MABION [MAB] XII - Nie oddawaj za grosze !

wszystko na temat spółek publicznych
alkoita4
Starszy chorąży
Posty: 1932
Rejestracja: 29 wrz 2016 11:12

Postautor: alkoita4 » 30 lis 2016 10:17

Wy na serio z takimi wycenami?
z drugiej strony.....takie JSW..jadace caly czas na strtach....ma 10 MLD kapitalziacji.....LPP....majace 300-400 mln PLN zysku netto....mialo 18 MLD..kapitalziacji.....

C/Z....biotechnologii..nie jest niska...nawet w stanach szcegolnie....jak pominie sie tych najwikszych tuzow...ktorzy podkrecaja wyniki....calego indexu....

Wiec....coz..jelsi dopna swego..i beda zarabiali setki mln..PLN...na mabCD20..to dlaczego NIE??....


OSOBISCIE...TRZYMAM ZA WAS KCIUKI....bo Prezes WIECZOREK.......ma popzrez 2 spolki....prawei 16%..glosow...w MAB.....z czego 8 % glosow...przypada....na CELONA....jesli....MAB bedzie mial wycene 5 mld...to celon z tego tytulu m\bedzie mial aktywa( w pzreliczeniu na glosy)..WARTE..ok 400 MLn PLN....a jelsi bedzie miala np 13 mld..PLn..to juz 1 MLD...PLN....szcego;lnie jesli....kiedys GLOWNI zdecyduja sie opchnac KOMUS..mabiona.....

A to rowniez mocno wplyne...na WYCENE.....CELON....niezaleznie od rozwoju....ich wlasdniej dzilnosci operacyjnej..... :lol: 8) :lol:

wiec niech....bedzie w 2020....te 3 MLD EURO.... :lol: 8) :lol:
Dużo lepiej jest kupić wspaniałą firmę za przeciętną cenę, niż przeciętną firmę za wspaniałą cenę - Warren Buffett

REKLAMA


Gerda88
Chorąży sztabowy
Posty: 4142
Rejestracja: 23 lip 2010 11:10

Postautor: Gerda88 » 30 lis 2016 11:02

Alik, jesteś jak człowiek żyto, jak zawieje.
Najpierw psioczysz na Mabion jak nikt inny, kłamiesz i nad interpretujesz słowa prezesa i każdego na wątku. Potem, jak pojawił się Celon i zarobiłeś 20 % to okazuje się, że wycena nie jest taka kosmiczna i tak naprawdę ciągle jest "tanio"
Pusty śmiech

petriot
Młodszy chorąży
Posty: 573
Rejestracja: 14 sty 2016 04:06

Postautor: petriot » 30 lis 2016 11:11

Alik, jesteś jak człowiek żyto, jak zawieje.
Najpierw psioczysz na Mabion jak nikt inny, kłamiesz i nad interpretujesz słowa prezesa i każdego na wątku. Potem, jak pojawił się Celon i zarobiłeś 20 % to okazuje się, że wycena nie jest taka kosmiczna i tak naprawdę ciągle jest "tanio"
Pusty śmiech
Bo to typowy obciągacz i dupodajca jest, taki narodowy Judasz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

alkoita4
Starszy chorąży
Posty: 1932
Rejestracja: 29 wrz 2016 11:12

Postautor: alkoita4 » 30 lis 2016 11:21

Alik, jesteś jak człowiek żyto, jak zawieje.
Najpierw psioczysz na Mabion jak nikt inny, kłamiesz i nad interpretujesz słowa prezesa i każdego na wątku. Potem, jak pojawił się Celon i zarobiłeś 20 % to okazuje się, że wycena nie jest taka kosmiczna i tak naprawdę ciągle jest "tanio"
Pusty śmiech


co do mab...ty bylo tyle pzreklaman poslizgow..ze stony spolki..ze nie dziwota....iz kazdy racjonalny GOSC..mogl je sobie zadawac..np...w stosunku do KAPITALZIACJi....hggdy spolka nie ma operacyjki..procesy sie pzredluzaly..i pzredluzaly..koszty zwiekszaly..a SPOLKA..sciemniala..co do....TERMIONOW..zakonczenia pewnych FAZ....

wiec....w tym kontexcie....pisalem swoje opinie....oczywiscie po podpiusaniu umowy dystrybucyjnej..juz sporo sie zmienilo...SKJORO KTOS>WYKLADA KASE..to epwnie ma do tego POWAZNE PODSTAWY.....co ne zmienia faktu..ze spolka wcale mocno NIE NA PUCCHJLA....WIESZ DLACZEGO??...


P.S..gerda....juz zem\bym ja ci ne pzrypominal..jakie PIER>DO>LY pisales na EEX...jak hasal po 40-50 PLN.....wraz ..z ziomalami z KOLKA>>KULKOWEGO.... :lol: 8) :lol:

P.S.2....jelsi chodzi o celon..to nie pisze peanow..dlatego ze zarobilem 20%...tylko dlatego ze spolka ...juz...ma ponad 100 mln przychodow rocznie..pokazuyje zyski..operacyjne.....w ok 40%....przychodow......Za 3 lata planuje miec..przychody....w okolicach 300-400 mln PLN...ma ponad 200 mln PLN..kasy na kontach....dostaje rozne dofinasowania odciazajace ja czesciowo od kosztpow rozwoju......MA prawie 10%....mabionu......dzieki ktoremu byc moze zarobi..kilkaset MLN PLN...( jedsli mab bedzie do spzredazy...)....przy kapitalziacji obecnej 1 MLD...PLN...ne chodzi o podniete obecna 20%..w pzreciwienstwie do ciebioe....mnie inetresuja zupelnie inne procenty..co wiaze sie prawdopodobnie z paruletnim siedzeniem na kwicie.....jelsi chodzi o CELONA....

A CO MIAL MABION..pzred PODPISANIEM UMOWY??......CZAISZ..***..baze...i roznice....dlaczego CELON..mi sie podoba...I DLAZCEGO...MAB...po podpisaniu umowy..jednak inaczej wyfglada..niz PZRED NIA ...szcegolnie np w 2014..i wczenisj..gdzie juz sie udzialalem na MAB..w pzreciewienstwioe do ciebie?.......jelsi chodiz o fundamentalkne kwestie.....??...

:lol: 8) :lol:
Dużo lepiej jest kupić wspaniałą firmę za przeciętną cenę, niż przeciętną firmę za wspaniałą cenę - Warren Buffett

azbest
Starszy chorąży
Posty: 1724
Rejestracja: 10 lis 2010 19:23

Postautor: azbest » 30 lis 2016 14:19

To co, teraz w górę.

zabujca
Starszy chorąży
Posty: 1454
Rejestracja: 06 paź 2008 22:42

Postautor: zabujca » 30 lis 2016 14:55

dodam,że kto nie ma akcji mabiona to........:)
2019r to 500 malo bedzie za sztukę :wink:
Akrobata mam nadzieję, że piszesz z ironią i dla tzw beki

bledzik
Młodszy chorąży
Posty: 444
Rejestracja: 20 gru 2015 08:00

Postautor: bledzik » 30 lis 2016 15:04

dodam,że kto nie ma akcji mabiona to........:)
2019r to 500 malo bedzie za sztukę :wink:
Akrobata mam nadzieję, że piszesz z ironią i dla tzw beki

albo kupił...

zabujca
Starszy chorąży
Posty: 1454
Rejestracja: 06 paź 2008 22:42

Postautor: zabujca » 30 lis 2016 15:07

dodam,że kto nie ma akcji mabiona to........:)
2019r to 500 malo bedzie za sztukę :wink:
Akrobata mam nadzieję, że piszesz z ironią i dla tzw beki

albo kupił...
dlatego piszę że mam nadzieję, że nie jest taką dziwką forumową :D

hantar
Chorąży sztabowy
Posty: 4766
Rejestracja: 23 sie 2008 19:22

Postautor: hantar » 30 lis 2016 19:22

Alik, jesteś jak człowiek żyto, jak zawieje.
Najpierw psioczysz na Mabion jak nikt inny, kłamiesz i nad interpretujesz słowa prezesa i każdego na wątku. Potem, jak pojawił się Celon i zarobiłeś 20 % to okazuje się, że wycena nie jest taka kosmiczna i tak naprawdę ciągle jest "tanio"
Pusty śmiech
To nie żyto. To taka osoba, że idzie tam, gdzie więcej zapłacą i się nie szanuje. Czasem żeńska czasem męska.

Kaplica
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2303
Rejestracja: 24 lut 2016 19:47

Postautor: Kaplica » 30 lis 2016 19:56

Akrobata mam nadzieję, że piszesz z ironią i dla tzw beki

albo kupił...
dlatego piszę że mam nadzieję, że nie jest taką dziwką forumową :D
to ty jesteś forumową dziwką sam kupujesz i sprzedajesz a potem *****.... tak o kims innym sam generujesz podaz , znalazł sie znfca :lol:

alkoita4
Starszy chorąży
Posty: 1932
Rejestracja: 29 wrz 2016 11:12

Postautor: alkoita4 » 30 lis 2016 22:45

Alik, jesteś jak człowiek żyto, jak zawieje.
Najpierw psioczysz na Mabion jak nikt inny, kłamiesz i nad interpretujesz słowa prezesa i każdego na wątku. Potem, jak pojawił się Celon i zarobiłeś 20 % to okazuje się, że wycena nie jest taka kosmiczna i tak naprawdę ciągle jest "tanio"
Pusty śmiech
To nie żyto. To taka osoba, że idzie tam, gdzie więcej zapłacą i się nie szanuje. Czasem żeńska czasem męska.
Tu chyba mylisz..faj.fu.sie.....lizanie sie po ja.jach..........z inwestowaniem..... :lol: 8) :lol:
Dużo lepiej jest kupić wspaniałą firmę za przeciętną cenę, niż przeciętną firmę za wspaniałą cenę - Warren Buffett

zabujca
Starszy chorąży
Posty: 1454
Rejestracja: 06 paź 2008 22:42

Postautor: zabujca » 01 gru 2016 00:27


albo kupił...
dlatego piszę że mam nadzieję, że nie jest taką dziwką forumową :D
to ty jesteś forumową dziwką sam kupujesz i sprzedajesz a potem *****.... tak o kims innym sam generujesz podaz , znalazł sie znfca :lol:
nie o tym mówię Akrobato. kupować i sprzedawać możesz zawsze, od tego jest giełda. ale z mordy cholewę robić, żeby wygarnąć od kogoś pare zł to jest poniżej pewnego poziomu.
bo jak inaczej wytłumaczysz ujadanie że idzie na dno, że Wieczorek pinokio, że badania, że rejestracja, by potem nagle pisać o rakietach? dlatego mam nadzieję, że to taki żart, że nie masz tych akcji, za to masz odrobinę godności.
pozdrawiam

Laptop,
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 247
Rejestracja: 23 lis 2016 16:47

Postautor: Laptop, » 01 gru 2016 00:28

dlatego piszę że mam nadzieję, że nie jest taką dziwką forumową :D
to ty jesteś forumową dziwką sam kupujesz i sprzedajesz a potem *****.... tak o kims innym sam generujesz podaz , znalazł sie znfca :lol:
nie o tym mówię Akrobato. kupować i sprzedawać możesz zawsze, od tego jest giełda. ale z mordy cholewę robić, żeby wygarnąć od kogoś pare zł to jest poniżej pewnego poziomu.
bo jak inaczej wytłumaczysz ujadanie że idzie na dno, że Wieczorek pinokio, że badania, że rejestracja, by potem nagle pisać o rakietach? dlatego mam nadzieję, że to taki żart, że nie masz tych akcji, za to masz odrobinę godności.
pozdrawiam
JUZ KAZDY CIE POZNALZAKLAMANA DZI.W.KO HE HE HE

zabujca
Starszy chorąży
Posty: 1454
Rejestracja: 06 paź 2008 22:42

Postautor: zabujca » 01 gru 2016 06:26

to ty jesteś forumową dziwką sam kupujesz i sprzedajesz a potem *****.... tak o kims innym sam generujesz podaz , znalazł sie znfca :lol:
nie o tym mówię Akrobato. kupować i sprzedawać możesz zawsze, od tego jest giełda. ale z mordy cholewę robić, żeby wygarnąć od kogoś pare zł to jest poniżej pewnego poziomu.
bo jak inaczej wytłumaczysz ujadanie że idzie na dno, że Wieczorek pinokio, że badania, że rejestracja, by potem nagle pisać o rakietach? dlatego mam nadzieję, że to taki żart, że nie masz tych akcji, za to masz odrobinę godności.
pozdrawiam
JUZ KAZDY CIE POZNALZAKLAMANA DZI.W.KO HE HE HE
wtf? :D

Kaplica
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2303
Rejestracja: 24 lut 2016 19:47

Postautor: Kaplica » 01 gru 2016 06:56

nie o tym mówię Akrobato. kupować i sprzedawać możesz zawsze, od tego jest giełda. ale z mordy cholewę robić, żeby wygarnąć od kogoś pare zł to jest poniżej pewnego poziomu.
bo jak inaczej wytłumaczysz ujadanie że idzie na dno, że Wieczorek pinokio, że badania, że rejestracja, by potem nagle pisać o rakietach? dlatego mam nadzieję, że to taki żart, że nie masz tych akcji, za to masz odrobinę godności.
pozdrawiam
JUZ KAZDY CIE POZNALZAKLAMANA DZI.W.KO HE HE HE
wtf? :D
gdzie napisałem, ze Wieczorek to pinokio?nie przyominam sobie
a pisałem nieprawdę? wszystko w plecy badania opoznionei to sporo, umowy nie bylo przez kilkanascie tygodni i takie tam jeszcze
teraz sie znalazl znafca


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 208 gości