pomimo nieudanej emisji, spolka sie rozwija przececiez....
wiele by można pisać i już trochę było napisane ale.... podstawowa kwestia to utrata zaufania i wiarygodności :idea: :idea: :idea: Spółki czego jednym z wyrazów była szybka ewakuacja TFI Quercusa
wyrażam moje osobiste poglądy, w żaden sposób nie można ich traktować jako rekomendacji !:-)
http://www.stockwatch.pl/forum, https://twitter.com/
Brak kary w przeszłości rozzuchwala na przyszłość


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 239 gości