POGODNYCH I ZDROWYCH ŚWIĄT -WSZYSTKIM DOBRYM

wszystko na temat spółek publicznych
3mldEUR
Chorąży sztabowy

Postautor: 3mldEUR » 26 mar 2016 22:55

Wesołych Świąt Wielkiej Nocy, Smacznego Jajka i Mokrego Dyngusa :)
Powyższy tekst nie jest rekomendacją

GREG1
Chorąży sztabowy

Postautor: GREG1 » 26 mar 2016 23:55

Wesołych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy drodzy Forumowicze.
Wesołego Jarego Święta :!:

Ludzie :!: jako Polacy skończcie z tymi judaistycznymi fazami PLEASE
K Katolicki nie ma nic wspólnego z judaizmem K Katolicki jeśli już to Mozaizm
niedouczony nauczycielu ale tobie nie będę tego tłumaczył i tak nie pojmiesz
wypad na drzewo nie psuj nam świątecznego nastroju

Leslie_Nielsen
Chorąży sztabowy

Postautor: Leslie_Nielsen » 27 mar 2016 11:09

:shock: :shock: :shock:

ładnie zwichrowany jesteś buahaha

"Mozaizm – określenie judaizmu, używane głównie w zachodnim chrześcijaństwie, nazwa wywiedziona od Mojżesza. Wśród współczesnych odłamów judaizmu większość (te, które uznają Talmud) nie używa tej nazwy i podkreśla, że Mojżesz to tylko jeden, jakkolwiek bardzo ważny z tych, przez których przemawia Pan. Wydaje się, że tylko karaimi i falasze określają się jako mozaiści.

Niektórzy uczeni (Koneczny, Poradowski), używają nazwy mozaizm, jako określenia pierwotnej wersji religii żydowskiej, opartej na Biblii, różnej od judaizmu, opartego na Talmudzie i ukształtowanego według nich w pierwszych wiekach naszej ery, w opozycji do chrześcijaństwa. Czasem też nazwy tej używa się jako synonimu jahwizmu."

https://pl.wikipedia.org/wiki/Mozaizm

to, co sobą prezentujesz to już nawet nie jest głupota :roll: to stan umysłu... :roll: :shock: :cry:

Jot23
Kapitan

Postautor: Jot23 » 27 mar 2016 12:46

CHOC O SWIETACH ALE ZACZYNA POWOLI JAKBY NAKRECAC SIE I JAK ZNAM ZYCIE MOZE SKONCZYC SIE NAPOLITYCE

LEPIEJ NIE

LEPIEJ POWIEDZCIE CZY U WAS TRADYCJA SMIGUSA -DYNGUSA NIE WYMARLA !

?

:twisted: :lol:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

Leslie_Nielsen
Chorąży sztabowy

Postautor: Leslie_Nielsen » 27 mar 2016 14:27

CHOC O SWIETACH ALE ZACZYNA POWOLI JAKBY NAKRECAC SIE I JAK ZNAM ZYCIE MOZE SKONCZYC SIE NAPOLITYCE

LEPIEJ NIE

?

na szczęście nie wymarła, pomimo usiłowań sukienkowych:

"Natomiast pierwsze wzmianki o zwyczajach śmigusowo-dyngusowych w Polsce pochodzą z XV wieku, z ustaw synodu diecezji poznańskiej z 1420 roku pt. Dingus prohibetur, przestrzegających przed praktykami, mającymi niechybnie grzeszny podtekst:

Zabraniajcie, aby w drugie i trzecie święto wielkanocne mężczyźni kobiet a kobiety mężczyzn nie ważyli się napastować o jaja i inne podarunki, co pospolicie się nazywa dyngować (...), ani do wody ciągnąć, bo swawole i dręczenia takie nie odbywają się bez grzechu śmiertelnego i obrazy imienia Boskiego)[5]."

https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Amigus-dyngus

GREG1
Chorąży sztabowy

Postautor: GREG1 » 27 mar 2016 16:46

:shock: :shock: :shock:

ładnie zwichrowany jesteś buahaha

"Mozaizm – określenie judaizmu, używane głównie w zachodnim chrześcijaństwie, nazwa wywiedziona od Mojżesza. Wśród współczesnych odłamów judaizmu większość (te, które uznają Talmud) nie używa tej nazwy i podkreśla, że Mojżesz to tylko jeden, jakkolwiek bardzo ważny z tych, przez których przemawia Pan. Wydaje się, że tylko karaimi i falasze określają się jako mozaiści.

Niektórzy uczeni (Koneczny, Poradowski), używają nazwy mozaizm, jako określenia pierwotnej wersji religii żydowskiej, opartej na Biblii, różnej od judaizmu, opartego na Talmudzie i ukształtowanego według nich w pierwszych wiekach naszej ery, w opozycji do chrześcijaństwa. Czasem też nazwy tej używa się jako synonimu jahwizmu."

https://pl.wikipedia.org/wiki/Mozaizm
to, co sobą prezentujesz to już nawet nie jest głupota :roll: to stan umysłu... :roll: :shock: :cry:

Jak już stwierdziłem nauczycielu kolorowy pajacu cytujący kolorową Wikipedię ze zbyt ciężko ci to będzie wytłumaczyć bo to w twoim przypadku jest nie wykonalne ale stwierdzam jak stwierdziłem K Katolicki nie ma nic wspólnego z judaizmem gdyż judaizm odrzuca choćby tylko to dogmat
Trójcy Świętej, .Natomiast K Katolicki jest judaizowany od samego początku wcześniej np Arianie -Arianizm po części II Sobór Watykański który wszedł w dialog z judaimem Współcześni judaizatorzy to Życiński czy znani ks Boniecki Lemański To co pisze jest bardzo ogólne I może prowokować do różnych interpretacji więc polecam źródła chociażby cytowane przez tego pajaca ks prof Poradowskiego ks pajac pominął ks mu przez klawiaturę nie przechodzi czy np ks prof Chrostowski Chrześcijaństwo nie wywodzi się Judaizmu rabinicznego jest jeszcze judaizm biblijny itd to zawiłe nie da opisać w 5 min a ja nie jestem profesorem ale mam większe pojęcie niz nauczyciel

Leslie_Nielsen
Chorąży sztabowy

Postautor: Leslie_Nielsen » 27 mar 2016 17:17

masz takie pojęcie jak moja babcia, która, gdy byłem mały i zapytałem ją dlaczego nie lubi Żydów skoro Jezus był Żydem, odpowiedziała:

"ŻYDEM? TFU! DZIECKO WYPLUJ TE SŁOWA!"

buahahahaha :lol: :lol: :lol:
Ostatnio zmieniony 27 mar 2016 17:23 przez Leslie_Nielsen, łącznie zmieniany 1 raz.

Jot23
Kapitan

Postautor: Jot23 » 27 mar 2016 17:22

LEPIEJ NIE

?

"Natomiast pierwsze wzmianki o zwyczajach śmigusowo-dyngusowych w Polsce pochodzą z XV wieku, z ustaw synodu diecezji poznańskiej z 1420 roku pt. Dingus prohibetur, przestrzegających przed praktykami, mającymi niechybnie grzeszny podtekst:

Zabraniajcie, aby w drugie i trzecie święto wielkanocne mężczyźni kobiet a kobiety mężczyzn nie ważyli się napastować o jaja i inne podarunki, co pospolicie się nazywa dyngować (...), ani do wody ciągnąć, bo swawole i dręczenia takie nie odbywają się bez grzechu śmiertelnego i obrazy imienia Boskiego)[5]."

BARDZIEJ PRZEZ Aamerykanizacje :!:

GREG1
Chorąży sztabowy

Postautor: GREG1 » 27 mar 2016 17:46

masz takie pojęcie jak moja babcia, która, gdy byłem mały i zapytałem ją dlaczego nie lubi Żydów skoro Jezus był Żydem, odpowiedziała:

Powiedz czemu ty ze mną dyskutujesz przecież ośmieszam cię z każdym razem
Twoja babcia miała rację, Jeśli nie była Żydówką ?

bo pajacu tępy i przeogromny Bóg (nie buk jak pisałeś pod nickiem KOD nie posiada narodowości) ale ....
(I za sprawą Ducha Świętego przyjął ciało z Maryi Dziewicy i stał się człowiekiem ... działania Bożego, jako niezbędny w działaniu dla zbawienia człowieka)
jako człowiek urodzony przez Maryję pochodzenia żydowskiego ( są tacy historycy co negują te pochodzenie) to tak ale tylko i wyłącznie według prawa żydowskiego ,które określa że Żydem jest ten którego urodzi Żydówka a ja pacanie i przeważająca większość moich rodaków żydami nie jesteśmy i PRAWO ŻYDOWSKIE NAS NIE OBOWIĄZUJE .
pa pa
to dobrze tłumaczy ks prof Chrostowski jeśli będą zainteresowani podam źródło ale dla ciebie szkoda mi czasu

DZIURA_teczara
Sierżant
Lokalizacja: z krainy gdzie jebie się Komunistów i Zlodziei...:)))

Postautor: DZIURA_teczara » 27 mar 2016 18:45

LEPIEJ NIE

?

Obrazek

co ci sukienkowi zrobili

rżnęli cie w duuupala

:lol: :lol: :lol:
biologia działa
KOMUNIŚCI i ZŁODZIEJE wymierają

Neuter
Starszy chorąży sztabowy

Postautor: Neuter » 27 mar 2016 20:57

cos na ten temat Mel Gibson nakrecil :oops:
W 2007 r PO dostalo o milion wiecej glosow suwerena
niz Pis w 2015 a nie rzucalo sie na Konstytucje !

Trolejbus
Porucznik

Postautor: Trolejbus » 27 mar 2016 21:53

No to proszę, macie świątecznie:

www.niezalezna.pl/78186-skad-tradycja-7 ... ka-wedliny
"Chcesz mieć hossę? Bądź jak James Bond: kup trochę akcji i uratuj  świat." - Trolejbus.
Wróżbici z Parkietu: viewtopic.php?f=1&t=223197

koordynator1
Młodszy chorąży

Postautor: koordynator1 » 28 mar 2016 01:19

No to proszę, macie świątecznie:

www.niezalezna.pl/78186-skad-tradycja-7 ... ka-wedliny
Sorki kolego ale coraz bardziej jesteem przekonany że jesteś tym kolesiem pokiereszowanym clr!

Jot23
Kapitan

Postautor: Jot23 » 28 mar 2016 17:32

LADNA POGODA TO I TROCHE ZABAWY DYNGUSA DZIS BYLO :twisted: :lol:

eryk7
Porucznik

Postautor: eryk7 » 28 mar 2016 17:36

LADNA POGODA TO I TROCHE ZABAWY DYNGUSA DZIS BYLO :twisted: :lol:

OSIKALI CIĘ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

Wróć do „Akcje”