CELON PHARMA [CLN]

wszystko na temat spółek publicznych
pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: CELON PHARMA [CLN]

Postautor: pandorinium » 09 paź 2017 09:52

kierunek 22 zl
Równe 22, czy moze 22,15, bo nie wiem gdzie się ustawić?
ty nie masz coś się ustawiać ty masz średnią 35.25 gr Tobie dziecko zostało tylko patrzenie i zaklinanie .
Szklana kula nawal, bo nie ma takiej sredniej. Próbuj dalej

REKLAMA


pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: CELON PHARMA [CLN]

Postautor: pandorinium » 09 paź 2017 09:53

Ps Jaki masz prawdziwy nick? Bo dobrze wiemy, że ten utworzony to podróbka innego, który jest spalony na forum :lol:

Jojakim
Starszy sierżant
Posty: 76
Rejestracja: 07 paź 2017 11:03

Re: CELON PHARMA [CLN]

Postautor: Jojakim » 09 paź 2017 09:54

Ps Jaki masz prawdziwy nick? Bo dobrze wiemy, że ten utworzony to podróbka innego, który jest spalony na forum :lol:
Koń Polski a co ?

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: CELON PHARMA [CLN]

Postautor: pandorinium » 09 paź 2017 09:56

Ps Jaki masz prawdziwy nick? Bo dobrze wiemy, że ten utworzony to podróbka innego, który jest spalony na forum :lol:
Koń Polski a co ?
Nic, po prostu inteligencja jak koń u ciebie czyli dobry nick. :P

Jojakim
Starszy sierżant
Posty: 76
Rejestracja: 07 paź 2017 11:03

Re: CELON PHARMA [CLN]

Postautor: Jojakim » 09 paź 2017 09:59

Ps Jaki masz prawdziwy nick? Bo dobrze wiemy, że ten utworzony to podróbka innego, który jest spalony na forum :lol:
Koń Polski a co ?
Nic, po prostu inteligencja jak koń u ciebie czyli dobry nick. :P
Lubie Cie nawet i trochę mi Ciebie żal bo na celinie tracisz na brasterze :oops: .Masz jakieś ogólnie sukcesy na GPW czy raczej stale dopłacasz .

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: CELON PHARMA [CLN]

Postautor: pandorinium » 09 paź 2017 10:03


Koń Polski a co ?
Nic, po prostu inteligencja jak koń u ciebie czyli dobry nick. :P
Lubie Cie nawet i trochę mi Ciebie żal bo na celinie tracisz na brasterze :oops: .Masz jakieś ogólnie sukcesy na GPW czy raczej stale dopłacasz .
NO nie wiem. LUG ze srednią 7 zł. Jujube brane w emisji przy wchodzeniu na giełdę i sprzedane po 20. MAbion po 70, bit po 40 kupowany. Wszystko widoczne w kazdym watku bo pisałem przed tym jak kupiłem lub sprzedałem. Jak patrze na swojego pita, to płacę podatki czyli jest ok. 8)

hantar
Chorąży sztabowy
Posty: 4766
Rejestracja: 23 sie 2008 19:22

Re: CELON PHARMA [CLN]

Postautor: hantar » 09 paź 2017 10:08

Nie to, że chcę być złośliwy, ale zysk na pit nic nie znaczy. Można realizowac zyski a na stratnych pozycjach czekać na odbicie i możliwość wyjścia.

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: CELON PHARMA [CLN]

Postautor: pandorinium » 09 paź 2017 10:11

Nie to, że chcę być złośliwy, ale zysk na pit nic nie znaczy. Można realizowac zyski a na stratnych pozycjach czekać na odbicie i możliwość wyjścia.
To może prościej. Nawet jak odliczę obecne straty, które mam i ten zysk zrealizowany to jestem na plusie. A jeszcze mam zysk niezrealizowany o którym nie piszę, bo z nim jest róznie, tak sam jak ze stratą. Ot chocby braster. Srednia 13 zł. Raz mam zysk, raz stratę. :lol: Mi się podoba i jestem na plusie. Kolega wyzej chyba nie, skoro musiał zmienic nicka, bo na starym sie zbłaźnił.

Jojakim
Starszy sierżant
Posty: 76
Rejestracja: 07 paź 2017 11:03

Re: CELON PHARMA [CLN]

Postautor: Jojakim » 09 paź 2017 10:12



Nic, po prostu inteligencja jak koń u ciebie czyli dobry nick. :P
Lubie Cie nawet i trochę mi Ciebie żal bo na celinie tracisz na brasterze :oops: .Masz jakieś ogólnie sukcesy na GPW czy raczej stale dopłacasz .
NO nie wiem. LUG ze srednią 7 zł. Jujube brane w emisji przy wchodzeniu na giełdę i sprzedane po 20. MAbion po 70, bit po 40 kupowany. Wszystko widoczne w kazdym watku bo pisałem przed tym jak kupiłem lub sprzedałem. Jak patrze na swojego pita, to płacę podatki czyli jest ok. 8)
Widze ze troszeczkę odpłynąłeś chłopcze , ale ważne ze ci humor dopisuje . :lol: :lol:

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: CELON PHARMA [CLN]

Postautor: pandorinium » 09 paź 2017 10:13



Lubie Cie nawet i trochę mi Ciebie żal bo na celinie tracisz na brasterze :oops: .Masz jakieś ogólnie sukcesy na GPW czy raczej stale dopłacasz .
NO nie wiem. LUG ze srednią 7 zł. Jujube brane w emisji przy wchodzeniu na giełdę i sprzedane po 20. MAbion po 70, bit po 40 kupowany. Wszystko widoczne w kazdym watku bo pisałem przed tym jak kupiłem lub sprzedałem. Jak patrze na swojego pita, to płacę podatki czyli jest ok. 8)
Widze ze troszeczkę odpłynąłeś chłopcze , ale ważne ze ci humor dopisuje . :lol: :lol:
Jak jest kasa jest i humor. Nie narzekam. Niektórzy nie mają pierwszego i drugiego. Ale cóż poradzić. :lol:

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: CELON PHARMA [CLN]

Postautor: pandorinium » 09 paź 2017 10:14

I kolejny niczym jezusek trafia do ingorów. Szkoda zycia na jakies klony nicków niczym laptop :lol:

Acrobata
Starszy chorąży
Posty: 1824
Rejestracja: 24 lip 2017 08:37

Re: CELON PHARMA [CLN]

Postautor: Acrobata » 09 paź 2017 10:38

Ładnie perły leje, oj ładnie, codziennie niższe ceny i na ładnych obrotach

Jojakim
Starszy sierżant
Posty: 76
Rejestracja: 07 paź 2017 11:03

Re: CELON PHARMA [CLN]

Postautor: Jojakim » 09 paź 2017 10:40

selvitka pokazala ile sa warte te twory sztucznie trzymane ale przyjdzie dzien kiedy przkuja te balony jak na selwitce

30malo
Starszy chorąży
Posty: 1288
Rejestracja: 22 wrz 2009 11:57

Re: CELON PHARMA [CLN]

Postautor: 30malo » 09 paź 2017 11:41

selvitka pokazala ile sa warte te twory sztucznie trzymane ale przyjdzie dzien kiedy przkuja te balony jak na selwitce
YHY ☺

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: CELON PHARMA [CLN]

Postautor: pandorinium » 09 paź 2017 12:23

Szanowni Państwo,
W związku z informacjami przekazanymi w dniu wczorajszym przez Spółkę Selvita S.A. dotyczącymi wstrzymania programu klinicznego leku SEL24 Zarząd Celon Pharma S.A. informuje, że zaistniała sytuacja wpisuje się naturalnie w proces tworzenia innowacyjnych produktów leczniczych, co pokazują liczne przykłady projektów klinicznych prowadzonych na rynkach amerykańskim czy europejskim.

Jednocześnie Zarząd Celon Pharma S.A. podkreśla, że jednym z kluczowych aspektów naszej strategii rozwoju innowacyjnych produktów leczniczych jest ciągłe dążenie do niwelowania ryzyka realizacji projektów, poprzez przykładanie odpowiedniej wagi do dostatecznej pod względem bezpieczeństwa charakteryzacji kandydatów klinicznych, postępowanie zgodnie z wytycznymi regulacyjnymi, a także zróżnicowanie ilościowe i terapeutyczne prowadzonych projektów.

Kompetencje naszego kilkudziesięcioosobowego zespołu w obszarze rozwoju przedklinicznego i klinicznego leków, wieloletnie doświadczenie w rozwoju produktów leczniczych, a także stałe monitorowanie bezpieczeństwa ich stosowania, dają nam solidne podstawy do tego, że nasza strategia, mimo, że rozłożona w czasie, będzie wdrażana nie tylko konsekwentnie, ale i skutecznie. Zgodnie z przyjętymi wcześniej założeniami podtrzymujemy gotowość do wprowadzenia do rozwoju klinicznego 6 projektów, w ciągu kolejnych 9 miesięcy, istotnie eliminując całościowe ryzyko naszego programu.

Jednocześnie Celon Pharma S.A. wyraża głęboką nadzieję, że współpraca Selvity z amerykańskim regulatorem pozwoli nie tylko na wznowienie programu klinicznego SEL24, ale i na doprowadzenie go do końca, z pozytywnym rezultatem dla pacjentów z ostrą białaczką szpikową.

W przypadku pytań Zarząd Spółki oraz Dział Relacji Inwestorskich pozostają do Państwa dyspozycji.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 209 gości