ELEKTRIM [ELE] księga LXIX

wszystko na temat spółek publicznych
Jot23
Kapitan
Posty: 55891
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 12 maja 2016 16:48

LEPSZE ROZWIAZANIE KOMPLEKSOWE

TYM BARDZIEJ ZE TYLE LAT NA TO CZEKAMY !


:twisted: :lol:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

REKLAMA


FREDKO
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2004
Rejestracja: 29 gru 2009 19:34

Postautor: FREDKO » 12 maja 2016 19:14

PANIE SOLORZ najwyzszy czas na NAGRODĘ dla wytrwalych.

SHUN_TZU
Chorąży sztabowy
Posty: 4199
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: SHUN_TZU » 12 maja 2016 20:26

akcje zostały w mroźni...ale FREDKa miło widzieć...i całej reszcie też kibicuje....co najmniej 4 zł dyw...i powrotu :)
"Imagination is more important than knowledge"- A.Einstein

vito
Kapitan
Posty: 43228
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Poznań

Postautor: vito » 12 maja 2016 21:06

będzie w tym roku dywidenda?
moze będzie
1. jak grzecznie przeprosicie Prezesa za te oszczercze insynuacje...
2.jak jeszcze grzeczniej poprosicie prezesa Piskorza o złozenie wniosku na WZA
moze....
cały 1 gr na akcje
jak wyrazicie szczery żal za grzechy i obiecacie poprawę
:!:

zielone pomidory
Starszy chorąży
Posty: 1526
Rejestracja: 14 mar 2006 21:50

Postautor: zielone pomidory » 12 maja 2016 21:37

Noo , noo ,
Po tylu latach widać wyraźnie , sprawa nie przyschnie ! . Elefanty nie odpuszczą 2 dni nowej księgi i ponad 1100 odsłon.

świadek3
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2159
Rejestracja: 21 wrz 2008 16:08
Lokalizacja: niewolnik Solorza z folwarku "Elektrim"

Postautor: świadek3 » 12 maja 2016 23:50

TAK TROCHE W KWESTII FORMALNEJ

CZY BRAK OZNACZENIA [ ELE ] W NAZWIE/OPISIE WATKU TO ZWYKLE PRZEOCZENIE CZY RODZAJ PODDANIA SIE ?

:twisted: :lol:

..."gwardia umiera ale sie nie poddaje" ..czy ktos to jeszcze pamieta :?: :?: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
..widać kolega "wyrywny" wprowadził pewna nerwowośc i stąd przeoczenie :oops:
tera juz jest zgodnie z tradycja i wszelkiemy szykanamy ...myślałem nad nowym "entree" , ale wiem dobrze ze nawet najlepsza "monodrama" tylko uśpi widzów i słuchaczy :twisted: :twisted: :twisted:
Solorz...Gdzie jest 1,5 mld € ze sprzedaży ERY ?? ...."tego, tam, eeeee..yyyy...ja niczego nie ukradłem" ...

świadek3
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2159
Rejestracja: 21 wrz 2008 16:08
Lokalizacja: niewolnik Solorza z folwarku "Elektrim"

Postautor: świadek3 » 12 maja 2016 23:57

będzie w tym roku dywidenda?
moze będzie
1. jak grzecznie przeprosicie Prezesa za te oszczercze insynuacje...
2.jak jeszcze grzeczniej poprosicie prezesa Piskorza o złozenie wniosku na WZA
moze....
cały 1 gr na akcje
jak wyrazicie szczery żal za grzechy i obiecacie poprawę
:!:
wszystkie nasze żale są szczere :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ...a Ty zapomniałeś napisać , której nogi mamy użyć do tych przeprosin ...lewej czy prawej :?: :?:
bo to chyba może być jedyny "dylemat" :? :(
Solorz...Gdzie jest 1,5 mld € ze sprzedaży ERY ?? ...."tego, tam, eeeee..yyyy...ja niczego nie ukradłem" ...

rudolfin
Chorąży
Posty: 765
Rejestracja: 29 sie 2012 10:28

Postautor: rudolfin » 13 maja 2016 13:31

:?:
opinie me nie stanowią rekomendacji w rozumieniu przepisów rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715),

Jot23
Kapitan
Posty: 55891
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 13 maja 2016 16:08

akcje zostały w mroźni...ale FREDKa miło widzieć...i całej reszcie też kibicuje....co najmniej 4 zł dyw...i powrotu :)
"MROZNIE" TO JAKOS KIEPSKO WSPOMINAM

FREDEK- JAKBY TE OSTATNIE DEKLARACJE I WROZBY SIE SPELNILY- TO PEWNIE NIE OPEDZILBY SIE OD CHETNYCH WYPICIA Z NIM CZEGO LEPSZEGO (JESLI TYLKO ZDROWIE MU BY POZWALALO)

A I KUBA POWOLI SIE AMERYKANIZUJE, WIEC MOGA NIE WSZYSCY ZDAZYC SWIETOWAC PO

(JA JUZ POJECHALEM "NA ZAPAS" ZRESZTA)

A CO DO DYWIDENDY TO MOJE STALE STANOWISKO JEST:

WOLE WZROST KURSU AKCJI I ROZLICZANIE PODATKOW DO 30 KWIETNIA NASTEPNEGO ROKU, NIZ BEZPOWROTNE ZABRANIE 19 % PODATKU OD DYWIDENDY OD RAZU

CHOC JAK STARCZY NA DOBRE I SZYBKIE TO I TO TO JESTEM GOTOW JAKOS TO PRZELKNAC


:twisted: :lol: :lol: :lol:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

świadek3
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2159
Rejestracja: 21 wrz 2008 16:08
Lokalizacja: niewolnik Solorza z folwarku "Elektrim"

Postautor: świadek3 » 14 maja 2016 22:54

Drugi najbogatszy Polak kontra PiS
570119
odsłon



Drugi najbogatszy Polak kontra PiS
Również biznes Zygmunta Solorza-Żaka znalazł się na celowniku obecnie rządzącej władzy. We wspomnianym raporcie NIK, w którym pojawiły się zastrzeżenia wobec prywatyzacji Ciechu, inspektorzy postawili również zarzuty niegospodarności przy sprzedaży 85 proc. akcji dwóch kopalń węgla brunatnego za łączną cenę 175,5 mln zł. KWB Konin i KWB Adamów w połowie 2012 r. kupił od państwa kontrolowany przez Zygmunta Solorza-Żaka Zespół Elektrowni PAK.

Resort skarbu ocenił proces sprzedaży obu kopalń jako "bardzo zły" i zapowiedział analizę prywatyzacji pod kątem wywiązywania się inwestora, czyli ZE PAK, ze swoich zobowiązań.

Choć wiceminister skarbu, Marek Zagórski stwierdził, że nie chce składać żadnych deklaracji, co do rozwiązania umowy prywatyzacyjnej, to jednak takie słowa mogą świadczyć, że Zygmunt Solorz-Żak może mieć poważne powody do zmartwień.


Oligarcha
566000
odsłon



Oligarcha
Zygmunt Solorz-Żak, podobnie jak Jan Kulczyk, przez polityków PiS od lat postrzegany jest jako "oligarcha". Za poprzednich rządów dokładnie takiego określenia użył w stosunku do właściciela Polsatu Jarosław Kaczyński.

Nic dziwnego, że służby za rządów PiS uważnie przyglądały się okolicznościom wydania koncesji telewizji Polsat. Zygmuntowi Solorzowi-Żakowi wyciągano agenturalną przeszłość i kwestionowano finansowe podstawy jego działalności. Zdarzały się nawet ataki z sejmowej mównicy na biznesmena. Ten jednak umiejętnie unikał otwartej konfrontacji z władzą. Doszło nawet do spotkania Solorza-Żaka z Jarosławem Kaczyńskim, w którym panowie mieli sobie wyjaśnić trudne relacje.

Interesy miliardera skupiają uwagę rządzących ze względu na skalę, na jaką są zakrojone. W portfelu inwestycyjnym Solorza znajdują się nie tylko spółki energetyczne, telekomunikacyjne, ale także, a może przede wszystkim medialne. Według Tomasza Lisa to właśnie chęć przejęcia kontroli nad Telewizją Polsat przyciąga zainteresowanie obecnych władz.

Dla każdej władzy w Polsce Solorz będzie niebezpieczny ...jak Chodorkowski dla Putina .....za duże wpływy , za duża kasa , za duża niezależność ....no i własne dominujące MEDIA !!!!!
Tak naprawdę ..psychopata Kaczyński nie jest w stanie poczuć pełni władzy w Polsce dopóki .... nie zobaczy w kajdankach psychopaty Solorza :twisted: :twisted: ...dla Was dwóch , Polska jest niestety za mała ...
Jak sondaże przed wyborami zaczną spadać , być może trzeba będzie rzucić wyborcom jakieś świeże *** oszusta najnowszej generacji , na pożarcie ???
Nie życzę Solorzowi , żeby musiał zostać politycznym "***" ...ale każda passa się kiedyś kończy , a małpa która za wysoko wejdzie na palmę , niestety odsłania goły tyłek , nieraz mocno "osrany" ... :?
..tylko wysoka dywidenda w Elektrimie moze Cię żygmunt chwilowo uratować :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
..bo potem , nie będziemy mieć wyjścia i ...każdy poseł i senator w tym kraju i wszystkie jego "elity" będą się musiały zmierzyć z naszym problemem...
A "prezes" Piskorz naprawdę stanie się "sławny" , jak marzy ....może nawet na chwilę zgasić Plichtę z Amber Golda
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Ostatnio zmieniony 29 maja 2016 10:48 przez świadek3, łącznie zmieniany 4 razy.
Solorz...Gdzie jest 1,5 mld € ze sprzedaży ERY ?? ...."tego, tam, eeeee..yyyy...ja niczego nie ukradłem" ...

zielone pomidory
Starszy chorąży
Posty: 1526
Rejestracja: 14 mar 2006 21:50

Postautor: zielone pomidory » 15 maja 2016 12:09

Nic dodać , nic ująć

Niech Solorz i Piskorz rozliczą się z Elektrimem . zwrócą majątek i extras za PTC dalej powrót do notowań i wszyscy rozchodzimy się w swoją stronę . Elefanty zamkną się na raz na zawsze na tym forum .

Do momentu powrotu majątku do ele i notowań musimy jednak pilnować swoich pieniedzy , aktywów elektrimu , prawdy o ugodzie i wszystkiego co związane z sprawami , które nas dotyczą .

cybertrade
Chorąży
Posty: 789
Rejestracja: 16 maja 2009 12:02

Postautor: cybertrade » 15 maja 2016 18:59

Nic dodać , nic ująć

Niech Solorz i Piskorz rozliczą się z Elektrimem . zwrócą majątek i extras za PTC dalej powrót do notowań i wszyscy rozchodzimy się w swoją stronę . Elefanty zamkną się na raz na zawsze na tym forum .

Do momentu powrotu majątku do ele i notowań musimy jednak pilnować swoich pieniedzy , aktywów elektrimu , prawdy o ugodzie i wszystkiego co związane z sprawami , które nas dotyczą .
ile SP straciło na przepisywaniu przewłaszczaniu za bezcen zawłaszczaniu majątku elektrimu ? dlaczego mniejszościowi akcjonariusze spółki publicznej zostali oszukani i po 10 latach nadal muszą domyślać się co jest w w spółce i ile warte są ich akcje ?

nie ma PTC
RAfako
PAK
kasy
Volt
wyparowały mld

upoważnia / zobowiązuje brawa dla nadzoru i gpw dobrze że byli i czuwali nad interesem wszystkich

świadek3
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2159
Rejestracja: 21 wrz 2008 16:08
Lokalizacja: niewolnik Solorza z folwarku "Elektrim"

Postautor: świadek3 » 16 maja 2016 00:04

Nic dodać , nic ująć

Niech Solorz i Piskorz rozliczą się z Elektrimem . zwrócą majątek i extras za PTC dalej powrót do notowań i wszyscy rozchodzimy się w swoją stronę . Elefanty zamkną się na raz na zawsze na tym forum .

Do momentu powrotu majątku do ele i notowań musimy jednak pilnować swoich pieniedzy , aktywów elektrimu , prawdy o ugodzie i wszystkiego co związane z sprawami , które nas dotyczą .
Gdyby Solorz traktował drobnych akcjonariuszy POWAŻNIE !!!!
wypłacając dywidendę mógłby sobie kupić CZAS i SPOKÓJ
na załatwienie SWOICH !!! SPRAW ....

Niestety ...dla Solorza każda złotówka na drobnych to "MARNOTRAWSTWO" :!:
nie ma z nich żadnego zysku :P :twisted: :twisted: :twisted:
a skoro jak dotąd żaden sąd mu tego nie nakazał
więc myśli że ...nic nie musi !!! i ma nas głęboko w .....
Solorz...Gdzie jest 1,5 mld € ze sprzedaży ERY ?? ...."tego, tam, eeeee..yyyy...ja niczego nie ukradłem" ...

Jot23
Kapitan
Posty: 55891
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 16 maja 2016 13:35

A NIE MOZNA KAZDEJ ZLOTOWKI TRAKTOWAC JAKO KOSZT

CZASAMI JEST TO INWESTYCJA

I TO WAZNA INWESTYCJA !!

W TYM PRZYPADKU CHOCBY W TZW. KAPITAŁ LUDZKI !!!

:twisted: :lol:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

zielone pomidory
Starszy chorąży
Posty: 1526
Rejestracja: 14 mar 2006 21:50

Postautor: zielone pomidory » 16 maja 2016 16:59

będzie w tym roku dywidenda?
Za dwa tygodnie raport roczny elektrimu i skonsolidowany . Jak będzie zysk netto to będzie można mówić o dywidendzie .


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości